پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیگو ریباس

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
825 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
حالا ول کنید این حرفا.......اینو بچسبید که دیگو داره میاد اونم با 25 میلیون یورو........7 بازیکن گرون سری آ........و 4 یوونتوس........

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
مدیر برمن دوباره گفته توافق بین یووه و دیه گو صورت گرفته اما ما هنوز تایید نهایی نکردیم !!! تایید نهایی دست ما است ولی دیه گو ابراز علاقه ی شدید به بازی در یووه داره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام مسخرشو دیگه در آوردن تایید نهایی دیگه چیه ، مسخره ها باتشکر
  • cr7 از این پست تشکر کرده است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
البته همون جور که بلان گفته توی 3 - 4 روز اخیر قرارادش بسته می شه ولی شایعات زیاد هست دیگه !!!!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
میترسم این دیگو آخر از ذوق پیوستن به یووه خودش رو به کشتن بده :دی:

[img width=480 height=288]http://www.imageurlhost.com/images/tvgpbsw3pdq9n4fxxk.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم دیگه قطعا به فینال جام یوفا نمیرسه..................

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

میگم دیگه قطعا به فینال جام یوفا نمیرسه..................

هم دو اخطاره بود و هم مصدوم شد !!!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام ولی تو این عکس ها که نشون میداد خیلی آماده بود امیدوارم تو یووه بترکونه با تشکر

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
به نظر من که در یوونتوس میتونه به عنوان بهترین بازیکن جهان و یا اروپا تبدیل بشه مثل زیدان و ندود که امیدوارم بشه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

به نظر من که در یوونتوس میتونه به عنوان بهترین بازیکن جهان و یا اروپا تبدیل بشه مثل زیدان و ندود که امیدوارم بشه

سلام
ولی ممکن هم هست که خدایی نکرده مثل دیوایو یا همین تیاگو توی یووه جواب نده
البته شانس موفقیتش بالای 75 درصد هست و امیدوارم که با اومدنش به 100 درصد برسونتش
باتشکر

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

سلام
ولی ممکن هم هست که خدایی نکرده مثل دیوایو یا همین تیاگو توی یووه جواب نده
البته شانس موفقیتش بالای 75 درصد هست و امیدوارم که با اومدنش به 100 درصد برسونتش
باتشکر

فکر کنم اون 25 درصدش هم به خاطر این باشه که لیگ آلمان با ایتالیا فرق داشته باشه و اون نتونه همون فضاهای باز که در تیمش براش بوجود می اومد رو بدست بیاره

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
کمال واقعا ً فکر می کنی دی وایو توی یوونتوس جواب نداد ؟!!! بنده خدا هم عصر با غول های تاریخ یوونتوس بود وگرنه حداقل آمار خوبی با توجه به دقایق حضورش توی یوونتوس داره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
از دیگو چه خبر قرار بود امروز بیاد تورین و تست پزشکی بده چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خبر جدید چی؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سایت گل : دیه گو هافبک وردربرمن که در بازی دیشب تیمش در فینال جام یوفا مقابل شاختار در ترکیب تیم حضور نداشت شاهد باخت برمن بود.دیه گو که در آستانه پیوستن به باشگاه یوونتوس قرار دارد از تغییر و تحولات کادر فنی بینکونری و برکناری رانیری خوشحال است. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: دیه گو در گفتگو با La7 می گوید :"انتقال به یوونتوس تغریبا قطعی شده است و تنها چند مورد کوچک در مورد ورودم به ایتالیا باقی مانده است.جریان برکناری رانیری را زیاد دنبال نمی کردم اما یوونتوس در بازی های اخیر نتایج بسیار ضعیفی گرفته بود و به نظرم برکناری او تصمیم صحیحی بود."یوونتوس در حالی این هفته به مصاف سیه نا می رود که در طول 2 ماه گذشته طعم پیروزی را نچشیده است. =+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+ ببینین این رانیری چی بوده که دیگو هنوز نیومده و با رانیری کار نکرده از رفتنش خوشحاله. :lol:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی من خبر انگلیسی رو خوندم گفته بود : من در جریان اتفاقات درون باشگاه یوونتوس نیستم،بهرحال باید صبر کنیم و ببینیم چه کسی مربی بعدی خواهد بود.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
آره.جالبه نوشته كه اصلا در جريان اين نبودم كه چي ميگذره توي يووه چون فعلا بايد تمركزم روي اين مي بود كه مصدوميت رو رفع كنم و آماده به تورين برم براي شركت در تست هاي پزشكي تيم.در ضمن آخرش هم گفته باش مهمه كه مربي بعدي يووه كيه و تاثير زيادي توي روند قرارداد بستنش داره براش.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام خوب معلومه برای یه بازیکن مهمه با چه مربی کار میکنه نمیخواد توی دفاع راست به کار گرفته بشه که ، دوست داره توی پست تخصصیش بازی کنه فکر میکنم با اومدن پراندلی و گاسپرینی یا اسپالتی بهترین پست در اختیار دیه گو خواهد بود با تشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این Goal چقدر چرت و پرت می نویسه!حتی توی خبر انگلیسی سایت خودشون هم این قسمت رو نداره : اما یوونتوس در بازی های اخیر نتایج بسیار ضعیفی گرفته بود و به نظرم برکناری او تصمیم صحیحی بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لیست تیم ملی برزیل برای جام کنفدراسیون ها اعلام شد و دیگو با وجود درخشش در این مدت دعوت نشده. کم کم دارم شک می کنیم بعد از دومنک دومین مربی مطرح ملی هم که از سری آ خوشش نمیاد دونگا باشه. آمائوری هم باز دعوت نکرد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

لیست تیم ملی برزیل برای جام کنفدراسیون ها اعلام شد و دیگو با وجود درخشش در این مدت دعوت نشده.

کم کم دارم شک می کنیم بعد از دومنک دومین مربی مطرح ملی هم که از سری آ خوشش نمیاد دونگا باشه.
آمائوری هم باز دعوت نکرد.

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثل اینکه حالش خوب نیست .....................

دیگو که عالی بازی کرده امائوری هم با اینکه گل نزده ولی پر فروغ بوده................

اون از دومنک خرافاتی اینم از دونگا بی خاصیت..............مثلا کی و میخواد بگذاره خط حمله آدریانو یا پاتو..............

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی