پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقه پیش بینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
180 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مسخره بازی و حد و حساب داره دیگه! اگر می خوای نتیجه ای که گفتی محاسبه بشه اسم تیم ها رو بنویس.

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
به نظر من پيشنهاد بهداد خيلي باحاله / هيجان بازي زياد ميشه !!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
برای نظم بهتر اسم تیمها کامل نوشته بشه مثلا *** 0-0 ***

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
پس نتیجه ای که می گیم شد برای 90 دقیقه و اگر 120 دقیقه شد هم همون دیگه ! و پنالتی هم برد یا باخت رو هرکس بگه 3 امتیاز ! این طوری خوب شد ! ************************ راجع به اسم ایم هم به نظر من اگر متصدی این تایپک تونست بفهمه نتیجه چی هست قبوله و اگر نفهمید قبول نیست حالا هرجوری باشه ! ******************* تلاش نکنید ،این فصل دیگه قهرمانی با منه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

این فصل اگه مثل دو فصل پیش برام مصدومیت پیش نیاد حتما واسه جام یوفا یا سهمیه چهارمی اروپا تلاش میکنم :دی:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
کاشکی 1 تایپک تاریخ افتخارات پیش بینی درست می کردین

و جدول نهایی هر فصل و 5 نفر اول رو اونجا توش معرفی می کردید !

این طوری توی تعداد مقام های بالا هم رقابت جذابی به وجود میاد !

البته باید فقط تایپکی باشه که فصل به فصل کامل می شه و کسی توش پست نشه /، اما همیشه همه کاربران بتونند ببیننش!

*

این فصل اگه مثل دو فصل پیش برام مصدومیت پیش نیاد حتما واسه جام یوفا یا سهمیه چهارمی اروپا تلاش میکنم :دی:

من که 2 فصل اخیر سهمیه لیگ قهرمانان رو گرفتم مثل یووه ، اما این فصل فقط قهرمانی برامون راضی کنندست!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
منم دارم از حالا تمرین می کنم که بشم پدیده ی این فصل :دی:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
راجع به پیشنهاد من چی شد؟! خدا رو شکر کسی مخالفت نکرد.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

کاشکی 1 تایپک تاریخ افتخارات پیش بینی درست می کردین

و جدول نهایی هر فصل و 5 نفر اول رو اونجا توش معرفی می کردید !

این طوری توی تعداد مقام های بالا هم رقابت جذابی به وجود میاد !

البته باید فقط تایپکی باشه که فصل به فصل کامل می شه و کسی توش پست نشه /، اما همیشه همه کاربران بتونند ببیننش!

به نظرم پیشنهاد جالبیه. مانی جان. روش فکر میکنی؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فراموش کرده بودم حتما ً این کار رو انجام می دم

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اگه قراره قانونی بذارید، شرطی بذارید، نظری رو تصویب کنید و... (!) زودتر تصمیم بگیرید چون نمی شه از اول همه ی بازی ها رو امتیاز دهی کرد. اونجوری اون مانی بیچاره می شه! مخصوصا که اون پیشنهاد من باید از اول اجرا بشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این عابد و محسن پارسال با رویه اکقر بازی ها 1-0 یووه ، اول و دوم شدند ! امسال هم دقیقا همین رویه رو پیش گرفتند ! من امیدوارم یووه دست از 1-0 بردن هاش برداره ، تا مشت محکمی باشه بر دهان پیش بینی 1-0 ! :دی: ******** ولی من این فصل رو عجیب غریب شروع کردم ! 4-1 اولیش ، حالا هم 2-2! راستی بابت تایپک افتخارات ممنون ! بالاخره بچه ها به یاری خدا و تلاش شبانه روزی مقام میارند !

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
البته محسن كاملا از من تقليد كرد!ولي فصل قبل من با اينكه اواخر فصل رو اصلا شركت نكردم نايب قهرماني واقعا با ارزش بود!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

البته محسن كاملا از من تقليد كرد!ولي فصل قبل من با اينكه اواخر فصل رو اصلا شركت نكردم نايب قهرماني واقعا با ارزش بود!

عابد دلیلت چیه که اینو میگی؟ مثلا چون تو زدی بودی 1-0 هر کی که هم که این نتیجه رو زده باشه میشه تقلب از روی تو دیگه. آره؟ بقیه باید یه

نتیجه دیگه میزدند حتما.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
تو كلا آدم متقلبي هستي!حتي اسمت هم تقلبي از اسم محسن باراني رفيق منه!كار زشتيه!نكن!

hadielec

hadielec

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 262 ارسال
شانس بد مارو نگاکن!!! اولش پیش بینی کردم 1-0 بنفع یووه بعد اصلاحش کردم 4-2 :'( :2mo5pow:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
خوب کسی که بازی اول فصل رو 4-2 پیش بینی می کنه وضعیت از این بهتر هم نداره!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من یه چیزی بگم راجب سیستم شرط بندی...
به نظرم خیلی سخت می شه کارت مانی! تو یوونتوز که اون شکلیه، فکر نمی کنم سیستم امتیاز دهی شون دستی باشه، اتوماته، باز خود دانی البته!

راستی 1 چیز مهم !

لطفا 1 قانون بزارید که تا 1 هفته بعد از اعلام تایج جدول پیش بینی اگر کسی اشتباهی دیده و اعتراضی داره بیاد بگه

وگرنه دیگه غیر قابل برگشت باشه !

من با این تیکه مخالفم! بابا چیه مگه؟ یه مسابقه ی معمولیه، من واقعا فکر نمی کنم کسی به خاطر جایزه اش شرکت کنه که بخواد به نتیجه اش اعتراض کنه، من بودم حق اعتراض نمی دادم به بچه ها! تا همینجاشم آقا مانی خیلی داره زحمت می کشه، اعتراض معنی نداره وقتی صرفا یه کامپتیشن[!! :دی: ] دوستانه است!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه عرفان قصدش این بود که کار من رو سبک تر کنه چون فصل قبل اون مسائل و اشتباهات متعدد پیش اومد ولی من فصل قبل چون دوست داشتم و می دونستم بچه ها هم دوست دارن نتیجه ها رو سعی می کردم زود بزنم واسه همین درصد اشتباهات بالا می رفت ولی الآن دیگه خیلی عجله نمی کنم و چندین بار به دقت چک می کنم از همه ممنونم که به فکر هستید سیستم شرط بندی هم مطمئنا ً هیجان میده به مسابقمون ولی همونطور که عاطفه گفت کنترلش بصورت دستی خیلی مشکله

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
baba bagheton abad mishe jadvale emtiazaye fasle ghablo bezarid man nadidam

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی