پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
منم ازش خوشم میاد و به نظرم میتونه مهره خوبی باشه برای یوونتوس . بازیکن محبوبی هم هست در نزد هواداران . ایشالله این یکی مصدوم نشه !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بهترین بازیکن زمین تو بازی با رجینا شد و گل اول رو هم که زد.مثل همیشه زیاد خطا کرد و بسیار هم موثر بود.با بازی خوبش باعث شد که جای خالی آندراده اصلا حس نشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
چه میکنه این لگروتالیه ... واقعا داره فوق العاده ظاهر میشه و سوای یک گلی که زد چقدر هم عالی خط دفاع رو رهبری کرد . تو این فصل هر وقت بوده عالی بازی کرده و مطمئنا با این بازیها دیگه بازیکن ثابت خواهد بود و خیالمون از دفاع راحت میشه . در ضمن در پایان بازی برابر رجینا بهترین بازیکن زمین شد . هر چند تمامی بازیکنان یووه بهترین بودن .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ماشالا ماشالا ماشالا ماشالا نيكولا ماشالا ماشالا به قدش ماشالا قد بلندش ماشالا ايول.فكر نمي كردم نيكو بتونه جاي آندراده رو پر كنه اما...تركوند جاي آندراده رو...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
ماشالا ماشالا ماشالا
ماشالا نيكولا ماشالا
ماشالا به قدش ماشالا
قد بلندش ماشالا

{{{ این نوشته ی بالایی رو از علی تقلید کردم بهش نگید ;D }}}

تصویر

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
به نظر من خیلی از آندارده بهتره و باید جای ژرژ رو بگیره و باید ثابت باشه نیکولا چون محشره این فصل ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
امیدوارم به روز های اوج خودش برگرده چون یوونتوس خیلی بهش نیاز داره و این بهترین فرصت برای نیکولاست ! استیل خوبی هم داره جدا !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خداييش فكر نمي كردم بعد از مدتها كه بازي درست درمون نكرده بود انقدر قشنك بازي كنه كه بشه بهترين بازيكن زمين.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته تو این فصل و تو تمامی بازیها فوق العاده بوده ... جلوی پارما تو جام حذفی و در سری آ هم در برابر رم و کالیاری و همین رجینا وقتی بازی کرد تونست دفاع رو جمع کنه . من دیشب به داشتن نیکولا افتخار کردم نه واسه اینکه دوستش دارم واسه اینکه به خوبی تونسته بود جای خالی مدافعان بزرگی مثل تورام و کاناوارو رو پر کنه . عالی داره بازی میکنه و به امید خدا همینطور ادامه میده .

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
وقتی از یووه رفت خیلی ناراحت شدم واقعا دفاع خوبی بعد از خرید کانوار او رو از تیم دک کردن ولی با این که او را از یووه راهی اسپانیا کردن باز دلش با یووه بود.ولی دوباره برگشت به این میگن تعصب نه امثال کانو زامبرو وابراو......که یووه رودرشرایط سخت رها کردن.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
لگروتالیه تو مصاحبه ای گفته که یووه 1-0 تورینو رو میبره.گل رو هم کریشیتو روی یه ضربه کرنر میزنه!! این دیگه از اون پیش بینی ها بوداااااااااا! :D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
امسال نیکولا خیلی متحول شده ، خیلی ! مانی میگفت که 20 بازی کرد ! عالی بود . خیالم راحت شد جدا . آفرین نیکولا !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خيلي خوب بود ديشب من منتظرم پيش بيني بازي با فيورنتينا رو هم بگه اين يكي كه نتيجه ش درست از آب در اومد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مشکلش این هست که زیادی خشن بازی میکنه.حالا دیشب رو میشه گذاشت روی حساب دربی چون همه از جون و دل بازی می کردند.اما اگه بتونه یکم آروم تر بازی کنه خیلی عالی میشه.واقعا استیلش برای یه مدافع عالی هست و باید قدرشو دونست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
در تایید صحبت های مانی و امین باید بگم واقعا فوق العاده بود در واقع رهبری خط دفاع رو به بهترین شکل ممکن انجام داد و بی نظیر بود کاش همیشه اینجوری بمونه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نيكولا اگه دقيقا همين جوريا دامه بده توي بازي هاي جام ملت هاي اروپا قطعا فيكس تيم ملي مي شه.خيلي بهتر از گذشته اش بازي مي كنه.ياد اون دوراني ميفتم كه تازه به يووه اومده بود.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
من ديروز خلاصه چند تا از بازی های اخير رو ديدم انصافا خيلی پيشرفت کرده

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بازم جلوی فیورنتینا عالی بود و فقط اون پنالتی کارش رو خراب کرد که البته اگر پنالتی نمیداد شاید ویری توپش گل میشد . در کل خیلی عالی به دفاع یووه سر و سامان داده . با لگروتالیه خط دفاع خوبی خواهیم داشت .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بابك بي انصاف نباش ويري كه توپ رو قبل از سوت داور به آسمون كوبيد

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آخه من چند بار این صحنه رو دیدم . زاویه ضربه ویری و دستای نیکولا طوری بود که احتمال زیاد توپ تو چارچوب بودش . ولی در کل خیلی عالی داره بازی میکنه لگروتالیه و امیدوارم همینجوری ادامه بده تا مجددا پیراهن تیم ملی رو بپوشه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی