پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 اینتر ( هفته پانزدهم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
279 پاسخ برای این موضوع

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال
فقط خدا كنه كه چيرو با يك سيستم منطقي وارد بازي بشه.4-4-2 از همه بهتره.چون الكش رو بيشتر به دروازه نزريك مي كنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شانس بازی لگروتالیه هم زیاده هرچند انگیزه کاناوارو بعیده که باعث بشه فرارا از لگرو استفاده کنه . اتفاقات بازی با کالیاری فقط یک اتفاق بود که کانا اون اشتباهات رو کرد و قطعاً اگر بازی کنه دوباره به اوجش برمیگرده . البته جلوی کالیاری بهم ریختگی و شتابزدگی در کارهای دفاعی خیلی تو اون بازی بد کانا نقش داشت . من ترجیح میدم دیاموند بازی کنیم و مارکیزیو سمت چپ لوزی خط میانی باشه و از بین سیسوکو و ملو یکی در مرکز قرار بگیره که ملو رو بخاطر بازیسازیش ترجیح میدم به مومو البته اگر ملو آماده باشه !

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
آره منم با بابک موافقم فقط نگرانیم حضور نداشتن گروسوست اگر باشه با توجه به نبود مایکون مطمئنا یووه از چپ رو اینتر خیلی فشار میاره کلا باتوجه به بازیای خوب کاسرس دفاع یووه به تعادل می رسه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اميدوارم چيرو در اين بازي مثل اكثر بازي ها با اينتر به آفسايدگيري فكر نكنه.چون تو سرعت مهاجمين اينتر از مدافعين ما سرترند.ولي تو ضربات سر روي ارسال از جناحين و دفاع متراكم كانا و جورجو عالي هستند و كمتر با خطر مواجه ميشيم.در ميانه ميدان هم با وجود سيسوكو جنگنده خيالمون راحته.فقط در كنار مومو كي بازي مي كنه.ملو كه تو اين چند هفته بد كار كرده ولي اگه رو فرم باشه خوب جواب ميده.پولسن هم خيلي عالي و جنگنده و پر تلاش بازي مي كنه و مي تونه به همراه مومو اجازه بازي سازي به هافبك هاي اينتر رو نده.هافبك هاي هجومي هم كه احتمالا كامو و ديگو هستند و اگه چيرو الكس رو يه مقدار جلوتر از اونا و نزديكتر به آمائوري بازي كنه بهتر جواب ميده.با وجود نبود مايكون ديگو (والكس)ميتونن بيشتر به جناح راست خط دفاع اينتر فشار بيارن :scarflong:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیزی که بوده، مورینیو چه در چلسی، چه در اینتر در تمام بازی های بزرگ کاملا تدافعی بازی کرده. فصل پیش وقتی 1-0 از یووه جلو افتاد تا چند دقیقه بعدش تاکتیک اینتر شد 6-3-1 !! یه هافبک و یه مهاجم کشید بیرون و 2 تا مدافع اضافه کرد. تو بازی های معروفش با بارسا (تو چلسی و توی اینتر) تو بازیش با منچستر، تو بازی با بزرگای انگلیس، همیشه توی بازی های بزرگ با تاکتیک تدافعی به بازی اومده. فصل پیش هم یادتونه چطور گل خوردیم توی میلان ؟ سانتر از خط دفاع برای زلاتان، کیه لینی و زلاتان پریدن هوا و قاطی کردن و توپ افتاد جلوی پاس استانکویچ (اگر اشتباه نکنم) استانکویچ یه شوت بد کرد توپ افتاد جلوی پای مونتاری و بعد هم سوتی منینگر و ... روی یه اتفاق ساده گل خوردیم. اگر این هفته هم مورینیو دفاعی بازی کنه، که به دلیل اینکه بازی در تورینه و مساوی هم برای اینتر عالی خواهد بود بعید نیست، برای ما خیلی بد میشه.اولا اینکه اینتر واقعا خوب و با سازماندهی قوی دفاع می کنه و ما هم قدرت باز کردن گره تیم های معمولی رو نداریم چه برسه به اینتر. دوم اینکه اینتر روی ضدحملات خیلی خطرناکه و ما روی ضدحملات خیلی آسیب پذیر ! من شخصا 80 درصد احتمال می دم بازی مساوی بشه.اگر اینتر تدافعی بازی کنه به نظر من فقط اتفاقات (مثل اون گل مونتاری) سرنوشت بازی رو مشخص می کنند. ضربه ی آزادی، کرنری، اشتباهی چیزی.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

فصل پیش هم یادتونه چطور گل خوردیم توی میلان ؟ سانتر از خط دفاع برای زلاتان، کیه لینی و زلاتان پریدن هوا و قاطی کردن و توپ افتاد جلوی پاس استانکویچ (اگر اشتباه نکنم) استانکویچ یه شوت بد کرد توپ افتاد جلوی پای مونتاری و بعد هم سوتی منینگر و ... روی یه اتفاق ساده گل خوردیم.

نه توپ از دفاع سانتر کردن زلاتان گرفت و تا خط دفاع یوونتوس جلو اومد مدافع جلوش لگروتالیه بود یکم اینور اونور کرد دیدش نمیشه یک ئفه مونتاری از پشت مدافعان اومد زلاتان دیدش بهش پاس داد اونم حیرت زده توپ و زد تو گل.!!!!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
نمی شه نتیجه و اتفاقات این بازی رو پیش بینی کرد، ولی من عمیقا معتقدم که یووه، همیشه تو بازی های سخت خودشو نشون داده، از طرفی چیرو هم تحت فشاره و تمام تلاششو خواهد کرد واسه این 3 امتیاز. تا یه حدودای زیادی هم مطمئنم که بازیکنا بهتر از بازی قبل بازی می کنند. هر چند که جلو کالیاری خیــلی بی انگیزه و نا امیدکننده بازی کردند،ولی وقتی صحبت از اینتر می شه، همه چی فرق می کنه! کانا دیگه نمی تونه اون اشتباهات بزرگ رو بکنه! سیسوکو با وجود اینکه رو فرم نیست، ولی اگه فیت باشه تو این بازی، حتما بهتر بازی می کنه...
بازی هم که تو ورزشگاه خونگی خودمونه. من مورینیو رو دوست دارم، ولی واقعا دلم می خواد که چیرو مورینیو رو تحقیر کنه تو این بازی... به هیچ وجه نباید بذاریم اختلاف امتیاز به 11 برسه، حتی نباید بذاریم همین 8 بمونه، فقط برد!
از یه طرف دیگه، با وجود اینکه اصلا دوست ندارم باشگاه جریمه شه، ولی جدا بدم هم نمیاد که تماشاگرا یه حالی به بالوتلی بدند!! :biggrin:

من در مورد سیستم بازی نظر خاصی ندارم فعلا، ولی واسه خط میانی، حضور پولسن رو خیلی واجب می دونم،واقعا نمایشش تو این چند وقت خارق العاده بوده. مارکیزیو رو خیلی مناسب نمی دونم، چون به نظرم اینتریا همینجوریشم از نظر فیزیکی 10 بار از ما سرند، نمی شه از مارکیزیو توقع داشت که کم نیاره جلوشون! سیسوکو از این نظر فوق العاده است، چون واسه خودش یه پا مادر فولاد زره (/پدرفولاد زره !! :دی: ) است، ولی بازی دادنش مشروط به عملکردش تو تمریناست که چیرو خودش بهتر می دونه. اگه قرار باشه مثل بازی با کالیاری بازی کنه، بی خیالش شیم بهتره...
دل پیه رو حتما باید بازی کنه، واقعا ضربه آزادا و تجربه اش تو چنین بازی ای به کار میاد و لازمه اساسا. از اونجاییم که واقعا دیگه بسه پشت مهاجم بازی دادنش، و هر جور هم فکر کنیم نمی شه تک مهاجم باشه، پس لزوما باید با 2 تا فوروارد بریم. فقط آمائوری نه لطفا! نمی دونم کی ولی! حتی ایموبیله، حتی سبا...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
[quote author=GG.Buffon link=topic=2857.msg178084#msg178084 date=1259600640]
با این فراز و نشیبای زیاد یووه هرچی فکر میکنم نمیتونم چیزی رو پیش بینی کنم / درسته اینتر تو اروپا اصلاً خوب نتیجه نگرفت ولی بازی تو ایتالیا و اروپا خیلی فرق داره / الان اینتر با این همه بازیکن آماده واقعاً خیلی قوی شده !! درسته بازی تو تورین ولی هیچی قابل پیش بینی نیست / البته این بازیم اصلاً ربطی به شرایط حال و حاضر تیما نداره ولی خب نمیشه از ضعفای یووه هم گذشت !! فقط امیدوارم فرارا بهترین تصمیم رو تو این بازی بگیره و یه ترکیب خوب و هماهنگی رو وارد زمین کنه !! بخدا دیگه تحمل این همه تحقیر سخته / باخت به تیمایی مثل پالرمو و کالیاری خیلی بد بود / فقط امیدوارم که یووه تو این بازی نبازه / فقط همین !!!
[/quote

اگه بتونیم کناره های اینتر روازکاربندازیم ، کار اینتر تمومه ... اینقد ناامید نباشید ، شما هوادارای یوونتوس کبیر هستید ...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دیوید تره زگه به بازی برابر اینتر رسید ، در تمرینات امروز پزشکان یووه به چیرو برای استفاده از دیوید چراغ سبز نشان دادند.....اخباری هم که از تمرینات یووه به گوش میرسه حاکی از این هست که چیرو به سیستم 4-3-1-2 برگشته و به احتمال فراوان بازی را با زوج دوست داشتنی دیوید والکس شروع خواهد کرد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با بازگشت تره زگه الآن دست چیرو خیلی بازتر شده هرچند من ترجیح میدادم که یاکوئینتا میرسید چون قدرت پا به توپ بودن و سرعت و جنگندگی یاکوئینتا رو نه آمائوری داره نه تره زگه و این امتیاز بزرگی برابر ساموئل و لوسیو بود . البته بعیده که فرارا از ابتدا به دیوید بازی بده ولی در کل بازی کردنش قطعاً کمک بزرگی خواهد بود . من تنها مسئله ای که برام سئواله اینه که چیرو اگر قرار باشه دیاموند بازی کنه و با فرض اینکه کامو و دیه گو ثابت بازی کنن ، از بین ملو ، پولسن ، مارکیزیو و سیسوکو کدوم دو نفر رو انتخاب میکنه . بنظرم هیچکدوم از اینها مثل مارکیزیو نمیتونن در نقطه مقابل کامو و در جناح چپ مفید باشند هرچند از سیسوکو نمیشه گذشت ولی قدرت بازیسازی و البته شوت زنی و پاسهای تو عمق مارکیزیو چیزیه که سیسوکو نداره و با توجه به نبود مایکون این خصوصیت مارکیزیو خیلی میتونه به همراه گروسو باعث فعال شدن جناح چپ بشه . البته چیزی مشخص نیست شاید فرارا باز به ملو بازی نداد و سیسوکو رو بجاش بازی داد که بازم خوبه هرچند یک ملوی آماده مثل ابتدای فصل رو قطعاً نمیشه روی نیمکت گذاشت ! در کل من ترجیح میدم که سوای کامو و دیه گو ، مارکیزیو و ملو از ابتدا بازی کنند ولی سیسوکو رو واقعاً نمیشه روی نیمکت گذاشت !

vahid_delpiero

vahid_delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
فقط باید این سارق های تازه به دوران رسیده رو پاره پاره کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت یووه فقط نوشته خبر خوب دیگه هم این بود که ترزگه به زمین برگشت و با تیم تمرین کرد، ننوشته به بازی می رسه. اینقدر سریع می تونه به بازی برسه ؟ نمی دونم من وضعیت ترزگه چطوریه. اما سایت یووه نوشته ملو به دلیل سرماخوردگی تمرین نکرده. یووه هم با استفاده از ماریا شیره آ همسر شیره آ قصد داره تماشاگر ها رو تشویق کنه که علیه بالوتلی شعار ندند و مشکل ساز نشند چون فردا سالگرد فوت گاتانوست. ماریا گفته من هم در این بازی در ورزشگاه خواهم بود و امید دارم یک بازی سالم در زمین و بیرون زمین باشه و بهترین تیم پیروز بشه. گاتانو همیشه مخالف بی احترامی بود، به رنگ پوست، به مرده، به شخصی از حریفت یا مادر شخصی از حریف (!!) . تماشاگری که نام شیره آ رو با خودش حمل می کنه مسئولیتی داره در قبال افتخار نام این فرد و... یووه خیلی داره تلاش می کنه با این شعارها علیه بالوتلی مقابله کنه تا دردسرساز نشند، و این مسئله رو هم فرار چند بار بهش تایی کرده.هرچند علیه سیسوکو توی کالیری صدای میمون در می آرند و به کسی برنمی خوره، اما علیه بالوتلی شعارهایی می دند که نژادپرستانه هم نیست و همه جوش میارند.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
در استانه دربی گفتم یه اماری از بازی های دو تیم در تاریخ بازی ها بدم بد نیست. منبع ماهنامه hurra juve ambrosiana(inter) 3_2juventus 12/11/1933-34 juve1_o ambrosiana 18/11/1934 ambrosiana4_0juve 17/11/1935 ambrosiana2_1juve 14/11/1937 juve 4_2 ambrosiana2 10/11/1940 juve 0_1 inter 4/11/1948 juve 3_2 inter 13/11/1949 juve 2_2 inter 22/11/53 inter 4_0 juve 11/11/79 juve 2_1 inter 23/11/1980 inter 4_ 0 juve 11/11/84 inter 1_1 juve 24/11/85 inter 2_2 juve 29/11/1993 juve 1_3 inter 29/11/2003 inter 2_2 juve 28/11/2004

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

در استانه دربی گفتم یه اماری از بازی های دو تیم در تاریخ بازی ها بدم بد نیست.
منبع ماهنامه hurra juve
ambrosiana(inter) 3_2juventus 12/11/1933-34
juve1_o ambrosiana 18/11/1934
ambrosiana4_0juve 17/11/1935
ambrosiana2_1juve 14/11/1937
juve 4_2 ambrosiana2 10/11/1940
juve 0_1 inter 4/11/1948
juve 3_2 inter 13/11/1949
juve 2_2 inter 22/11/53
inter 4_0 juve 11/11/79
juve 2_1 inter 23/11/1980
inter 4_ 0 juve 11/11/84
inter 1_1 juve 24/11/85
inter 2_2 juve 29/11/1993
juve 1_3 inter 29/11/2003
inter 2_2 juve 28/11/2004

بد نبود تو این اماری که گفتی یه یادی هم از برد 9_1 یووه میکردی :secret:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دیگه این چیزی بود که تو مجله نوشته بود و من فقط این نتایج به چشمم خورد :unknw: . ماهنامه خیلی خوبیه به شما هم توصیه میکنم هر ماه تهیه کنید . من ایتالیایی زیاد سرم نمیشه ولی یه چیز هایی میفهمم . :graduated:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به قول محمد نباید جلوی دزدها ها کم آورد ! حتی اگه ذره ای هم فکر میکنید اینتر میتونه مارو ببره باید بگم کاملا در اشتباهید . روحیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه باید بالا باشه مثل پرچم مقدس مون

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یوونتوس - ........ هفته ی پانزدهم سری آ روز شنبه 2009/12/5 ساعت 23:15 بوقت تهران داور بازی : ساکانی ورزشگاه المپیک تورین تاسیس : 1932 .... آخرین بازسازی صورت گرفته : 2005 .... ظرفیت ورزشگاه : 27500 نفر نگاهی به گذشته: دو تیم در مجموع 211 بار به مصاف هم رفته اند که یووه 94 برد ، 52 مساوی و 64 باخت در کارنامه ی خود دارد .... همچنین یووه در این دیدارها 304 گل بثمر رسانده و 265 گل نیز دریافت کرده است .... بازی هایی که در تورین برگزار شده نیز یووه 67 برد ، 19 مساوی و در 18 بازی باخته است و در مجموع 187 گل بثمر رسانده و 90 گل دریافت کرده است. دو بازی فصل گذشته : بازی رفت : شنبه 22 نوامبر 2008 در عین ناباوری مونتاری در دقیقه 72 بازی گل برتری تیمش را بثمر رساند ، این اولین برد آنها در سن سیرو در برابر یووه بود آن هم بعد از آخرین بازی که در تاریخ 2004/4/4 برگزار شده بود. بازی برگشت : شنبه 18 آوریل 2009 پس از ارائه ی نمایشی ضعیف در دقیقه 64 بالوتللی تیمش را جلو انداخت اما بدترین بازیکن یووه ( گریگرا ) در آخرین دقیقه بازی گل تساوی را بثمر رساند. امیدواری : بعد از گذشت 14 هفته یووه تنها در برابر تیمهایی امتیاز از دست داد که کمتر کسی به آن فکر میکرد در بازی برابر ( کالیاری ، پالرمو ، ناپولی ، لیورنو ) بدترین یووه را شاهد بودیم و حالا امیدواریم که یووه روند عالی خودش را در برابر تیم های سرشناس کالچیو ادامه دهد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظرم من این بازی مثل بازی اس اس و پرس ! کاملا از بازی های قبل و بعدش جداست و همه غیرتی بیش تر بازی می کنند تا تاکتیکی !!! و نباید خیلی به بازی بوردو و کالیاری نگاه کنیم !! چون بازی توی تورینه !تیم خیلی سفت و محکم بازی می کنه و من فکر می کنم دست کم شکست نمی خوریم ! اما بستگی داره که با اختلاف 1 گل ناگهانی ببریم یا بازی مساوی بشه!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اینم واسه این بازی ساختم !!

بیکاریه دیگه ! با فونت فراری و گادفادر :دی:

تصویر

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
بچه ها هیچکی نمیدونه بازی از کدوم شبکه پخش میشه؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی