پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بعيد نيست. فقط بايد يكم تمارين بدنسازي شو سخت كنه كه انقدر هي مصدوم نشه.همين.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خبر جدا شدنش از یووه و پیوستنش به بشیکتاش شنیده میشه.سایت های خبری نوشتن با توجه به حضور آندراده در خط دفاع احتمال جدا شدن نیکولا از یووه زیاده که تا آخر این ماه هم تکلیفش معلوم میشه به شخصه اصلا دوست ندارم بره.درسته که دفاع 100% مطمئنی نیست ولی بازیشو دوست دارم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
دفاع مطمئنی نیست اما بمونه خیلی خوب میشه . اوج بازیش تو کیوو بودش اما تو یووه به عنوان یه ذخیره میتونه خیلی کمک کنه چون تجربه بالایی داره .

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
ولی خدایی تا اومد یووه افت کرد من بازیکنی رو سراغ ندارم که بیاد یووه و افت کنه. ولی رئال تو افت دادن بازیکنا استاده

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
تو کیوو عالی بود و تو تیم ملی هم بودش اما نتونست خودش رو با مونترو هماهنگ کنه و افت کرد ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
ولی هیچ وقت بازیکن طراز اولی نشده . من دوست دارم تو یوونتوس بمونه چون تعصب و عشق خاصی به یوونتوس داره و این خیلی مهمه . به عنوان ذخیره میتونه کمک کنه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
دیشب جلوی پارما تو نیمه اول بهترین بازیکن زمین بودش ... فوق العاده بازی و تمام توپ های اول رو میزد و خیلی درگیرانه بازی کرد و حیف که فقط مصدوم شد و نیمه دوم جاشو به بومسونگ داد اما در کل عالی بودش . در ضمن از وقتی که موهاشو کوتاه کرده و دیگه رنگ نمیکنه بسیار جذاب تر شده و بهتر بازی میکنه ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
باید امیدوار باشیم مثل زمانی باشه که توی کیه وو بود و به تیم ملی هم دعوت شد چون واقعا مدافع وسط های یوونتوس باید درجه 1 باشند به نظر من مهمترین پست یوونتوس فعلی دفاع های اخر هستند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
تصویر

باشگاه بنفیکای پرتغال برای جذب نیکولا لگروتالیه با یوونتوس مذاکره می کند .
به گزارش امروز پایگاه اینترنتی « تریبال » ، غول های پرتغالی بعد از ناکامی در انتقال ژان آلن بومسانگ دیگر بازیکن خط دفاعی یووه در این هفته ، مذاکرات خود را برای جذب لگروتالیه
آغاز خواهند کرد .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خدا كنه نره چون اگه بره اومديم كريشتيو و اندراده مصدوم شدند بعد چيكار كنيم

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
نیکولا لگروتالیه بعد از تمرین امروز صبح یوونتوس در مصاحبه با کانال تلویزیونی یوونتوس گفت:در صورت ادامه نیمکت نشینی، وی در ماه ژانویه از یوونتوس جدا خواهد شد .

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من امسال نگهش دارن سال بعد بفروشنش روي يه بازيكن جوان سرمايه گزاري بشه بهتره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
چه میکنه این نیکولا ... واقعا محشره و از بازیش چه در برابر رم و چه در برابر کالیاری و پارما لذت بردم . واقعا حقشه که تو ترکیب ثابت باشه و باید در برابر رجینا فیکس تیم بازی کنه . خیلی فوق العاده و عالیه و واقعا از داشتن همچین بازیکنی در یووه افتخار میکنم . امیدوارم فقط مصدوم نشه و همین فورم رو حفظ کنه که البته مطمئنا همینطور خواهد بود .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
[img width=480 height=392]http://irapic.com/uploads/1190787067.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
این وب سایت اختصاصی لگرو هست و لینک سایت ما رو گذاشتند

اون پایین صفحه اول سایتش 8 تا لیمک گذاشته که ما هم هستیم

http://www.nicolaleg...ub.it/index.htm

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
یعنی خودشون گذاشتن و یا خودت حسین در خواست کردی ؟ با این حال بهتره برای نشان دادن محبوبیت نیکولا لینک سایت لگروتالیه محبوب رو بزاری تو سایت . چقدر دوست داشتنی هستش ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اگه من می خواستم که من هم باید لینکشون رو قرار می دادم به صورت خیلی اتفاقی هم دیدم که اونجا هست اره لینک سایتشون رو قرار می دهم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آره خدایی باحاله.جالبه که مثلا خبری از سایت های معروف مثل Juventuz و Juventusmania نیست.داریم معروف میشیم d:

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من خیلی لگروتالیه رو دوست دارم و مطمئنم همه یوونتوسی ها دوستش دارن و حقشه که تو ترکیب اصلی بازی کنه ... یادش به خیر , دمش گرم اول فصل پیش که تیم رفت سری ب به پاسخ چند تیم مثل رم و سینا پاسخ منفی داد و گفت من با یووه ازدواج کردم و در یووه میمانم . ایول ...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
دم نيکولا گرم

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی