پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بوردو 2-0 یوونتوس ( هفته پنجم لیگ قهرمانان ) - یادواره میشل پلاتینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
121 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بابا مگه ندیدیدد پارسال بدترین قرعه به یوو خورد و چلسی گیر یوو شد... به نرم اول شدن خیلی مهم است.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چاماخ 48 ساعت گذشته آماده شده و تمرین درست حسابی نداشته، ممکنه نتونه کامل بازی کنه، ولی گورکوف قطعا نیست. لورن بلان گفته : اگر همه ی بازیکن هام بودند تغییری توی بازیم نمی دادم.ولی خوبی که الان داره اینه که در خانه هستیم و من نیازی ندارم به تیمم انگیزه تزریق کنم، یوونتوس سبک بازیش رو از دفعه ی آخر تغییر داده و ما هم باید به صورت متفاوتی با اون رویارو بشیم، اونا الان با 1مهاجم بازی می کنند، هرچند یاکوینتا رو ندارند ولی دیگو و سیسوکو رو دارند الان. البته بیشتر نگرانی من از بهترین بازیکن یووه یعنی بوفونه. "ما می خوایم صدرنشین بشیم تا بلایی که سر لیون اومد سر ما نیاد، اگر اونا فصل پیش صدرنشین می شدند به بارسلونا نمی خوردند و زود حذف نمی شدند. پس برای ما خیلی مهمه که بتونم از نفع اول بودن استفاده کنیم. فشار بیشتری روی یووه هست چون ما می دونیم که صعود کردیم ولی یووه هنوز دنبال صعود کردنه، برای همین ما با آرامش بیشتری بازی می کنیم." آخر سر هم بلان گفته : اگر میشد دلم می خواست خودمم بازی کنم :دی: دلپیرو هم گفته : بعد از چند ماه دوری به بازی برگشتم ولی هنوز کاملا آماده نیستم، انگیزه و روحیه ی خیلی خوبی دارم و می دونم بزودی به فرم خوبم می رسم. من از لحاظ روحی و بدنی آماده بازی هستم ولی خوب مدت ها هم هست بازی نکردم،بستگی به فرارا داره بازی دادن من و هر تصمیمی بگیره محترمه. وقتی من نبودم یووه چندین تغییر تاکتیک داده و گاهی 4-2-3-1 بازی کرده و گاهی 4-3-3 که من تمرینات زیادی با این وضعیت نداشتم، اما می دونم هیچ مشکلی ازین بابت نیست، در مورد پست هم هیچ اجباری نیست، هرجا مربی بگه بازی می کنم.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
بازی سخت و جالبی خواهد بود، با وجود اینکه مسلما حضور دل پیه رو خیلی می تونه تاثیر گذار و مهم باشه،ولی امیدوارم از اول بازی تو ترکیب نباشه! هنوز اونقدرا که باید آماده نیست.من دوست دارم این جوری بازی کنیم: بوفون گروسو-جورجو-کانا-کاسرس ملو-سیسوکو سبا-دیه گو-کامو آمائوری اینکه الکس بالاخره بازی کنه، خیلی مهمه، چون جدا از اینکه تو همین سیستم 1-3-2-4 می شه جدا رو ضربه آزادایی که می زنه حساب کرد،روحیه کل تیم هم با بازی کردن کاپیتان کاملا متفاوت و مسلما بهتر خواهد بود. بهترین کار از نظر من اینه که بعد از حول و حوش یه نیمه، الکس جانشین جووینکو شه، و بعد جاشو با دیه گو عوض کنه. حضور سبای سرعتی که فوق العاده توانایی دریبل زدنش بالائه خیلی مهمه تو نیمه اول، چون باید طوفانی شروع کنیم تا بتونیم خوب ببریم! نفوذای سرعتی و تند و تیز سبا از جناحین خیلی می تونه تاثیر گذار باشه، من فکر می کنم که کناره های زمین بوردو، فضای خالی فوق العاده اکازیونی وجود داره واسه چنین نفوذایی... اگه روز، روز دیه گو باشه، خیلی راحت می تونیم بزنیمشون. امیدوارم اشتباهات فردی بیچاره مون نکنه، و آمائوری هم شب خوبی رو پیش رو داشته باشه. ضمن اینکه کامو هم خیلی می تونه مهره ی مهمی باشه اگه رو فرم باشه...

.JUVENTUS F.C

.JUVENTUS F.C

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
بچه ها این بازیکن شماره 40 چطور بازیکنیه؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
با سلام خدمت همه بچه ها:اميدوارم امشب بوردو رو بزنيم و صعودمون رو قطعي كنيم.اگه نبريم با برد احتمالي بايرن بازي آخرمون تو تورين سخت ميشه.چون اونوقت بايرن چيزي نداره كه از دست بده و تو تورين فقط واسه برد مياد كه البته بعيده يووه تو تورين ببازه(ايشاا..)چاماخ و گوركوف هم كه انصافا بهترين بازيكن هاي بوردو هستند و خوشبختانه امشب به بازي نمي رسند.خدا كنه امشب ببريم مگرنه بايد 2هفته با استرس و اضطراب منتظر بمونيم.به نظر من امشب شب ديگو و الكسه.به اميد اين كه خط دفاعي و جي جي هم عالي كار كنند :ultra:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ترکیب بازی اعلام شد در این ترکیب پولسن و سیسوکو بدلیل درخشش در بازی برابر اودینزه از ابتدا در ترکیب قرار خواهند گرفت : JUVENTUS (4-2-3-1): Buffon; Caceres, Cannavaro, Chiellini, Grosso; Poulsen, Sissoko; Camoranesi, Diego, Giovinco; Amauri. البته این ترکیب توسط رسانه های نزدیک به یووه اعلام شده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت بایرن هم تیتر زده : French help !!

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

سایت بایرن هم تیتر زده : French help !!

اگه بردو می خواست کمکشون کنه که رفت و برگشت نمی برد! تازه اگه اون ها مدعی بودن ، نباید رفت و برگشت می باختن!!! که حالا از این تیتر ها بزنه!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بعد ليورپول كه جز يكي از تيمهاي محبوب منه امشب بايرن هم كه باز از اون دسته تيمهاي منه حذف ميشه شخصا فكر مي كنم امشب برنده بازي باشيم اونم به راحتي

tozihat

tozihat

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
باز هم سلام وخسته نباشید!! اول تبریک میگم، کتبا دارید صعود میکنیم و ما هم اگه به لطف خدا از مکابی نبازیم میتونیم به لیگ اروپا امیدوار باشیم!! ولی خارج از شوخی من که هنوز به صعود بایرن امیدوارم. ما هم که شانس نداریم، این گورکوف سر بازی با شما مصدوم میشه! با تیتر سایت بایرن هم کاملا موافقم!! تنها امید ما همینه. سر گروه بندی میگفتم گروه خوبیه، بایرن و یووه میرن بالا، ولی زهی خیال باطل! موفق باشید.

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
امیدوارم ببریم و تیم اول صعود کنیم تا حداقل به تیمهای خوب در مرحله یک چهارم بخوریم----------------

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

اعتماد به نفس هر دوی شما تحسین برانگیزه . اما من ترجیح میدم اول بشیم و به یک تیم خوبی از 2 گروه آخر برخورد کنیم .فوتبال غیرقابل پیشبینیه . اما من ترجیح میدم به معجزات اعتقاد نداشته باشم . در شرایطی که هر 2 طرف بازی آماده باشند .هم رئال و هم بارسا نسبت به ما تیم های کامل تر و بهتریند . من دوست دارم یک قرعه ای بهمون بخوره که راحت بریم یک چهارم . این انتقام گیری ها و مچ اندازی ها هم باشه برای فصل بعد که کامل تر شدیم :دی:

بردن رئال رو معجزه میدونی ؟

من که "عادت سالیانه" میدونم :lol:

براسا هم چیزی نیست !

به مولا تیم نونهالانمون یکی دوسال پیش 6-1 بردشون !!! به خدا قسم . برو سرچ کن خودت باور نمیکنی !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان تو سایت یوفا بودم دیدم نوشته : آیا می دانید؟ یوونتوس با 1 گل خورده در 360 دقیقه بازی بهترین خط دفاع این فصل لیگ قهرمانان را داشته است ؟ البته دوست داشتم جواب بدم، آیا می دانی ؟ آن یک گل هم 16 متر توی آفساید بود ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترکیب رسمی :

تصویر

گروسو کیه لینی لگرو کاسرس

سیسوکو ملو

دلپیرو کامورانزی
دیگو

آمائوری

البته ممکنه جای دلپیرو و دیگو متفاوت باشه، چاماخ هم به بازی رسید.
دمای هوا 12 درجه است، هوا بارونیه و زمین خیسه !

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
کانا چرا ذخیره هست؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
جانمی جان !! خدا امشب با من راه میاد همش !!! کانا نیست و لگرو بازی میکنه ...... ایول ایول

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
داور هم گونزالس اسپانیایی هستش!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
9 دقیقه رفت و هنوز 0-0

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
melo chera dare intori bazi mikone??? bazie ghabl ham hamintori bood.. aslan nazdik be bazikonae harif nemishe...... buffon cheeeeeeeeeeeeeeeeeeee kard.... goale 100% ro gereft.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
وااااااااااااااااااي.خدا كنه نيمه دوم اوضاع عوض شه.شانس اورديم مائورو اخراج نشد.بايرن هم كه فعلا 0-0 مساويه :Juveflag:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی