پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقه پیش بینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
180 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
از این به بعد می تونیم پیش بینی های مربوط به هر مسابقه رو اینجا انجام بدیم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
روش تقریبا ً همون روش فصل قبله با این تفاوت که یک امتیازی ها حذف شدن در این روش صحیح بودن نتیجه شرط امتیاز گرفتنه فکر می کنم فاصله نتیجه کاملا ً صحیح با دیگر نتایج منصفانه باشه 2 امتیاز (نتیجه صحیح با تعداد گل کاملا ً اشتباه) 3 امتیاز (نتیجه صحیح و تعداد گل صحیح تیم بازنده) 4 امتیاز (نتیجه صحیح و تعداد گل صحیح تیم برنده) 8 امتیاز (نتیجه کاملا ً صحیح) اون دو امتیاز اضافه هم به قوت خودش باقیه یعنی هر کاربری هر کدوم از امتیازات بالا رو به تنهایی کسب کنه دو امتیاز دیگه هم می گیره نوع جایزه رو هم حسین صالحی مشخص می کنه همونطور که توی تاپیک پیشنهادات و انتقادات گفتم اگه کسی فکر می کنه لازمه می تونه پیش بینی بازی هایی رو که ممکنه نباشه رو بصورت پیغام خصوصی واسه من بفرسته که من توی تاپیک قرار بدم بر خلاف فصل قبل و به لطف امین ویرایش پست ها ایرادی نداره تنها نکته ای که همچنان مبهم باقی می مونه امتیازات مربوط به مسابقاتیه که نتیجشون در طول 90 دقیه و یا احتمالا ً پایان وقت های اضافی مشخص نمیشه هر نظری دارید لطفا ً توی همین تاپیک مطرح کنید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

به نظر من برای بازی هایی که به پنالتی کشیده میشه فقط کافیه بگیم که کدوم تیم میبره.

مثلا پیش بینی میکنیم که یووه 1-1 X ، و بازی هم میره پنالتی ( تا اینجا قاعدتا باید امتیاز خاص خودش رو داشته باشه )
برای پیش بینی برنده پتالتی هم یک امتیاز اضافه بدیم، مثلا 2 یا 3 امتیاز دیگه.

برای بازی هایی که تو 90 دقیقه تموم میشن و به وقت اضافی میرن به نظر من کل زمان بازی در نظر گرفته بشه یعنی 120 دقیقه رو محاسبه کنید.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حالا اگه کسی پیش بینی کنه مسابقه 4-2 میشه بدون اینکه بگه در ضربات پنالتی و اون مسابقه در ضربات پنالتی 4-2 بشه باید چکار کرد ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
فرار نشد که دیگه تعداد گل های پنالتی رو هم حساب کنیم .

یعنی من میگم یووه میبره تو پنالتی، اگه برد بابتش امتیاز میگیرم ( به جز اون امتیازی که بابت 90 یا 120 دقیقه میگیرم " در صورت درست بودن پیش بینیم" )

نمیدونم فهمیدی منظورم رو یا نه !؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره می دونم چی میگی ولی دوست دارم همه چی حساب شده و مشخص باشه الآن اینی که من گفتم دو نتیجه مشابهه البته همونطور که تو گفتی با قید اینکه کار به پنالتی می کشه مشکل تا حدودی حل میشه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
نمیشه واسه کسایی که مثلا میگن یوونتوس 2-0 میبره و الکس و دیگو گل میزنن به اون کسانی که درست هم گفتن کی گل میزنه امتیاز داد؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تجربه نشون داده که همینطوری هم کلی مشکل پیش میاد فکر می کنم هر چی پیچیده تر بشه محاسبه هم سخت تر و وقت گیر تر میشه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
البته خدایی خیلی لقمه رو دور سرتون چرخوندین هر کی درست پیش بینی کرد یعنی دقیق یه امتیازی بهش بدید دیگه این همه دنگوفنگ لازم نیست 2 امتیاز (نتیجه صحیح با تعداد گل کاملا ً اشتباه) 3 امتیاز (نتیجه صحیح و تعداد گل صحیح تیم بازنده) 4 امتیاز (نتیجه صحیح و تعداد گل صحیح تیم برنده) 8 امتیاز (نتیجه کاملا ً صحیح) البته قانون بازی پیش بینی هم همینه یعنی کی درست میشگه دقیق و دیگه اینقدر نیاز به ماده و بند نداره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

آره می دونم چی میگی
ولی دوست دارم همه چی حساب شده و مشخص باشه
الآن اینی که من گفتم دو نتیجه مشابهه
البته همونطور که تو گفتی با قید اینکه کار به پنالتی می کشه مشکل تا حدودی حل میشه

مانی یعنی نظر خودت اینه که نتیجه کلی بازی + تعداد گل های پنالتی محسوب بشه ؟
کمی سخت و البته تا حد زیدی غیر ممکن به نظر نمیرسه ؟

میشه نتیجه بازی رو پیش بینی کرد ولی دیگه پنالتی رو هر جوری بخوای نمیتونی پش بینی کنی که چند چند میشه !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره اتفاقا ً خیلی دیگه اتفاقی و شانسی میشه فکر می کنم همون نتیجه پنالتی کافی باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

یه چیز دیگه !

یک نفر نتیجه بازی رو در طول 90 ( یا 120 ) دقیقه درست پیش بینی میکنه و برنده پنالتی رو هم درست پیش بینی میکنه.

بهش 8 امتیاز میدی ؟

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
منم می گم هرکسی که کامل درست گفت، امتیاز بگیره. یه کار دیگه هم می شه کرد. امتیاز منفی در نظر گرفت. یعنی روی نتیجه ها شرط بندی کنیم. مثلا من می گم فلان بازی 1 - 1 می شه، 10 تا روی نتیجه م شرط می بندم. یعنی اگه 1 - 1 شد، 10 امتیاز می گیری، اگه نشد، 10 امتیاز (یا 5 امتیاز؛نصفش) ازت کم بهش. این طوری خیلی جالب تر می شه و این همه بند و تبصره نمی خواد.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
در مورد پنالتی و وقت اضافه: به نظرم نتیجه ی بازی تا آخر 120 دقیقه منظور بشه و پنالتی هم فقط اینکه بگیم کی می بره یا کی می بازه. به 2 دلیل: 1. بازی ای که به پنالتی کشیده می شه، در آمار فیفا مساوی محسوب می شه. 2. گل هایی که تو پنالتی زده می شن جزو نتیجه بازی محسوب نمی شن و به طور مثال، اگه یه بازی 2 - 2 بشه و تو پنالتی، یه تیم 5 - 4 ببره، تو آمار این طوری ثبت می شه: 2 - 2 (5 - 4 در ضربات پنالتی) یعنی نتیجه ی بازی همون 2 - 2 ئه.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
به نظر من نتایج بازی هایی که به پنالتی میکشه باید همون نتیجه تا پایان 120 دقیقه باشه!

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
پیشنهادات من چی شد؟ مخصوصا اون شرط بندی رو پیش بینی فکر کنم جالب باشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من همین جا اعلام می کنم بازهم به عنوان مدعی پا به این مسابقات می زارم و با 1 نتیجه خیلی عجیب پیش بینیمو شروع می کنم ! ************* مانی این فصل تعداد شرکت کننده ها هم خیلی رفته بالا و 35 40 تا فکر کنم میانگین داشته باشیم ! پس تو اوجش حساب کتاب سخت می شه ! الکی سختش نکن ! پیش بینی معمولی که خیلی عالیه پنالتی و وقت اضافه هم جدا فقط برد و باختش رو 3 امتیاز بدید ! یعنی من پیش بینی می کنم بازی 3-3 مساوی می شه و یووه توی پنالتی می بره بازی اگر 3-3 شد و یووه تو پنالتی برد 8 + 3 = 11 امتیاز می گیره ! ولی اگر بازی 2-2 شد و یووه تو پنالتی برد 2+ 3 = 5 امتیاز می گیره طرف! اگر هم گفت توی وقت اضافه یووه می بره ، و یووه تو وقت اضافه برد اون 3 امتیاز رو باید + امتیاز وقت معمول بازی کنیم ! ***************************** * * * * راستی 1 چیز مهم ! لطفا 1 قانون بزارید که تا 1 هفته بعد از اعلام تایج جدول پیش بینی اگر کسی اشتباهی دیده و اعتراضی داره بیاد بگه وگرنه دیگه غیر قابل برگشت باشه ! این طوری دیگه مجبور نیستی وسط فصل یا آخرش بشینی 40 بار بازشماری کنی !

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من بگم همه پیشبینی هام به نفع یووه هست دیگه نمینویسم به نفع یووه اگه نظر دیگه ای داشتم مینویسم به نفع <اسم تیم> ولی واسه یووه رو نمینویسم!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یعنی خیلی سخته اسم یووه رو بنویسی ؟ من قبلا ً گفتم که باید حتما ً اسم دو تیم یا اینکه به سود چه تیمی قید بشه ============================================ پیشنهاد عرفان به نظرم جالب و منطقی اومد تنها با این تفاوت که به جای 90 دقیقه 120 دقیقه احتمالی محاسبه بشه و همونطور که عرفان گفت 3 امتیاز واسه ضربات پنالتی در نظر گرفته بشه پس نتیجه ای که پیش بینی می کنیم تا پایان 90 یا 120 دقیقه همون شراسط معمول رو داره درصورتیکه مسابقه به ضربات پنالتی کشیده بشه 3 امتیاز جداگانه به پیش بینی صحیح تعلق می گیره ========================================================== پیشنهاد بهداد هم خیلی جالبه و به هیجان مسابقه اضافه می کنه ولی متاسفانه یه خورده محاسبه رو سخت می کنه البته اگه اکثریت بچه ها علاقمند باشن می تونیم این بخش رو هم اضافه کنیم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خوب حال ندارم ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی