پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باری 3-1 یوونتوس ( هفته شانزدهم سری آ ) - یادواره آنتونیو کونته

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نبود رانوچیا قطعاً یک امتیاز ویژه برای مهاجمین خواهد بود . رانوچیا اونقدر تو این فصل خوب بوده که به نستای جدید ایتالیا معروف شده و خیلی جاها ازش به عنوان جانشین کاناوارو در یکسال آینده نوشتند . حتی شایعاتی در ماه پیش هم بود مبنی بر علاقه سکو برای جذبش . من برای این بازی ترجیح میدم که کماکان زوج دیوید و آله رو در زمین ببینیم ولی خیلی موافق نیستم که دیه گو بازی کنه چون بنظرم جووینکو مستحق تره برای بازی ، حتی ترجیح میدم که پولسن از ابتدا بجای ملو بازی کنه . من این فصل بازی از باری ندیدم ولی شاید تو همون 15-20 دقیقه ای که از بازیشون دیده باشم و با توجه به عملکرد خوبشون به خصوص در فاز دفاعی که بعد از اینتر و فیورنتینتا بهترین خط دفاع لیگ رو دارند احساس میکنم بیشتر از اینکه به نفر متکی باشند ، تیم هستند .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
این روحیه تیمی خطرناک تره! به امید برد و نجات از بحران

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

این روحیه تیمی خطرناک تره! به امید برد و نجات از بحران

درسته.يكي از دلايل افت ما همين روحيه ضعيف بوده كه اميدوارم با برد در بازي شنبه روحيه تيم بالا بره.همچنين اگه اينتر تو زمين نامناسب برگامو متوقف بشه و ما باري رو ببريم همه چيز عالي ميشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با توجه به محرومیت ملو و مصدومیت سیسوکو,پولسن از ابتدا بازی خواهد کرد. من دوست دارم جووینکو حتما بازی کنه حتی شده به جای مارکیزیو یا کامورانزی! هنوز مشخص نیست بوفون بازی می کنه یا نه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - (ازش پرسیده شد بعد از بازی با بایرن به استعفا فکر کرده؟) نه هیچوقت به فکر استعفا نیفتادم.آدم های قوی و آدم های شجاع در بدترین شرایط و در مقابل بدترین انتقاد ها با عمل کردن واکنش نشان می دهند، ما هم باید در زمین جواب انتقاد ها را بدهیم. - من اعتماد مدیران به خودم رو دیده ام، بله من یک مربی تازه کار هستم که باید خیلی چیزها یاد بگیرم و پیشرفت کنم، اما زمان زیادی هم ندارم، باید خیلی سریع پیشرفت کنم. - در بازی با بایرن ما ترسی از حریف نداشتیم، ولی هیچکدام از چیزهایی که قرار بود اجرا کنیم رو هم نتوانستیم اجرا کنیم. باید این شرایط رو تحمل کنیم و مثل یک تیم در کار هم با این مسئله برخورد کنیم. - لیگ اروپا ؟ فعلا فقط به باری فکر می کنم. - باری تیمیه که در کارهای دفاعی خیلی قدرتمنده و در کارهای تهاجمی با بازیکن های سریعی که داره زهر داره، شاید اونا نام های بزرگی نداشت باشند، ولی سیستم خوبی دارند و تیم بسیار منسجمی هستند. - ما داریم روی ضربات ایستگاهی و ارسال ها کار می کنیم تا مثل گل هایی که اخیرا خورده ایم اینقدر راخت به حریفانمون فرصت گل زنی ندهیم. - بوفون یک شخصیت بسیار مهم برای ماست، او جراحی اش را به عقب انداخت تا در این موقعیت سخت در کنار تیم باشد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
باری - یوونتوس هفته شانزدهم سری آ ایتالیا زمان : شنبه 12-12-2009 .... ساعت 23:15 بوقت تهران داور بازی : پاولو تالیاوینتو ورزشگاه سن نیکولا شهر باری .... تاریخ افتتاح ورزشگاه : 1990 .... ظرفیت : 58248 نفر دو تیم تا کنون 66 بار به مصاف هم رفته اند که 39 برد ، 20 مساوی و 7 باخت در کارنامه ی یووه ثبت شده است ، همچنین در طی این مسابقات یوونتوس 140 بار موفق به گلزنی شده است و 50 گل دریافت کرده است . در تورین نیز دو تیم 32 بار به مصاف هم رفته اند که 26 برد ، 5 مساوی و تنها یک شکست در کارنامه ی یووه ثبت شده است که تنها شکست یووه در تورین به تاریخ (08-02-1984) باز میگردد ، همچنین یووه در تورین 91 گل بثمر رسانده است و 18 گل دریافت کرده است .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بوفون به بازی میرسه :

Buffon
Caceres
Cannavaro
Grosso
Salihamidzic
Marchisio
Del Piero
Amauri
Chimenti
Manninger
Zebina
Camoranesi
Trezeguet
Poulsen
Molinaro
Giovinco
Grygera
Diego
De Ceglie
Tiago
Legrottaglie
Marrone

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو ترکیب احتمالی GazzetaDelloSport خبری از دل پیرو و کامورانزی نیست ! با توجه به اینکه معمولاً هم پیش بینی Line-up گاتزتا خیلی با واقعیت یکی هستش باید دید که آیا واقعاً چیرو قید این دو نفر رو میزنه یا نه !

بوفون

گروسو کاناوارو لگروتالیه کاسرس

مارکیزیو پولسن تیاگو

دیه گو

آمائوری تره زگه

چیزی که امیدوارم اتفاق نیفته اینه که فرارا حوس نکنه که تو این بازی مرگ و زندگی از بازیکنانی مثل تیاگو اونم در پستی که خیلی تبحری نداره استفاده کنه ! شاید حتی بشه گفت که نبود الکس قابل هضم تره ولی بازی کردن تیاگو که چندین بازی هم نبوده اونم بجای کامو یزره شک برانگیزه و چندان امیدوارکننده نیست ! نباید فراموش کرد که آمائوری و تره زگه مهاجمینی هستند که باید براشون موقعیت خلق بشه و واقعاً نمیشه از پولسن و تیاگو چنین توقعی داشت !
بعد اینکه ، بازی نکردن جووینکو ظلم در حق این بازیکن مستعد هستش ! اگر بخواد همینجوری نادیده گرفته بشه بهتره بره تا بعدها حسرتش رو بخوریم که چجوری فدای یک برزیلی شد که در حد یک بازیکن متوسط داره بازی میکنه !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
چیرو با پیروزی تو این بازی خارج از خانه هم میتونه خودشو ابقا کنه و هم روحیه تیم رو بالا ببره . امیدوارم اینتر و میلان هم لغزش داشته باشند !!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
باری از شهرهای جنوبی ایتالیاست ... در نزدیکی شهر لچه ... در ایالت پولیا... جنوب شرق ایتالیا ... نزدیکهای پاشنه چکمه ...در جوار دریای ادریاتیک ... من چند سالیه از باری بازی ندیدم ... اما با امار وارقام سایت و پستای بچه ها ، معلومه که مدافعای خوبی داره... هرچند نمیتونه ملاک صددرصدی باشه ولی تاثیر گذاره ... ما به اینتر که بهترین خط دفاعی روداره دو گل زدیم ... حتما میتونیم به دفاع باری هم نفوذ کنیم

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

بوفون

گروسو کاناوارو لگروتالیه کاسرس

مارکیزیو پولسن تیاگو

دیه گو

آمائوری تره زگه

اگه فرارا واقعاً بخواد با این ترکیب بازی کنه نشون میده که خیلی ترسیده و نمیخواد ریسک کنه !! ولی فکر میکنم الان دیگه وقت ترسیدن نیست باید جلوی بایرن میترسید و ریسک نمیکرد که کرد ولی اینجا دیگه وقت اینکارا نیست !! با این ترکیب بهترین نتیجه ای که میشه پیش بینی کرد مساوی که خیلی خیلی بده !! به نظر من تو این بازی لازم که از ابتدا از کامو و جووینکو بازی بگیره !!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

اگه فرارا واقعاً بخواد با این ترکیب بازی کنه نشون میده که خیلی ترسیده و نمیخواد ریسک کنه !! ولی فکر میکنم الان دیگه وقت ترسیدن نیست باید جلوی بایرن میترسید و ریسک نمیکرد که کرد ولی اینجا دیگه وقت اینکارا نیست !! با این ترکیب بهترین نتیجه ای که میشه پیش بینی کرد مساوی که خیلی خیلی بده !! به نظر من تو این بازی لازم که از ابتدا از کامو و جووینکو بازی بگیره !!

سوای شرایط بدنی که ما از اون اطلاعی نداریم ...

من ترجیح میدم بجای دیگو /جووینکو بازی کنه ....

بجای تیاگو هم کامورانسی

الکس بازیکن ده دقیقه وبیست دقیقه نیست ... اون وقت زیادتری برای اثر گذاری نیاز داره ... اگه قراره دقیقه هشتاد بیاد توی زمین .... اصلا نیاد بهتره ...

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یه نکته هم بگم که خط دفاع تیم باری بعد از انتر و فیورنتینا که 13 گل خوردن با 14 گل خورده بهترین خط دفاع سری آ هستش پس یه جورایی گل زدن به این تیم خیلی سخته . اما در خط حمله یکی از تیمهای ضعیف سری آ هستن با 16 گل زده . تیم باری بیشترین گل زده رو در دقایق 1 تا 15 و 61 تا 75 بازیهاش به ثمر رسونده با 6 گل و بیشترین گل خورده رو هم در 15 دقیقه پایانی داشته با 5 گل خورده

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من تنها خاطره ای که از باری تو ذهنمه، برمیگرده به اون بازی سری بی که 4 -2 زدیم، فکر کنم الکس دوتا زد، یکیشم ندود زد، گل 4ـُمو یادم نیست دیگه... نکته ی مهم اون بازی این بود که 500 ـُمین بازی الکس بود و واقعا فوق العاده هم بازی کرد و با دوتا گلی که زد دیگه جدا کارو تموم کرد... مسلما باری نسبت به اون موقع خیلی تغییر کرده، جدا ازینکه خط دفاع خوبی دارند، بکس یوونتوز می گند که خط میانی به شدت سخت کوشی هم دارند، من ترجیح میدم الکس بازی کنه و زوج الکس-ترز رو ببینیم باز، چون مثل اینکه آمائوری قصد نداره حرکت خاصی بزنه. حضور الکس هم می تونه تو به هم ریختن تمرکز خط دفاع حریف و فضاسازی واسه آزادی عمل بیشتر ترز، و هم برا زدن ضربه آزادای احتمالی مفید باشه... به هرحال، من حتی ترجیح می دم ایموبیله بازی کنه، آمائوری نه! بازی سختیه، باید با تمام توان بریم تو زمین. و اگه جدا آقای فرارا تصمیم داشته باشه با ترکیب گاتزتا شروع کنه، یه خورده جای تعجب داره که هنوز اون سیستم و نفرات مورد نظر خودشو پیدا نکرده. حالا باید ببینیم چی می شه البته... با نبود جورجو اونقدر خلا احساس میشه تو دفاع که لازم باشه یه هافبک کاملا دفاعی مثل پولسن(/تیاگو)جلوی کانا-لگرو بازی کنه، ولی پست کامو مناسب هیچ کدومشون نیست انصافا. من بعید می دونم تیاگو بتونه خیلی درخشان ظاهر شه اونجا، چیزی که مسلمه اینه که توانایی بازی سازی چندانی نداره،نفوذهای خوب هم که ندیدیم خیلی ازش، و من جداً موندم که کی قراره توپ رو به جلو برسونه...؟!! اگه واقعا با همین ترکیب بازی کنیم، باید منتظر اتفاقات باشیم واسه گل زدن، چون شکستن خط دفاعشون، جدا از عملکرد مهاجما، خیلی بستگی به نفوذا داره، و اینکه چجوری این مهاجما تغذیه شند...

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
باري نشون داده كه جلوي تيمهاي بزرگ خوب بازي ميكنه.باري هم انتر و هم ميلان رو تو سن سيرو متوقف كرد.ولي هفته پيش به ناپولي باخت.در هر صورت تيم خطرناكيه و دفاع خوبي داره.اميدوارم امشب به مشكل نخوريم :Juveflag:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
دیگه رمقی برای تعقیب نتایج و اینکه on باشم و گزارش بازی رو زنده بخونم ندارم خسته شدم از این همه فراز و نشیب

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
چه بی انرژی!! بس کن! یووه ای واقعی کم نمیاره ها...

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
باید از فرارا حمایت کرد تا در آینده تبدیل به امثال گواردیولا بشه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

باید از فرارا حمایت کرد تا در آینده تبدیل به امثال گواردیولا بشه.

شانس بیاریم اخرش میشه اکبر میثاقیان خودمون

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
باری کم بازیکن یوونتوسی نداره ، آلمیرون و یاگو که بصورت قرضی اونجا هستند و ماسیلو ، پارو و وولپاتو هم سابقه بازی در یووه رو دارند . نکته جالب در مورد ماسیلو اینه که این مدافع راست فقط یک بازی برای یووه انجام داد که در فصل 2004-2005 برابر اینتر بود .
من اصلاً دوست نداشتم که متئو پارو از یووه بره و بنظرم این شاهکار رانیری بود که یک بازیکن جوان که در سری ب خیلی خوب بودش رو فدای امثال آلمیرون کرد ! پارو هم بعد از رفتن از یووه خیلی افت کرده و تو باری هم بازی نمیکنه ! در کل خیلی حیف شدش ...

عکسی از ماسیلو در لباس یووه :

تصویر

متئو پارو بعد از زدن تنها گلش با لباس یووه در بازی هفته اول سری ب با ریمینی که اولین گل فصل یووه رو زد :

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی