پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیگو ریباس

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
825 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

جالبه که طرفدارای بایرن با قاطعیت می گن دیگو به بایرن میره
من خیلی نگرانم

منم همین رو شنیدم.. مثل اینکه بایرنی ها بیشتر امید دارن که دیگو بره تیمشون تا یوونتوسی ها..

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اخرش مثله الونسو نشه خوبه...

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اخرش مثله الونسو نشه خوبه...

موافقم و البته تورستن فرینگز خدا کنه بعد از این همه وعده و وعید از مسوولا یه کار مفید ازشون ببینیم ::)

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه بابا چرت و پرت میگن من هم شنیدم ولی دیگو یوونتوسی میشه........مگه الکی با یووه این همه مذاکره کرده و اونوقت مدیر برنامه هاش و اینا میگن منتظر امضا قرار داد باشید بعد بره بایرن...................... اونجا که مثل ایران که نیست................ من ایمان دارم که دیگو یوونتوسی میشه..................

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یووه و تصدیق مذاکره با دیه گو رئیس باشگاه یوونتوس اعلام کرد که ستاره برزیلی بوندس لیگا در راه ایتالیا قرار دارد. سایت گل: مدیر برنامه های ستاره برزیلی وردربرمن اعلام کرده که روند انتقال این ستاره به یوونتوس در حال پیشروی است و جووانی کوبولی، رئیس باشگاه یووه نیز این خبر را تائید کرده است. رئیس باشگاه یووه در این رابطه گفت:«ما با این بازیکن توافقنامه ای را به امضا رسانده ایم.» رئیس باشگاه یوونتوس در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که تغییرات فراوانی در تابستان امسال و با ورود دیه گو به رختکن این تیم اعمال خواهد شد و ممکن است رانیری نیز رختکن این تیم را ترک کند. کوبولی در این رابطه گفت:«درپایان رقابتهای این فصل، همه چیز تغییر خواهد کرد. در دیدار مقابل میلان ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و در هفته های آتی امور را بهتر خواهیم کرد.» یوونتوس در هفته آتی میزبان آتالانتا خواهد بود و امیدهای زیادی به پیروزی خواهد داشت. آنها از ماه مارس و پس از پیروزی 1-4 مقابل رم، تاکنون نتوانسته اند به هیچ پیروزی دیگری دست یابند. یعنی دیگو میاد رانیری میره..............

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

کوبولی در این رابطه گفت در دیدار مقابل میلان ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم

بله واقعا چرا اینا اینقدر قناعت پیشه ان؟ البته می دونم اینجا جاش نیست ولی متاسفم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دیه گو در مصاحبه با Kreiszeitung Sykè گفته : من با یوونتوس به توافق رسیده ام.اگر دو باشگاه به توافق برسند من فصل دیگه در تورین بازی خواهم کرد.من هنوز هیچ قرارداد رسمی رو برای یوونتوس امضا نکردم اما فکر می کنم جمعه همه کارها انجام بشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سایت گل- یوونتوس سرانجام از پیوستن ملی پوش برزیلی وردربرمن به تیم خود خبر داد و دیه گو هم در گفت وگویی با گاتزتادلوسپرت گفت که در یک قدمی پوشیدن پیراهن بینکونری قرار دارد. "من می خواهم برای یوونتوس بازی کنم. من همیشه رویای بازی در ایتالیا را داشته ام و فکر می کنم سریA زیباترین و سخت ترین لیگ دنیاست. یوونتوس هم واقعا به من ثابت کرد تا چه اندازه خواهان دراختیار گرفتن من است. قهرمانان زیادی در ایتالیا حضور دارند. زیدان همواره الگوی من بوده و من بازیهای او را در تلویزیون تماشا می کردم. او فرانسوی است ولی تکنیکی برزیلی دارد." دیه گو در مورد اینکه آیا از فشار حاکم بر رقابتهای فوتبال باشگاهی در ایتالیا می ترسد گفت:" من به آن عادت دارم. من از نوزده سالگی برای تیم ملی برزیل بازی کرده ام و شکست در تیم ملی هم دقیقا همین شرایط را به همراه دارد." دیه گو هم اکنون مصدوم است ولی امیداور است برای فینال جام حذفی مقابل بایرلورکوزن برسد. او همچنین به خاطر محرومیت بازی فینال برابر شاختار دونتسک را از دست می دهد." من مشکلی عضلانی دارم. ولی الان کمی بهترم. برای بازی در جام یوفا محروم شده ام ولی امیداورم به فینال جام حذفی آلمان برسم"

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
شايد ميخاد مثل فتبال ايران بشه و ديژو راهي تيمي ديگر!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
نه خدا نکنه بعد از موجی یه بازیکن خوب گرفتیم حالا...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من فکر میکنم این از جمله ترانسفرهایی بود که موجی طی یک صبح تا ظهر انجام میداد..................

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

من فکر میکنم این از جمله ترانسفرهایی بود که موجی طی یک صبح تا ظهر انجام میداد..................

دقیقا
اصلا ما از خریدهای موجی خبر دار نمیشدیم ، حالا باید 6 ماه حرف و حدیث و شلوغ بازی مدیرها رو شاهد باشیم تا یه بازیکن خریده بشه
مثلا دو ماه پیش توی سایت زده شده کاسانو رو میخوان بخرن ، حالا شما باید 6 ماه دیگه صبر کنید تا قراردادش قطعی بشه
باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خرید های 20 میلیونی اخیر سری آ : کپی رایت آلن

زلاتان به اینتر ------------------- 25
جیلاردینو به میلان---------------25
آمائوری به یوونتوس-------------22.8
پاتو به میلان---------------------14+8=22
الویرا به میلان-------------------17+وگل=22
رونالدینیو به میلان--------------21

اگر یوونتوس دیگو رو 25 میلیون بخره بعد از خرید 30 میلیونی نستا در سال 2002 گرون ترین بازیکن سری آ در 7 سال گذشته میشه.و چهارمین خرید گرون تاریخ یوونتوس اگر اشتباه نکنم.بعد از بوفون،ندود،تورام.دیگه کسی بالای 25 نداشتیم ؟

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
امیدوارم قصدشون اینجور رکورد شکنیها نباشه چون اونموقع باید بازیکنها فقط با یه شرت ورزشی برن تو زمین چون دیگه چیزی از باشگاه نمیمونه :دی:

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال

خرید های 20 میلیونی اخیر سری آ : کپی رایت آلن

زلاتان به اینتر ------------------- 25
جیلاردینو به میلان---------------25
آمائوری به یوونتوس-------------22.8
پاتو به میلان---------------------14+8=22
الویرا به میلان-------------------17+وگل=22
رونالدینیو به میلان--------------21

اگر یوونتوس دیگو رو 25 میلیون بخره بعد از خرید 30 میلیونی نستا در سال 2002 گرون ترین بازیکن سری آ در 7 سال گذشته میشه.و چهارمین خرید گرون تاریخ یوونتوس اگر اشتباه نکنم.بعد از بوفون،ندود،تورام.دیگه کسی بالای 25 نداشتیم ؟

به نظرم دیگو این قیمت نمی ارزه!

پت ویرا فکر کنم بالای 20 بود. نبود؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نه,پت ویرا هم زیر بیست میلیون بود. فکر کنم هر تیم دیگه ای حاضر بود بیشتر از این حرف ها برای دیه گو پول بده! در ضمن دیه گو داره با یک حقوق متوسط (۳.۵ میلیون یورو در سال) به یوونتوس میاد!کلا این انتقال هم کاملا به سبک یوونتوس هست.پول واقعا زیادی پرداخت نمیشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

به نظرم دیگو این قیمت نمی ارزه!

پت ویرا فکر کنم بالای 20 بود. نبود؟

سلام عمو جان
تا اونجا که یادمه پت با 13 میلیون اومد ، شایدم کمتر ، یادم نیست دقیق ولی زلاتان رو فکر کنم با 13 اومد ، پت یکم پایین تر بود قیمتش
دقیق یادم نیست
با تشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
پت ویرا با ۱۳.۷ میلیون یورو به یوونتوس اومد. زلاتان هم با ۱۹ میلیون.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
خوب مثل این که سگ جون تر این حرفاست می گن خوب شده

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

پت ویرا با ۱۳.۷ میلیون یورو به یوونتوس اومد.
زلاتان هم با ۱۹ میلیون.

فکر کنم 8 میلیون پرداخت شد به علاوه یه بازیکن در پیت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی