پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیگو ریباس

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
825 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

دیه گو قطعا با نظره کونته از یووه جدا شد و اگه موندنی میشد قطعا نیمکت نشین بود .

دیگو قبل از ورود کونته و با حماقت دل نری فروخته شد.
نمیشه اینطور پیش بینی کرد.شاید دیگو هم مثل پیرلو و یا 3 مدافع قدرتمند عاملی میشد واسه تغییر تاکتیک کونته.
هرچند خود کونته گفت که علاقه ای به این دست از بازیکنا نداره.اما به هرحال اگه توی تیم بود الان دیگه نیازی به این نبود که واسه دیامانتی دست به دامان بولونیا بشیم
  • Orphée و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تو مجموع 37 بازی که واسه ولفسبورگ کرده , تو این فصل 13 تا گل زده و 9 تا پاس گل , آمارش رو کاغذ بوده ! من بازی ازش ندیدم تو این فصل ولی الان چندتا ویدئو دیدم انصافا آدم حسرت میخوره همچین بازیکن فانتزی ای نمیتونه تو تیممون بازی کنه , نوع بازیش جوریه که خیلی چشم نوازه ! دیه گو قطعا با نظره کونته از یووه جدا شد و اگه موندنی میشد قطعا نیمکت نشین بود . از اون بازیکناییه که تو بازه های مهم خیلی به کمکه تیم میاد ! آماره بازی هاشو که دیدم تو یه سری بازی ها واقعا عالی بوده و یجورایی 3 امتیازو تنهایی اورده واسه تیمش . نمونه خوبش هم بازی "دورتموند - ولفسبورگ " تو فصلی که گذشت بوده ! تو زمین دورتموند این فصل تیمایی مثله رئال و من سیتی هیچ حرفی واسه گفتن نداشتن . کلا بازیکنای آمریکای جنوبی بشدت این توانایی رو دارن که بتنهایی بازی کنن تو زمین و تیم بهشون تکیه کنه ! نمونه هاش هم زیاده دیگه , الان نیمار تو برزیل رو ببینید یا مثلا مسی تو بارسا یا همین سوارز تو لیورپول یا فالکائو تو پورتو . اینا خیلی محبوب میشن واسه هواداراشون چون بازیکنایی هستن که تنهایی میتونن نتیجه بازی رو رقم بزنن .

کونته نه تو خرید دیه گو نقش داشت نه تو فروشش...کونته یه مقطع کاندیدای هدایت یووه بود که اون موقع به سکو گفته بود من اگه باشم جای دیه گو امثال والکات و لنون رو میخرم...
بعد اون هم اصلا یکی دیگه مربی یووه شد و کونته اصلا یووه نیومد...بعد رفتن دل نری هم کونته تاکید کرد که اگه تو یووه بود اجازه نمیداد دیه گو تیم رو ترک بکنه و سیستمی رو انتخاب
می کرد که دیه گو هم توانایی بازی توش رو داشته باشه...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

دیه گو و اعتراف به اشتباهاتش در یووه
تصویر

بازیساز فعلی تیم اتلتیکو ماردید اسپانیا اعتراف کرده است که در دوران حضورش در یوونتوس، مرتکب اشتباهاتی شده است.

این بازیکن برزیلی دیشب موفق شد یکی از دیدنی ترین گل های لیگ قهرمانان اروپا را در این فصل برای تیمش مقابل بارسلونا به ثمر برساند. اتلتیکو مادرید و بارسلونا در این جدال به تساوی یک بر یک رسیدند.

پس از این دیدار، دیه گو اذعان داشت که در مدت حضورش با بیانکونری، اشتباهات زیادی را مرتکب شده است.

او در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت: «پوشیدن پیراهن یوونتوس برای من افتخار بزرگی بود.»

«فکر می کنم که نتوانسته بودم معنای درست بازی کردن برای این باشگاه را درک کنم.»

«اگر چیزها به خوبی پیش نرفت، تنها خود من مقصر بودم.»

تصویر

• Orphée, Donnie, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 940 ارسال
  • LocationFar far away
واقعا" دیگو از اون بازیکنایی بود که حروم شد حیف بود با اینهمه استعداد تو تیمای سطح بالاتر بازی نکرد (یا بیشتر تو یووه نموند) اگه دو فصل دیگه تو یووه مونده بود ...:hang:
  • Orphée, emran, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

kmnuby789

kmnuby789

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 0 ارسال
Cheap Atlanta Falcons Jersey online- www.pro8cheap.com
Buy cheap Atlanta Falcons Jersey and cheap jerseys china from http://www.pro8cheap...-jersey-c-1_51/

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

واقعا" دیگو از اون بازیکنایی بود که حروم شد
حیف بود با اینهمه استعداد تو تیمای سطح بالاتر بازی نکرد (یا بیشتر تو یووه نموند)
اگه دو فصل دیگه تو یووه مونده بود ...:hang:

میخواستم بیام در مورد دیگو و رفتنش از یوونتوس بگم که فروم خراب شد و الان دوباره این پست رو دیدم

دیگو حروم نشد . چند فصل دیگه هم یوونتوس بود فقط 3 تا قهرمانی لیگ داشت و تموم
قهرمان لیگ شده
قهرمان لیگ اروپا شده
به فینال لیگ قهرمانان رسیده

که این دو مورد آخر رو خیلی از بازیکنای یوونتوس ندارن و ندیدن

فکر نمیکنم حروم شده باشه
  • Orphée, Principino, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیگو تنها بازیکن برزیلیه که واقعا دوسش دارم. امیدوارم روزی برگرده.
  • Orphée, Principino, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

91891931356316705783.jpg

• Orphée, Principino, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال
:141:  :141:  :446:  :446:

یکی از آرزوهای فوتبالیم این بود دیه گو بیاد یووه :446: . یادمه دیه گو همون فصلی که به وردربرمن رفت (2006) به ما هم لینک شده بود. بعد از اون هم هر سال به ما لینک می شد تا این که در نهایت به یوونتوس اومد. حیف! واقعا حیف!

فرارا   :62:  :14: 

7b6hfaibnhyk8imbmvz9_thumb.jpg    b0raxmcnek1v62jo0f58_thumb.jpg  krwt2ora6nw1kpmjiagp_thumb.jpg

:141:  :446:  :worship:  :worship:  :worship:

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 940 ارسال
  • LocationFar far away

میخواستم بیام در مورد دیگو و رفتنش از یوونتوس بگم که فروم خراب شد و الان دوباره این پست رو دیدم

دیگو حروم نشد . چند فصل دیگه هم یوونتوس بود فقط 3 تا قهرمانی لیگ داشت و تموم
قهرمان لیگ شده
قهرمان لیگ اروپا شده
به فینال لیگ قهرمانان رسیده

که این دو مورد آخر رو خیلی از بازیکنای یوونتوس ندارن و ندیدن

فکر نمیکنم حروم شده باشه

بعد از یه سال تازه این پستو دیدم :1:

بازم میگم دیگو کاملا" حروم شد!

نگاه کن تو چه تیمایی بازی کرده (غیر از یووه)

پورتو، ولسبورگ، اتلتیکو، سانتوس، وردربرمن، فنرباغچه

این همه آدم که دارن فوتبال میبینن چند درصدشون بازی دیگو رو دیدن و به یاد دارن؟ اصن چند درصد میشناسنش ؟!

به نظر من دیگو اونقدر قشنگ و خوب بازی میکرد که حقش باشه چند سال تو یه تیم درجه یک بازی کنه

و مطمئنم اگه این اتفاق میفتاد خیلیا به بازیش علاقه مند میشدن و خیلی میتونست محبوب تر بشه

شاید خیلی از بازیکنا بتونن نایب قهرمان یا حتی قهرمان بشن تو چمپیونزلیگ ولی همه بازیکنا نمیتونن ستاره بشن

دیگو هم انقدر خوب بود که ستاره باشه ولی نشد

به نظر من اینکه یه بازیکن شکوفا بشه و بازیش به یاد بمونه خیلی مهمتر از این افتخاراته

امسال یا سال بعد ما قهرمان اروپا میشیم :nish:  و اون موقع کینگ پادوین هم قهرمانی چمپیونزلیگ داره :1:

ولی مطمئنا" بعد از این اتفاق بازم خیلیا دلشون میخواد از تیم بره (بیخود کردن :62: )

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خوبه حوصله کردی جواب دادی بعد n سال

نمیتونم درک کنم اگه دیگو تو یووه بود الان بیشتر می شناختنش یا محبوب تر بود . چون الان ما کیه لینی مارکیزیو بونوچی و .... رو داریم که خیلی ها نمی شناسن و محبوبیت ندارن مگه افرادی که لیگ ایتالیا رو دنبال می کنن

خودم لباس مارکیزیو رو دارم وقتی سالن میرم . 80 درصد اصلا نمیدونن کی هست :1:

• Orphée, Principino, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 940 ارسال
  • LocationFar far away
N سال کجا بود چرا الکی بزرگنمایی میکنی؟! کلا" 11 ماه شد ! همین :1:
عجیبه! آخه خداوکیلی کسایی که من دور و برم میبینم و یووه ای نیستن بیشتر از بچه های این سایت مارکیزیو رو دوست دارن ! و همینطور کیه لینی رو
بعد هم ما ویدال و پوگبامون رو هم همه دنیا واسشون سر و دست میشکنن
همین الان موراتا که به نظرم هنوز در اون حدی که ازش تعریف میشه نیست هم کلی خاطرخواه پیدا کرده !
البته اینم بگم منظور من محبوبیت بین فوتبالدوستا بود نه کسایی که فقط نتیجه ی بازیا رو نگاه میکنن
  • Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

همون طور که میدونین دیه گوی عزیز  :446: الان در فنرباغچه توپ میزنه و شماره ی 10 رو هم می پوشه. دیه گو از تابستان 2014 با قراردادی سه ساله از اتلتیکو مادرید به فنرباغچه رفته. در حال حاضر قیمتش هم حدود 5 میلیون یورو برآورد میشه. 30 بازی در فصل 2015-2014، 5 گل زده و 7 پاس گل.

نمیشه دنبال اسکار و یووتیچ و ... این بازیکنای گرون نریم و همین دیه گو رو برگردونیم  :happy crying:  مطمئنم میتونه فوق العاده بازی کنه  :worship: تنها 30 سالشه. با توجه به فیزیک بدنی و استایلی که داره تا سه الی چهار سال دیگه میتونه واسمون خیلی مفید باشه. خدایا چی میشه دوباره دیه گوی عزیز به یووه برگرده  :141:

26674587550761849383_thumb.jpg 68472155649520649297_thumb.jpg 11758460273215507259_thumb.jpg

:8:  :8:  :8:

+ پ. ن : ماروتا توئیتی چیزی نداره برم بهش بگم یه نظری به دیه گو هم بنداز  :39:

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

دیه گو عالی بود...اون موقع پا به توپ میشد آدم عشق می کرد...خدا لعنت کنه دل نری رو که به خاطر سیستمش بازیکن انتخاب می کرد نه با توجه به نفراتش...

راحت از دستش دادیم...اونم فوتبالش به نوعی نابود شد و مسیر فوتبالیش رو به ناچار اشتباه رفت و هر بار به تیم های کوچک تر...الان از فرمش خبری ندارم

ولی اگه 60، 70 درصد همون دیه گو باشه میتونه به کارمون بیاد هر چند اساسا اسمی ازش تو بازار ترانسفر نیست... :2:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- از معدود بازیکن های اون تیم کذایی بود که آدم حتی از پا به توپش هم لذت می برد !

واقعا حیف شد، اگه اون دیه گو، توی تیم کنونی بود قطعا لایق ترین بازیکن برای شماره 10 به شمار میومد.

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

همین دیشب داشتم فکر میکردم که کاش بتونیم بگیریمش ......به جای نی قلیونی هایی مثل اسکار و اسکولایی مثل یووتیچ میشد دیگو رو تو پست 10 کلاسیک گرفت و پشت مهاجم بهش بازی داد ....از ارزو های فوتبالیمه .....

درسته الان برگشتیم ولی واقعا چیزایی رو از دست دادیم که فکر کردن بهش  ادمو روانی میکنه

• Orphée, alexdelpiero, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

چه جالب ... منم این چند روز فکرم درگیر هست که یوونتوس برای پشت مهاجم چه کسی رو میخواد بگیره ؟ و همش دیگو میومد تو ذهنم .. نه بخاطر شرایط و فرم فعلیش(اطلاعی ندارم ازش) بلکه بخاطر شرایط و سبک بازی چند سال پیشش

نمیدونم دیگو الان چطور بازی میکنه اما بدون شک یوونتوس باید کسی رو بگیره که مثل همون دیگو که تو یوونتوس بود باشه

برای این سیستم یوونتوس عالیه

دیگو .. دیبالا .. موراتا

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

# Diego Ribas da Cunha #

22269959999967920081_thumb.jpg 51644625764941861500_thumb.jpg

[برای مشاهده ی تصاویر در اندازه ی واقعی بر روی آن ها کلیک کنید]

Spoiler

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ترک یوونتوس اشتباه بود / ماروتا و دل نری به من گفتند که بمانم / ایجنتم من رو متقاعد به ترک یوونتوس کرد

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- دیه گو زمانی که اومد یووه قطعا آرزوی خیلی ها بود و یکی از خریدهای رویایی ـه تیم مدیریت وقت بود.

ولی همیشه حسرتش رو میخورم که در زمان بدی اومد، شاید اگه الان بود، بلکه شرایط یووه هم تغییر میکرد با حضورش ...

• tecra, L'Avvocato, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی