پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیگو ریباس

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
825 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
دیگو 1 میلیون هم ارزش نداره پول خرجش بشه !!! 2 سال پیش یه اشتباه کردیم و 50 میلیون به باد دادیم کافیه |!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

چرا نمیخوره ؟
میتونه وینگر بازی کنه
واقعا حیفه ، 10 میلیون مفته برای بازیکن به این فوق العاده ای
باتشکر

کمال توی فیفا و پی ای اس شاید بشه وینگر بازیش داد ولی توی فوتبال واقعی فرق می کنه :1: شرح وظایفش عوض میشه، توانایی های متفاوتی می خواد. یه بازیکن پشت مهاجم مجبور نیست مثل یه وینگر مدام عقب و جلو بره، پرسینگ انجام بده، توی کارهای دفاعی شرکت کنه، یا حتی توانایی های تهاجمی و بازم عمیق تر نوع استفاده از پای چپ راست در بازی وسط و کنار خیلی فرق داره.

همه که ندود نیستند... :sigh:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

دقیقا یادم میاد تابستان 2007 بود که برای اولین بار شایعات علاقه مندی باشگاه یوونتوس و مدیران برای به خدمت گرفتن هافبک گلزن وردربرمن شروع شد.

اونهایی که آشنایی کمی با وردربرمن داشتن، خوب می دونستن که مهاجم سالهای نه چندان دورش "آیلتون" که ماشین گلزنی این باشگاه بود، برزیلی و هموطن دیه گو بود و پیش بینی کرده بود که دیه گوی جوان و خوش سیما به زودی به یکی از چهره های تیم ملی برزیل تبدیل خواهد شد.

دوران بازی دیه گو در وردربرمن آنقدر خوب بود که در مدت کوتاهی مشتری های زیادی برای او پیدا شد. از فوتبال آلمان تا اسپانیا و حتی ایتالیا. اما وردربرمن که به خوبی ارزش بازیکن خود را می دانست به همین راحتی ها تسلیم نشد و یک فصل دیگر مقاومت کرد تا اینکه بالاخره دیه گو با خوشحالی از حضور در تورینو به باشگاه دوست داشتنی ما یوونتوس آمد.

در فصلی نا امید کننده که پس از سالها باعث هفتم شدن یووه در سری A شده بود، همگان معتقد بودند که دیه گو از معدود بازیکنان فابل قبول یووه در طول فصل بود.

اما در میان بهت همه این باشگاه ولفسبورگ بود که به راحتی دیه گو را از یوونتوس خریداری کرد و مدیران نالایق یووه یکی از ستاره های محبوب تیمشان را به راحتی و با قیمتی کمتر از بهای خرید این ستاره برزیلی از دست دادند.

فصل بعد داستان دوباره تکرار شد و یوونتوس این بار بدون دیه گو هم بار دیگر مفتخر به جایگاه هفتمی کالچو شد.

از باشگاه ولفسبورگ خبر می رسد که لیورپول انگلستان تمایل خودش رو برای به خدمت گرفتن دیه گو اعلام کرده، هرچند پیشتر این هافبک تهاجمی از تمایلش به بازی در برزیل خبر داده بود.

دیه گو بار دیگر در یووه؟ فکر شیرینی هست که قطعا خیلی های دیگر مثل من دوست دارند که اتفاق بیفتد.اما قطعا تا افراد فعلی در راس کادر مدیریتی باشگاه یوونتوس باشند این اتفاق صورت نخواهد گرفت. قطعا آنها حاضر نخواهند بود با انتقال مجدد دیه گو نوک پیکان انتقادات تند و تیز را به سمت خود نشانه رفته ببینند. وانگهی این می تواند خود نشانه ای باشد از اعتراف به انجام اشتباه در فصل گذشته.

تابستان فصل پیش و در آخرین لحظات دیه گو از یووه رفت. می گفتن دل نری او را مناسب سیستمش نمی داند. یک فصل اسف بار نشان داد که دل نری اصلا چیزی به نام سیستم همراه خود نداشت و بی جهت به خاطر عقیده توخالی این شبه مربی، دیه گو را از دست دادیم. بهتر است بگوییم دیه گو را برای همیشه از دست دادیم.

افسوس... دیه گو از یووه رفت و هیچ کس هم در باشگاه یووه از آندراه آ آنیلی تا ماروتا دلش نسوخت که نسوخت الا هواداران ....

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
دیگو از مالاگای اسپانیا پیشنهاد برای بازی داره.

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
ديه گو: از اتلتيكومادريد پيشنهاد رسمى دارم هافبك وولفسبورگ آلمان ادعا مى كند كه از اتلتيكومادريد پيشنهاد رسمى دريافت كرده و به زودى به آن پاسخ خواهد گفت. ديه گو ريباس هافبك ۲۶ ساله ولفسبورگ آلمان كه سابقه بازى در تيم هايى چون سانتوس برزيل، پورتوى پرتغال، وردربرمن آلمان و يوونتوس ايتاليا را در كارنامه خود يدك مى كشد در ۳۰ بازى فصل گذشته براى ولفسبورگ ۶ گل به ثمر رسانده و در ۸۵ درصد پاس هاى رو به جلو خود براى تغذيه مهاجمين تيمش موفق بوده است.ديه گو تنها پس از انتشار خبر رسمى پيوستن سرخيو آخرو به منچسترسيتى انگليس گفت: از اتلتيكومادريد پيشنهاد رسمى دارم و آن را ارزشمند و قابل تامل مى دانم. در اين ميان صلاحديد باشگاهم نيز مهم است و بايد با وكيل خود مشورت داشته باشم، به زودى به اين پيشنهاد پاسخ خواهم داد. اين بازي‌ساز برزيلي قراردادش را با تيم آلماني تمديد نكرده و در پايان همين تابستان به بازيكن آزاد تبديل خواهد شد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ماگات گفته گمشو برو اگر بمونی بازی نمیکنی .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
از روز اول هم مشخص بود دیگو به جایی تو این فوتبال نمیرسه :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با 5 میلیون در استانه پیوستن با اتلتیکو مادرید .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
می بینید ماروتا چه به سر یه ستاره اورد؟! حالا با پنج میلیون به زور میره اتلتیکو!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

احسان، بیخیال دیگه ! چه ربطی به ماروتا داره ؟!
بازیکن اگه بازیکن باشه، خودش رو توی هر تیمی نشون میده؛ مگه تره زگه نبود که توی اون هرکولس نابود همش گل می زد ؟!
دیه گو که خیلی شرایطش بهتر بود،

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آره اینم حرفیه، از رو عصبانیت گفتم :1: ولی کلا من هنوز از حرکتی با دیگو کردن ناراحتم

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
دیگو داره فوق العاده واسه اتلتیکو بازی می کنه ، اولین گلشم زد دیقه ی 68 ! وقتی که داشت با تیاگو تعویض می شد ، هوادارای اتلتیکو یه صدا اسمشو داد میزدن .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اقا نمی شه این تاپیک رو کلا از فروم حذف کنید چون هر بار این می بینم اعصابم واقعا خراب میشه

توهین نکنید لطفا :stopsign:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
دیه گو فوق العاده ست ! 25 سالشه و هنوزم جا داره ، انتخاب های اشتباهی داشت و البته بدشانسی هم آورد ------------ البته گلی که دیشب زد فقط تو شوت بغل پا تو پشت 6 قدم بود و کار خاصی هم نکرد :1:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اولا اونایی که می گن باید می موند، تو ترکیب کونته باید چه پستی بازی می کرد؟ پست دیگو که تقریبا نیست تو ترکیب فعلی یووه، اگر می خواست بازی کنه، باید بین پیرلو و ویدال و اون یه نفر انتخاب می شد که قطعا انتخاب سوم می شد. فروش اون زمانش کار اشتباهی بود تا حدودی، ولی در حال حاضر که نگاه می کنیم واقعا کار درستی بوده.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بله فروش او تو اون زمان اشتباه بود هر چند اگر الان هم بود تو سیستم کنته جایی نداشت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مطمئنم تو اتلتیکو میترکونه خیلی پتانسیل و استعداد بالایی داره امیدوارم بتونه به حقش برسه باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من پریشب بازم خوابشو دیدم :np: فکر کنم دومین یا سومین باره که دیه گو به خوابم میاد :np: دیدم که اومده بود ایران ، با تیم اتلتیکو ، و یوونتوس هم اومده بودن تو آزادی بازی میکردن !! :np: بهش لباس شماره 28 ام رو نشون دادم ( البته ندارم تو واقعیت اما تو خواب بود دیگه :1: ) کلی حال کرد

ehsan_f

ehsan_f

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
بازيكنه خوبي بود اوايل فصل هم عالي بازي ميكرد يه افتي پيدا كرد كه من فكر ميكنم از افته كلي تيم تاثير گرفته بود اون سال فقط ديگو بد نبود كله تيم فرارا بد بود كلا ساله نحثي بود كه ديگه سال بعدش كاملتر شد

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من پریشب بازم خوابشو دیدم :np:

فکر کنم دومین یا سومین باره که دیه گو به خوابم میاد :np:

دیدم که اومده بود ایران ، با تیم اتلتیکو ، و یوونتوس هم اومده بودن تو آزادی بازی میکردن !!

:np:

بهش لباس شماره 28 ام رو نشون دادم ( البته ندارم تو واقعیت اما تو خواب بود دیگه :1: ) کلی حال کرد

نمی دونم چرا به خواب من نمیاد شاید لیاقت میخواد :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی