پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-سمپدوریا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
30 پاسخ برای این موضوع

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
جمعه یوونتوس یه بازی دوستانه با سمپدوریا انجام میده.این بازی ساعت 8 شب به وقت تهران هست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
این بازی با توافق مربیان دو تیم دشام و نولینو برگزار می شه این تیم در حال حاضر در سری آ در مکان 11 جدول رده بندی با کسب سه امتیاز قرار گرفته است و همواره برای یوونتوس مشکل ساز بوده Fabio Bazzani Emiliano Bonazzoli Paolo Castellazzi Daniele Franceschini Cristian Zenoni از بازیکنان سرشناس این تیم هستند

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
این بازی میتونه به خوبی یووه رو محک بزنه و واقعا عیار یووه مشخص بشه امیدواریم بازی خوبی از یووه ببینیم

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
ما اونموقعش که راه نیوفتاده بودیم الکس با اون ضربه آزادش اینتر به آتیش کشید حالا که تیم راه افتاده نگران باشیم ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من سمپدوريا رو شما خيلي بزرگ کرديد تيمي نيست که بتونه يووه رو محک بزنه ولي بهرحال تيم خوبيه و ميشه گفت قوي تر از تيمهاي حاضر در سري بي هست بهرحال اميدوارم دشام چيزي که ميخواد از اين بازي بگيره با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
کمال یادته ما پارسال اولین باختمون توی سری آ رو با چه تیمی دادیم؟؟؟؟ همین سامپدوریا بود دیگه عزیزم حتما دشام با توجه به سبک بازی های حریفان اینده انتخاب کرده البته موافقم حریفان قوی تری هم می شد انتخاب کرد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسين جان بله حق با شماست ولي ما داشتيم اين تيم رو خيلي بزرگ ميکرديم بهرحال حتما دشام چيزي توي اين تيم ديده که انتخابش کرده فقط اميدوارم اين بازي بتونه خيلي به يووه کمک کنه و در بازيهاي بعدي از تيمهاي بزرگتر استفاده بشه البته سمپدوريا تيمه با سابقه و خوبيه اميدوارم يووه کماکان با قاطعيت اين بازي رو ببره با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ما این هفته با صدرنشین صوری سری بی بازی می کنیم صدر نشین سری بی هر چند صوری می تونه در حد یک تیم سری آ باشه بنابراین این دیدار می تونه از این نظر مفید باشه

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
کاملا موافقم

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
دشام باید تو این بازی از بازیکنان جوان و ذخیره استفاده کنه.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
این جمله رو باید کمال میگفت فکر کنم اشتباهی چیزی شده

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
خوب ما هم با آقا کمال هم عقیده ایم.دلیل این جمله این بود که ممکنه که بازیکنای اصلی مصدوم بشند.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

دشام باید تو این بازی از بازیکنان جوان و ذخیره استفاده کنه.

سلام دوست من
قربون آدم چيز فهم
واقعا خوشم اومد از اين پستت
با تشکر

این جمله رو باید کمال میگفت فکر کنم اشتباهی چیزی شده

سلام نويد جان
آره اين ديالوگ من بود
ولي چه کنيم ديگه يکي ديگه گفت تصویر
با تشکر

خوب ما هم با آقا کمال هم عقیده ایم.دلیل این جمله این بود که ممکنه که بازیکنای اصلی مصدوم بشند.

سلام دوست من
به نظر من ميتونه جدا از اينکه بازيکنان اصلي مصدوم نميشند
باعث شناخته شدن چند چهره هم بشه
با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
برای بازی فردا این افراد دعوت شدند:2-بریندلی 6-زانتی 12-میرانته 15-مارکیسیو 19-پارو 22-بلاردی 23-گوزمان 25-زالایتا 27-زبینا 29-ده سگلیه 30-لگروتالیه 32-مارکیونی 33-اوربانو البته هفت بازیکن هم از جوانان به نام های:بیانکو,جیووینکو,مانیرو,پیسانی,ریتزا,رودریگوئز,ونیتوچی با نظر دشام به تیم اضافه شدند. ترکیب از دید من: میرانته بریندلی لگروتالیه اوربانو زبینا مارکیسیو زانتی ده سگلیه پارو زالایتا گوزمان البته من از بازیکنان جوانان چیزی نمیدونم وگرنه اونها 100% در این ترکیب جای داشتند.(جهت بر نخوردن به آقا کمال) ;D ;D

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام فريبرز جان
ما رو خجالت نده
بله منم مثل شما اين بازيکنان رو نميشناسم
ولي به نظر من اگر کل اونها رو بزار تو ترکيب بهتره تصویر
با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال

ولي به نظر من اگر کل اونها رو بزار تو ترکيب بهتره تصویر
با تشکر

آره ولی خوب وقتی نمیدونم کدوم پست بازی میکنن چجوری بزارم تو ترکیب؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام فريبرز جان بله منم ميگم دشام همه رو بزاره تو ترکيب ما که نميدونيم با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی من بازم میگم فقط از سیستم 3-4-3 خوشم میاد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یووه 0 سمپدوریا 4 ترکیب یووه : میرانته (46 بلاردی) - بیریندلی (کاپیتان) - لگروتالیه - اوربانو (46 پیزانی) - ریتزا (46 جووینکو) مارکیونی (82 رودریگوئز) - زانتی (65 مارکیزو) - پارو (80 ونیتوچی) - د ِ چلیه - زالایتا - گوزمن

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من آره منم ديشب نتيجه رو فهميدم بنابراين حس آپ کردن از بين رفته حتي سايت خود يووه نزده که بازي تموم شده فقط توي اخبارش ميتوني ببيني با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی