پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوكا مارونه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
ظاهراً مصدوميتش رفع شده تو تمرينات امروز وينوو بود...
  • AAG, Principino, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

کاملا آماده ام....

86jgyxukhydb8pa5266e.jpg

مارونه 25 ساله که اخیرا بعد از مصدومیت طولانی مدتش به تمرینات تیم اضافه شده است در شبکه یوونتوس به مصاحبه پرداخت و در اکانت توئیتر باشگاه به پرسش های کاربران پاسخ داد.

مارونه می گوید که بسیار مشتاق است که یوونتوس در فصل 2015-2014 به قله ی سه رقابت مهم امسال برسد.

# بازگشتت به میادین

" من نمی توانم برای بازگشت به میادین صبر کنم، من آماده ام تا بازگشتم را جشن بگیرم."

# هدف هایت برای ادامه ی فصل

"من می خواهم به هم تیمی هایم کمک کنم تا در تمام رقابت ها به موفقیت برسیم."

" ما در حال مبارزه در سه جناح مختلف هستیم و می خواهیم تا جایی که می توانیم در تمام رقابت ها پیشرفت کنیم."

# بازی مقابل امپولی و کوپا ایتالیا در مقابل فیورنتینا

" ما در هفته های آینده تمام تلاش خود را خواهیم کرد و معتقدیم که می توانیم شکست دور رفت کوپا ایتالیا را جبران کنیم."

# لیگ قهرمانان اروپا

رقابت ما در لیگ قهرمانان ساده نخواهد بود. ما در میان هشت تیم برتر اروپا هستیم و تمام حریفان ما قدرتمند هستند."

# خاطره انگیزترین لحظاتت در یوونتوس

" گل اولم در مقابل آتالانتا هنوز در ذهن من باقی مانده است و یکی از بهترین خاطراتم در یوونتوس تا به امروز است."

# شماره ی پیراهنت

" شماره ی 39 پیراهنم برای من خوش شانسی می آورد. شروع کار من در فوتبال با این پیراهن بود."

" من با آکادمی باشگاه شروع به رشد کردم و بسیار مفتخرم که برای یوونتوس بازی می کنم."

# سبک مورد علاقه من در موسیقی

" من عاشق موسیقی هیپ-هاپ هستم."

# زندگی در تورین

" من در تورین متولد شده ام و رشد پیدا کرده ام. این شهر من است و عاشق زندگی کردن در این مکان آرام هستم."

:8:  :8:  :8:

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال

- در وقت مناسبی برگشت، البته اگه دوباره مصدوم نشه :nish:

این مصدومیت جزئی ـه مارکیزیو واقعا ترسناک بود، به نظرم با توجه به غیبت طولانی مدت پوگبا و طبیعتا فشار بیشتری که به هافبک های اصلی تیم میاد باید کم کم و به مرور سعی بشه یک مدیریتی روی استفاده از هافبک های میانی انجام بشه و مارونه میتونه کمک بزرگی باشه، بخصوص اینکه مارونه به خوبی میتونه تو پست پیرلو هم بازی کنه.

• Principino, juvenista, ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
توی 25 سالگی هنوز هم باید روش آزمون و خطا انجام بشه تا بفهمیم که اصن مرد میدون هست یا نه.

الان چهار فصله که توی یووه ست ولی از بس کم بازی کرده حتی یه تصویر درست هم از بازیش ندارم.متاسفانه مسیر رشدش رو درست طی نکرد وگرنه توی این سن حداقل چیزی نزدیک به مارکیزیو میشد.البته کونته تا حدودی بهش اعتماد داشت و حتی گهگاهی توی خط دفاع هم بازیش میداد اما واقعا اون اعتماد کامل نسبت بهش وجود نداشت و خودش هم اونقدری خوب نبود که به تیم تحمیل کنه خودش رو.این فصل هم که کلا مصدوم بود و حتی اگر سالم بود هم بعید بود که اصلا بازی بهش برسه.

الان هم من اصلا امیدی بهش ندارم و تصورم اینه که فقط برای اینکه لیست سه نفره ی محصولات آکادمی تیم رو که توی اروپا اجباری هست پر کنه توی تیم مونده.
  • juve's fan, Juventus FC, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

وبسایت جیانلوکا دی مارتزیو

بولونیا و کاپری به دنبال جذب لوکا مارونه از یوونتوس هستند.

فصل قبل یا مصدوم بود ، یا مربی بهش اعتقادی نداشت ، کلا بازی نکرد .

• AAG, juve's fan, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال

- به تیم تازه صعود کرده کارپی قرض داده شد.

• juve's fan, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

مــارونــه امشب گل زد !!! :8:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

به ورونا قرضش دادن  :2: :fp:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال

- هلاس وضعيت خوبي نداره ولي اميدوارم مارونه فرصت اين رو داشته باشه كه به عنوان بازيكن اصلي براي اين تيم به ميدان بره.

مهم ترين چيز براي مارونه بازي كردن مستمر هست و بس !

دير شده ولي هنوزم اميد دارم كه روزي برگرده به يووه ...

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

عشقم  :1:  امروز جلوی جام دزدا 3 تا پاس گل داد و با بد شانسی 3-3 شدن. از وقتی رفته ورونا جون گرفته ورونا، بازی قبلی رو هم بردن، کاری که 22 بازی بدون مارونه نتونسته بودن بکنن  :1:  :8:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آخرین باری که یک بازیکن در یک بازی سری آ  ۳ پاس گل از روی ضربات شروع مجدد داده به ۱۰ سال پیش برمی گرده !!  :worship:

kszv1ewkduhgcxwcmj25_thumb.png

• alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6339 ارسال
  • LocationRasht

- از 2013 به اینطرف، فقط 3 بازیکن تونستن در یک بازی سری آ، 3 پاس گل بدن ؛ انسالدی، کوواچیچ و مارونه !

- از لگانس اسپانیا، استاندارد لیژ بلژیک و گرسهاپرز سوئیس پیشنهاد داره ولی مثه که میخواد تو ایتالیا بمونه. تو ایتالیا، پالرمو و یکی دو تیم دیگه هم میخوانش ظاهراً...

./ البته بخاطر اینکه باید حداقل 4 بازیکن HGCT = Home Grown Club Trained تو لیست 25 نفره مون در سری آ داشته باشیم (قانون جدید) و فعلاً بجز مارونه فقط مارکیزیو، روگانی و اودرو این حالتو دارن، ممکنه بمونه...

+ هنوز فقط 26 سالشه... پاس گلش به زاتزا تو بازی با وستهام بازم اون حسرت قدیمی ما رو تازه کرد : چه بازیکنی میشد اگه اینقدر دائم المصدوم نبود... کاپیتانی ولو چند دقیقه ایش مقابل تاتنهام هم قشنگ بود :

4m8p_111.jpg

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

مارونه استعداد فوق العاده ای بود. حیف شد واقعا. البته با توجه به ایتالیایی بودنش هنوز دیر نشده :nish: امیدوارم به یه جایی برسه

توی تیم جدیدش یه بازی روی نیمکت بوده،یه بازی 1 دقیقه بازی کرده و دو بازی اخیرش رو 90 دقیقه کامل بازی کرده. به امید درخششش

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

اصلا شانس نداره این بنده خدا. مصدومیت خیلی بهش ضربه زد. این فصلم 38 روز مصدوم شده و 5 بازی رو به همین خاطر از دست داده بوده. تقریبا فیکس شده بود ولی بعد از اون مصدومیت فقط یه بازی توی حذفی 90 دقیقه کامل بازی کرده (مدافع مرکزی بود اول فصل). البته بازی قبلی تیمشون توی ترکیب اصلی بود که دقیقه ی 62 تعویض میشه. تا اینجای فصل از 29 بازی تیمش (وقتی به این تیم اومد 5 هفته از بازیا رد شده بود) 14 بار توی ترکیب بود و 748 دقیقه بازی کرده. 1 گل هم زده. 2 تا کارت زرد هم گرفته.

متاسفانه اونقدرا دیگه بازی نمونده از لیگشون. 6 بازی دیگه و بعد هم لیگ تمومه. لیگشون 16 تیمیه و الان سومن. با اختلاف 3 امتیازی با صدر جدول.

• MaMpIeRo, Pinturicchio, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال

- چند روز پیش رسما عروسی کرد.

خانم خوشگلی هم داره و ایشالله مبارکش باشه :nish:

• MaMpIeRo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

احتمالا میدونید یا شایدم نمیدونید که گروسو و مارونه فصل قبل توی باری با هم بودن. باری در حالی که میتونست به سری آ صعود کنه به دلیل مشکلات اقتصادی افتاد و گروسو راهش از باری جدا شد. خب این فصل گروسو به هلاس ورونا رفته و اونجام مارونه رو خواسته. دی مارتزیو هم علاقه ی ورونا رو تایید کرده.

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال

- به هلاس پیوسته و بار دیگر شاگرد گروسو شد.

الان 28 ساله ست، واقعا خیلی بهش امید داشتم که ازش هافبک بزرگی در بیاد ولی نشد ...

• mory, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دیشب تیمش ورونا تونست کامبک بزنه و در حالی ک بازی رفت رو 2.0 ب چیتادلا باخته بودن بازی برگشت رو 3.0 بردن و ب سری آ صعود کردن! مارونه رفت و برگشت رو نیمکت بود! قرارداد قرضیش با ورونا تموم شده و حالا ب یووه برمیگرده تا تکلیفش مشخص بشه
  • حامد, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خیلی زود تکلیفش مشخص شد! ورونا با 1 میلیون قراردادشو دائمی کرد! با رفتن گروسو ب نیمکت نشین محض تبدیل شده بود جالبه ک خریدنش البته خب بزخری کردن! آخه 1 میلیون؟ :fp:
  • mory, amirali2001, -OMID- و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
خدایی دمشون گرم همین یه میلیونم دادن!حقوق ۱۰ روز رونالدو دراومد😐
مردک بنجل!چقدر بهش امید داشتم یه ستاره ازش دربیاد!
البته الان فنی نویس ترین کاربر فروم میاد میگه تقصیر الگری شد این بشر تو ورونا هم هیچی نشد :))))
  • El rey leon, Senmorta, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی