پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سری آ و کوپا ایتالیا

* * * * - 7 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
14200 پاسخ برای این موضوع

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

@mory

خب مرتضی جان ناپولی با کارلتو به این روز افتاده دیگه .

کارلتو کارنامه درخشانی داره ولی تموم شده است .

همیشه هم مهره های خوبی زیر دستش بوده و یادم نمیاد تیم افت کرده و یا ضعیف دستش داده باشن .

برخی مربیان توانایی این و ندارن با تیم افت کرده یا ضعیف کار کنند .

ناپولی هم ترکیبش هم وضعیتش خوب نبوده و نیست ، یعنی مناسب کارلتو نبود

اورتون هم مناسب کارلتو نیست . تو این مورد آلگری و کارلتو یکسان هستند .

یعنی تیم ضعیف یا افت کرده زیر دستشون به احتمال زیاد پیشرفت نخواهد کرد .

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@DMC

اخراج انجلوتی بخاطر بحث های فنی نبود، یا حداقل دلیل اصلی نبود

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
گتوزو واسه ناپولی مثه سلطان حسین واسه صفویه بود
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
شانس اینتره دیگه! وقتی با ناپولی رو ب رو شد ک پروفسوری مثل گتوزو سرمربیشونه! بازیکنای ناپولی هم ک سنگ تموم گذاشتن خصوصا مرت!

نکته مثبت محروم شدن اشکرینیار و بارلا مقابل آتالانتا بود البته ک کونته بازیکنای جایگزین رو ب خوبی آماده میکنه اما آتالانتا هم بد رو فرمه! بعد از میلان دیروزم 5 تا ب پارما و کولوسفسکی زدن!

هیچوقت سری آ ب این جذابیت رو ندیده بودم در مقطع فعلی جذابیت ترین لیگ اروپاست! جز انگلیس بقیه لیگها هم رقابت نزدیکی دارن اما اونا صدر نشین هاشون مدام امتیاز از دست میدن برخلاف سری آ...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3738 ارسال

@DMC

آرمان عزیز من هم ادعا ندارم که آنجلوتی مربی بدون عیب و ایرادی هست من هم مثل شما معتقدم آنجلوتی به پایان راهش در مربیگری باشگاهی رسیده و دیگه ترفند جدید و انگیزه ی لازم برای بالا کشیدن ی باشگاه دیگه رو نداره ...

با این حرف شما هم که در اکثر اوقات موفقیت هاش در تیم هایی رقم خورده که ابزار و امکان لازم رو داشتند کاملا موافقم و خودم هم علاقه ای بهش ندارم .

ولی آرمان انتخاب های دی لورنتیس و نوع مدیریت و اخلاقش به شدت در نتایج امروز و وضعیت ناپولی تاثیر گذار بوده و نمیشه این موضوع رو انکار کرد ...

بعد از کار بزرگی که ساری در ناپولی انجام داد انتخاب آنجلوتی که سیستم و تاکتیک و راهبردهای متفاوتی برای بازی داره انتخاب مناسبی نبود ...تیم ساری بر اساس سرعت و پاسکاری های کوتاه و زیاد نفرات حرکت می کرد و نفراتی که در این تیم حضور داشتند به این نوع بازی عادت کرده و اغلب مناسب این سبک فوتبال بودند .

دی لورنتیس پس از فرار ساری از باشگاهش بیشتر دنبال ایجاد یک شوی تبلیغاتی بود با آوردن آنجلوتی که نام بزرگی داشت ...و به این موضوع دقت نکرد که این آدم به کار تیمش میاد یا نه ؟...از اون طرف پس از چند نتیجه ی بد با اون مصاحبه های آماتوریش و بحث حبس بازیکنان در زمین تمرین و این جور حرکتهای منسوخ به جای اینکه کمکی برای ناپولی و مربیش باشه ی جورایی جو بدی رو در بین بازیکنان و رختکن تیم ایجاد کرد ...کار به جایی رسید که خود آنجلوتی در مصاحبه ی مطبوعاتیش با تصمیمات دی لورنتیس مخالفت و با این موارد انتقاد کرد .

اما پس از اخراج آنجلوتی با چه متر و معیاری آدمی مثل گتوزو انتخاب میشه ؟ برای من سوال بزرگیه ؟...

آنجلوتی با تمام اشکالاتی که شما و من اشاره کردیم حداقل الفبای مربیگری رو می دونست و مدیریت رختکنش بد نبود ...اما گتوزو واقعا چه ویژگی خاصی برای انتخاب در این پست داره ؟...من هیچ توانمندی خاصی در گتوزو برای مربیگری اون هم در باشگاهی که با کلی زحمت خودش رو در ایتالیا بالا کشیده نمی بینم .

به نظر من نه انتخاب آنجلوتی درست و نه انتخاب گتوزو که کاملا این تیم رو از مسیر صحیح دور میکنه ...باید مربی ای رو میاوردن که دنبال فوتبالی با سبک و سیاق ساری باشه .

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

سینا جان ناپولی با کارلتو سیر نزولی داشت و وضعیت خوبی نداشت .

دلیل اخراج کارلتو رو فعلا کاری ندارم ولی در وضعیت بد ناپولی رد پای کارلتو هم هست .

امیر حسین عزیز مثال تاریخی زدی مطلب قشنگ جا افتاد :1:

من از گتوزو دفاع نکردم و از انتخابش به عنوان سرمربی ناپولی حمایت نکردم .

آرش عزیز خوش شانسی این سالها زیاد در یووه رو هم زده ولی اگر تیمی واقعا قوی باشه.

کسی جلودارش نیست ، من دوست دارم یووه تا هفته آخر سری آ اذیت شه .

برامون خوبه ، رشد میکنیم و به سطحی بالاتر میریم ، مجبوریم .

مرتضی جان خلاصه عرض کنم خدمتت که با اکثر صحبت هات موافقم .

این آش دستپخت مشترک دی لورنتیس و کارلتو هست ولی اینکه سهم کدوم بیشتره جای بحث داره .

ولی شکست های اخیر ناپولی ،

همچنان یکی از آشپزهای قدیمی در مطبخ ناپولی هست :1:

( دی لورنتیس ) که عین بختک افتاده روی خدمه آشپزخونه :1:

من به دی لورنتیس حق میدم ، مهره های ناپولی قوی تر از چند تیمی که بهتر از ناپولی نتیجه گرفتند ، هست .

مدیریت حق داره سر این موضوع به مربی و بازیکنان فشار بیاره ولی نحوه ی اجرای این فشار ،‌درست نبود .

گتوزو یک خرابه که محصول مشترک مدیریت و مربی سابق هست تحویل گرفته .

این حرفها به معنی دفاع از گتوزو نیست ، ولی بدور از انصاف هست همه چی رو بندازیم گردن گتوزو .

آینده مشخص میکنه انتخاب گتوزو درست بوده یا نه ، من فعلا در این مورد نظری ندارم .

اما ناپولی با کارلتو هفته به هفته بدتر و بدتر شد .

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

می گم مگه توی سری آ بازی رو در رو در صورت تساوی امتیازای دو تیم ملاک نیست؟

پس چرا الان عنتر صدره؟

2_hn6s.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
زمانی بازی رو در رو لحاظ میشه ک 2 تیم بازیهای رفت و برگشت رو انجام داده باشن تا قبل از اون تفاضل مهمه...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4138 ارسال

لوکاکوعالی بوده اکثرا

• mory, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
آقا افشین کوش یکم متلک بندازیم بهش راجع به کالدرا؟
میگفت استعداد آینده فوتبال ایتالیا رو دادیم جای یه پیرمرد:)))
پیرمرد ۲ فصله تمام بازیا فیکسه استعداد آینده ایتالیا ۴۰ دقیقه هم بازی نکرده الانم دارن مفت میدنش بره از شرش راحت شن!!

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6339 ارسال
  • LocationRasht

- حالا افشین که بچۀ خوبیه و هر حرفی میزنه بخاطر اینه که دلش میسوزه و خیرِ یووه رو میخواد، درست مثه خود ما... ولی میلانیهایی باید تو افق محو شن که صحبت از زوج کالدارا-رومانیولی برای آتزوری در یورو 2020 میکردن! :1: همیشه گفتم 'تیم بزرگِ میلان' و چند سالی هست که لذت پیروزی برابرشون با بُرد مقابل اینتر واسم یکیه، بخصوص با مالدینی این لذت بیشتر هم شده... یکی از دلایلم رحم نکردن هواداراشون حتی به بوفونه!

- آتالانتا 144 شوت در چهارچوب داشته، فقط منچستر سیتی (145)، آمار بهتری در این زمینه، در بین 5 لیگ معتبر اروپایی تو این فصل داشته! #زُبده

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ضربه ازادی ک موریل احمق نذاش ایلیچیچ بزنه و پنالتی ک بازم موریل زد و نذاشت اینتر بازنده بازی بشه ......تاکتیک کنته تمام نیمه دوم ها رو باخت ب هیچ وجه علاقه ب مالکیت نداره 

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6339 ارسال
  • LocationRasht

- در توانایی کنته شکی نیست و درسته که اینتر 4 بازیکن اصلیشو نداشت، ولی واقعاً VAR کجا بود تو این صحنه؟

vbw_at=100_amp_nc_ohc=aqkpb_ntxqgaqlnzo4 x4hq_eobzsx2w4aaplsk_thumb.jpg 2yuq_eobzsx4waamdnsw_thumb.jpg sdj_eobzs0axkaaz1zf_thumb.jpg

تنفر از یووه هر فصل و بعد از هر اسکودتو داره فراگیرتر میشه و این باید فتح اسکودتوهای بعدی رو شیرین تر کنه! حیف که ما هوادارا دلمون فقط لیگ قهرمانان میخواد... :hang:

جدای این حرفا، علیرضا درست میگه. پنالتی رو باید پاپو گومز میزد. موریل از قیافش معلوم بود بُمبِ استرسه! هندونه هم گنده ست و سخته پنالتی زدن بهش. از 79 پنالتی که به سمتش زدن؛ 24 تا رو گرفته! ؛ ~30 درصد! ولی این تیم اینترو با یووۀ 2011-12 مقایسه نکنید خدایی! چند بار دل پیرو و پیرلو یه تنه کنته رو نجات دادن؟

+ لاتزیو هم برای اولین بار در تاریخش، 10 پیروزی پیاپی در لیگ کسب کرده! #رویا

• Hossein Salehi, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
تیم کونته حقیرانه و بزدلانه روبروی اتلانتا بازی کرد اونم تو خونه اینم مربی بشو نیست با این تفکرات مضخرف
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3738 ارسال

واقعا و انصافا حق آتلانتا یک پیروزی قاطع بر این تیم بزدل اینتر بود ...اینتر فقط فوتبال رو کشت همین .

یک خدا قوت جانانه هم نثار گاسپرینی کنم که توی این برهوت سری آ تیمش فوتبال واقعی و به روزی بازی می کنه ...اون هم با دست خالی .

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6339 ارسال
  • LocationRasht

چقدر این عکس حس خوبی میده به آدم... نه اینکه از مصدومیت کالدارای بدبخت خوشحال باشما، نه... ولش، خودتون بهتر میدونید چی میخوام بگم!

EN26zt0W4AEdKwV1.jpg

[فقط از شکست دشمنای یووه خوشال میشم!] + وَاللّه خَيْرُ الماكِرينَ ... :1:

• Hossein Salehi, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

اورفیوس جان ( فراز عریز )  :1:

من به عکسی که گذاشتی نگاه میکنم ، این دو چهره خندان و نارنین برای یووه بالای ۱۰۰ میلیون یورو آب خوردند .

انتقال اینا به میلان به لحاظ مالی ضرر بود  :1: از نظر فوتبالی هم میلان خودزنی زیاد میکنه

این و به پای هوش و درایت مدیران ما نزار .

یادش بخیر یک زمانی بوفون مصدوم شد ، میلان آبیاتی رو به یووه قرض داد .

یک زمانی روابط بین دو باشگاه خوب بود .

متاسفانه مدیریت فعلی یووه ، سالهاست بیرون زمین خیلی فعاله .

در نهایت ضرر اینهمه انرژی و هزینه صرف کردن باعث شده یووه از یک سطحی به بالاتر نره .

یووه به لحاظ اقتصادی عالی اداره میشه ولی به لحاظ فوتبالی نه .

ما سالهاست پول میدیم و استعداد میخریم ، خب نتیجه ؟

اگر همش بنجل خریدیم ، خب استعداد یابی ما فاجعه است .

اگر خودمون هم مقصر بودیم که برخی از این استعداد ها تلف شدند . دوباره از نظر فوتبالی شکست محسوب میشه .

فراز عزیز من خوشحال میشم یووه درون زمین رقبا رو درهم بکوبه ، بیرون زمین موقتی میشه سنگ اندازی کرد .

مفصل تر میشه صحبت کرد ولی سری آ ضعیف ، توهم در ما ایجاد میکنه .

یووه اگر در اروپا با اقتدار پیش بره ، پس فوتبالی در مسیر درستی هست .

در غیر این صورت ، مثل الان دلمون و خوش میکنیم که فلان خرید ، چقد به لحاظ مالی و تبلیغاتی برامون نفع داشته ...

پیشرفت فوتبالی هم میتونه سود مالی و هوادار حذب کنه ولی روند کندی داره .

یووه راه سریع برای رشد مالی انتخاب کرد و بزودی مجبور خواهد شد برای ترمیم و تقویت مهره های رو به افول 

در نقل و انتقالات هزینه های هنگفتی بکنه .

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6339 ارسال
  • LocationRasht

مخلصم آرمان جان! :1: خوشحالم از غیبت کبری به صغری تغییر فاز دادی! :1: :53:

- درسته، در زمان آبیاتی رابطۀ میلان و یووه خوب بود و سری بی و دافعۀ اینتر، دو باشگاه رو بهم نزدیک کرده بود ولی دوام کمش نشان از سُست بودنش داشت! برای نمونه ؛ تموم بامبولهایی که گالیانی سر گل صحیح توز درآورد و خزعبلاتی که در مورد یووه گفت رو یادمون نرفته (اینجا مفسر اسکای توضیح میده که پرسپکتیو چطور کار میکنه) اصن چرا راه دور بریم؟ وقتی بوفون به تیم ملی برگشت، کم بهش بد و بیراه گفتن؟ درحالیکه مالدینی و امثالهم همیشه مورد احترام یوونتوسیها بودن. مثه اینها، الی ماشاءالله! حتی من و چندین نفر دیگه تو همین فروم، بخاطر توهینهای میلانیها و عدم برخورد مناسب از انجمن پارسفوتبال که سالها توش فعالیت کردیم رفتیم! حالا اینتر دشمن خونی ماست و میلا دشمنِ خالی! (شیطان بزرگ و کوچک! :1:)

- حدود 20 میلیون از خرجی که برای هگوان شد، با انتقالهای قرضیش برگشت و دیگه فکر کنم اونموقع 70 میلیون میرزید! سر کالدارا هم بعید میدونم ضرر کرده باشیم وقتی 19 خریدیمشو 35 فروختیم. تازه دمیرال رو آوردیم که 4 سال جوونتره و بلحاظ فنی و ذهنیتی قدرتمندتر. بونوچی 30 ساله رو با 42 میلیون فروختیم و سال بعد که همۀ قیمتا بخاطر نیمار متورم بود و اونموقع ~60 میلیون میرزید، با 35 تا برگردوندیم!

- فکر میکنم اختلاف بنیادین ما برمیگرده به اونحایی که شما و یحتمل چند نفر دیگه از بچه ها، از بازگشت میلان و اینتر استقبال میکنید، به دلایل مختلف مثه عرق ایتالیایی یا مجبور شدن یووه به آپگرید خودش. منم منکر نمیشم ولی در بدترین حالت دوس دارم از این وضعیتشون لذت ببرم و فکر میکنم حقم باشه. چون یووه رو با توطئه فرستادن سری بی ولی با میلان و اینتر کسی کاری نداشت و با دستای خودشون شدن اینی که هستن! تو ایتالیا واقعاً دوستی نداریم. همین روزنامه های امروز رو نگاه کنید؛ فقط توتواسپورت که وضعیتش مشخصه یه اشارۀ کوچیک به پنالتی که برا آتالانتا نگرفتن کرده! :21: حالا اگه حریفِ آتالانتا، یووه بود، تو بوق میکردن!

- بنظر من پروژۀ آنیلی بلحاظ فوتبالی و اقتصادی، با در نظر گرفتن جمیع جهات، موفق بوده! من با نظر ندود موافقم که گفت این زنجیرۀ اسکودتوها دیگه تکرار نمیشه. از طرف دیگه تمرکز یووه رو ایتالیا رو باید در قیاس با تاریخش و اتفاقات موراتوپولی سنجید. اسکودتوهای دزدیده شده باعث شد خونوادۀ آنیلی، فِتیشِ اسکودتو بگیرن + مثلاً دوران لیپی که الگو و سنگ محک خیلی از یوونتوسیهاست رو در نظر بگیرید؛ لیپی دلیل فینال رفتنای اون چند سالمون بود و 2 یووۀ بزرگ ساخت. اولی بی نظیر بود با استخون بندی متشکل از بازیکنای کارگری چون توریچلی، پسوتو، دی لیویو و کنته! حتی فرگوسن ازش الگو گرفت ولی کم مسئول آمار افتضاحمون تو فینالا نیست! باخت تو فینال 97 و 98 بنظرم یجورایی تقصیر لیپی بود و 3 باخت پیاپی تو فینال، چیزی کم از فاجعه نداره! اون سالا سناتور زنده بود (قدرت سیاسی)، موجی رو داشتیم و بعنوان یه ابرقدرت اروپایی تثبیت شده بودیم (قدرت اقتصادی و ورزشی)... اونموقع نه آلگری بود، نه آ.آنیلی و نه پاراتیچی!

- بقیۀ صحبتهات هم منطقیه دوست خوبم! :53:

• mory, GG.B1, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6339 ارسال
  • LocationRasht

i#CatchMeIfUCan

EOIT7e8XUAEsskF1.jpg

« میلان 40 میلیون رو تبدیل به بونوچی کرد، بونوچی رو تبدیل به هگوان و کالدارا کرد و حالا هر سه بازیکن برگشتن سر جای اولشون و میلان 40 میلیون نداره! » :22:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال

- اینتر اشلی یانگ رو جذب کرد، با قراردادی 6 ماهه که قابل تمدید برای یک سال دیگه هم هست. مبلغ هم 1/5 میلیون یورو.

الیور ژیرو و اریکسن هم در آستانه پیوستن به این تیم هستند.

بهرحال به قول ساری اونها (اینتر) طبیعی ـه که به فکر تقویت خودشون باشند برای رقابت با قهرمان 8 ساله فوتبال ایتالیا !

آتالانتا هم قرارداد زاپاتا رو دائمی کرد.

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی