پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـارتیــن کـاسـرس - El Pelado

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
576 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

از طرف باشگاهش ساوتهمپتون بازیکن آزاد اعلام شد! :fp:

معلوم نشد چی شد بازیکنی که تو یووه انقدر خوب بود (حداقل در حد ذخیره مطمئن) این همه پسرفت با این شیب تند رو داشت  :fp:

• El rey leon, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
اتفاقا دلیلش مشخصه. کسی ک ب جای فوتبال تمرکزش رو چیزای دیگه مثل مشروب و پارتی و فلان و بهمانه بایدم ب این روز بیفته... اگه اینکارارو نمیکرد هیچوقت بن عطیه رو نمیخریدیم...
  • AliReZaZa, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال
کاسرس هم دیروز رفت هلاس ورونا، بازیکن خوبی بود، البته شاهکارش جلوی رئال تو مرحله گروهی چمپیونز رو یادم نمیره
  • mory, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این و جیووینکو از جوونی تو یووه بودن و خیلیم خووب بازی میکرد یکی از افرادی که هر جای دفاع بازی میکرد ....

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کاسرس اول فصل با فیورنتینا ب توافق رسید ولی ب علت اینکه سهمیه غیر اروپایی فیوره پر بود قرار شد ی نیم فصل بره ورونا بعد با فیوره قرارد امضا کنه... بعد ک نیم فصل تموم شد لاتزیو اومد کاسرس رو قاپید!

ب هر حال خوشحالم ک فوتبالش ب کلی نابود نشده امیدوارم موفق باشه تو تیم جدیدش و انتقالش باعث بشه دیفرای بیاد یووه

با اینکه زدی رکورد کلین شیتمون رو خراب کردی و بعد گل هم خوشحالی کردی اما ب تعصبت ایمان دارم :8:
  • mory, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
برگشت کاسرس ب یووه برای سومین بار؟! با جدا شدن بدموقع بن عطیه این اتفاق ممکنه! انصافا از بقیه گزینه ها ک اشکرتل، برونو آلوز، ایوانوویچ باشن خیلی بهتره!

چقد این تابستون قبلی گفتم گودین رو بگیرن و بن عطیه رو رد کنن! حیف الان مفتی داره میره اینتر...
  • Orphée, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کاسرس عشقه  :worship:   بی صبرانه منتظرم دوباره تو لباس یووه ببینمش 

تازه 31 سالشه  :nish:

• Orphée, MaMpIeRo, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کفتر جَلد که میگن همینه ، هرجا بره باز برمیگرده 

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 715 ارسال
  • Locationzahedan

کار درستی کردن ک بجا بن عطیه کاسرس رو اوردن بصورت موقت تا اخر فصل. فصل بعدم ی مدافع بهتر تو تابستون اضاف میشه

• MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

هر کی هم میره به یووه گل میزنه خودش رو جر میده. وگرنه بازیکن محبوبی بود 

• Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ابوخالد

ابوخالد

عضو جدید

• بن شده
  • 46 ارسال

داستان جالب رفت‌وآمدهای کاسرس

کاسرس برای سومین بار به یوونتوس میاد اما داستان جدایی‌هاش جالبه.
بار اول به دلیل رانندگی در حالت مستی و تصادف با پورشه‌ی کاین از تیم کنار گذاشته شد؛ رفت ولی تصمیم گرفتن برش گردونن. این بار بعد مدتی این بار با فراری اف‌صدوچل‌ودو در حال مستی تصادف کرد و کنار گذاشته شد.
این بار احتمالا تو قراردادش بذارن که حق رانندگی نداشته باشه و با دوچرخه این‌ور اون ور بره
  • Orphée, Aminvo, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کاسرس وقتی سال 2009 (فرارا)به یووه اومده اولین بازیش با لاتزیو بوده که  اولین بازی  گل هم میزنه که البته  بازی زیاد جالبی انجام نمیده اون بازی 

حالام با لاتزیو داریم  :fp:

..................................

بهترین بازیشم هم با یووه ی  کونته بود  روبروی میلانه الگری  در جام حذفی که 2 گل به میلان زود و 2.1 میلان باخت و نهایتا حذف شد!! :1:

i4l0_116ba4cb-e471-447d-862d-b1d7b63c46anq1u_stagione2011.2012.caceres.del.piero

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امروز میاد برای تست پزشکی! تست پزشکی برای سایر بازیکنها مانع سختی نیس اما این واسه کاسرس متفاوته وامکان رد شدنش خیلی بیشتر از رد نشدنشه!

خب منم مثل اکثر شماها از برگشت سه باره کاسرس احساساتی شدم! خیلی دوس داشتنیه! کاسرس یکی از اون هشت باشکوه بود ک از اولین اسکودتو ک با کونته گرفتیم همراه ما بود (+ بوفون، کیه لینی، بونوچی، پادوین، بارتزالی، مارکیزیو، لیخت اشتاینر) البته الان فقط دو باشکوه داریم (کیه لینی، بارتزالی) چون بقیه یا رفتن یا مثل بونوچی و کاسرس رفتن و برگشتن!
نمیدونم اصلا بازیکنی داشتیم تو یووه ک سه بار برگرده؟!

داستان کاسرس و یووه مثل این فیلمهای عاشقانس ک پسره بعد از جدایی از عشقش ب قهقرا میره، معتاد میشه! سقوط میکنه (بعد از جدایی از یووه تو تست پزشکی ترابزون ترکیه رد شد و بعد هم 6 ماه رو نیمکت ساوتهمپتون بود!) اما آخر خوشی داره و برای بار چندم ب عشقش برمیگرده!

یادش بخیر وقتی اون دو گلی ک ب میلان زد رو من داشتم با رادیو بازی رو دنبال میکردم! گزارشگر هی میگفت کاکِراس و من هی ذوق میکردم این بازیکن جدیده رو کی گرفتیم ک اینجوری گل میزنه اونم ب میلان تو سن سیرو! اما فرداش فهمیدم این همون کاسرس خودمونه ک!!! البته گزارشگری ک دچلیه (de ceglie) رو د کگلیه میخوند بایدم ب کاسرس بگه کاکراس! :fp:

آره ما هم ی زمانی از این دیوونه ها داشتیم 👇

s0ut_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B

شاید میلانیا با رفتن بن عطیه خوشحال شدن ک قاتلشون رفته اما با اومدن کاسرس ب همون اندازه ناراحت شدن!

تنها نقطه تاریک کاسرس اون گلی بود ک زد و خوشحالی هم کرد! البته خوشحالیش از رو عقده گشایی نبود مثل بونوچی! ب هر حال ما ک همون بونوچی رو هم بخشیدیم این ک جرمش سبک تره! همون وقتم گفتم ب تعصبش ایمان دارم بازیکنی ک سرشو جلو توپ و استوک کفش بازیکنهای حریف میذاره نمیتونه بی تعصب باشه

ut46_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B

خیلی طولانی شد در آخر هم با یکی دو مصراع شعر و مَثَل ناقص تمومش میکنیم! دانی ک دیدار یار غائب چ ذوق دارد؟ (کاسرس) صد کفر ک آن رفت (بن عطیه) و صد شکر ک این آمد :1: خخخ
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کار درستی کردن ک بجا بن عطیه کاسرس رو اوردن بصورت موقت تا اخر فصل. فصل بعدم ی مدافع بهتر تو تابستون اضاف میشه

نیازی هم نیست آخر فصل رد کنیم کاسرس رو . مدافع بهتر رو که قطعا باید بگیریم ولی بارتزالی رو که تا ابد نمیشه نگه داشت. جایگزین بارتزالی میشه برامون

• Orphée, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آمائوري در گفتگو با Radio Sportiva

كاسرس مطمئناً هنوز هم مي‌تواند براي يوونتوس مفيد باشد. او همچنان مدافعي با كيفيت است و اين را در ديدارهاي ملي و باشگاهي‌اش به وضوح نشان داده است.

اينكه بانوي پير پس از جدايي بن‌عطيه بار ديگر به سراغ مارتين رفته و او را برگزيده، يعني همچنان در يوونتوس به او اعتقاد و اعتماد دارند.

mhp6_1529632335376.jpg

• MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

نظر آمایوری هم به نظر من نزدیک است... :24:

• Aminvo, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- تست های پزشکی رو با موفقیت پشت سر گذاشته و به زودی قراردادش رسمی خواهد شد.

• MaMpIeRo, Aminvo, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
8uv_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1

Welcome back martin!

رسما برای سومین بار کاسرس بازیکن یوونتوس شد. مبلغ انتقال 600 هزار یورو تا آخر فصل ک یووه این اختیار رو داره برای یک فصل دیگه هم قراردادشو تمدید کنه...

جالبه ک بن عطیه جانشین کاسرس شده بود 3 سال پیش و حالا دوباره کاسرس جای خودشو پس گرفت!

کاسرس با 5/5 فصل حضور تو یووه بعد از کیه لینی، بارتزالی و بونوچی قدیمی ترین بازیکن یوونتوسه! و اگه مدیریت بخواد منصف باشه باید کاپیتان چهارم یووه باشه!

ی مسئله جالب دیگه اینه ک فصل 2015/2016 اسامی مدافعین یووه اینا بودن : کیه لینی. بارتزالی. بونوچی. روگانی. کاسرس و حالا بعد از سه سال و در حالی ک بازیکنایی مثل بونوچی و کالدارا و بن عطیه و خود کاسرس این وسط اومدن و رفتن باز هم اسامی مدافعین ما شده مثل سه سال پیش!

نکته جالب دیگه شماره لباس کاسرس هست ک معلوم نیس چند میخواد بپوشه! بار اولی ک اومد یووه شماره 2 رو برداشت ک الان دست دیشیلیوئه! بار دوم 4 ولی اینبار با اینکه بن عطیه رفته و الان شماره 4 خالیه اما با توجه ب قوانین ایتالیا ی شماره تو ی فصل نمیتونه بره تو تن دو بازیکن! پس باید ی شماره جدید انتخاب کنه ک اینم در نوع خودش ی رکورده! بازیکنی با 3 شماره مختلف برای ی باشگاه بازی کنه!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- به احتمال بسیار زیاد هم در مقابل پارما به عنوان زوج روگانی در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

• MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

نکته جالب دیگه شماره لباس کاسرس هست ک معلوم نیس چند میخواد بپوشه! بار اولی ک اومد یووه شماره 2 رو برداشت ک الان دست دیشیلیوئه! بار دوم 4 ولی اینبار با اینکه بن عطیه رفته و الان شماره 4 خالیه اما با توجه ب قوانین ایتالیا ی شماره تو ی فصل نمیتونه بره تو تن دو بازیکن! پس باید ی شماره جدید انتخاب کنه ک اینم در نوع خودش ی رکورده! بازیکنی با 3 شماره مختلف برای ی باشگاه بازی کنه!

شماره 4 رو میپوشه طبق گفته رومئو آگرستی  :1: :fp:

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی