پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو گروسو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
188 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

بدون اغراق به نظر من گروسو یکی از بهترین مدافع چپ هاییه که تو تا حالا دیدم،
با وجود گروسو مطمئننا آمار گل یووه هم میره بالا،

و یک نکته خیلی مهم تر، بعد از کاناوارو و زانتی میتونه سومین اینتری سابق باشه که طی این 5 سال اومده یووه و احیا شده !

توقع ندارم که از همین بازی اول فوق العاده ظاهر بشه، ولی برای دیدنش تو پیراهن یووه لحظه شماری میکنم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام به دوستان از پیوستن گروسو به یووه خیلی خوشحال شدم. خیلی امیدوارم که بهترین بازیهاش را با یووه انجام بده. یووه استاد احیا کردن بازیکنان هست. پیش از این کاناوارو در سال 2003 که به یووه اومد احیا شد و الآن که دوباره برگشته داره همون کانا 2006 میشه و حالا فابیو گروسو. خب واقعا ترانسفر خوبی بود و ارزشش را داشت مهمتر از اون اینکه خب دفاع چپ به نظر من بیمه هست و گروسو در UCL هم میتونه برای ما بازی کنه. راستی یک نکته جالب اونم اینکه ببینید چیرو در هیجچ مصاحبه ای نگفت که من تیمم کامل هست و به هیچ بازیکنی احتیاج ندارم چون میدونست دفاع چپ ضعف بزرگی برای تیم هست و در بازی با رم خیلی مشهود بود تا جایی که لگرو جای دچلیه به بازی آمد و اونقوت چیرو تصمیم گرفت که گروسو را بخره یعنی قبلش به بلان گفته بود و حالا هم اومد.......................این دقیقا بر عکس کاری بود که جناب استاد رانیری میکرد دقیقا وسط فصل مقل و انتقالات میگفت تیم من کامل هست و به هچی بازیکنی احتیاج ندارم ولی وسط فصل نق زدناش شروع میشد ولی تاحالا چیرو نگفته که تیم من کامل هست و من به هیچ بازیکنی احتیاج ندارم. میگم سایت باشگاه شمارش را زده و یا عکسی چیزی گرفته که شما شماره 6 را جلو اسمش زدین؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دو تا چيزي كه من گروسو رو خيلي بابتش دوست دارم: 1.توي بازي هاي جام جهاني توي اولين بازي وقتي اون و زاكاردو بازي كردن فكر كردم كه خيلي شاخ بايد باشن اما زاكاردو تنها گلي كه بوفون در طول بازي ها دريافت (غير از پنالتي زيدان) خورد رو زد ولي گروسو با گلزني در مثابل آلمان ما رو راهي فينال كرد. 2.گروسو فصل قبل يه گل خيلي قشنگ زد كه بيشتر شبيه سانتر بود اول گفت از قصد اينجوري زده ولي بعدش اعتراف كرد كه مي خواسته سانتر كنه و شانسي گل شده.خيلي خوشم اومد كه مي گفت عذاب وجدان گرفته از اينكه گفته قصدش گلزني بوده...

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من که خیلی خوشحالم.گروسو عالیه و مطمئنا جناح چپ را از نظر دفاعی خیلی مطمئن تر می کنه و در حمله ها هم ساتنر های دقیقش خیلی به کار میاد. یووه صد در صد قهرمانه!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
امروز ابراز خوشحالی کرده و گفته خوشحالم که به یکی از بهترین تیمهای جهان پیوستم :)

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گروسو در یووه متحول میشه و بازم به بهترینها تبدیل میشه

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
کف کردم من دیروز آن نشده بودم امروز هم ک نبوم الان که اومدم دیدم نوشته 6-فابیو گروسو از خوشحالی در پوسته خودم نگنجیدم رفتم یه طنز فرستادم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اگه اتفاقی که برای کاناوارو افتاد برای گروسو هم بیافته خیلی خوب میشه.. کاناوارو هم توی اینتر داشت از روزهای اوجش توی پارما فاصله می گرفت ولی اومد یوونتوس بهترین مدافع تاریخ دنیا شد :دی: گروسو هم بیاد یوونتوس احیا بشه هم خودمون امسال قهرمان میشیم هم ایتالیا دیگه خط دفاعش در اختیار یوونتوس هست و برای جام جهانی خیالش از نظر هماهنگی راحته لیپی..

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
زیباترین لحظات یک آتزوری دوست : http://64.15.120.233...h?v=kcSZYHdtGKY

هیچوقت اون شب رو فراموش نمیکنم ! منی که برای گل دی ناتاله به قبرس هم کلی فریاد میزنم و دور افتخار میزنم ، وقتی فابیو این گل رو به لمن زد از جام نتونستم بلند بشم ! میخکوب نشسته بودم ! برادرم که به شدت ژرمنی هستش کنارم نشسته بود و هیچی نمیگفت اما سر گل الکس جبران کردم ، اونقدر داد زدم که همسایمون تلفن کرد ببینه چی شده ;D
عجب شبی بود ...

گروسو تو 2006 محشر بود . همه کار کرد ، از استرالیا پنالتی گرفت ، به ژرمن گل زد و پنالتی آخر رو به بارتز زد . گروسو بدون شک تو 3 سال اخیر جزو بهترین مدافعین کناری جهان بوده و امیدوارم دوباره به همون گروسوی 2006 تبدیل بشه . بی صبرانه منتظر دیدنش تو لباس یووه هستم .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
دو نكته وجود داره سر اين انتقال :

يكي اين كه تا آخر تابستون سال بعد يوونتوس = تيم ملي ايتاليا :دی: فقط مي مونه يه ليپي كه اونم براي اينكه سرش زياد شلوغ نشه نميارنش يووه :biggrin:

دوميش هم اين هست كه يووه عصر جديدي در نقل و انتقالات رو داره به وجود مياره.

آخه كجاي دنيا ديدي كه آدم براي 3 ميليون يورو قسدي بازيكن بخره :lol:

شرايط خريد اقسادي خودرو : اول تحويل بگيريد و بعد از دم قسد بپردازيد :grin:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

امروز پیرهن شماره 6 یووه که به کسی داده نمی شد رو به گروسو دادند.گروسو گفته : پوشیدن پیرهن شیره آ افتخار بزرگی برای من حساب میشه.پیرهن کسی که هنوزم مثالی برای بهترین فوتبالیست هاست.با فکر کردن به پیرهن شیره آ احساس می کنم بخش از تاریخ بزرگی از فوتبال شدم.و احساس می کنم باید این محبت بزرگ رو با تمام وجود خودم پاسخ بگم.

ماریا شیره آ همسر گئتانو هم گفته : خوشحالم که یک قهرمان جهان پیرهن شوهر من رو خواهد پوشید، فکر می کنم شخصیت فابیو شایستگی پوشیدن این پیرهن رو داره.براش آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم ارزش این شماره ی 6 رو نزد هوادار ها بدونه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
پس با این حساب دقیقه ای که گروسو به بازی میاد هواداران یوونتوس ورزشگاه رو منفجر میکنن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام الان انقدر خستم که حس نوشتن ندارم ولی فقط میتونم بگم که بینهایت از این انتقال خوشحالم امیدوارم از بازی با لاتزیو در سمت چپ به بازی گرفته بشه باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

سلام
الان انقدر خستم که حس نوشتن ندارم ولی فقط میتونم بگم که بینهایت از این انتقال خوشحالم
امیدوارم از بازی با لاتزیو در سمت چپ به بازی گرفته بشه
باتشکر

مگه تو نمیگفتی که امیدواری گروسو نیاد ؟
رفتی سربازی مختو زدن ؟ :دی:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

مگه تو نمیگفتی که امیدواری گروسو نیاد ؟
رفتی سربازی مختو زدن ؟ :دی:

اون مال اون موقعی بود که کریشیتو رو میخواستیم یا وقتی بود که دچلیه یه دفاع چپ بود ولی الان که چیرو دچلیه رو هافبک میدونه و کریشیتو نیومده بهترین انتقاله
باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فابیو مانند یک قهرمان ملی است و ما باید به حضور فابیو در یووه افتخار کنیم امیدوارم لیاقت پیراهن شیره ا رو داشته باشه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اون کسی که باید افتخار کنه گروسو هست نه ما

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
یه سوال مگه شماره 6 تو 3 فصل اخیر دست زانتی نبود چرا می گن دست کسی نبوده تا حالا ؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من كه اصلاً خوشم نيومد كه شماره شيره آ رو بهش دادن! خيلي بازيكن هايبالاتر و بهتري وجود داشتن كه لياقتشون بيشتر از گروسو بوده اميدوارم حداقل يه چيزي بيشتر از شيره آ رو به معرض نمايش بذاره!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این پیرهن شماره 6 بایگانی نبود که ! قبل از گروسو متعلق به امثال کریس زانتی ، سالواتوره فرزی ، روبرت کواچ ، فابین اونیل ، تیری آنری و خیلی بازیکنان دیگه بوده . کلاً بایگانی نبوده مثل شماره 6 میلان که متعلق به بارزی بود . تو چند فصل کسی نپوشیده مثل شماره های دیگه ! دیگه گروسو که کمتر از اینهایی نبوده که قبلاً پوشیدن ! تازه گروسو یه قهرمان ملی به حساب میاد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی