پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو گروسو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
188 پاسخ برای این موضوع

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
از نظر من مدافعان چپ ما هیچ کدامشان "مدافع" به معنای واقعی کلمه نیستند .من خودم در اینکه ترجیح میدم بین گروسو و دی چلیه کدام یک در دفاع چپ فیکس بشه تردید دارم . از طرفی گروسو اگر روی فرم باشه به خاطر کیفیت دفاعی بهتر و تجربه بالاتر و به خصوص ملی پوش بودن در آستانه جام جهانی ترجیح میدم بازی کنه . ( مخصوصا که کریشیتو هر چند مدافع خوبیه ولی اصلا عالی نیست ) اما در کل اگر اون فاکتور جام جهانی پیش رو را کنار بگذاریم ترجیح میدم دی چلیه در ترکیب قرار بگیره ( مگر اینکه کادر فنی یووه کلا بی خیال بازی گرفتن زورکی از دی چلیه در دفاع بشوند ) بلکه با بازی کردن های پی در پی اشتباهاتش کمتر بشه .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

ترجیح میدم دی چلیه در ترکیب قرار بگیره ( مگر اینکه کادر فنی یووه کلا بی خیال بازی گرفتن زورکی از دی چلیه در دفاع بشوند ) بلکه با بازی کردن های پی در پی اشتباهاتش کمتر بشه .

دچليه در هجوم و ارسال ها خيلي بهتر از گزوسو هستش ولي يه كمبود هايي هم داره كه بدترينش دفاع هستش كه واقعا در دفاع كردن ضعيفه و يكي هم اينكه بي تجربه هستش و شايد در گذر زمان اين مشكل ها بر طرف بشه
گروسو هم تا اينجا مطمئن نشون نداده و نوسان زياد داشته ولي اگه آماده باشه به خاطر كارهاي دفاعيش بهتره كه فيكس باشه

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
من در شرایط فعلی و با توجه به نزدیک بودن جام جهانی و وضع درخشان ایتالیا در جناحین دفاع و ملی پوش بودن گروسو ترجیح میدم گروسو بازی کنه تا برای جام جهانی آماده بشه . ولی اگر این مسئله جام جهانی نبود و یا در فصل بعد مدافع چپ مطمئن تری اضافه نشد بهتره دی چلیه بازی کنه ون حد اقلش اینه که بازیکن جوان و آتیه داریه و میتونه به عنوان یک مدافع ( من فکر میکنم هافبک ) در آینده به کار ایتالیا هم بیاد . تا گروسویی که همین ام جهانی به احتمال نزدیک به صد درصد آخرین تورنومنت مهم ملیشه .

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

[img width=480 height=298]http://juventus.theoffside.com/files/2009/11/grosso.jpg[/img]

[img width=480 height=343]http://juventus.theoffside.com/files/2009/11/grosso21.jpg[/img]

فعلا

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
گروسو اصلا خرید خوبی نبود(با توجه به سنه بالاش)بالای کناری تا جایی که من میدونم باید جوون و دونده باشن نمیدونم سکو با چه منطقی اوردش یووه الانم که از تیم ملی خط خورد این بی تجربه گیه سکو رو میرسونه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
دپورتیو لاکرونیا و اتلتیکو مارید هم پیشنهادات مناسبی رو برای گروسو ارائه کردند !!!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

دپورتیو لاکرونیا و اتلتیکو مارید هم پیشنهادات مناسبی رو برای گروسو ارائه کردند !!!

امیدوارم به همراه تیاگو بره اتلتیکو وبه عنوان بخشی از قرارداد اگرو بخریمش

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
گروسو گفته هنوز سه سال از قراردادم مونده و من دوست ندارم این باشگاه رو ترک کنم مگر اینکه پیشنهاد خیلی خوبی بهم برسه! ضمن اینکه شایعاتی هم به گوشم رسیده که قراره برم بیرمنگهام ولی باید بگم که تا حالا با من در این مورد هیچ مذاکره ای نشده

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
گروسو با این سنش هنوز 3 سال دیگه قرار داد داره؟ مطمئنی لاریسا؟ اگه واقعا اینجوری باشه که چه خریدی کردن مدیرا

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
ظاهرا سکو موقع بستن قرارداد مست بوده و هیچی نمی فهمیده. دفاع گوش باید سنش کم باشه و با طراوت بازی کنه حالا سکو رفته با گروسو که 32 سالشه چهار ساله بسته.اگه لاریسا درست گفته باشه واقعا ادم سرش شاخ در میاره و به مدیرای قبلی شک میکنه !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ولی من بر خلاف خیلی ها به فابیو گروسو اعتقاد دارم و خوشحال میشم که کنار یوونتوس بمونه. بازیکنی خیلی خوبی هست پارسال هم 6 امتیاز تونست به تنهایی برای ما کسب کنه. دفاع چپ خیلی خوبی هست و دوست دارم سال دیگه هم کنار یوونتوس بمونه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

من گروسو رو خیلی دوست دارم،
روزی که اومد یووه واقعا خوشحال شدم و دوست ندارم بعد از یک فصل از یووه بره؛
فصل پیش همون قدر که در بعضی از بازی ها خوب بود، در بعضی از بازی ها به شدت افتضاح بود؛
در کل عملکرد متوسط - ضعیفی داشت ولی دوست دارم به عنوان بازیکن ذخیره تو یووه بمونه؛

+ حقوق بالایی هم نمیگیره که حتما بخوان بفروشنش !

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
مطمئنید قرار داد 4 ساله هستش؟! من یادمه اعلام شده بود که با 2.5 میلیون خریده شه و قراردادش دو ساله هست که می شه تا 4 سال تمدیدش کرد... حالا یک نفر نظر قطعی رو بده :biggrin:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آدم در مورد گروسو دچار تردید میشه...بره یا بمونه؟ از یه طرف آدم سنشو در نظر میگیره و از طرف دیگه میگیم بازیکن بدی نیست و ذخیرش میتونه بدرد بخوره. با توجه به حقوق کمی که میگیره میشه به عنوان یه ذخیره خوب بهش نگاه کرد. اما اگه با فروشش بخوان یه جایگزین تاپ براش بیارن که من نظرم رو رفتنشه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
گروسو 32 سالشه یووه هم قراره یه دفاع چپ بگیره ده چلیه هم جوون و در حال پیشرفت هستش و اینده خوبی داره حالا اگه قرار باشه یووه یه دفاع چپ بگیره و گروسو رو هم نفروشه اینطوری ده چلیه هم فضای کمتری بهش واسه پیشرفت میرسه من که با رفتن گروسو موافقم.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
به عقیده من که انتقال فابیو گروسو به یک باشگاه دیگه می تونه یکی از بهترین تصمیمات باشگاه پیش از شروع فصل جدید باشه.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من خیلی خوشحالم که گروسو جایی نرفت ، اگر مربی در حال حاضر به فابیو به چشم یه وینگر چپ نگاه کنه ، از همه وینگرای چپمون بهتره شاید بالاخره یه بازی تو این پست بهش برسه تا کلاس بازیه بالای خودشو نشون بده !

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
مثل اینکه نیم فصل باید شاهد پیوستن گروسو به یه تیم عربی باشیم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر می کنم یووه مصممه که گروسو رو ژانویه بفروشه، چون این جور بازی ندادنش خیلی عجیبه ! گریگرا چپ بازی کنه و گروسو حتی روی نیمکت نباشه یعنی باشگاهه هرجور شده می خواد از شرش خلاص بشه و نمی خواد با بازی دادنش مانعی بوجود بیاد توی انتقالش.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ولی واقعا خیلی حیف که گروسو از یوونتوس بره در کل خیلی بهتر از دچلیه و حتی گریگرا بازی میکنه و پارسال هم 6 امتیاز تونست برای ما کسب کنه بازیکن خیلی خوبی هست من هم پارسال از خریدش خیلی خیلی خوشحال شدم. الآن هم خیلی ناراحتم که بازیش نمیدن. امیدوارم که نفروشنش چون هر چی باشه بهتر از دچلیه هست که نه در دفاع خوب کار میکنه،نه خوب سانتر میکنه،نه گل میزنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی