پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیگو ریباس

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
825 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
وای خودکاری که بهش دادن رو قرار داد جوهر پس داد باز دارن قرارداد رو تنظیم می کنن در همین لحظه باهاش تماس می گیرن می گن بابات مرده .....

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
اگر چه مدتی است کسی از یووه توپ طلا نمیگیره اما یه حسی به من میگه صبر کن افتخارات نزدیکه شاید دیگو شاید الکس و شاید بوفون فقط امیدوارم این شاید دیگه در بیاد؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

وای خودکاری که بهش دادن رو قرار داد جوهر پس داد
باز دارن قرارداد رو تنظیم می کنن
در همین لحظه باهاش تماس می گیرن می گن بابات مرده .....

حالا خر بيار و باقالي بار كن :121fs725372:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
کی این قرارداد بسته میشه تا ما یه نفس راحت بکشیم

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ديگو در كنار پسوتو قبل از تست پزشكي :scarflong:

[img width=480 height=294]http://www.tuttosport.com/images/35/C_3_Media_803435_immagine_l.jpg[/img]

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اینتر یه شبه میلیتو و موتا رو خرید ، ما قدم به قدم انتقال دیه گو رو دنبال میکنیم
الان بچه ها عکس میزارن دیه گو زیر تست پزشکی ، دیه گو در حال دست دادن به دکتر ;D دیه گو در حال چشمک زدن به دوربین ، دیه گو در حال ترک کلینیک ، دیه گو در راه باشگاه ، حالا بعد از 10 ساعت دیه گو در حال امضای قرارداد ، خودکار دیه گو جوهر ندارد ، دیه گو در حال گرفتن خودکار ;D
باتشکر

این خریدهای اینتر هم هیچ کدام بدرد نمیخوره...........با اومدن میلیتو => ابراهیمویچ،کروز،بالوتلی،کرسپو،ویکتور اوبینا........این همه مهاجم
من رفتم در تاپیکهای اینتریها همه به این خریدهای موراتی دریوری میگفتند..........یکیشون میگفت من در انتظار خرید یک بازیسازم......ببینیذ یوونتوس رفته دیگو رو خریده...........یعنی ما کمتر کوبولی موبولی هستیم................و فوحش به موراتی...........

این اینتریها هم از خریدشون راضی نیستند......یوونتوس هم میتونست این دو تا رو یک شبه بخره ولی خوب بدرد نمیخورن.....همین دو تا را سال دیگه همین موقع ها نگاه کن..........مشن مثل کوارشما و مانسینی..............پارسال دیدید مانسینی چه میکرد در رم و کوارشما در پورتو..............جفتشون ستاره بودند ولی حالا...........
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من هم خوشحالم از اومدن دیگو..........باورکردنی نیست........ولی حقیقت دارد............

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آره رئالی ها خیلی کورن معروفن به کوری
همیشه بازی های بزرگ رو نگاه می کنن و به بازیکن هایی که توی تیم های بزرگ می درخشن به خاطر همینه که توی رئال جوانها فرصت رشد پیدا نمی کنن
درضمن لیگ آلمان اونقدر که این 3 لیگ اعتبار دارن اعتبار نداره (البته برای تیم هایی مثل رئال)

یا شایدم تنبلن و منتظرن که یه بازیکن خوب که معروف شد بعد بخرنش امیدوارم دیه گو اینجوری که می گن باشه و خوب کار کنه و مثل هانری تو بارسلون نشه:help:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

این خریدهای اینتر هم هیچ کدام بدرد نمیخوره...........با اومدن میلیتو => ابراهیمویچ،کروز،بالوتلی،کرسپو،ویکتور اوبینا........این همه مهاجم
من رفتم در تاپیکهای اینتریها همه به این خریدهای موراتی دریوری میگفتند..........یکیشون میگفت من در انتظار خرید یک بازیسازم......ببینیذ یوونتوس رفته دیگو رو خریده...........یعنی ما کمتر کوبولی موبولی هستیم................و فوحش به موراتی...........

این اینتریها هم از خریدشون راضی نیستند......یوونتوس هم میتونست این دو تا رو یک شبه بخره ولی خوب بدرد نمیخورن.....همین دو تا را سال دیگه همین موقع ها نگاه کن..........مشن مثل کوارشما و مانسینی..............پارسال دیدید مانسینی چه میکرد در رم و کوارشما در پورتو..............جفتشون ستاره بودند ولی حالا...........
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من هم خوشحالم از اومدن دیگو..........باورکردنی نیست........ولی حقیقت دارد............

سلام
آره حق با توئه
منم قصد نداشتم انتر رو با خودمون مقایسه کنم
داشتم میگفتم که خیلی دارن کشش میدن ، واقعا دیگه داره خسته کننده میشه
قشنگ بودن انتقالات موجی به سوپرایز بودنش بود ، من وقتی خبر اومدن ویرا رو شنیدم ، یک ساعت مات و مبهوت بودم
بهرحال بیخیال ، باز نمیخوام بحث موجی رو وسط بکشم
باتشکر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مگه تست پزشکی صبح نبوده چرا هنوز سایت رسمی یووه چیزی ننونشته؟ البته شاید تا پایان جام حذفی المان جیزی رو رسمی اعلام نکنند

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
آره بابا
همه جا هم عکس هاش هست
اینم چند تا عکس که ببینید واقعا اومده :

تصویر

تصویر

تصویر

واقعا نمیدونم چرا سایت یووه حتی ورودشو هم اعلام نکرده
باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
میخواستن ریا نشه که دل اینتریا بیش از این نسوزه :دی:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
من فکر نمی کنم فقط دلشون بسوزه...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
پس چی شد مگه دارن چی کار می کنن

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

پس چی شد مگه دارن چی کار می کنن

منابع اينجوري نوشتن كه قرارداد بسته شده ولي بعد از بازي فينال حذفي آلمان رسما اعلام ميشه و ديگو
به طور رسمي به هوادارا معرفي ميشه.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
با وجود اينكه سايت يووه چيزي ننوشته ولي سايت برمن اين مطلب رو امروز زده :

http://www.werder.de...r-soon-complete

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

با وجود اينكه سايت يووه چيزي ننوشته ولي سايت برمن اين مطلب رو امروز زده :

http://www.werder.de...r-soon-complete

اومدم همین رو بگم.
سایت وردربرن نوشته دیگو امروز به تورین رفت و بزودی انتقالش به یوونتوس اعلام رسمی خواهد شد.

پس این تاپیک به بازیکنان منتقل میشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب خداروشكر كه بعد از مدتها كشمكش ديه‌گو رو خريديم ، من كه خيلي اميدوارم كه اين بازيكن برزيلي (كه فكر كنم چهارمين برزيلي يووه باشه) بتونه ادامه دهنده‌ي راه بزرگاني مثل دل پيرو وندود باشه (نه زيدان ، چون زيدان با همه‌ي بزرگيش رفت از يووه)

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام خوب سایت گل هم توی بخش ترانسفرهاش زد و فکر کنم فقط همه منتظر فینال جام حذفی آلمان هستن تا دیگه رسما دیه گو بیاد با یووه تمرین کنه واقعا امیدوارم بتونه یه توپ طلا دیگه به تاریخ باشگاه یوونتوس اضافه کنه راستی هیچ میدونستید یوونتوس با 9 توپ طلا بیشترین توپ طلا رو بازیکناش داشتن ؟ ( این آمار رو سال 2004 خوندم ، اگر بخوایم توپ طلاهای فعلی رو هم حساب کنیم تا اونجا که یادمه بازم یوونتوس بالاترین میمونه ) باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب..........خدا را شکر که دیگو هم به طور رسمی به یوونتوس پیوست...............من همون سالی که اومدیم سری A ............... دوست داشتم یک بازیکن بزرگ بیاد یووه و دست بر غذا خیلی هم دوست داشتم دیگو بیاد یووه..........خیلی خوشحال شدم خیلی........... دوستان بیانکونری.........من برای سپاس از ژان کلوده بلان که دیگو رو به یوونتوس اورد میخوام مجسمش و بسازم بگذارم تو اتاقم.......

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دیگو رسما بیانکونری شد http://www.juventus....E34B6091781.asp

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی