پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- کـاپـیـتـان الـسـانـدرو دل پـیـرو - Pinturicchio

* * * * - 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9496 پاسخ برای این موضوع

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

399lqiy1zc61.jpg

18 19 سال قبل با دیدن ویدیوی گلچینی از ضربه آزادهات یوونتوسی شدم.

روزی صد بار کلمه ی "عشق" رو میشنوم و هر کدوم کاربردهای مختلفی دارن.

اما ارزش هیچکدوم به اندازه ثبات عشق تو در زندگی من نبوده و نیست.

http://s9.picofile.c..._Sonia.flv.html

:53: Buon compleanno CAPiTANO mio :53:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
mpzz_alessandrodelpiero-20161109-0001_th

چقد زود گذشت ..
42 سالگیت مبارک
پینتورکیو ، همیشگی ترین
پنجاه سالتم که بشه ، همه با 10# میشناسنت 💚
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

تولد کاپیتان مبارک :6:

mpzz_alessandrodelpiero-20161109-0001_th

برای این پست نوشته:

"Give me the soccer ball!!"  :nish:

Spoiler

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1374 ارسال
  • Locationقزوین

نمی دونم چه اتفاقی برام افتاده. قدیما اکتبر که شروع می شد خودمونو آماده می کردیم برای 9 نوامبر اما امروز صبح که از خواب پاشدم رفتم توی این شبکه های مجازی و دیدم که ا امروز تولد الکسه یادش بخیر قدیما چه بازیکنی بود. انگار نه انگار نصف خاطرات زندگیمون متعلق به اونه. انگار نه انگار یه هفته صبر می کردیم تا بازیشو ببینیم. انگار نه انگار توپ که بهش می رسید فشار خونمون میومد بالا. انگار نه انگار بعد هر بازیش با توجه به اینکه همیشه خوب و عالی بود سرمونو بالا می گرفتیم که که طرفدار چه بازیکنی هستیم. انگار نه انگار یه زمان با دابل آپ کل اینترنتو با قند شکن می گشتیم تا شاید یه عکس جدید از الکس پیدا کنیم.انگار نه اینگار پوستر های روی دیوار والپیپیر کامپیوتر و گوشی اسم پروفایل سایت ها و کلا نصف وسایلمون مزین بهش بود.انگار نه انگار هر رکوردی که نزدیکش می شد چقدر منتظرش می شدیم که اونو بشکنه. انگار نه انگار هشتاد دقیقه تراپ و کاپلو و کونته رو مورد عنایت قرار می دادیم تا الکسو بیاره تو زمین. حالا آنیلی و آلکان و ماروتا که جای خود داره.. انگار نه انگار دیگه بعد از رفتنش فوتبال بهمون زیاد حال نمی ده و یه عالمه انگار نه انگار دیگه

ولی هر چی هم که شده باشه  بازم اینو می گم که الکس جون تولدت مبارک ایشالا هر چی می خوای بهش برسی

:این کلیپ روهم احتمالا دیدین چون فکر کنم از همین جا دانلودش کردم ولی چون کلیپیه که همیشه خیلی باهاش حال می کردم دوباره می ذارمش که دوباره ببینین

http://s8.picofile.c...Feri71.flv.html

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

از روزی که عاشق یووه شدم از الکس بدم میومد! به نظرم یک شو من بیخودی محبوب بود! به نظرم می رسید مانع دیده شدن ستاره های دیگه تیمم می شه! شاید حسادت می کردم به محبوبیت و تواناییش... حتی دوست نداشتم کاپیتان تیمم باشه... کاپلو رو برای نیمکت نشین کردنش ستایش می کردم و از نبودنش خوشحال بودم! برای من زلاتان جایگزین ابدیش توی تیم بود!

عاقبت، سیاهی سال 2006 رسید... اون حادثه برای من بیش از یه تراژدی دردناک بود... یه شکست واقعی... یه پوچی محض... همه رفتن! زامبوتا.. تورام و زلاتان!

الکس موند برای اینکه عشق به یووه زنده بمونه... برای این که سیاه و سفید هنوز هم بهترین رنگ دنیا باشه... آنِ زندگی بوونتوسی من همون لحظه ای بود که جمله معروفش رو گفت... بله! جنتلمن یووه هرگز بانوش رو ترک نکرد!

هنوز هر روز شرمی به سراغم میاد که یارای مقابله باش رو ندارم... برای اینکه هیچ وقت نفهمیدم... برای اینکه معنی عشق رو ندونستم هیچ وقت... حسادت می کنم به همه اون هایی که عاشقانه می پرستیدنش و من از قافلشون جا مونده بودم... و چه غم انگیزه جا موندن از قافله سالار...

دریای بی کران عشقش منو که کافر به معجزش بودم، تو خودش غرق کرد... کاری با یوونتوس کرد که هیچ کس حاضر به اانجامش نشد و قلب من اون قدرها هم تاریک نبود که این جانفشانی رونبینه...

تموم این روزهایی که صبحشون با یاد یوونتوس شروع می شه هاله ای از نگاه معصومش از روح پر عظمتش عشق و علاقش رو توی دلم زنده نگه می داره...

افسوس که هر روز کمتر طاقت دیدن کلیپ ها و فیلماش رو دارم... افسوس سخته عکسای جدیدش رو با کت و شلوار ببینم...

نمی شه! مگر آهنه این دل که با دیدن معصومیت نگاهش، ترک نخوره و نشکنه؟

مگر آبی تو بدن نیست که با دیدن چروک های صورتش، اشک فرو نریزه و گونه هامو تر نکنه؟

سخته نبودنش کنار یوونتوس.. کنار عشق ابدیش! کنار عشقی که زندگی، شهرت و روح بلندش رو فدای حیات آیندش کرد! یوونتوسی که اگه الکس نبود الان خرابه ای بود که دشمناش خرابه هاش رو هم با قدم منحوسشون پایمال می کردن...

چقدر سخته نبودنش برای دل های عاشق...

سخته دیدن بغض نگاهش برای کسی که عشقش رو به یووه، مدیونه الکسه... برای کسی که نمردن عشق و نفرت تو سینش رو مدیون اونه...

سخته دیدنش برای کسی که عادت داشت الکس رو توی غبار دل آلپی در حال دلربایی و آقایی ببینه...

زیدان چه می دونه که به چشم یه ییونتوسی واقعی دل آلپی با همه روح خشک و ضمختش، همون خونه عشقیه که قدم های الکس رو به یادگار توی خودش برداشته! توی دل آلپی شاید یووه جام نگرفته باشه ولی ثمره وفاداری عاشق به معشوق رو دیده! و چه چیزی پر اهمیت تر از این؟

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کجایی دیشب هر کی گل زد مارو یاد تو انداخت 

https://www.tarafdar...g?itok=z8DJCBJd

https://www.tarafdar...g?itok=IZNerkcf

اینا فیکن اصلش تویی 

https://i.ytimg.com/...xresdefault.jpg

راستی برای بازی پی اس 16 و 17 دلپیرو تو هر دوتا بازی هست که سیو این دوتا بازی رو میذارم که تو تیم کلاسیک دلپیرو موجوده نه تنها الکس بلکه تمام بازیکنان کلاسیک

کار میکنه  aio نکته اینکه این سیو روی پی اس 16 برای پچ پرفشنال ورژن 5  و روی پی اس 17 روی پچ 

این دوتا پچ رو نصب و سیو اون رو از اینجا قرار بدین 

http://s8.picofile.c...KONAMI.rar.html

پچ 2016 http://www.pesfa.com...ی-pes-2016.html

پچ 2017 http://www.pesfa.com...ی-pes-2017.html

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

- درباره الکس فقط این رو می دونم که در قالب واژه نمی شه توصیفش کرد، نمیشه درباره ش نظر مشخصی داد، که چیه، چه کاره ست و ...

فقط تولدت رو تبریک میگم شماره 10 ابدی.

آرزوی قلبی دارم که برگردی به مجموعه یووه که حداقل هر هفته توی ورزشگاه باشی و تلویزیون افتخار این رو داشته باشه که تو رو به تصویر بکشه ...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
v5jg_313_n_thumb.jpg11v1_74_thumb.jpgyo9d_15128_n_thumb.jpg
به خداحافظی تلخ تو سوگند ...
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ES

ES

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال

LIppi-e-lavvocato-Agnelli-630x425.jpg

الساندرو رهبر ساکتی بود... در رختکن، به ندرت چیزی ازش میشد شنید، در زمین یه چندتایی راهنمایی‌ می‌داد. او فقط یه نگرش ساده داشت... و تیم یجورایی این کاریزمای پنهان رو می‌تونست حس کنه.

یه روز برای انتخاب اینکه کی بازوبند کاپیتانی رو ببنده، یه رفراندوم توی رختکن برگذار کردم. از همه بچه‌هام خواستم که یه اسم رو برای کاپیتانی یوونتوس بنویسند. 22 برگه از 25 برگه اسم الکس روش نوشته بود. صدای در زدن به گوشم خورد، در رو باز میکنم و او وکیل بود. به همه سلام میکنه و میگه : "مارچلو عزیز، میدونم که داری تصمیم میگیری کی کاپیتان بعدی باشه. می‌خواهم بهت بگم که دیگه احتیاجی به این کار نیست چون کاپیتان بعدی یوونتوس الساندرو دل پیرو خواهد بود!"

لبخندی زدم و جواب دادم : "وکیل ببین اسم چه کسی رو میخوام روی تخته بنویسم..." گچ رو برداشتم و نوشتم دل پیرو! در اون لحظه الکس همه رو بغل می‌کنه، برمی‌گرده سمت وکیل و با اعتماد به نفس زیادی میگه : "میدونم که چقدر احترام به من نشون دادید. قول میدم این تیم رو با افتخار تا وقتی که بخواد رهبری کنم." وکیل لبخندی زد و با صدای آرومی جواب داد : "پسرم، تو این تیم رو برای سال‌های زیادی به جلو می‌بری ... ایمان دارم وقتی دست از اینکار بکشی من هم دیگه اینجا نخواهم بود، اما این رو بدون که همیشه به تو نگاه خواهم کرد، بهت قول میدم."

مارچلو لیپی در شبکه اسکای اسپورت

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

الکس جون هم قبل بازی با فیورنتینا خیلی دلش حوس گل ها که به فیورنتیا زده رود رو کرده و گفته بهترین گل های که زده همه به فیورنتینا بودن مخصوصا اون هتریکی که مقابل فیورنتینا موجب شد تا رکورد بونیپرتی رو بشکنه و اشاره کرده که دیدار یوو با فیوره همانند یه دربی هست :8:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1374 ارسال
  • Locationقزوین

طرحی که باعث شد به لوگوی جدید علاقه مند بشم

16122652_1703316869998832_43247550889260

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

دلـــم ؟!

یه دنیـــا برات تنـــگ شده بهترینـــم ... .

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این ک فراموش شدی رو از تاپیکت ک ماه ب ماه پست نمیخوره نفهمیدم... وقتی فهمیدم فراموش شدی ک توی نظرسنجی تلویزیونی بعد از توتی و مالدینی قرار گرفتی‏facepalm:‎‏:

Sorry
  • MaMpIeRo, alexdelpiero, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 987 ارسال
  • LocationKurdistan
5ssh_photo_2017-02-03_14-17-13.jpg

4 یوونتوسی،1 میلانی و 1 رمی
رای یوونتوسیها شکسته شد..
من پیامک نفرستادم چون واقعا واسم سخت بود بین بوفون و باجو و الکس انتخاب کنم .چون (به نظرم) هر سه تاشون تو top5 بهترین بازیکنای تاریخ هستن
پیرلو هم که خداست...
  • alexdelpiero, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
یکی از دلایلی که توتی تو این نظر سنجی ها رای میاره حس ترحم نسبت به این عسطوره با اخلاق (جک سال :1:) هستش ... مثلا یه رعالی بخواد رای بده یاد گل هایی که الکس به کاسیاس زد میافته :1:
اما در مورد طوطی "بیچاره جام ندیده" میاد تو ذهنش ...عدم موفقیت های طوطی همش با این توجیح میشه که رم تیم ضعیف تری بوده نسبت به یووه ولی خیلی وقت ها خصوصا بعد از 2006 دیدیم الکس کنار چه نفراتی چه پیروزی های بزرگی که کسب نکرد ... موفقیت بیشتر در فوتبال دشمنی بیشتر هم میاره ... نه این که این نظر سنجی مهم باشه ! ولی قطعا دلپیرو و بوفون از نظر فنی و اخلاقی بالاتر از فردی مثل طوطی قرار میگیرند و این هیچ جای بحثی ندازه ... همین اقای توتی از عشقش به رعال و پشیمانی از بازی نکردن در این تیم میگه .. بگردید اگه الکس همچین حرفی زده باشه ...
  • mory, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

با هر گوشی به یکیشون رای بدید.

ویرایش: اشتباهی بجای پیرلو به مالدینی رای دادم :fp:

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

5ssh_photo_2017-02-03_14-17-13.jpg

4 یوونتوسی،1 میلانی و 1 رمی
رای یوونتوسیها شکسته شد..
من پیامک نفرستادم چون واقعا واسم سخت بود بین بوفون و باجو و الکس انتخاب کنم .چون (به نظرم) هر سه تاشون تو top5 بهترین بازیکنای تاریخ هستن
پیرلو هم که خداست...

اول شدنه باجو نشون میده طرفدارای فوتبال ایتالیا اکثراً پیرمردن :1:

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

با هر گوشی به یکیشون رای بدید.

ویرایش: اشتباهی بجای پیرلو به مالدینی رای دادم :fp:

من جات بودم سریع میرفتم 3 تا سیمکارت بخرم جبران شه  :21:

• tecra, Escanor, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

در نهایت کی برد ؟

نباید توتی رو میزاشتن چون هنوز بازی میکنه و همین هفته هم با گل دقیقه 97 بولد شده بود

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

همیشه بدم میومده از اینکه اسم یوونتوس و یوونتوسی رو توی این مسخره بازی هاشون بیارن. مخصوصا تو مقایسه ای که الکس با اون یارو طوطی تو یه لیست باشن. لازم به گفتن نیست که همون مالدینی هم از نظر اخلاقی همچین آش دهن سوزی نبود.

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی