پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یووه 3 ستاره؟؟؟!!! (تیم یوونتوس)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
138 پاسخ برای این موضوع

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
سلام به همتون... من که آرزومه قبل از اینکه تیم دیگه ای بتونه 2 ستاره بشه یووه ی عزیز 3 تا ستاره رو سینش نصب بشه... فکر میکنید چند سال دیگه به آرزوم میرسم؟؟؟؟!!!!!

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
مطمئنم به این آرزو نه تنها تو بلکه هممون میرسیم . فکر میکنم اونموقع دیگه باید آرم یووه رو رو اسکودتو حک کنن تا اگه سالهای بعد تیم دیگه ای برد بدونه که یکی از اموال یووه رو به امانت گرفته .

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
من هم موافقم ولي براي 3 ستاره شدن 2 سال زمان مي خواهد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خدا بگم این مصطفی رو چیکار نکنه با این زبونش ;D یادتون میاد پارسال قبل از این اتفاقات گفت 3 سال دیگه یووه 3 ستاره میشه من بهش گفتم چرا 3 سال ؟ بنده خدا یه چیزی می دونست :o

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من يوونتوس کبير اگر مافياي ميلان و اينتر ولش ميکردند همين امسال سه ستاره ميشد ولي با دادگاهي که 19 مهر برگزار ميشه اميدوارم اسکودتو سال 2004-2005 رو بهمون بر گردونند تا ما فقط دو سال وقت براي گرفتن سي عنوان قهرماني بخوايم با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
یووه 3 ستاره؟ ایشالا 2 سال دیگه 3 ستاره ایم

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
نه.چون وقتی برگردیم سری آ باید دوباره واسه جامی که سالم به بهمون رسیده تلاش کنیم.

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
يكي از آرزوهاي بزرگم اين بود كه ندود رو تو لباس 3 ستاره ي يووه ببينم؛ تا فصل قبل نگران بودم كه يووه فصل بعد دوباره اسكودتو رو ببره و 3 ستاره بشه، ولي ندود بازنشسته شده باشه. الان ندي هست ولي يووه سري Bئه و 2 تا قهرمانيش رو هم ازش گرفتن. هي زندگي... :)

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظرم يووه به محض ورودش به سري آ باز قهرمانيهاش رو شروع ميکنه با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
فکر نکنم اگه یووه فصل دیگه بر گرده سری ا که حتما بر میگرده نمیتونه همون سال قهران بشه یووه الان 27 تاییه و اگه 19 مهر هم اون جام رو بهمون پس بدند میشه 28 و به نظر من 4 سال طول میکشه تا 2 تا جام دیگه بیاره یعنی سال 2010

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
راحت تا سال 2010 طول می کشه حداقل هست سال 2010

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من شما ديگه خيلي يوونتوس رو دست کم گرفتيد من بهتون قول ميدم سال 2010 ما با سه ستاره داريم بازي ميکنيم با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
چرا که نشه... اگه خدا یه نگاهی به تیممون بکنه هم میایم سری ا هم اسکودتو رو پس میگیریم و هم قهرمان جام باشگاههای اروپا میشیم و از اون طرف هم میریم برای قهرمانی باشگاهای جهان........

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

چرا که نشه...
اگه خدا یه نگاهی به تیممون بکنه هم میایم سری ا هم اسکودتو رو پس میگیریم
و هم قهرمان جام باشگاههای اروپا میشیم و از اون طرف هم میریم برای قهرمانی
باشگاهای جهان........

اسیارو جا انداختی ;D ;D ;D

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بچه ها یه نگاه بکینید ما الان داریم توی سری ب به تیمی مثل مودنا 4 تا گل میرنیم قهرمانی توی سری ا ایتالیا ساده نیست و واقعا تیم باید تیم باشه تا بتونه قهرمان بشه که این برای یوونتوس جدید حداقل 2 سال طول میکشه

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
تا حدودی موافقم اما خب اگه برگردیم سری ا ستاره های فوتبال برای بازی تو یووه ابراز تمایل میکنن . اینیه دونه رو فکر میکنم جا انداختین .

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
JUVE KHODASH SETARE EST يووه خودش ستاره است ---------------------- فينگليش ممنوع --------------------

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من سه ستاره شدن دور از دسترس نيست با تشکر

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
3 ستاره شدن که حتمیه ولی قبل از اون میلان 2 ستاره نشه...فکر کنم 17 بار قهرمان شده , نه؟؟!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
17 بار قهرمان شده ولی چطوری ؟ چند مورد از این قهرمانی های میلان و اینتر مربوط به زمانی میشه که یک تیم بودن و اون مقام ها واسه هر دوشون محاسبه شده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی