پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سيه نا 0-1 يوونتوس ( هفته نهم سری آ ) - يادواره پیترو آناستازی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
80 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

سيه نا - یوونتوس

[size=13pt]هفته نهم سری آ
يكشنبه 25 اكتبر - 3 آبان
استادیوم آرتميو فرانكی - سيه نا
ساعت 15 به وقت ايتاليا - 17:30 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

يووه 1-1 فيورنتينا
پارما 1-0 سيه نا

بازی بعدی

يوونتوس - سمپدوريا
بولونا - سيه نا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center]------------------------------------------------------------------------------

[size=10pt]پیترو آناستازی

متولد 7 آپریل 1948 - کاتانیا
ایتالیایی
172 cm قد
70 kg وزن
مهاجم

سابقه بازی در تیمهای :

وارسه - اینتر - آسکولی - لوگانو

یوونتوس 1968-1976 205 بازی 78 گل
تیم ملی ایتالیا 1968-1975 25 بازی 8 گل

3 بار فتح سری آ با یوونتوس 1971-1972, 1972-1973, 1974-1975
1 بار فتح کوپا ایتالیا با اینتر 1977-1978
آقای گلی کوپا ایتالیا ( 9 گل ) 1974-1975

قهرمانی در یورو 1968 به همراه تیم ملی

تصویر

تصویر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مطمئنن یوونتوس کار راحتی داره واسه پیروزی. خیلی جالبه از سال 2003 تا العا 12 بازی با هم کردیم که مساوی نداشتیم 11 بار یووه برده و فقط یه بار باختیم که فکر کنم همه میدونن کدوم بازی رو میگم که همون اول بازی گل رو خوردیم و جالبترش هم اینه اندازه ی بردامون دل پیرو گل زده به سیه نا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه جورایی فرارا راهی جز بازی با 4-2-3-1 نداره ! با مصدومیت ملو، الان فقط پولسن و سیسوکو موندند ! درسته ؟ نبود ملو ضربه ی بزرگی خواهد بود ازونجایی که اصلی ترین بازی پخش کنه یووه نخواهد بود. سیسوکو خیلی از وظایف ملو رو می تونه انجام بده، ولی سیسوکو مهارت دادن پاس های پیچیده رو نداره ! فقط پاس های ساده می تونه بده. مهمترین چیز هماهنگ شدن کامو، دیگو و جووینکوئه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نمی شه 4.1.3.2 بازی کنیم !!! من نمی دونم چه ترسیه که حتما باید 2 هافبک دفاعی داشته باشیم !!!واقعا نمی شه ! بوفون گروسو کیلینی کاناوارو زبینا سیسوکو جووینکو دیگو کامورانسی ترزگه آمائوری من با این ترکیب موافقم که هیچ وقت فرارا جرات اجراش رو نداره و همون پولسن رو بازی می ده !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اخه عرفان جان کدوم تیم با این سیستم بازی کرده که ما دومیش باشیم؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظر من سبا از مارکیزیو بهتر بازی میکنه و در این پست کارمدی بهتری داره البته پولسن هم میتونه جایگزین خوبی برای ملو باشه ولی فعلا مهاجم توپ و شش دانگ نداریم زیاد بچه ها اماده نیستند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
به نظر من برای استفاده از تمام مهرهامون به باید یاکوئنتا رو هم پست سبا و کامورانزی کنیم !!! اینجوری از میان 4 نفر سبا - یاکی - دیه گو و کامورانزی حتما سه نفر بازی خواهند کرد و خیلی واضحه که یاکی توانایی بازی کردن توی این نقطه از زمین رو به خوبی داره !!! توی خط حمله هم 2 تا انتخاب می مونه که خیلی خوب می تونند بازی کنند و کسی در این شرایط حروم نشه !! توی دفاع که ترکیب 4 نفره ی گروسو - کیه لینی - کانا و گریگرا حتمی هست !!! دو تا هافبک دفاعی هم قطعا سیسوکو و پولسن هستند !!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

نمی شه 4.1.3.2 بازی کنیم !!!

من نمی دونم چه ترسیه که حتما باید 2 هافبک دفاعی داشته باشیم !!!واقعا نمی شه !

بوفون
گروسو کیلینی کاناوارو زبینا

سیسوکو

جووینکو دیگو کامورانسی

ترزگه آمائوری

من با این ترکیب موافقم که هیچ وقت فرارا جرات اجراش رو نداره و همون پولسن رو بازی می ده !

:Facepalm: یعنی هرچی توی چیدن ترکیب خطوط حمله و هافبک های تهاجمی بیشتر باشه تعدادشون مربی شجاع تر میشه؟!!‌ :Facepalm:

این ترکیب چطوره؟

بوفن
-
-
کاناوارو - زبینا - یاکوینتا - ترزگه - جووینکو - دیه گو - پولسن - گروسو - کامرانزی - سیسوکو

مثلا اگه فرارا این ترکیب ^ رو بچینه با فلسفه تو در رده ریچارد شیر دل و امپراطور فردریک قرار می گیره از نظر شجاعت و دلاوری...

....

به نظر من ترکیب اگه ۴-۲-۳-۱ باشه این بازیکنا توی زمین خواهند بود.. یعنی ایده ال به نظرم اینه:

بوفن
گروسو- کیه لینی- کاناوارو- زبینا*
پولسن- سیسوکو
جووینکو- دیه گو- کامرانزی
یاکوینتا

* بعد از دیدن بازی کاسرس با مکابی الان با رضایت کامل و علاقه ترجیح میدم زبینا توی ترکیب باشه..

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دیگه فهمت همین قدره دیگه !!! :friends: انتظار بیش تری هم ازت نداشتم !!!! :121fs725372: فقط می تونم برات دعا کنم ! :consoling2:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
از حرفها که معلومه فرارا بخاطر بازگشت مومو سیستم رو تغییر داد قابل توجه خیلی ها که میگفتن فرارا این کارو نمیکنه البته من مخالف نیستم زیرا با ترکیب قبلی مون جلوی تیمهای خوب نتیجه نگرفتیم شاید این ترکیب جدید چاره ساز بشه ولی ایا با بازگشت الکس سیستم باز هم تغییر میکنه حضور 4 مهاجم که 3 تاشون تو ذخیره ها نظاره گر بازی باشن ایا امکان داره مخصوصا با نامهای بزرگی که دارند به نظر شما با بازگشت الکس سیستم به حالت قبلی برمیگرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا 3 مهجم رو روی نیمکت میبینیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا از مومو و ملو یکی میره رو نیمکت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

از حرفها که معلومه فرارا بخاطر بازگشت مومو سیستم رو تغییر داد قابل توجه خیلی ها که میگفتن فرارا این کارو نمیکنه البته من مخالف نیستم زیرا با ترکیب قبلی مون جلوی تیمهای خوب نتیجه نگرفتیم شاید این ترکیب جدید چاره ساز بشه ولی ایا با بازگشت الکس سیستم باز هم تغییر میکنه حضور 4 مهاجم که 3 تاشون تو ذخیره ها نظاره گر بازی باشن ایا امکان داره مخصوصا با نامهای بزرگی که دارند

به نظر شما با بازگشت الکس سیستم به حالت قبلی برمیگرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا 3 مهجم رو روی نیمکت میبینیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا از مومو و ملو یکی میره رو نیمکت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من اگه الكس برگرده جاي سباستين جووينكو رو ميگيره و سيستم همونه

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

دیگه فهمت همین قدره دیگه !!! :friends:

انتظار بیش تری هم ازت نداشتم !!!! :121fs725372:

فقط می تونم برات دعا کنم ! :consoling2:

بجای دعا کردن بشین یه تیم درست حسابی که با این سیستم بازی می کنه رو پیدا کن و معرفی کن برای من که نمی فهمم.. چون من ۴-۱-۲-۱-۲ شنیدم ولی ۴-۱-۳-۲ تاحالا نشنیدم.. مگر موارد استثنایی باشه..

حالا اصلا بگو چه مزیتی داره این سیستم؟ که به نظرت از ۴-۲-۳-۱ بهتر هست؟!‌ می دونی ۴-۲-۳-۱ چه استفاده ای داره؟‌ کلا اصلا می دونی که تهاجمی یا دفاعی؟‌ اینم می دونی مورد استفاده اش چیه که مربیا این سیستم رو ترجیح میدن در مواقعی؟

جالبه اکثر کسایی که همینطوری میان و فرارا رو مسخره می کنن و ازش ایراد می گیرن چیز خاصی نمی دونن از فوتبال جدید.. درجه بندی داره. یه سری که حتی نمی دونن ۴-۴-۱-۱ چیه.. یه سری هم فکر می کنن چون تیم دو تا هافبک دفاعی داره و یه مهاجم یعنی داره دفاعی بازی می کنه و مربی ترسو هست.. یه سری همون رانیری براشون خوبه که دو سال پشت سر هم ۴-۴-۲ فلت بازی کنه که براشون قابل درک باشه..

(+ اینم در نظر داشته باشید که ۴-۲-۳-۱ یکی از خط سه نفره جلو مهاجم محسوب میشه نه هافبک)

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
نه اصلا برام قابل تحمل نیست الکس بره چپ الکس باید بره حمله اگه نوک نبود پشت یاکی باشه ولی نباید تو خط هافبک حتی هافبک هجومی قرار بگیره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب بعد ازین خبرگذاری ها نوشتند که ملو عادی تمرین کرده سایت یووه هم نوشت امروز که فرارا می تونه روی ملو برای بازی با سیه نا حساب کنه. یه چیز جالب اینه که تو 4 پیروزی قبلی یوونتوس مقابل سیه نا یوونتوس 3 گل زده ! آخریش هم با فرارا بود فصل پیش.درواقع فرارا یه بار سیه نا رو تا به حال برده.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آمادگی ملو خیلی خبر خوبی بود . درسته با برد برابر مکابی شرایط خوبی بخصوص در اروپا بدست آوردیم ولی همچنان به یک برد دیگه اونم در سری آ شدیداً نیاز داریم و قطعاً نقش ملو در بردن این بازی زیاده . با توجه به اینکه در برابر مکابی سیستم جدید فرارا جواب داد و تیم با طراوت تر از قبل بود ، میشه پیش بینی کرد که قاعدتاً در این بازی هم با همون سیستم 4-2-3-1 بازی کنیم . قطعاً هنوز خیلی از بازیکنان مثل سیسوکو و ملو در این سیستم با هم هماهنگ نشدن و این مسئله نیاز به زمان داره ولی با همه این مشکلات احساس میکنم این سیستم میتونه یک 3 امتیاز دیگه هم به حساب تیم بریزه . به شخصه ترجیح میدم که یاکوئینتا مجدداً به ترکیب ثابت برگرده چون قطعاً بهترین نفر برای نوک حمله هستش هرچند خیلی در مقطع فعلی بین تره زگه ، آمائوری ویاکوئینتا تفاوتی نیست ! خوبی که یاکوئینتا داره اینه که تو این سیستم میتونه لب خط و بجای کامورانزی یا جووینکو هم بازی کنه چیزی که بارها در تیم ملی تجربه کرده که آخرین بارش هم جلوی ایرلند در دو هفته پیش بود . در کل بعید میدونم ترکیب تیم تغییر خاصی به نسبت بازی با مکابی بکنه و شاید حداکثر با 2 تغییر به زمین بیایم ، یکی جانشینی گریگرا بجای زبینا و یکی هم احتمالاً تغییراتی در خط حمله مثل بازی دادن به یاکوئینتا یا آمائوری .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
با وجود اینکه ملو می رسه، ولی من بعید می دونم فرارا ازش استفاده کنه. یه کم ریسکه واسه این بازی نه چندان سخت... [حالا چه عجله ایه، باید صبرکرد کامل ریکاوری شه، سیه نا رو بدون ملو هم می تونیم بزنیم...]
من همون ترکیب پولسن-سیسوکو رو بیشتر می پسندم، هرچند که سیسوکو هنوز کامل نیومده رو فرم و هنوز مشکل پاساش آزار دهنده است، ولی به عنوان یه هافبک دفاعی، قدرت تکل و توپ گیریش(و البته قدرت بدنیش!) خیلی بیشتر اهمیت داره. در مورد پولسن هم نظر خاصی ندارم، شاید تیاگو هم بتونه جاش بازی کنه، من هیچ ایده ای ندارم در این مورد...

فوروارد هم، از نظر من ترز اولیت داره به یاکی! درسته که یاکی یه وقتایی یه جرقه هایی می زنه که آدم رو شگفت زده می کنه، و خب حقیقتا هیچ وقت سرمربی رو از اعتمادی که بهش کرده، ناامید نکرده، ولی به هرحال من یه ترزگه ی تمام کننده رو ترجیه می دم به یاکی؛ترز خیلی فرصت طلبتره،خیلی تیزتره... البته یکی از بچه های یوونتوز حرف خوبی زد، میگه با این سیستم تک مهاجمه ی فرارا، یه بازیکن فیزیکی ارجحیت داره به ترز، ترز وقتی می تونه خودشو خوب نشون بده که 2 تا فوروارد داشته باشیم و وقتی که دفاع وسط حریف، رو الکس کلید کردند، فضا و موقعیت فوق العاده ای به وجود میاد واسه استفاده ی ترز... یه کم راست می گه! کم ندیدیم چهره ی درمانده ی ترزگه رو وقتایی که به عنوان تک مهاجم بازی کرده و 2تا مدافع وسط حریف سایه به سایه اش حرکت می کردند....
ولی به یه نکته ای هم باید توجه کرد، اگه یووه بخواد رو حرکت از رو جناحین تند و تیز،توسط کامو و سبا فوکوس کنه، و حالا بعضا تغذیه ی ترز از پشت توسط دیگو، دیگه خیلی این مسئله ی کلید کردن مدافعا اهمیتی نداره، باز یه "ترزگه" ی [ :دی: ] آماده می خوایم، با جای گیری های صحیح و حرکت بدون توپ درست و به موقع...!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولي من اصلاً دوست ندارم كه ملو بازي نكنه ! من حتي خودم ترجيح ميدادم كه تو اين بازي لگروتاليه و منينگر بازي كنند ولي چون شرايط مناسبي جلوي تيمهايي مثل بولونا يا پالرمو نداشتيم ، به هيچ عنوان پذيرفتني نيست كه با تركيب اول بازي نكنيم چون قطعاً بايد ببريم وگرنه ديگه برگشتن به شرايط مناسب سخت ميشه . درسته سيئنا معمولاً خوب به ما ميبازه و فعلاً تو جدول نوزدهم هستش ولي شرايط ما طوريه كه بايد ببريم و اين بردن زماني شكل ميگيره كه كاملترين نفرات در زمين باشند . در مورد مهاجم نوك تيم هم بگم كه منم احساس ميكنم تره زگه براي بازي با تك مهاجم خيلي جواب نميده ، يعني حداقل تو بازي كه بيشتر قرار باشه بازي رو زمين باشه جواب نميده . سرعت و قدرت حمل توپ ياكوئينتا براي اون نفر جلو خيلي ميتونه مناسب باشه و حتي آمائوري . من حدس ميزنم كه چيرو با استراحت دادن به ياكوئينتا جلوي مكابي اونو براي اين بازي آماده نگه داشت .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
این بازی به اندازه ی بازی با مکابی برای یووه مهم هست و نگرفتن سه امتیاز یعنی ماندن در بحران شاید هم بزرگتر شدن این بحران با توجه به اینکه بازی با سمپدوریا چهارشنبه هست ( البته ما به سه امتیاز هر دو بازی به یک اندازه نیاز داریم ) من احتمال میدم که فرارا با همون 4-2-3-1 بازی کنه با تغییرات کوچک یک چیز دیگه هم باید در نظر بگیریم اون هم اینه که این سیستم کمتر از یک هفته است که بکار گرفته شده و انجام تغییرات زیاد در اون باعث میشه که بازیکنان نتونن سریعتر با این سیستم عجین بشن پس همون بهتر که با تغییرات کمتر نسبت به بازی با مکابی به میدان بریم : بوفون (دچلیه ) گروسو کیلینی کاناوارو ( اگرو) زبینا ملو ( پولسن) مومو (ویچنزو) سبا دیگو کامو (آماوری) ویچنزو این بازیکنان در پرانتز هم بنظر من چیرو میتونه در نیمه دوم به بازی بیاره بشرطی که در نیمه ی اول یا تا 20 دقیقه نیمه ی دوم کار رو تموم کنیم.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
مطمئنا یوو با همون سیستم مقابل مکابی به میدان خواهد رفت

ملو به احتمال 99% در این بازی به میدان نمیره و بجاش پولسن باز میکنه ( خدا کنه هم بازی نکنه چون من دوست ندارم اونم بره پیش مصدوم های دیگه !)
تو خط دفاع من ترجیح میدم که گریگرا بازی کنه ! چون از تمام بازیکنان این پست بهتره در حال حاضر
مهاجم نوک من هنوز معتقدم ترزگه از همه بهتره هر چند یوو در روی زمین بازی کنه ! به نظر من نباید شم گلزنی ترزگول رو هیچ وقت فراموش کرد
ما الان سه هافبک بسیار تکنیکی در زمین میتونیم داشته باشیم که هر سه قابلیت بهم ریختم هر خط دفاعی رو دارند و نباید نگران موقعیت سازی برای ترزگه باشیم
ترکیب من برای بازی :

بوفون

گروسو کیلینی لگرو(کانا) گریگرا

مومو پولسن

جیوونکو دیگو کامو

ترزگه (یاکی)

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
با توجه به ضعف شدید تیم سیه نا احتمال اینکه یوونتوس با دو مهاجم حداقل در بخش هایی از زمان بازی کار کنه بسیار محتمل است.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی