پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-ویارئال

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
57 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

یوونتوس-ویارئال
ورزشگاه آرکی
جمعه ۱۶ مرداد,ساعت ۲۳:۱۵

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
امیدوارم هم بازی را ببریم هم همه بازیکنان از جکله ملو و دیگو هم بازی کنند.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیگو که به بازی نمیرسه و احتمالاً هم شاهد چند تغییر به نسبت بازی با استون ویلا در تیم خواهیم بود . من ترجیح میدم برای این بازی آریائودو از ابتدا به زمین بیاد و در کنار کاناوارو وایسه .

من این ترکیب رو میپسندم :

منینگر

مولینارو آریائودو (لگروتالیه) کاناوارو گریگرا

زانتی ملو

حسن کامورانزی

آمائوری یاکوئینتا

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
حالا میگم دیگو زکل تورنومنت تیم کاپ که جمعه آینده هست را از دست داد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سانتی کازورلا دیروز در مصاحبه ای که سایت رسمی ویارئال باهاش انجام داده گفته : ما باید بازی با یوونتوس رو کاملا جدی بگیریم تا متوجه بشیم با شروع فصل جدید چه جایگاهی داریم.این بازی خیلی عالی خواهد بود و همه دوست داریم بعد از تمرینات زیاد دوباره رقابت رو شروع کنیم ضمن اینکه این اولین بازی ملی پوش ها هم هست. جوزپه روسی هم به EFE مصاحبه کرده و گفته : برگشتن به خانه و بازی کردن با یک تیم ایتالیایی همیشه خوشاینده!این بازی آزمایش خیلی خوبی برای ما خواهد بود چون باید با تیم بزرگی مثل یوونتوس بازی کنیم.من تا به حال مقابل یووه بازی نکردم چون زمانی که در وارما بودم یووه در سری ب بود اما این بازی باهاشون بازی می کنم و امدوارم بتونم نمایش خوبی هم داشته باشم.بازی در مقابل یک تیم ایتالیایی من رو تحت فشار نخواهد گذاشت.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ورزشگاه كوچيكي هست ولي تقريبا پر شده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ورزشگاه ۳۷ هزار نفری هست اینم ترکیب یووه : منینگر مولینارو لگروتالیه کاناوارو زبینا مارکیزیو ملو کامورانزی جووینکو الکس ترزگه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
جو ورزشگاه بدجوريه. توپ تو دست يووه كه مي افته تشويق ها بد جور بالا ميگيره و وقتي دست ويارئال مي افته همه صوت ميزنن.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
هنوز هم هر وقت توپ مياد دست كاناوارو ، هوادارها صوت مي زنن

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ننننننننننننننننننننننههههههههههههههههههههه كازورلا گل زد. 1-0 ويارئال

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
جووینکو توپ رو لو داد,کازورلا دو-سه بازیکن رو دور زد و با یه شوت از پشت محوطه بازی رو ۱-۰ کرد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
البته صوتی که برای کانا میزنن منظورشون حمایته و واسه ویارئال هو میکشن بدجور هم خوردیمش یوونتوس افتضاخه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نیمه اول توپ دست ما بود تیم بدون هدف بازی میکنه این هم مشخصه بازی دوستانه هست و بازیکنان فشار زیادی به خودشون نمیارند

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه اول یووه اصلا خوب نبود و ویارئال و مخصوصا عناصر تهاجمیشون خیلی خوب بودن! من بازی های قبلی هم گفتم که جووینکو پشت دو مهاجم خیلی خوب بازی نمی کنه و این بازی هم بعد از چند دقیقه متمال شد به سمت چپ و الکس وتمایل شد به سمت راست و ترکیب یووه تبدیل شده به 1-2-3-4 کامورانزی هیچ شباهتی به بازی های قبلی نداشت و توپ هم کم لو نداد!ملو هم توی صحنه گل خیلی بد دریبل خورد و روی زمین افتاد. مدافعین کناری پر اشتباه بودن.زبینا خیلی توپ لو داد هر چند که یک گل قطعی رو هم خرید!مولینارو هم اصلا جالب نبود بازیش و توی حملات به هیچ وجه موثر نبود. خط حمله هم توپی بهش نرسید! نیمه دوم بهتره جووینکو بیرون بیاد و آمائوری در کنار ترزگه قرار بگیره و الکس هم پشت مهاجمین بازی بکنه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ورودي هاي نيمه دوم. كاسرس - ياكوئينتا - آمائوري

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
کاسرس بجای زبینا به بازی میاد و آماوری و ویچنزو و حمیدزیچ بترتیب جای تره زگه و الکس و کامو به بازی میان ، واقعآ فرارا قصد داره تره زگه رو احیا بکنه امیدوارم که دیوید قدر این فرصت ها رو بدونه :yes:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینم گل دوم! مولینارو واقعا اسطوره ای بازی می کنه!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گل دوم رو هم خوردیم ، چرا اینجوری میشه :treaten:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
زانتی کجاست؟؟؟ چرا انقدر افتضاح داریم بازی می کنیم؟؟؟ کاسرس چند تا حرکت خوب انجام داد تو همین دقایق

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تعداد و زمان تعویض ها نشون می ده این بازی اهمیت زیادی برای فرارا نداره و صرفا می خواد به همه بازی بده! کلینی و تیاگو و زانتی هم به بازی اومدن. کلا خط حمله یووه عملکرد خوبی نداره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی