پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سری آ و کوپا ایتالیا

* * * * - 7 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
14196 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

اگه امضای من اونه که دلیل نمی شه تیم دیگه ای رو دوس نداشته باشم! :-[
منظورم این بود که حالا که نذاشتن یووه تو لیگ قهرمانان بازی کنه تنها امید من بارسا ست!
(البته من هیچ وقت بیخیال بنفیکا نمی شم ها...! ;))

آخه توی امضات نوشتی فقط یووه
بابا من چیکاره ام هرچند تا می خوای دوست داشته باش ;)

• Signora Omicidi, tecra, vahid.juv و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
اي واژه هاي پوچ فريبنده به شما اعتماد ندارم ، به سكوت اعتماد دارم ...

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
از این به بعد توی این تاپیک میتونید در مورد سری ا تیمهای حاظر در سری ا و بازیهای سری ا صحبت کنید
  • tecra, vahid.juv, abbas-juve11 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
در مورد کل سری ا حال هر چیزی که هست
  • MARCHISIO, tecra, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من که امسال سری آ رو واسه خودم تحریم کردم و هیچ کدوم از بازی هاشو نگاه نمی کنم فقط به یکی از دوستام گفتم هر وقت میلان ، اینتر و رم باختند بهم خبر بده یه خورده پیگیری کنم
  • tecra, vahid.juv و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
ولي من نگاه ميكنم بازي اينتر رم رو ديديد؟؟؟!! بازي قهرمان دو فصل گذشته رو ميگم!!!!!! من موندم اين مزدك چطور بازي رو گزارش ميكرد تازه از اينتر تعريف هم ميكرد!!!!!!! عجب يوونتوسي باحالي !!!!
  • tecra و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اون بازی 30 دقیقشو دیدم بعد نمیدونم چرا خوابم برد ! ( اونقدر قشنگ بازی میکردن که هر کی نمیدونست فکر میکرد کابل یونایتد و قندهار سیتی داربی افغانستان رو دارن برگزار میکنن . تماشاچیا هم اونقدر جنتلمن بود که جیکشوم در نمیومد ;D ) ولی خیلی حال کردم ویرا اخراج شد و زلاتان پنالتی گل نکرد ;)

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بنا به ادعاى وكيل يكى از مقام هاى ارشد امنيتى ايتاليا به نام جوليانو تاوارولى، سران باشگاه فوتبال اينترميلان از موكل او خواسته اند تا در مورد داورى به نام ماسيمو دى سانتيس به آنها اطلاعات بدهد. گفته مى شود مسؤولان اينتر به دى سانتيس مشكوك هستند و اعتقاد دارند كه او با لوچانو موجى مديركل سابق يوونتوس كه درپى اثبات اتهام وى مبنى بر تبانى با داوران و ارتشا مدت ۵ سال از فعاليت هاى وزرشى محروم شد، ارتباط نزديك دارد. ماريو استاليانو معاون پيشين گروه بررسى و تحقيق درباره پرونده تبانى با داوران مى گويد: حتى اگر اينتر در اين باره مقصر شناخته شود باز هم مورد تنبيه قرار مى گيرد و حتم داشته باشد كه هيچ خطرى اين باشگاه را تهديد نمى كند. ۴ سال است كه اينتر را به جاسوسى متهم مى سازند ولى قانون فقط ۲ سال گذشته را مدنظر قرار مى دهد.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
این اینتری ها دیگه خیلی خیلی دارند پرو میشندا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
فابيو كاناوارو، كاپيتان ايتاليا مخالفت خود را برای استفاده از ورزشگاه المپيك رم به عنوان ميزبان ديدارهاي خانگي تیم ملی این کشور ابراز داشت. جاني پتروچي، رييس كميته‌ المپيك ايتاليا پس از پيروزي دو بر صفر اين كشور در ديدار انتخابي يورو 2008 برابر اوكراين در ورزشگاه شصت هزار نفري، پايتخت رم را محل مناسبي براي ميزباني عنوان كرد. كاناوارو معتقد است تيم ملي كشورش از آن تمام ايتاليا است و تنها به يك شهر اختصاص ندارد: " تصور نمي ‌كنم كه اين فكر كارسازي باشد. درست نيست كه ورزشگاه المپيك را بي‌ توجه به شهرهاي ديگر كشور استفاده كنيم. گذشته از این به عنوان نمونه چگونه از هواداران در كالابريا انتظار دارید كه در زمان بازي‌ هاي ملي خودشان را به پايتخت برسانند؟ " با وجود اين كه بعضي از كشورها تنها يك ورزشگاه را به عنوان ميزبان ديدارهاي ملي‌ شان در نظر می گیرند، كاناوارو ابعاد ايتاليا را عامل تعيين كننده‌ اي براي سفر قهرمان جهان به شهرهاي مختلف كشور مي‌ داند:" نمي‌ توانيد ما را با ساير كشورها مقايسه كنيد، به ويژه كشورهايي كه تنها دويست كيلومتر وسعت دارند

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
می گن میلان از اینتر شکایت کرده اره؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
این میلان هم داره پرو میشه داره سعی میکنه یواش یواش سد هایی که مانع قهرمانیش میشند رو کنار بزنه

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
اره مثل اینکه گفته تمام این تقلبا کار اینتر بوده

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
تازه اگه بتونن اينتر هم بردارن بازهم قهرمان نميشن سوسكن شديييييييييد

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
از این میلانو اینتر هر کاری بر میاد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
سران باشگاه فوتبال رم ايتاليا قصد دارند قرارداد لوچيانو اسپالتى مربى اين تيم را طى همين ماه قطعى نمايند. اسپالتى براى يك سال با رم قرارداد بست و قرار شد در صورت تمايل يك فصل ديگر نيز هدايت اين تيم را عهده دار شود ولى مقامات رم مى خواهند قراردادى ۳ ساله را با او به امضا برسانند. با امضاى قرارداد جديد مسؤوليت هاى تازه اى به اسپالتى واگذار مى شود و او مى تواند در نقل و انتقالات بازيكنان رم و يافتن راه هايى براى توسعه و پيشرفت جوانان اين باشگاه نظر بدهد. با اين حساب دستمزد اسپالتى نيز بيشتر مى شود و از مرز ۶/۱ ميليون پوندى كه تا حالا دريافت كرده، فراتر مى رود

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
شیووه هم تمدید میکنه ......... اول مربی و بعدشم شیووه.......

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
با نام‌هايى‌ چون‌ ريکاردو کاکا و رونالدينيو، ميلان‌ تبديل‌ به‌ يکى‌ از خبرسازترين‌ باشگاههاى‌ جهان‌ در چند روز اخير شده‌ است.
ستارگان‌ برزيلى‌ هر کدام‌ به‌ اندازه‌اى‌ قابل‌توجه‌ در کشاندن‌ چشم‌ها به‌ سمت‌ تيم‌ اول‌ شهر ميلانو سهم‌ داشته‌اند اما کاکا خيلى‌ بيشتر مورد توجه‌ قرار گرفته‌ است‌ و مى‌توان‌ عنوان‌ کرد خبرى‌ که‌ در مورد او انتشار پيدا کرده، باعث‌ افزايش‌ محبوبيت‌ وى‌ در بين‌ مسلمانان‌ جهان‌ شده‌ است.
کاکا مسلمان‌ شد
* ريکاردو کاکا ستاره‌ برزيلى‌ ميلان‌ که‌ اين‌ روزها در بازيهاى‌ تيم‌ملى‌ کشورش‌ شماره‌ 10 را از تن‌ رونالدينيو درآورده، به‌ نقل‌ از يک‌ مجله‌ عربى‌ به‌ دين‌ اسلام‌ گرويده‌ و مسلمان‌ شده‌ است.
ابراهيم‌ آل‌راديانى‌ خبرنگار مجله‌ آل‌رياديا اين‌ خبر را در اختيار خبرگزارى‌ها و کانال‌هاى‌ تلويزيونى‌ قرار داد تا همه‌ علاقمندان‌ کاکا را شگفت‌زده‌ کند.
تلويزيون‌ العربيا به‌ نقل‌ از اين‌ خبرنگار عرب‌ اعلام‌ کرد مهاجم- هافبک‌ برزيلى‌ ميلان‌ در زمانى‌ که‌ به‌ همراه‌ تيم‌ملى‌ کشورش‌ براى‌ انجام‌ يک‌ بازى‌ دوستانه‌ به‌ کويت‌ سفر کرده‌ بود، علاقه‌ خود را براى‌ انتخاب‌ دين‌ اسلام‌ ابراز داشته‌ است.
کاکا در هنگام‌ گردش‌ در کويت‌ از يک‌ کتابفروشى‌ چند جلد کتاب‌ در مورد مسلمانان‌ و طريق‌ روى‌ آوردن‌ به‌ دين‌ اسلام‌ را خريده‌ و همين‌ موضوع‌ باعث‌ شده‌ تا ابراهيم‌ آل‌راديانى‌ از تمايل‌ اين‌ ستاره‌ جوان‌ برزيلى‌ به‌ تغيير مذهب‌ و گرايش‌ به‌ دين‌ اسلام‌ حرف‌ بزند اما اين‌ خبر با واکنش‌ منفى‌ رسانه‌هاى‌ اروپايى‌ و برزيلى‌ مواجه‌ شد و به‌ واقع‌ آنها اعلام‌ کردند کاکا يک‌ کاتوليک‌ است‌ و تصميمى‌ براى‌ تغيير دين‌ خود نداشته‌ است. اين‌ عده‌ مى‌توانند جزو همان‌ دسته‌ مخالفان‌ آزادى‌ و اسلام‌ باشند ولى‌ مسأله‌ مهم، سکوت‌ ستاره‌ برزيلى‌ ميلان‌ مقابل‌ اين‌ خبرهاست.
آل‌رياديا در جواب‌ به‌ اين‌ تکذيب‌ها و مخالفت‌هايى‌ که‌ شده، اذعان‌ داشت‌ در روزهاى‌ آينده‌ همه‌ به‌ صحت‌ اين‌ خبر پى‌ خواهند برد چون‌ کاکا قادر نخواهد بود بيشتر از اين‌ در مورد گرايش‌ خود به‌ دين‌ اسلام‌ سکوت‌ کند و اين‌ حقيقت‌ که‌ يکى‌ از بهترين‌ بازيکنان‌ جهان‌ مجذوب‌ اسلام‌ شده‌ است، زياد مخفى‌ نخواهد ماند.
ابراهيم‌ آل‌راديانى‌ اذعان‌ داشت‌ هميشه‌ راههايى‌ براى‌ فرار از واقعيت‌ وجود دارد اما اميدوار است‌ کاکا در همان‌ راهى‌ قدم‌ بردارد که‌ انتخاب‌ کرده. او خواهان‌ تغيير دين‌ و مذهب‌ خود شده‌ و اين‌ يک‌ خبر خوش‌ براى‌ همه‌ مسلمانان‌ در سرتاسر جهان‌ است.

*گالياني: رونالدينيو به‌ ميلان‌ نمى‌آيد
دومين‌ خبر هم‌ مربوط‌ به‌ يک‌ برزيلى‌ است. برترين‌ ستاره‌ جهان‌ در سال‌ گذشته‌ که‌ اکنون‌ به‌ واسطه‌ نزديک‌ شدن‌ مهلت‌ پايان‌ قراردادش‌ با بارسلونا در تيررس‌ باشگاههاى‌ بزرگ‌ اروپا قرار گرفته‌ است.
ميلان‌ از جمله‌ باشگاههايى‌ است‌ که‌ علاقه‌ بسيارى‌ به‌ خريد اين‌ اعجوبه‌ برزيلى‌ دارد و حتى‌ گفته‌ شده‌ مدتهاست‌ مذاکرات‌ پنهانى‌ بين‌ سران‌ روسونرى‌ و روبرتو آسيس‌ مدير برنامه‌ ستاره‌ بارسا در جريان‌ است‌ و حتى‌ صحبت‌ از پيوستن‌ اين‌ برزيلى‌ به‌ ميلان‌ در سال‌ 2008 مى‌شود.
آسيس‌ به‌ عنوان‌ برادر و مدير برنامه‌ رونالدينيو فاش‌ کرد، اين‌ احتمال‌ وجود دارد ميلان‌ در ژوئن‌ آينده‌ مبلغ‌ 90 ميليون‌ يورو براى‌ خريد اين‌ بازيکن‌ به‌ بارسلونا بدهد و در هر فصل‌ به‌ ازاى‌ يک‌ قرارداد 4ساله‌ مبلغ‌ 12 ميليون‌ يورو به‌ وى‌ دستمزد بدهد.
روبرتو آسيس‌ اذعان‌ داشت‌ رونالدينيو در زمانى‌ که‌ وارد 28 سال‌ شد، جشن‌ تولد خود را در تيم‌ ايتاليايى‌ خواهد گرفت.
او تأکيد مى‌کند ظرف‌ دو سال‌ آينده‌ برترين‌ ستاره‌ فوتبال‌ اروپا و جهان‌ در سال‌ گذشته‌ به‌ تيم‌ ميلان‌ مى‌پيوندد و هيچ‌ مانعى‌ بر سر راه‌ اين‌ انتقال‌ وجود نخواهد داشت‌ اما باشگاه‌ ميلان‌ که‌ با بوق‌ و کرنا مدتهاست‌ از علاقمندى‌اش‌ به‌ رونالدينيو حرف‌ مى‌زند، به‌ نوعى‌ اظهارات‌ مدير برنامه‌ مهاجم‌ برزيلى‌ بارسلونا را يک‌ بازارگرمى‌ مى‌نامد و از رد ادعاى‌ روبرتو آسيس‌ حرف‌ مى‌زند.
آدريانو گاليانى‌ نايب‌رئيس‌ ميلان‌ با تکذيب‌ اظهارات‌ روبرتو آسيس‌ مى‌گويد: او به‌ طور حتم‌ يک‌ بازيکن‌ بارسلونا باقى‌ مى‌ماند و ما تصميم‌ نداريم‌ وى‌ را به‌ خدمت‌ بگيريم‌ چون‌ بارسا، رونالدينيو را تحت‌ هيچ‌ شرايطى‌ از دست‌ نخواهد داد.
وى‌ مى‌افزايد: هيچ‌ شکى‌ نيست‌ که‌ او يکى‌ از بهترين‌ بازيکنان‌ جهان‌ است‌ اما براى‌ خريد هر چيزى‌ يک‌ راه‌ قانونى‌ وجود دارد و ما هم‌ به‌ آن‌ احترام‌ مى‌گذاريم. ميلان‌ اگر خواهان‌ خريد رونالدينيو باشد، ابتدا با باشگاه‌ بارسلونا وارد مذاکره‌ مى‌شود و پرواضح‌ است‌ که‌ ما تا به‌ اين‌ لحظه‌ هيچ‌ درخواستى‌ را تقديم‌ سران‌ بارسا نکرده‌ايم.
اين‌ اخبار جز اين‌ که‌ باعث‌ خدشه‌ وارد شدن‌ به‌ رابطه‌ خوب‌ دو باشگاه‌ ميلان‌ و بارسلونا شود، سود ديگرى‌ نخواهد داشت. برلوسکنى‌ از علاقه‌اش‌ به‌ رونالدينيو حرف‌ زده‌ ولى‌ هيچگاه‌ نگفته‌ شخصاً‌ با او صحبت‌ کرده‌ است. ما حتى‌ از کاکا نخواسته‌ايم‌ با هم‌تيمى‌ خود در زمانى‌ که‌ در تيم‌ملى‌ کنار هم‌ هستند، حرف‌ بزند و نظر او را جويا شود و اگر چنين‌ صحبت‌هايى‌ بين‌ آنها رد و بدل‌ شود، هيچ‌ ربطى‌ به‌ باشگاه‌ ندارد.

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
هلالی جون ممنون ;D

گالیانی مى‌افزايد : هيچ‌ شکى‌ نيست‌ که‌ او يکى‌ از بهترين‌ بازيکنان‌ جهان‌ است‌ اما براى‌ خريد هر چيزى‌ يک‌ راه‌ قانونى‌ وجود دارد و ما هم‌ به‌ آن‌ احترام‌ مى‌گذاريم.

این دیگه از اون حرفها بود . احترام به قانون اونم از طرف مافیای ایتالیا :o واقعا مضحکه ::)

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
حال معلوم نیست پشت پرده دارند چیکار میکنند!!!
  • vahid.juv از این پست تشکر کرده است

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اگه بیاد میلان فکر کنم برای یووه دردسر ساز بشه......

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی