پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- کـاپـیـتـان الـسـانـدرو دل پـیـرو - Pinturicchio

* * * * - 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9496 پاسخ برای این موضوع

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
پس بشمار.........

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تولد:9 نوامبر 1974 در شهر تورین ایتالیا غذای مورد علاقه:پیتزا.کیک.ماکارونی موزیک:پاپ قد:73/1 خواننده محبوب:پاواروتی وزن:73 فیلم مورد علاقه وی: (( بهتر از گرفتن )) با هنرنمایی جک نیکولسون هنر پیشه مورد علاقه:مایکل داگلاس آهنگ مورد علاقه:با تو یا بدون تو الگوی فوتبالی:پلاتینی.مارادونا.زیکو.فان باستن.مالدینی ماشین :لانچیا علایق:گوش دادن به موسیقی.رانندگی کردن.سینما

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من ديشب داشتم راديو گوش ميکردم به نقل از فرگوسن ميگفت بازيکن بايد مثل آلکس دل پيرو باشه رود فان نيستلروي رو من براي اينکه مصدوم نشه نيمکت نشينش کرده بودم و او بايد ميديد که آلکس دل پيرو مثل کشتي آرام ايتاليا ميمونه و هيچوقت چيزي نگفته و بازيکناني مثل آلکس که خودشون رو فقط توي زمين به مربي ثابت ميکنند کم هست خيلي چيزهاي قشنگ ديگه هم گفته بود با تشکر

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
ايول فرگوسن.حال كردم.هر از گاهي حرفاي جالبم ميزنه هاااااا ;)

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ولی فقط هر از چند گاهی

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
صد درصد!

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

سلام دوستان من
ديشب داشتم راديو گوش ميکردم
به نقل از فرگوسن ميگفت بازيکن بايد مثل آلکس دل پيرو باشه
رود فان نيستلروي رو من براي اينکه مصدوم نشه نيمکت نشينش کرده بودم
و او بايد ميديد که آلکس دل پيرو مثل کشتي آرام ايتاليا ميمونه و هيچوقت چيزي نگفته
و بازيکناني مثل آلکس که خودشون رو فقط توي زمين به مربي ثابت ميکنند کم هست
خيلي چيزهاي قشنگ ديگه هم گفته بود
با تشکر

پس فرگوسنم ماهههههههه. :-* :-* :-*
خیلی قشنگ بود....

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من آره آلکس فرگوسن بالاخره مخش توي بعضي چيزها کار ميکنه آخه خداييش کدوم بازيکن به آرومي آلکس ديديد که در مقابل اين همه بي مهري و اين همه ظلم چيزي نگه خداييش تکه بي نظيره .... با تشکر

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
خداييش!ولي اين دليلي به ماه بودن فرگي نيست.گولشو نخوريناااااااااااااا ;)

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
ببینید الکس چقد ماهه که فرگوسن با اون عقل ناقصش اینو فهمیده!

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال

ببینید الکس چقد ماهه که فرگوسن با اون عقل ناقصش اینو فهمیده!

معركه گفتي پاوه!!! :D

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من از ادامس جویدن فرگوسن خوشم میاد ;D ;D خیلی باهاله فکش مثل فک قشنگه (کاپلو) میشه... ;D

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
یعنی این فرگوسن هیچی دیگه نداشته که تو از ادامس جویدنش خوشت میاد در ضمن این تاپیک مخصوص الکس نه مربیان دنیا

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

یعنی این فرگوسن هیچی دیگه نداشته که تو از ادامس جویدنش خوشت میاد
در ضمن این تاپیک مخصوص الکس نه مربیان دنیا

اقا نوید چشم.
منو ببخش...
حالا چرا میزنی؟ ???

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی واقعا اگه الکس میرفت یووه از هم می÷اشید

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من آلکس شروع موندن بازيکنان توي يووه بود همه اون رو ديدند و موندند با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الکس از همون اول گفته بود سری سی هم تو یووه ام!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
آلکس دل پیرو از هواداران یووه خواست تا پس از شروع لرزان این تیم در رقابت های سری ب صبور باشند. بیانکونری که نخستین حضور خود در رقابت های این دسته در طول تاریخش را تجربه می کند، مقابل تیم 10 نفره ریمینی یک بر یک متوقف شد. کاپیتان وفادار یووه در مصاحبه با شبکه اسکای ایتالیا گفت: " مسابقه روز شنبه بسیار سخت بود. مجبوریم با محیطی روبرو شویم که کلا با آنچه تاکنون به آن عادت داشتیم، متفاوت است. اما این احساس متفاوت به سرعت محو می شود، چرا که رقیبان ما زمانی برای استراحت ما باقی نخواهند گذاشت. هواداران ما نیاز دارند که صبور باشند، ما تا جایی که امکان داشته باشد، آنچه را که برای رسیدن مان به سطح اول فوتبال نیاز باشد، انجام می دهیم، اما باید آرامش خود را حفظ کنیم. عجله زیاد به خرج دادن ممکن است نتیجه ای معکوس برایمان داشته باشد. ما به زمان نیاز داریم تا خود را با موقعیت جدیدمان وفق دهیم، کاری که آسان نیست، اما ما قطعا می توانیم از عهده آن برآییم. " دل پیرو یکی از معدود نام های بزرگی است که تصمیم گرفت در کنار یووه بماند، با این حال او آنهایی که باشگاه دیگری را برای ادامه فعالیت حرفه ای خود برگزیدند را محکوم نمی کند. پینتوریکو در این باره می گوید: " انتخاب آنهایی را که تصمیم به ترک باشگاه برای ادامه بازی خود در سطح بالای فوتبال گرفتند، درک می کنم. اما معتقدم کسی که ماندن در تورین را برگزیده، قابل احترام تر است. تردید های مائورو کامورانزی قابل درک است؛ چراکه او چند سال پیش در سری ب بازی کرده است و من می توانم درک کنم که چرا او از اینکه نمی خواهد دوباره به تجربه گذشته اش بازگردد، نگران است. " داستان تبانی در مسابقات فصل گذشته یووه را به سری ب فرستاد، اما مهاجم محبوب بیانکونری می خواهد تمام آنچه که مربوط به این موضوع است را در گذشته بایگانی کند. " نمی خواهم در مورد چیزهایی صحبت کنم که واقعا چیز زیادی درباره آن نمی دانم. تنها می توانم بگویم یوونتوس بهایی بیش از سایر تیم هایی که در داستان رسوایی تبانی دست داشتند، پرداخت

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
تو واقعا از کاپلو خوشت میومد؟!!

Guest_parham_*

Guest_parham_*
  • مهمان
خداوند جاودانه است...
خداوند ابدی و ازلیست...
خداوند هرگز هرگز نمیمیرد...
الکس نیز مانند خداوند تا ابد در دلها جا دارد...

آقا من که میگم الکس بعد از دوران بازیگریشم در یوونتوس میمونه... منظورم اینه که عهده دار یک سمت بلند بالا در باشگاه میشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی