پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باری 3-1 یوونتوس ( هفته شانزدهم سری آ ) - یادواره آنتونیو کونته

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویرتصویر

باری - یوونتوس

هفته شانزدهم سری آ
شنبه 12 دسامبر - 21 آذر
استادیوم سن نیکولا - باری
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

یوونتوس 2-1 اینتر
ناپولی 3-2 باری

بازی بعدی

يوونتوس - کاتانیا
جنوا - باری

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center][size=10pt]برای آشنایی با آنتونیو کونته کلیک کنید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یووه توی این دیدار فقط ملو ( محرومیت ) و یاکوئنتا ( مصدومیت ) در اختیار نداره و بقیه ی بازیکنان فعلا مشکلی ندارند !!! باری هم رانوکیا و پاریزی رو به دلیل محرومیت نداره و هشت تا بازیکن مصدوم داره که چندتاشون تا روز بازی می رسن :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
باری تیمیه که به هیشکی باج نمیده ! سرسخت بازی میکنند همون اولین بازیشون با اینتر مساوی کردند تا بگند الکی به سری آ نیومدند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باری تا همین هفته ی پیش بهترین دفاع لیگ رو داشت !! الان بعد از اینتر (یک گل بیشتر از اینتر خوردن) دومند.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این باری خیلی تیم خوبیه. خیلی سخت میشه ازش امتیاز گرفت یوونتوس باید یک برنامه سازمان یافته برای این دیدار بچینه مگر نه ضربه میخوره!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
قابل توجه اونایی که با هر بردی به به وچه چه راه میندازن وبا هرشکست یووه حیاکن ورهاکن . اینجا فرومه یوونتوسه وما مثلا هوادار یووه هستیم. باید قبول کرد که توی چند سال اخیر یووه به یه تیم کاملا معمولی تبدیل شده و البته این معمولیت توی اروپا بیشتر نمود پیدا میکنه . اینجا یووه است واستقلال وپرسپولیس نیست که با یه باخت همه بازیکنا ومربیا ومدیرا عوض بشن. یوونتوس روش خاص خودش رو داره وبا هر تیم دیگه متفاوته .اونایی هم که تحمل چنین بازیهایی رو ندارن بهتره برن هواداره چلسی ، بارسا، اینتر، میلان، منچستر و... هرتیم دیگه ای بشن. لطفا با دقت به تاریخ یوونتوس نگاه کنید./ و یا اگه نمیدونید از هوادار های قدیمی های فرو م یا یووه بپرسید ...!!! این تیم ایتالیایی توی کل تاریخش فقط وفقط دو بار قهرمان اروپاشده . استراتژی این تیم بیشتر ، معطوف به داخل ایتالیاست که البته گاها هم مشکلات و اشتباهاتی توی این استراتژی پیش می یاد. بعضی ها نوشتن که تابحال چنین شکستایی رو سراغ نداشتیم... واقعا مایه تعجبه ... یوونتوس حتی با لیپی هم باختهای عجیبی آورده ... حتی با ربرتو باجو سرشناس باختیم وبعد از برگشتمون به تورینو ازمون با گوجه پذیرایی کردن... یا باخت به سلتاویگوو..... در روزی که تقریبا تمام فصل رو صدر جدول بودیم انتهای فصل وبا شکست دربرابر لچه جام رو ازدست داادیم ... باخت با چهار گل به توتی ورم و... حتی باکاپلو وتراپاتونی هم توی اروپا چنان مطرح نبودیم...با زیدان هم باختیم ... حذف شدیم ... تحقیر شدیم .. قبلا هم گفتم ، وقتی من هوادار یوونتوس شدم نه از جام خبری بود ونه از پیروزیهای مکرر... اون دوران سلطه مطلق میلان وکمی هم اینتر به فوتبال ایتالیا بود و بس ... پس از دوستان میخوام خویشتن دار باشن ومنطق را همه جا سرلوحه خودشون داشته باشن... در اینکه یوونتوس دربرابر بایرن خیلی بد بازی کرد ، شکی نیست ... اما هوادار خوب اونیه که همه جهات رو خوب بسنجه و بعد حیا کن ورها کن بگه ... هر چی باشه فرارا اسطوره بی مثال یوونتوسه ... شاید بعضی ها ندونن اما فرارا قلب تپنده خط دفاعی یووه بود...لیپی تاکتیکهاش رو توی خط دفاعی با توجه به خصوصیات فرارا تنظیم میکرد... شرم آور تر ازهمه اینکه به بوفون واله هم رحم نکردن ... بنظر من یووه توی خرید بازیکنا در پستهای کلیدی تیم اشتباهات وقصوراتی داشته که مطمئنا به اونا پی برده و اگه ممکن باشه جبران میکنه ... من هم دوست دارم هر فصل از مدعیان اروپا وایتالیا باشیم ... اما... باید واقع بین بود... دل پیه رو دیگه اون جوون 24 ساله فعال نیست ... زمان میبره تا یووه بتونه واسه اون جایگزین مناسب پیدا کنه .. من به شخصه و باتوجه به ذهنتاتم انتظار داشتم یووه دربرابر بایرن بازی خشن ودرگیرانه وتخریبی انجام بده و همون کاری روبکنه که بایرن کرد ... اما کجای کار مشکل داشت نمیدونم... با عرض معذرت از اطاله کلام ...

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
منم که جواب شما رو اونو ردادم!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ديگه از الان به بعد فقط بايد رو ليگ تمركز كرد.امسال نبايد دوباره بدون جام فصل رو تموم كنيم.ديگه جاي اشتباه نيست.اگه ميخوايم با ميلاني ها رقابت كنيم فقط بايد به فكر برد باشيم.اميدوارم باخت جلوي بايرن ديگه روي اين بازي تاثير نذاره.ضمنا باري تيم هماهنگيه و نبايد دست كم گرفتش.اميدوارم اين 3امتياز مهم رو بگيريم و با توقف دو تيم ميلان به رتبه دوم بريم و فاصله رو با اينتر كم كنيم :Juveflag:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
آره دیگه اخمارو وا کنین به طرف یووه سیگنال های مثبت بفرستین که به یاری خدا و بچه ها از این به بعد بزنیم تو پوز میلان و اینتر!! :دی:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
این بازی برای فرارا یک ازمون بزرگه ...... هماهنگ کردن یک تیم بعد از یک شکست سنگین برای بازی بعدی کار اسونی نیست . اگر در مقابل باری نتیجه نگیریم احتمال اینکه این روند ناکامی ها تا تغییر کادر فنی ادامه دار بشه زیاده .ولی اگر بتوانیم نتیجه مطلوبی کسب کنیم میشه امید داشت تا تیم به مسیر مثبت سابقش برگرده . باری تیم بسیار چغریه و با انگیزه پایین و بازی شل و بی قید به زرت قاطع نتیجه را واگزار ویکنیم .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گزارشی از تمرینات امروز یووه 9 دسامبر 2009 : پس از گذشت نیم ساعت از تمرینات سبک بازیکنان چیرو صحبت های خود را آغاز کرد و برای اولین بار بسیار سختگیرانه و با عصبانیت شدید بازیکنان را برای بازی برابر باری توجیه می کرد ، تماشاگران نیز برای نشان دادن اعتراض خودشون نسبت به عملکرد تیم در تمرینات حضور نیافتند .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من جاي چيرو باشم اين تركيبو ميفرستم تو زمين تا بازيكنا بفهمن يووه كافه و كاباره نيست كه بخوان با سارا كونور برقصن :دي: منينگر(با توجه به احتمال جراحي جيجي) دچليه كانا آريائودو كاسرس پولسن ماركيزيو سيسوكو جووينكو الكس ترزگل(كه در حال حاضر بهترين مهاجم ماست بي شك)

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

قابل توجه اونایی که با هر بردی به به وچه چه راه میندازن وبا هرشکست یووه حیاکن ورهاکن .
اینجا فرومه یوونتوسه وما مثلا هوادار یووه هستیم.
باید قبول کرد که توی چند سال اخیر یووه به یه تیم کاملا معمولی تبدیل شده و البته این معمولیت توی اروپا بیشتر نمود پیدا میکنه .
اینجا یووه است واستقلال وپرسپولیس نیست که با یه باخت همه بازیکنا ومربیا ومدیرا عوض بشن.
یوونتوس روش خاص خودش رو داره وبا هر تیم دیگه متفاوته .اونایی هم که تحمل چنین بازیهایی رو ندارن بهتره برن هواداره چلسی ، بارسا، اینتر، میلان، منچستر و... هرتیم دیگه ای بشن.
لطفا با دقت به تاریخ یوونتوس نگاه کنید./ و یا اگه نمیدونید از هوادار های قدیمی های فرو م یا یووه بپرسید ...!!!
این تیم ایتالیایی توی کل تاریخش فقط وفقط دو بار قهرمان اروپاشده .
استراتژی این تیم بیشتر ، معطوف به داخل ایتالیاست که البته گاها هم مشکلات و اشتباهاتی توی این استراتژی پیش می یاد.
بعضی ها نوشتن که تابحال چنین شکستایی رو سراغ نداشتیم...
واقعا مایه تعجبه ... یوونتوس حتی با لیپی هم باختهای عجیبی آورده ... حتی با ربرتو باجو سرشناس باختیم وبعد از برگشتمون به تورینو ازمون با گوجه پذیرایی کردن... یا باخت به سلتاویگوو..... در روزی که تقریبا تمام فصل رو صدر جدول بودیم انتهای فصل وبا شکست دربرابر لچه جام رو ازدست داادیم ... باخت با چهار گل به توتی ورم و... حتی باکاپلو وتراپاتونی هم توی اروپا چنان مطرح نبودیم...با زیدان هم باختیم ... حذف شدیم ... تحقیر شدیم ..
قبلا هم گفتم ، وقتی من هوادار یوونتوس شدم نه از جام خبری بود ونه از پیروزیهای مکرر... اون دوران سلطه مطلق میلان وکمی هم اینتر به فوتبال ایتالیا بود و بس ...
پس از دوستان میخوام خویشتن دار باشن ومنطق را همه جا سرلوحه خودشون داشته باشن...
در اینکه یوونتوس دربرابر بایرن خیلی بد بازی کرد ، شکی نیست ... اما هوادار خوب اونیه که همه جهات رو خوب بسنجه و بعد حیا کن ورها کن بگه ...
هر چی باشه فرارا اسطوره بی مثال یوونتوسه ... شاید بعضی ها ندونن اما فرارا قلب تپنده خط دفاعی یووه بود...لیپی تاکتیکهاش رو توی خط دفاعی با توجه به خصوصیات فرارا تنظیم میکرد...
شرم آور تر ازهمه اینکه به بوفون واله هم رحم نکردن ...
بنظر من یووه توی خرید بازیکنا در پستهای کلیدی تیم اشتباهات وقصوراتی داشته که مطمئنا به اونا پی برده و اگه ممکن باشه جبران میکنه ...
من هم دوست دارم هر فصل از مدعیان اروپا وایتالیا باشیم ... اما...
باید واقع بین بود... دل پیه رو دیگه اون جوون 24 ساله فعال نیست ... زمان میبره تا یووه بتونه واسه اون جایگزین مناسب پیدا کنه ..
من به شخصه و باتوجه به ذهنتاتم انتظار داشتم یووه دربرابر بایرن بازی خشن ودرگیرانه وتخریبی انجام بده و همون کاری روبکنه که بایرن کرد ... اما کجای کار مشکل داشت نمیدونم...
با عرض معذرت از اطاله کلام ...

شما جوری میگی فقط و فقط دوبار قهرمان اروپا شده مثل اینکه تیمهای دیگه 20 بار قهرمان اروپا شدن.بارسلونا تا 4 سال پیش 1 بار قهرمان شده بود که در 4 سال اخیر 2 بار دیگه قهرمان شد.بارسلونا 6 بار به فینال رسیده و 3 بار قهرمان شده و یوونتوس 7 بار به فینال رسیده و 2 بار قهرمان شده.نهایت بدشانسی هم سه فینال اخر بود.اتفاقآ یووه در همه ی رقابتها موفق بوده نه فقط سری آ.هرچی باشه یوونتوس بدشانس بوده نه اینکه در رقابتی ناموفق باشه.حداقل از تیمهایی مثل بارسلونا و منچستر و اینتر در اروپا موفق تر بودیم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ولی قبول کنید فرارا مربی قهرمانی یوونتوس نیست خودش زودتر از همه بعد یک برد جو میگیرتش. اصول مربیگری فوتبال و برخی نکات تیمی را نمیدونه. حذف از لیگ قهرمانان غیر قابل حضم شدن هست من که تا الآن باهاش کنار نیومدم. خدا بخیر بگذرونه.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
من تو تاپیک بازی باب ایرن ، بعد اون باخت نظری ندادم ، چون حرفی برای موندن نمونده بود!! تنها نکته ای که الان وجود داره که اون بازی رو فراموش کنیم و کارمون رو توی سری آ با قدرت ادامه بدیم!! اگه با به بازی امتیاز بدیم ، یعنی تمام زحماتمون در مقابل اینتر و در ادامه ی اون ، شکست در برابر بایرن ، یعنی هیچ!! پس باید با یک بازی خوب و منطقی ( که خیلی وقته ندیدیم !:دی:) ببریم ! در ضمن ، بهتره که بازیکنانی که انگزیه ندارند ( مثل ملو) بازی نکنند و کمی استراحت کنند !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اگه اسم بازیکنای معروف باری رو کسی داره بنویسه ... باری گاه گاه دربرابر یووه درخشش داشته ... امار واطلاعات این بازی رو اگه ممکنه لطف کنید وبنویسید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دیدارهای این دو تیم در رقابت های سری آ 56 بار انجام شده و 35 پیروزی، 16 تساوی، 5 شکست، 122 گل زده و 38 گل خورده یووه در این رقابت ها به دست امده است در ده دیدار اخیر یووه و باری 7 پیروزی، 2 تساوی، یک شکست، 18 گل زده و 5 گل خورده به نام بانوی پیر ثبت شده، دو تیم در سال 2007 به مصاف یکدیگر رفته اند که دیدار رفت به برتری 4 بر 2 یووه و بازی برگشت به پیروزی یک بر صفر باری انجامیده ترکیبشون هم احتمال زیاد همینه !!! ژیلت - استلینی - بونکی - دیاموتنه - ماسیلو - الگرتی - المیرون :دی: - دوناتی - الوارز - بارتو - مجیورینی

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آلميرون و ماسيلو سابقه ي بازي تو يووه رو در كارنامه شون دارن

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
امیر جان ، احتمال زیاد بوفون بازی میکنه :snitch:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب امیدوارم همون طور که قبل از بازی با بایرن گفتیم باید فکر و ذکر مون این بازی باشه و دیگه بازی اینتر تمام شد و همه بعد از بازی بایرن حسابی !! اون بازی رو فراموش کردن و از خجالت چیرو در امدن امیدوارم بازی اینتر رو هم انقدر خوب فزاموش کرده باشید که اگر خدا خواست و باری رو بردیم دوستان گرامی دوباره از تیم حمایت کنن و دیگه تشنج ایجاد نکنن و اگر بردیم این برد رو به حساب چیرو بزازیم نه این که بگیم هیچ کاره بود.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی