پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

يوونتوس ايران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
40 پاسخ برای این موضوع

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
اين قسمت مربوط به بازيكنان ارزنده تيم يونتوس ايران هست

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب اول از همه بریم سراغ خود حسین اقا

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
حسين كه كارش درسته مربي بازيكن بهتر بيشتر خودش بگه البت در رابطه با مربيگري

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
حسین یک بازیکن فوق العاده دونده و جنگدس توی زمین البته یلی هم باهوشه و خوب میدونه کجا جاگیری کنه گل اولی ک به شهاب زدیم نشونه خوش فکری و جاگیریه بی نظیره حسینه مربیگریش هم خوبه روز شنبه که کارهای خوبی رو ازش دیدیم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اما اسامی بقیه بازیکنان تیم یوونتوس ایران 1- امید میرزایی 2- محسن میرزایی 3- رسول عظیمی 4- افشین طاهری 5- محمد جواد صالحی 6- اسفندیار گواهی 7- ارسطو صحبت لو 8-محمد رضا ... ( هرچی فکر کردم الان فامیل اقا محمد رضا یادم نیومد نمیدونم چرا) 9- حسین صالحی 10- مصطفی پاچله

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان محمد جواد صالحي دروازبان هست ؟ با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
سلام از ماست نه عزیزم دروازبان امید میرزاییه اون دروازبانی که قرار بود بیاد توی تیم اون سلیم صالحیه برادر اقا حسین که به دلیل داشتن دانشگاه نتونست به تیم ملحق بشه محمد جواد صالحی بازیکنیه که از این بازی به تیم ما ملحق خواهد شد یک بازیکن بسیار خوش فکر و خوش تکنیک در ضمن فامیلی محمد رضا رو هم یادم اومد محمد رضا حیدری

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان يک سوال ديگه اين محمد جواد جان نسبتي با آقاي صالحي دارند يا شباهت فاميلي هست ؟ با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اقا کمال گیر نده دیگه ;)

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
ولي به نظر من هم مسعود خليق بد نيست البته من شناختي از مسعود ندارم ;D ;D ;D :o :o ;D ;D :) :P

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بله حق با شماست... اگه میخوای بشناسیش دنبال کسی بگرد که پیرهن منچستر میپوشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
پس عجب آدم باهالي هست حتما بايد باهاش بيشتر صحبت كنم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من يک خواهش نويد يا حسين عزيز که از نفرات تيم شناخت دارند يک بيو گرافي ازشون بزارند مثلا سنشون رو بنويسند خيلي خوب ميشه با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

پس عجب آدم باهالي هست
حتما بايد باهاش بيشتر صحبت كنم

ادم با حالی که هست اما باید بره یه پیرهن یووه بخره!!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خب از دروازبان شروع میکنم
امید میرزایی دروازبان متولد 69 اما هیکلش بیشتر از سنش میزنه شوت گیر بسیار خوبیه ولی بعضی وقتا سوتی هم میده

-----------------------------------------------------
تصویردو امتياز به اين کاربر داده شد ( کمال )
----------------------------------------------------

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
اميدوارم اين معرفي كامل تر باشه و مفيد تر + عكس اگر طرف هم كمي از خودش بگه بهتره

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خب بازیکن بعدی تیم ما رسول عظیمی مهاجم نوک ماست رسول متولد 62 هستش و بابا بزرگ تمیه یه بازیکن حرفه ای با تیم منابع طبیعی قهرمان مسابقات فوتسال اصفهان شده و اقای گل اون مسابقات هم شد با 17 گل زده واقعا اگه یه نفر پیدا بشه که باهش هماهنگ بشه بی نظیر میشه و دیگه کسی جلو دارش نیست من به شخصه مهاجم مثل اون کم دیدم اما یه چند ماهی از مسابقات دور بوده و با تیم هم هنوز هماهنگ نشده ولی امیدواریم بهتر بشه و توی تورنومنت های بعدی بیشتر بدردمون بخوره

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
اقا نوید ما رو یادت رفت؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ما چاکرتیم اسفندیار جان مگه میشه شما رو یادمون بره یه بازیکن بسیار جسور و جنگنده در خط دفاعی البته من احساس کردم که وسط زمین بهتر بازی میکنه یه چیزی تو مایه های پژمان نوری

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من بابت نتایجی که به دست اوردیم اصلا ناراحت نیستم چون نباید انتظار بیهوده و بیجا داشته باشیم به امید خدا کم کم دوباره تیم را معرفی و برنامه های خود را اعلام خواهیم کرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی