پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بایرن 0-0 یوونتوس ( هفته دوم لیگ قهرمانان ) - یادواره جیووانی تراپاتونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
223 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بچه ها بهتر تمومش کنید ، یه چیزی این دوستمون گفت که به مذاق خیلی ها از جمله خودم خوش نیومد ولی در جواب شما هم کم نگفتید ! کلاً بهتره ادامه ندید و تاپیک رو منحرف نکنید . ممنون .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بچه ها بهتر تمومش کنید ، یه چیزی این دوستمون گفت که به مذاق خیلی ها از جمله خودم خوش نیومد ولی در جواب شما هم کم نگفتید ! کلاً بهتره ادامه ندید و تاپیک رو منحرف نکنید . ممنون .

راست میگن ما باید تو زمین خودمونو نشون بدیم ما تونستیم تو ورزشگاه فراریس که یکی از ترسناک ترین ورزشگاه های ایتالیاست یه بازی خوب ارائه بدیم
بچه ها ما نباید تند بریم . . .
نظر من اینه که اگه بتونیم تو این بازی وینگرهای اونا رو خسته کنیم و رو سرعت جووینکو و احیانا دیه گو در صورتی که برسه ضد حمله بهشون بزنیم می تونیم نتیجه مورد نظر مونو بگیریم :victory:
درسته اونا بازیکنای خوبی دارن ولی همه چی به اسم و اینا نیست یووه ستاره داره ولی ستاره هاش همه جوون هستن و اسم و رسم ندارن اگه ما هم می خواستیم می تونستیم ستاره هامونو تو بوق و کرنا کنیم ولی این تو مرام باشگاه نیست :king:
تموم مدافع های دنیا در برابر بچه های سری آ هیچ هستن ، همین جورجو ما اگه در اسپانیا بود اونو رو سرشون می ذاشتن . . .
میگم این قضیه هالیوود چیه اون بالا؟ :grin: از لحاظ تیپ و اینا که نیست خدای نکرده؟؟؟ آلمانی و قیافه؟ :دی: زبونم لال :grin:

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
سلام رفیق ، حرفت رو قبول دارم . درسته که سیستم یوونتوس ستاره محوری و خرید ستاره نیست ، ولی ما کم هم ستاره و بازیکن فوق العاده نداریم!! بوفون ، کاناوارو ، دل پیرو، دیگو ، ترزگه رو همه به عنوان بازیکن بزرگ و ستاره قبول دارند و کسانی که کوچکترین شناختی از سری آ داشته باشند ، حتمأ می دونند که کیلینی ،گروسو ، ملو ، سیسوکو ، آمائوری چه بازیکن های بزرگی هستند و جوون هایی مثل جووینکو و مارکیزیو داریم . پس درست نیست که بگیم یوونتوس تیم بی ستاره ای هست و بازیکن های گمنامی داره! :yess: البته قبول دارم که قبل از تبعید به سری ب ، تیم پر از ستاره و فوق ستاره بود ، ولی هنوز هم :Juveflag: .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بچه ها خودمونیم اگه باختیم همین پسره میاد ابرومونو میبره ;D

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

بچه ها خودمونیم اگه باختیم همین پسره میاد ابرومونو میبره ;D

خب می گی چه کار کنیم؟! :biggrin: نظرت چیه که باهاش موافقت کنیم و بگیم که بایرن مونیخ از همه لحاظ بهتره؟! :grin:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
کاری نداره خوب اگه باختیم حسین بلافاصله طرفو حذف میکنه تا یه هفته هم ثبت نام بسته میشه. :دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بس کنید دیگه این حرفها رو... اون کلش گرم بود یه چیزی گفت و رفت...پنجاه نفر بعدش اومدن و بهش توپیدن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان متوجه شدم بایرن 4-1-2-3 بازی می کنه ! 1 هافبک دفاعی، 2 تا هافبک تهاجمی، یک مهاجم مرکزی و دو مهاجم گوش (مثل ریبری،روبن یا مولر) و یه مهاجم مرکزی خیلی خطرناک دارند به اسم گومز ! این گومز رو 35 میلیون خریدند و فوق العاده است ! 6 بازی کرده، 6 گل زده و 2 پاس گل داده. 1 متر 90 هم قدشه ! مولر هم 5 گل زده و 2 پاس گل داده. در کناره ها خیلی خطرناک اند.ریبری و روبن رو دارند که با بازیکن های خوبی مثل فلیپ لام ساپورت می شوند.پشت ماجم ها هم کسایی شوانشتایگر بازی می کنند.تیم خیلی خطرناکی اند که با یک شیوه خیلی تهاجمی بازی می کنند. به طور مثال اگر در یووه 3 بازیکن تهاجمی باشه (2 مهاجم و یه هافبک پشت مهاجم ها) توی بایرن 3 مهاجم هست و 2 هافبک پشت مهاجم ها !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولی اون گومز همچین آش دهن سوزی نیست تو جام جهانی که یه فاجعه بود برای تیم ملی آالمان ! من این فصل بازی از بایر ندیدم ولی بازیکن های خوبی دارند به نسبت ولی اگر یوو تمام مهره های خودش رو در اختیار داشته باشه من فکر میکنم با دست پر از مونیخ بگردیم

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
بایرن همیشه نتیجه رو به تیم ما داده... این دفعه هم میده. چه تو آلمان چه تو تورین. نمیدونم چرا با اینکه تیم خوبی دارند اما با یووه به مشکل بر میخورن! مثل مشکل ما با تیمای انگلیسی!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
چرا روبن اومده لیگ کارگری المان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی میدونه؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اصلا ً نگران اون گومز نباشین هر فصل یه کارنامه درخشان توی بوندسلیگا از خودش به جا می زاره ولی بیرون از اون در حد صفره یورو 2008 داد المانیا رو درآورده بود سه بازی به امید احیا شدن بازیش دادن ولی هر بازی از بازی قبل بدتر می شد تا اینکه تا آخر به نیمکت دوخته شد امیدوارو همین روند رو ادامه بده ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

ولی اون گومز همچین آش دهن سوزی نیست تو جام جهانی که یه فاجعه بود برای تیم ملی آالمان !

من این فصل بازی از بایر ندیدم ولی بازیکن های خوبی دارند به نسبت

ولی اگر یوو تمام مهره های خودش رو در اختیار داشته باشه من فکر میکنم با دست پر از مونیخ بگردیم

گومز اصلاً تو جام جهانی نبود ! :دی:

اصلا ً نگران اون گومز نباشین
هر فصل یه کارنامه درخشان توی بوندسلیگا از خودش به جا می زاره ولی بیرون از اون در حد صفره
یورو 2008 داد المانیا رو درآورده بود
سه بازی به امید احیا شدن بازیش دادن ولی هر بازی از بازی قبل بدتر می شد تا اینکه تا آخر به نیمکت دوخته شد
امیدوارو همین روند رو ادامه بده ;D

درسته ولی گومز کلاً بازیکن باشگاهی هستش ! اون اوایل که اومده بود تیم ملی در حد فاجعه بازی میکرد ولی تو اشتوتگارت یه مهره ارزشمند و گلزن بود . ولی الآن هم در تیم ملی یک مهره فیکس شده و خوب بازی میکنه و هم در بایرن عملکرد مثبتی داره . ولی من بعید میدونم برابر مدافعان و دروازه بان بزرگ ما بتونه کاری کنه .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
اين تيموشچك 0 يا همچين چيزي - بازيش چطوره؟ ريبري چقدر از ديه گو بهتره/؟ :دی:

ALE

ALE

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
لیگ آلمان کلا یه تیم درست درمون داره اونم بایرنه!اما فکر نکنم بتونه یووه رو ببره! ;Dچون با تیم های هم سطح بووه داخل لیگشون اصلا بازی نمیکنه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیم ساعت دیگه بایرن و هامبورگه. دوبی اسپورت 2 مجانی می زاره.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
خب یک خبر خوب ، بایرن بازی رو 1-0 به هامبورگ باخت!! پس می شه نتیجه رفت که به اون زهر داری و ترسناکی نیست و می شه شکستش داد!! :دی امشب اینتر هم باخت!! چه حالی کردیم!! :دی

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اتفاقن حالا که بایرن خورده کادر یوونتوس نباید احساس کنه که بایرن ضعیفه اگر این احساس به اونها و به بازیکن ها القا بشه که بایرن عددی نیست فکر نکنم بتونند بازی خوبی کنند و صعود از گروه دشوار میشه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

خب یک خبر خوب ، بایرن بازی رو 1-0 به هامبورگ باخت!! پس می شه نتیجه
رفت که به اون زهر داری و ترسناکی نیست و می شه شکستش داد!! :دی
امشب اینتر هم باخت!! چه حالی کردیم!! :دی

شما بازی رو دیدید !!!!

بایرن باید میبرد ولی بد شانسی اورد تازه در زمین حریف !!!

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

شما بازی رو دیدید !!!!

بایرن باید میبرد ولی بد شانسی اورد تازه در زمین حریف !!!

من که نگفتم کار ما آسون تر شده!! من فقط گفتم که تیمش شکست پذیره و می شه از سدش گذشت و خدا نیست!!
درسته بازی رو ندیدم ( همینم مونده برم بوندسلیگا نگاه کنم :دی: ) ، ولی باخت دیگه ، اونم به هامبورگ!! :دی بد شانسی سر یک حرکت ، 2 حرکت ، 3 حرکت ، 10 حرکت !!! :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی