پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 بوردو ( هفته اول لیگ قهرمانان ) - یادواره گائتانو شیره آ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
74 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کیلینی بخاطر اخراج در بازی برگشت فصل پیش برابر چلسی در این بازی محروم هستش !

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خوب مثل اينكه گريگرا هم نميرسه كيه ليني هم كه نيست پس لگرو و كاسارس حتماً بازي ميكنن .

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
پس با این ترکیب احتمال داره بریم تو زمین!!! بوفون گروسو لگرو کانا کاسیرس مارکیزیو ملو کامارونزی سبا آمائوری ترزگه یا وینچنزو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نام 20 بازیکن برای بازی فرداشب اعلام شد که زبینا برگشت ولی خبری از دل پیرو و دیگو نخواهد بود .

بوفون
کاسرس
ملو
کاناوارو
گروسو
مارکیزیو
یاکوئینتا
آمائوری
کیمنتی
منینگر
زبینا
کامورانزی
تره زگه
پولسن
مولینارو
جووینکو
آریائودو
دچلیه
تیاگو
لگروتالیه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از بازیکنان سرشناس بوردو هم میشه به اولریش رامه دروازه بان و کاپیتانشون ، آلو دیارا ، یوآن گورکف ، دیوید بلیون ، دیگو پلاسنته ، پلاسیل و چاماخ اشاره کرد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : -من خاطرات زیادی با بلان دارم به عنوان بازیکن و وقتی توی نیون هم دیدمش خیلی خوشحال شدم.رابطه ی ما فراتر از فوتبال، یک رابطه ی دوستانه است. -اولین بازی هر رقابتی سخت خواهد بود، برداشتن قدم اول خیلی مهمه و بازی پیچیده ای خواهد بود. -بوردو قهرمان فرانسه است، اونا خیلی تیم آماده هستند و روند 15 بازی شکست ناپذیری داشتند. -فرق لیگ قهرمانان و لیگ داخلی اینه که در لیگ داخلی مهم نیست اگر گاهی شما شکست بخورید چون جام خیلی طولانی خواهد بود.ولی در لیگ قهرمانان تک تک امتیاز ها با ارزش هستند. -دلپیرو هنوز احساس درد می کنه، نمی تونم ریسک کنم و بازیش بدم.خوشبختانه دیگو مصدومیتش جدی نیست و شاید به بازی آخر هفته یا بازی با جنوا برسه. -من از بازی جووینکو خیلی راضی ام.دیگه بحث جووینکو این نیست که به اندازه کافی برای بازی در یوونتوس بالغ شده یا نه،اون خودش رو قبلا اثبات کرده. نگید اگر دیگو مصدوم نمی شد سبا بازی نمی کرد.من به سبا خیلی اعتقاد دارم و به قدرت فنی و تکنیکیش آگاهی کامل دارم.سبا این مدت مصدوم بود که بازی نمی کرد. -(تیاگو به عنوان بازی ساز؟) نه...من دوست ندارم بازیکن هام از خصوصیات اصلیشون دور باشند.دوست دارم در جایی که بازی می کنند راحت باشند. -من دوست ندارم توی تیمم فشار روی یک بازیکن باشه یا یک بازیکن همه کاره باشه، توی تیم من همه باید با هم کار کنند و یک تیم باشند. -بوردو خیلی خوب و منسجم دفاع می کنه.در حملات هم روی ضربات آزاد خیلی خطرناک اند و بازیکنی مثل چاماخ با سر خیلی خوب می تونه کار کنه. بوفون هم گفته امسال خیلی بهتر از پارسال اند، گفته خیلی زوده که بخوایم بگیم قدرت قهرمانی داریم یا نه، ولی می دونیم تیم قدرتمندی خواهیم بود.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

قبلا هم گفتم کیلینی بازی با چلسی که ما باختیم اخراج شد.

نباختیم ، مساوی کردیم .

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
امید وارم باز هم همه طرفداران رو خوشحال کنه و همه بازیکنان رو فروم باشن و اولین قدم رو محکم برداریم حالا هم اگه نبردیم مساوی هم بگیریم خوبه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

نام 20 بازیکن برای بازی فرداشب اعلام شد که زبینا برگشت ولی خبری از دل پیرو و دیگو نخواهد بود .

بوفون
کاسرس
ملو
کاناوارو
گروسو
مارکیزیو
یاکوئینتا
آمائوری
کیمنتی
منینگر
زبینا
کامورانزی
تره زگه
پولسن
مولینارو
جووینکو
آریائودو
دچلیه
تیاگو
لگروتالیه

به نظر من این ترکیب باشه خیلی خوبه

بوفون

گروسو لگرو کانا کاسارس

تیاگو

ملو
کامورانزی

جووینکو

امائوری
یاکی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بعد به چه دلیل مارکیزیو بازی نکنه ؟!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
به نظر من احتیاجی نیست بازی کنه العا بهتره فکر ما هم به بازی بعدی باشه ما میتونیم تو خونمون بوردو رو شکست بدیم ولی بازی بعدی با لیوورنو بازیکنانی مثل مارکیزو رو احتیاج داریم در نبود دیگو و سیسوکو بهتره مارکزیو هم استراحت کنه تا بازی بعدی مقابل لیوورنو اماده باشه مطمئنن بیش از هر بازیکنی تو این ترکیب من مارکیزو رو ترجیح میدم ولی العا صلاح تیم در اینه که زیاد به بازیکنانی مثل مارکزیرو فشار نیاد و بازی بعدی ازش استفاده بشه چون بازی ها فشرده هم هستند و بازیکنان باید خستگی در کنن و اگه نگاهی به ترکیب بندازی هیچ کدوم از بازیکنان یوونتوس حتی نرمال نیستن و همه در سطح عالی هستند

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
البته اگر به حساسیت بازی باشه بازی امشب تو لیگ قهرمانان برابر بوردو قهرمان فرانسه و صدرنشین فعلی لیگ فرانسه حساس تره تا بازی برابر لیورنو ! همینجوری دل پیرو و دیگو و سیسوکو هم نیستند دیگه مارکیزیو هم نباشه که ... !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همه سایتها تو پیش بینی ترکیب ، تیاگو رو بجای کامو گذاشتند . خوبی سیستم چیرو اینه که کلاً هم میتونه با هافبک کناری بازی کنه هم بجای هافبک های کناری هافبک هایی رو بذاره که متمایل به مرکز هستند . البته به شخصه بازی کردن کامو رو بیشتر میپسندم ولی تیاگو هم چند ماهیه آمادگی خوبی داره و کلاً یجورایی حداقل منو تحت تاثیر قرار داده ! ولی با توجه به گفته های دیروز چیرو هنوز شانسی رو برای بازی کامو از ابتدا قائلم ولی کلاً پیروزی تیم مهمه و امیدوارم هرکی بازی میکنه با برد بیرون بیایم . ضمن اینکه به درخشش سبا هم خیلی خیلی خوشبین هستم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بیشتر از اینکه تیاگو آماده باشو، کامو خیلی ناآماده است الان.بازی قبلی هم خیلی خسته بود.احتمالا از اول بازی نکنه.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
چرا فروم ساکته یک حس عجیبی دارم نسبت به بازی امشب

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Amauri Chance Min.22
Click Here for Video

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
گزارش گل که میگه افتضاح داریم بازی می کنیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوردو تیم ضدحمله است! در حالت دیفالت 2 تا بازیکن توی زمین ما دارن که دنبال بازیکنا می دوند. ولی کافیه یه لحظه توپ از دت بره، یدفه از تمامی سمت های زمین کلی بازیکن قرمز رنگ شروع می کنه با سرعت به سمت دروازه رفتن !! سیستمشون خیلی فرق داره با سیستم تیم های ایتالیایی.خطرناک هم هستند.ما به مهارت فردی مدافع هامون تا اینجا تو بازی بودیم.کاناوارو و لگرو نیمه اول خوب کار کردند. سبک بار بوردو اینه که به سرعت شکل عوض می کنه، سریع به حالت دفاعی در میاد سریع به حالت حمله در میاد ! بازیکن های یووه با این تغییر شکل ها به مشکل برخوردند.بوردو خیلی سریع بازی می کنه و یووه هم مجبور شده با ریتم اونا سریع بازی کنه.تو این سرعت تیاگو 90 درصد خصوصیاتش از بین میره.ملو و مارکیزیو هم نمی تونند 100 درصد باشند.جووینکو خوب کار می کنه البته که بازم نتونسته مفید باشه. یووه هرچه سریع تر باید گل بزنه توی نیمه دوم، هر لحظه ممکنه روی یکی ازین حملات اتفاقی بیفته و یووه گل بخوره.دیدم از دقیقه 30 کامو داشت گرم می کرد.باید بیاد جای تیاگو، واقعا تیاگو هیچ چیزی برای ارائه توی این بازی نداره ! فقط دور خودش می چرخه و گیج گیجه !

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
تیم چش شده خدا کنه خوب شن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
جووینکو نمی تونه به تنهایی کاری بکنه!باید کامو همین اول نیمه بیاد به بازی. دلیلی که یووه نتونست موقعت جدی ایجاد کنه خوب نبودن بازیکنان میانی بود مخصوصا مارکیزیو و تیاگو.ملو هم آمار پاس های اشتباهش خیلی بیشتر از بازی های قبلی بود. نبودن الکس و دیه گو و بازی نکردن کامورانزی داره کار دست یووه می ده!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی