پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 اودینزه ( هفته سیزدهم سری آ ) - یادواره آنجلو دی لی ویو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امیدوارم حالا که پولسن داره اماده نشون میده نیمکت نشین نشه.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
اگه الکس از اول بازی کنه سیستم 4-3-1-2 قطعا که تو این سیستم پولسن فقط جای ملو می تونه بازی کنه مارکزیو باسه سمت چپ بهتره البته هرچقدرم پولسن خوب کار کرده باشه بازم باید به دید یه ذخیره خوب بهش نگاه کرد نه یه بازیکن اصلی در هر صورت اگر بازم 4-2-3-1 بازی کنه اون موقع پولسن بازی می کنه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
هرچند هنوز یک هفته تا بازی مونده اما با توجه به اینکه الکس توی تمرینات فوق العاده آماده نشون داده و بعد از بازی های ملی بازیکن ها یه مقدار خسته هستن, من شانس بازی الکس از ابتدا رو خیلی زیاد می دونم. ضمن اینکه با اعمال یه سری تعییرات,الکس توی سیستم 1-3-2-4 می تونه به عنوان مهاجم نوک بازی کنه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
دوستان . به نظر شما اینکه کاسرس تو راست بازی کنه کاراییش 100 برابر دفاع وسط نیست ! یادتونه تو اروگوئه چجوری نفس آرژانتینیها رو گرفته بود !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

دوستان . به نظر شما اینکه کاسرس تو راست بازی کنه کاراییش 100 برابر دفاع وسط نیست !

یادتونه تو اروگوئه چجوری نفس آرژانتینیها رو گرفته بود !

کاسرس تا به حال توی یوونتوس مدافع وسط نبوده و همیشه راست بازی کرده و اتفاقا هیچ وقت هم نمایش چشم گیری نداشته!
توی بازی با آرژانتین هم روی گلی که اروگوئه خورد بی تقصیر نبود!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

کاسرس تا به حال توی یوونتوس مدافع وسط نبوده و همیشه راست بازی کرده و اتفاقا هیچ وقت هم نمایش چشم گیری نداشته!
توی بازی با آرژانتین هم روی گلی که اروگوئه خورد بی تقصیر نبود!

پس شرمنده .
ولی هرچی باشه از گریگرا بهتر کارمیکنه . جنگده تره !!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کاسرس در حالت کلی بازیکن خوبیه اما به نظر من تفاوت چندانی با گریگرا نداره و نمی تونیم خیلی سر تر از زدنک بدونیمش !!!! کاسرس دفاع مطمئنی نیست !!! راستی پست تخصصیشم هم طبق گفته ی خودش دفاع مرکزی هست

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
خب منم گفتم که دفاع مرکزیه ! شما گفتید در اصل دفاع چپ بوده !!!!! :drill: تو کارهای سرعتی و از لحاظ قدرت بدنی از زدنیگ قویتر میبینمش

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خب منم گفتم که دفاع مرکزیه ! شما گفتید در اصل دفاع چپ بوده !!!!! :drill:

دوست عزیز دفاع وسط هست اما تاحالا در یوونتوس توی این پست بازی نکرده و همش کناری بوده !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

دوست عزیز دفاع وسط هست اما تاحالا در یوونتوس توی این پست بازی نکرده و همش کناری بوده !

اینم نکته ای بود . توجه نکرده بودم که فرموده بودید "تو یوونتوس"

حق با شماست دراین زمینه

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

کاسرس در حالت کلی بازیکن خوبیه اما به نظر من تفاوت چندانی با گریگرا نداره و نمی تونیم خیلی سر تر از زدنک بدونیمش !!!!

کاسرس دفاع مطمئنی نیست !!! راستی پست تخصصیشم هم طبق گفته ی خودش دفاع مرکزی هست

نگران نباشید رافینیا تو راهه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
در ضمن باکاری سانیا هم پرید

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
با همه ي اين صحبت ها كه اونا نه دي ناتاله رو دارند، نه دي آگوستينو، نه په په و... و كار خيلي ساده مي شه،‌[و بعيد مي دونم ديگه اودينزه، همون اودينزه ي آزار دهنده باشه جلوي يووه] ولي باز بايد حواسمون جمع باشه و دست كم نگيريمشون. امكان افت تيمي تو يووه هم كم نيست بعد از بازي هاي ملي... ضمن اينكه همين فلورس هم مي تونه مشكل ساز باشه حتي... الكس كه مي رسه،‌ولي من جدا دوست ندارم مهاجم نوك بازي كنه! جدا از اين كه عمرا هد نيست،و سانترايي كه از كامو و سبا مي كنن ديگه خيلي به دردمون نمي خوره، آن چنان مهاجم نوك فرصت طلبي هم نيست. من ترجيح مي دم فرارا همون سيستم بازي رو عوض كنه...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بهترین خبر : لیپی به بوفون و کاناوارو اجازه داد اردوی ایتالیا را ترک کنند و به یووه ملحق شوند ، زامبروتا و پیرلو هم به میلان بازگشتند ، بنابراین چیرو برای بازی برابر اودینزه بازیکنان را با تمام توان در اختیار خواهد داشت.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بهترین خبر : لیپی به بوفون و کاناوارو اجازه داد اردوی ایتالیا را ترک کنند و به یووه ملحق شوند ، زامبروتا و پیرلو هم به میلان بازگشتند ، بنابراین چیرو برای بازی برابر اودینزه بازیکنان را با تمام توان در اختیار خواهد داشت.

این خبر بسیار مسرت بخشی هست برای یوونتوس. ولی کیلینی،لگروتالیه،کامورانزی و گروسو چی باید بمونند؟؟؟؟؟؟؟؟

من فکر کنم بازی بعد هم از بازیکنان ذخیره مثل دومنیکو کریشیتو و لگروتالیه در دفاع استفاده میکنه. که زیاد به بازیکنان فشار نیاد.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

این خبر بسیار مسرت بخشی هست برای یوونتوس. ولی کیلینی،لگروتالیه،کامورانزی و گروسو چی باید بمونند؟؟؟؟؟؟؟؟

من فکر کنم بازی بعد هم از بازیکنان ذخیره مثل دومنیکو کریشیتو و لگروتالیه در دفاع استفاده میکنه. که زیاد به بازیکنان فشار نیاد.

اگه اون ها رو هم برگزدونن ، که دیگه اردوی تیم ملی تعطیل می شه! :دی:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ای بابا حالا ترکیب چجوری میشه الکس باید بره نوک تو هافبک حال نمیده هافبک دفاعی مون که میشه ملو و مومو سه تای جلو هم میشن دیگو و الکس و کامو نوک هم که میشه یکی از اون سه تا پس با این سیستم دیگه مارکیزیو و پولسن و تیاگو و حسن باید برن تو پوست گردو فقط شانس بازی سباستین و امایوری به عنوان تعویضی بالا هست

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
شکر خدا بازی به لگرو میرسه با این تواصیف

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
چیرو در مصاحبه ای که با کوریره دلواسپورت کرده گفته که بازیکنان از لحاظ روحی در بهترین حالت قراردارند ما آماده ی بازی برابر اودینزه هستیم و تنها انتظار بازیکنان ملی پوش را می کشم ، سیسوکو هم بطور طبیعی تمرین کرده و کار با توپ رو شروع کرده البته سخته بخوایم برای بازی یکشنبه روی اون حساب کنیم با توجه به بازی برابر بوردو که پیش رو داریم ، بنظر من چیرو این ترکیب رو روانه میدان میکنه : بوفون گروسو کیلینی کاناوارو گریگرا پولسن ملو سبا دیگو کامو آماوری تعویضیها : الکس ، سیسوکو ، مارکیزیو به ترتیب بجای سبا ، پولسن ، کامو البته با ورود الکس میشه به 4-3-1-2 تغییر سیستم بده یا اینکه بعنوان هافبک از الکس استفاده کنه.

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
به نظر من عاقلانه تر اینه که فرارا سریعتر به 4-3-1-2 برگرده چون: - در همین 4-5 بازی ای که 4-2-3-1 بازی کردیم 6 تا گل خودیم و 12 تا زدیم که نشون می ده دفاع بدجوری در برابر حملات تیمهای حتی نچندان قوی اسیب پذیر می شه. و اینجوری ممکنه که خوب حمله کنیم اما تو لیگ قهرمانان و جلوی تیمهای فرصت طلبی که از تک حمله گل می سازن مثل چلسی و منچستر و ... فاتحمون خوندس. - لازمه که هرچه زودتر و قبل از رسیدن به مراحل پلی اف لیگ قهرمانان دل پیرو و دیه گو تو پستاشون تو این سیستم کاملا با هم مچ بشن. - دل پیرو بارها -حتی توی تیم ملی -گفته که کارایی لازم رو تو پستی غیر از مهاجم نداره و در حال حاضر حضور دل پیرو تو زمین واجبه چون تیم فرارا هنوز کامل جا نیفتاده و به یه رهبر تو زمین احتیاج داره که تیمو تو مراحل خطرناک هر بازی هدایت کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی