پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-لچه(هفته سی و چهارم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

بکس یوونتوز می گن جورجو آنفلوانزا خوکی گرفته...آره؟!
)):
))):
)))):
))))):

نه بابا این حرف ها چیه ...... :دی:

انفولانزای خوکی روی بچه های شیر خواره که دچار فقر غذایی هستند و در مکان های غیر مناسب زندگی میکنن تاثیر داشته نه روی بازیکن خوش استیل ما !!! ;)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ربطی به این تاپیک نداره اما ... خطر بزرگ آنفولانزای خوکی اینه که از انسان به انسان هم خیلی راحت منتقل میشه! (بر خلاف آنفولانزای مرغی که خیلی سخت از انسان به انسان منتقل میشه) البته رضا هم بالا گفت که جورجو به صورت کامل تمرین کرده و به خاطر آماده بودن در برابر میلان استراحت می کنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو مصاحبه قبل از بازی با لچه ازش پرسیدند راجب حرفای الکان گفته : حرفای اون درست بود و حق داشت،ولی من هم ناراحت نشدم،چون من هنوز 5 بازی دارم تا سرنوشت خودم رو مشخص کنم و هنوز فرصت دارم. جلسه در مورد آینده من در یوونتوس تشکیل نشده،پس ما همونطور که از قبل تصمیم داشتیم باید همه ی تلاشمون رو در این 5 بازی کنیم و چیزی عوض نشده. ازش پرسیدند آیا از تیم دیگه ای پیشنهاد داره ؟ گفته : اگر هم داشته باشم به شما نمی گم و بهش فکر نمیکنم،الان من مربی یوونتوسم و به هیچ چیز جز 5 بازی پیش رو فکر نمیکنم. ازش پرسیدند راجب بازی ؟ گفته من فقط دو هافبک مرکزی دارم که جز اونا گزینه های دیگه ندود و کامورانزی برای بازی در وسط هستند،آمائوری هم در تمرینات عالی بوده و تا فردا تصمیم میگیرم راجب نفرات اصلی.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خب,گل اول رو خوردیم! گل ۱۰۰ درصد آفساید بود اما ...

delpierooo

delpierooo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 12 ارسال
یکی خوردیم !!!!!!؟؟؟؟؟ تو خونه

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ديگه دارم ديوونه ميشم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بوفون بعد از خوردن گل فکر کنم داشت تا چند دقیقه فحش می داد!با ناراحتی می رفت که توپ رو از توی دروازه برداره و زیر لب هم یه چیز هایی می گفت.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من به زور بازی رو تو net دیدم واقع موقعیت گل هم نمی تونیم خلق کنیم فقط ایستگاهی الکس خورد تو تیر مالکیت توپ رو خوب در اختیار داریم ولی موقعیت نداریم دوربین هم زیاد چهره رانیری و مدیرا رو نشون میده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مشکل یووه کاملا تیمیه! مشخصا از تفکرات رانیری هست که زانتی هر جا توپ رو گرفت بلند بفرستدش توی محوطه! از تفکرات رانیری هست که توی ترکیب ۴-۳-۳ دفاع های کناری در اکثر دقایق بازی از هافبک ها جلو تر بازی کنن! از تفکرات رانیری هست که دل پیرو تا خط نیمه عقب بیاد و بازی سازی کنه! ندود خیلی محو بود!تقریبا هیچ کاری نکرد.ده چلیه جلو تر از ندود بود و اکثر حرکات سمت چپ بین الکس و ده چلیه انجام می شد. کامورانیزی اصلا خوب نبود.پاس اشتباه نسبتا زیاد داشت هر چند اون هم خیلی به چشم نیومد. زانتی که فقط پاس اشتباه داد!می گشت ببینه کجا هیچ بازیکنی نیست همون جا توپ رو می فرستاد! به نظر من دل پیرو بهترین بازیکن یووه بود.خیلی تلاش کرد.خیلی دوید.بار ها تا میانه زمین عقب اومد تا وظیف زانتی رو انجام بده.یه ضربه آزاد رو هم زد به تیر.کلا از اون بازی هایی بود که اگر الکس توی زمین نبود توپ به ۱۰ متری محوطه جریمه لچه هم نمی رسید! در کل توپ و میدان دست یووه بود اما یووه به هیچ جا نرسید! یاکی و آمائوری هم خیلی آماده هستن مخصوصا آمائوری اما خط هافبک خیلی ضعیف بود و نتونستن برای مهاجمین یووه خلق موقعیت بکنن.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب شک نکنید که این بازی یا مساوی هست یا باخت!!!!!!!!! بازیکنان یک دل و متحد شدن که شل بازیکنند و یوونتوس رو از دست رانیری نجات بدهند..........

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

بازیکنان یک دل و متحد شدن که شل بازیکنند و یوونتوس رو از دست رانیری نجات بدهند..........

!!!!!!!!!!!

شما اونجا بودید یا بازیکنها به شما خبر دادن ! ???

فکر نکنم هیچ بازیکنانی بر ضد تیمش و بر ضد هدف تیمش بازی کنه یا قدم از قدم بره ! :tired:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

خوب شک نکنید که این بازی یا مساوی هست یا باخت!!!!!!!!!

بازیکنان یک دل و متحد شدن که شل بازیکنند و یوونتوس رو از دست رانیری نجات بدهند..........

بابا این حرفا چیه مگه ایرانه یکم فکر کنید بعد نظر بدید

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
1-0 عقبیم که؟!؟!؟!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بابا این حرفا چیه مگه ایرانه یکم فکر کنید بعد نظر بدید

من این حرف رو از روی تجربه میگم....قبلا هم گفتم ما تا انیجا فصل هر موقع گل اول رو خردیم بازی رو یا باختیم یا مساوی کردیم فقط در مقابل بولونیا بود که گل اول رو خردیم ولی بردیم..................

در مقابل لاتزیو و ناپولی اتفاق بر عکس شد گل اول رو زدیم ولی باختیم.............

پس با این آمار و تفسیرهای و بی انگیزگی بازیکنان انتظاری بیشتر از این نمیره...................

ولی خوب امیدوارم نه برای تثبیت سمت رانیری برای خود یوونتوس و شکوه اون این بازی رو ببریم....................

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
منظور سینا باخت و مساوی نبود.. تو گفتی بازیکنا متحد شدن که شل بازی کنن.. خیلی مسخره ست این حرف..

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
ندود بازی رو مساوی کرد می تونیم ببریم خیلی راحت

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
ندود دومی رو هم زد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
2-1 باز هم ندود!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
' :victory: goaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal eyval ندود دمتگرم :Juveflag:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب دم ندود گرم...............گل دوم رو هم زد تا اینجا آمار و من در کوزه.............................. امیدوارم همینطور ادامه بدیم..........

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی