پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- کـاپـیـتـان الـسـانـدرو دل پـیـرو - Pinturicchio

* * * * - 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9495 پاسخ برای این موضوع

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

الکس با یووه، سال 96 قهرمان چمپیونز شد، سال 97 و 98 و 2003 هم نایب قهرمان شد

چه جالب! حق با شماست البته منظور من این بود از وقتی خودم فوتبال نگاه کردم(2005 به بعد) و در واقع منظورم این بود این بازیکن بعنوان کاپیتان این جام رو بالای سر نبرد یعنی یه جورایی منظورم این بود خودم ندیدم این بازیکن این جام رو بالای سر ببره. ولی از اطلاعی که دادید واقعا ممنوم زحمت کشیدید راستشو بخوایید از قهرمانی یووه تو 96 خبر داشتم ولی فکر نمیکردم کاپیتان الکس هم اون موقع بوده باشه. راستی یه سئوال ازتون داشتم لیگ قهرمانان اون موقع تو مرحله گروهی چند گروهه بود؟ اون طور که تو اینترنت سرچ کردم واقعا چهار گروهه بود؟

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ضمنا از دیدن این عکس هم خیلی کیف کردم دمتون گرم

• tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

امیدوارم این عکس واسه کاپیتان بوفون هم محقق بشه. چون تنها کسی که از حیث محبوبیت با کاپیتان الکس دل پیه رو برابری میکنه کاپیتان جی جی بوفونه

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
8 تیم مستقیما در مرحله گروهی بودند 8 تیم هم با پای اف به مرحله گروهی راه پیدا کردند
یوونتوس با دورتمند استوابخارست و رنجرز هم گروه بود . یووه در مرحله حذفی به ترتیب رئال نیس و در فینال آژاکس مدافع قهرمانی را شکست داد.
  • tecra, Escanor, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 ارسال

8 تیم مستقیما در مرحله گروهی بودند 8 تیم هم با پای اف به مرحله گروهی راه پیدا کردند
یوونتوس با دورتمند استوابخارست و رنجرز هم گروه بود . یووه در مرحله حذفی به ترتیب رئال نیس و در فینال آژاکس مدافع قهرمانی را شکست داد

در زمین رئال 1-0 باخت. در تورین 2-0 زد که یک گل ضربه کاشته دل پیرو بود. در نیمه نهایی نانت را 2-0 زد و در برگشت 3-2 خورد. در فینال بازی با آژاکس 1-1 شد گل یووه را راوانلی زد. در پنالتی 4-2 برد. خط حمله تمام ایتالیایی متشکل ازکاپیتان ویالی، راوانلی و دل پیرو هنوز هم از نظر من قوی ترین خط حمله یووه از سال 90 که من دنبال میکنم بوده.

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

534px-Ajax_vs_Juventus_1996-05-22.svg.pn

• mory, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia
دل پیرو: مسی متعلق به سیاره ای دیگر است

اسطوره باشگاه یوونتوس در مصاحبه با اسکای ایتالیا به تمجید از لیونل مسی پرداخت.

یوونتوس شب گذشته در نوکمپ با سه گل از بارسا شکست خورد و ستاره این بازی مطابق انتظار کسی نبود جز لیونل مسی که توانست دو گل به بوفون بزند.

بازی شب گذشته از حیث رویارویی مسی و دیبالا نیز جذاب بود.

01240975.JPG

دل پیرو در همین رابطه گفت: «دیبالا هنوز با مسی فاصله زیادی دارد و معتقدم او باید خودش باشد و کسی انتظار ندارد که مثل لیونل مسی باشد. بهترین بازیکن دنیا در بارسلونا بازی می کند و معتقدم که متعلق به سیاره ای دیگر است.»

زیدان: «در یوونتوس 5 سال با او هم تیمی بودم. زیزو شخصیتی دوست داشتنی، شوخ طبع و کم حرف بود ولی می دانستم روزی مربی بزرگی می شود.

او پس از بازنشستگی هم در مادرید ماند و هرگز از رئال جدا نشد؛ با این حال اعتراف می کنم که از کسب این همه افتخار با رئال پس از گذشت فقط یک سال و نیم شوکه شدم. زیدان شایسته همه تعریف و تمجید هایی است که از او می شود.»

• Orphée, mory, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

Screen_Shot_2017_07_15_at_05_49_40.png

• Principino, MaMpIeRo, Pinturicchio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

Screen_Shot_2017_06_23_at_23_14_18.png

رقصی چنین میانه ی میدانم آرزوست ...

• Principino, MaMpIeRo, Pinturicchio و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نکنین اقا نذارین والله من گریم میگیره  ......

مدل موی اون زمانش امروز مد شده

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

من درباره کاپیتان الکس چیز زیادی نمیگم چون لازم نیست. فقط میگم دوتا گلش واسم خیلی بیاد موندی بود. اول گل دومی که روی ضربه آزاد به اینتر تو فصل نمیدونم 2004-2005 یا 2005-2006 بود زد. اون موقع لیگ ایتالیا فکر کنم جذاب ترین  لیگ دنیا بود چون چهار پنج تا غول اروپایی داشت. یادمه با دو تا داداش بزرگم داشتیم بازی رو میدیدیم اون موقع فکر کنم یووه اول بود و اینتر دوم و میلان سوم اگه اشتباه نکنم. بازی یک یک مساوی بود و تقریبا اواخر بازی داور واسه یووه ضربه آزاد گرفت. شاید باور نکنید همون موقع احساس کردم گل میشه چون کاپیتان الکس خیلی ریلکس و مطمئن پشت توپ بود. وقتی ضربه آزاد به  زیبایی گل شد و کاپیتان الکس خوشحالی معروف و منحصربه فردش رو انجام داد،داد زدم و پریدم هوا جوری که داداشهام کلی بهم خندیدن.خیلی گل قشنگ و شیرینی بود واقعا چسبید. گل دوم هم گلی بود که فصل 2008 به رئال تو بازی رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان زد. وقتی کاپیتان گل رو زد ورزشگاه از صدای تماشاگرها منفجر شد و کاپیتان هم طبق معمول شادی منحصر به فرد و باحالش رو انجام داد اون گل هم خیلی بهم چسبید. هرچند کاپیتان گل های حساس بیشماری زده ولی من به شخصه این دو تا گل رو هیچوقت یادم نمیره. کلیپ گلی که به رئال ر زد رو دارم ولی هر کاری میکنم کلیپ اون گلی که به اینتر زد رو پیدا نمیکنم

• mory, Principino, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

هر کاری میکنم کلیپ اون گلی که به اینتر زد رو پیدا نمیکنم

بفرما
http://s9.picofile.c...3_0002.mp4.html

فکر میکنم همین گل مد نظر باشه
ngww_187311hp2_thumb.jpg
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بفرما
http://s9.picofile.c...3_0002.mp4.html

فکر میکنم همین گل مد نظر باشه
ngww_187311hp2_thumb.jpg

بابا داداش دمت گرم خجالتمون دادی. واقعا که همهوادار(اصطلاح جدیده یعنی دو نفر که طرفدار یه تیم باشن. مثل دو بازیکن که تو یه تیم هستن و میشن هم تیمی :1: :1: :1: )با مرامی هستی. جدا که حال کردم زحمت کشیدی واقعا خیلی گلی

Camel Blue : لطف داری :1:
  • mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

Screen_Shot_2017_10_09_at_11_28_11.png

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

هر که من آقای اویم ... 115.gif

DGJzYjOWsAEQkfJ5.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

کاپیتـــان :

فصل آخر من در یوونتوس برای من بسیار دشوار و البته پیچیده بود چرا که من را با شرایطی روبرو کرد که تا آن لحظه تجربه نکرده بودم؛

من روزی در میدان پادشاه بودم اما در آن روزها بسیار کم به میدان می رفتم و باید میدان را از زندان کوچک خود تماشا می کردم؛

توهمیشه پادشاهی .اینجوری نگو.اشک میاد توو چشمم.تو همه چیزی... .

---------

هنوز که هنوزه توو بازیکنا دنبال تاپیکش میگردم.اینجا جاش نیست خدایی .. .

• Orphée, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- ی نظر سنجی کذایی با رای طرفدارای کم سن و سالی که شاید عمر فوتبالیشون به فصل اخر فوتبال اسطوره شماره یک باشگاه هم قد نده دیشب باعث شد حالم از هرچی یوونتوسی نما و هر کی که پیرهن یوونتوس پوشیده تو خیابون راه میره بهم بخوره ... واقعاً نمک نشناسیه هرکس تو رو شماره 1 بدون چون و چرای یوونتوس ندونه ...

بوفون بدون شک بهترین دروازه بان تاریخ فوتباله هیچ شکی هم درش نیست ... اما وفا و اسطوره بودن رو از تو یاد گرفته ... هیچوقت هم مقابل تو قرار نمیگیره ... ولی دلپیرو شماره 1 این مجموعه است ... این چیزی نیست که تغییر کنه .

درسته که مظلومیت و محجوبیت اله باعث شد به حقش تو فوتبال نرسه ولی برای من جزو بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هست بدون شک ... هر کی هر چی میخواد بگه ... توپ طلاش رو بخورن نیمکت نشینش بکنن اما برا من واقعا بهترینه

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

9 سال پیش در چنین روزی ، 80 هزار نفر در برنابئو روی پنجه های پا ایستادند تا اله رو برای نمایشش جلوی رئال تشویق کنن! #جاودانه

DN20jahWsAE2ODT1.jpg

اتفاقی که فقط برای 6 نفر در تاریخ افتاده و 2 تاشون یوونتوسی ان !! ؛ پیرلو و اینیستا در 2015 ، رونالدینیو در 2005 ، مارادونا در 1983 و مورینتس در 2004...

fly_1_thumb.jpg aexd_2_thumb.jpg eows_3_thumb.jpg 9agu_4_thumb.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

- ی نظر سنجی کذایی با رای طرفدارای کم سن و سالی که شاید عمر فوتبالیشون به فصل اخر فوتبال اسطوره شماره یک باشگاه هم قد نده دیشب باعث شد حالم از هرچی یوونتوسی نما و هر کی که پیرهن یوونتوس پوشیده تو خیابون راه میره بهم بخوره ... واقعاً نمک نشناسیه هرکس تو رو شماره 1 بدون چون و چرای یوونتوس ندونه ...

بوفون بدون شک بهترین دروازه بان تاریخ فوتباله هیچ شکی هم درش نیست ... اما وفا و اسطوره بودن رو از تو یاد گرفته ... هیچوقت هم مقابل تو قرار نمیگیره ... ولی دلپیرو شماره 1 این مجموعه است ... این چیزی نیست که تغییر کنه .

درسته که مظلومیت و محجوبیت اله باعث شد به حقش تو فوتبال نرسه ولی برای من جزو بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هست بدون شک ... هر کی هر چی میخواد بگه ... توپ طلاش رو بخورن نیمکت نشینش بکنن اما برا من واقعا بهترینه

آخ که چقدر قشنگ گفتی! بازیکن بزرگ،تاثیر گذار،کلیدی و گلزنی مثل دل پیه رو وقتی در اوج وفاداری تیمش رو ول نکرد دیگه واقعا معیار نظرسنجی و کاغذ بازی و همه چی رو میشکنه و از ته دل علاقه جذب میکنه. دل پیه رو شاید تو کاغذ و معیارهای ظالمانه فوتبال بهترین بازیکن دنیا نباشه ولی تو دل بیشتر مردم و طرفدارهای فوتبال دنیا بازیکن شماره یکه. کاپیتان بوفون هم وفاداریش کاملا به این  اسطوره رفته اینم واقعا لذت بخش گفتی

• Orphée, mory, Pinturicchio و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

9 سال پیش در چنین روزی ، 80 هزار نفر در برنابئو روی پنجه های پا ایستادند تا اله رو برای نمایشش جلوی رئال تشویق کنن! #جاودانه

DN20jahWsAE2ODT1.jpg

اتفاقی که فقط برای 6 نفر در تاریخ افتاده و 2 تاشون یوونتوسی ان !! ؛ پیرلو و اینیستا در 2015 ، رونالدینیو در 2005 ، مارادونا در 1983 و مورینتس در 2004...

ایول اینم شاهد از غیب! دیگه کی میتونه بگه اسطوره باشگاه الکس نیست وقتی حتی حریفی که سه تا گل حساس تو دوتا بازی ازش میخوره تشویقش میکنه

• Orphée, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی