پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کاناوارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
492 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
به نظر من دراگی داره اشتباه می کنه، جذب کانا با قیمت کم خیلی خیلی ارزشمنده! مسئله اینجاست که درسته حالا فابیو وقتی یووه رفت سری بی با یووه نموند، ولی بچه ها، واقعا توقع بزرگیه که یه سری بازیکن درجه 1 فوتبال دنیا، وقتی تو اوجند، بتونن یه فصل کامل تو سری بی بازی کنن... اونم تو ایتالیایی که بعد اون همه رسوایی حسابی اوضاش بی ریخت بود و کلی از اعتبارش کم شده بود! من به تمام بازیکنانی که جدا شدن، حق می دم، و جز زلاتان کثیف، هیچ کدوم رو خائن نمی دونم!! کاناوارو با وجود اینکه سنش زیاده، ولی خیلی می تونه به خط دفاعیمون استحکام ببخشه! تصور کنین، وسط می شه کانا-جورجو ، ملبرگ هم می ره راست، مولی هم چپ! هر چند که اگه بتونیم مدافع کناری بخریم دیگه عاالی می شه، ولی، همینجوری هم خوبه به نظر من!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال
کانا پشیمونه ولی این کافی نیست !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من هم با دراگیهای بیانکونری موافقم ولی خوب بعض کسی مثل نزویچ هست.........که کلا یک یا دو بازی انجام داد و مصدوم شد............ به نظر من خرید عالی و موفقی هست ضمن اینکه نمیخواهیم پول بدیم................. اگه مدیران کانا رو نخرند نمیرند که سانتاکروچه رو بخرند.....................این همه میدونیم...............

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منابع آگاهی گفتند قرارداد کاناوارو تمام شده و حدود 1.5 تا 2 میلیون حقوقشه در سال اول،اگر شرایط بازی داشته باشه 1 تا 1.3 سال دوم و اگر سال سوم هم بتونه بازی کنه حدود 300 هزار یورو. 1.5 و 2 اصلا زیاد نیست با احتساب اینکه یکی مثل پولسن 3 میگیره !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
کانا یه مهره سوخته است و بازگشتش به یوو اصلا درست نیست ما چرا میخایم راه اینتر رو در پیش بگیریم و این هم خرید بازیکن های پا به سن گذاشته است !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

کانا یه مهره سوخته است و بازگشتش به یوو اصلا درست نیست

ما چرا میخایم راه اینتر رو در پیش بگیریم و این هم خرید بازیکن های پا به سن گذاشته است !

کانا در حال حاضر بهترین دفاع برا یخرید واسه ما محسوب میشه............

مدیران اگه کانا رو گیرن نمیرن که یک دفاع طراز اول مثل تری رو بگیرن که................

همین کانا هم که بیاد با توجه به شرایط که در یوونتوس داشته و خوب هم بوده میتونه عالی باشه و انگیزش هم فوق العاده است..........

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال
کاناوارو قبل از اینکه بیاد یووه تو اینتر یک نیمکت نشین بدبخت بود ! همچین اش دهن سوزی هم نبود اما تو یووه دوباره آماده شد و همه ازش تعریف کردند. مطمئن باشید قبل از اینکه به فکر یووه باشه به فکر خودشه، مدافع بزرگ و با ابهتیه و از اینکه بیاد یووه و به یووه کمک کنه بدم نمیاد اما ترجیح میدم این خائن دیگه برنگرده یووه !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
گویا فابیو کاملا آماده ی بازگشته
پیشاپیش

فابیو، بازگشتت مبارک

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
بازگشتش رو به همه جامعه یوونتوس تسلیت می گم امیدوارم غم اخرتون باشه نمی دونم چرا این مدیران دوبل خرما می خورن واقعا متاسفم واقعا بازگشت یه خائن .....

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
کانا با محاصبه با گاتزادلواسپرت تایید کرد که در حال بازگشت به یووه است
چه ما بخوایم چه نخوایم
روزنامه خبر ورزشی ترجمه مصاحبشو امروز چاپ کرده بود
اینم لینکش

http://www.varzeshi....7/SIG=119rld6dj

فعلا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این کاناوارو هم که دیشب حسابی از خجالت ما دراومد !!! دیشب بازیکن های بارسا رسما بهش تجاوز کردند ! وقتی پیکه (!!) اونطوری فریبش داد دیگه.... دیشب خیلی ناامید کننده بود،هرچند کل تیم بد بازی می کرد ولی خوب کانا هم یکی ازون بازیکن هایی بود که به این بد بودن دامن میزد.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ديشب بعد از بازي با يكي از بچه هاي يوونتوسي صحبت ميكردم گفت اگه اين كاناوارو بياد يووه رسما يووه رو مي بوسم ميذارم كنار.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
به نظرم این افتش بیشتر از نبود انگیزه اس. فکر میکنم برگشتن به یووه باعث بالا رفتن انگیزه اش بشه. اگه یادتون باشه اولین باری که به یوونتوس اومد خیلیها اصلا فکر نمیکردن که اونهمه موفق بشه و بدرخشه. اونموقع تازه مصدومیتش تموم شده بود و بعضیها به خاطر سنش اونو یه بازیکن تموم شده میدونستن. اما اومد ثابت کرد که جزء بهترینهاست. خودم هنوز دوسش دارم. امیدوارم که برگشت خوبی داشته باشه.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
دیشب که اوج انگیزه بودن رئالیها.. اگه میبردن اختلافشون 1 امتیازی میشد. ولی زورشون نرسید.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
از زمانی که شایعه برگشتن کانا به یووه شروع شد گفتم خیلی راضی کننده و خوشحال کننده نیست چون کانانوارو هیچ شباهتی به ۳ سال پیش نداره! دیشب که فقط یک نمونه بود.من از افرادی که بازی های رئال رو کامل دنبال می کنن پرسیدم و اونا هم گفتن که کاناوارو خیلی افت کرده.حتی توی تیم ملی هم مثل قبل نیست (البته شاید این رو بشه به نحوی با بی انگیزگی بعد از قهرمانی جهان و از دست دادن یورو ۲۰۰۸ توجیه کرد) به هر حال اصلا موافق بازگشت کاناوارو نیستم.کاری به خیانت و این حرف ها هم ندارم.کاناوارو اگر بازیکن درجه یکی بود بازگشتش می تونست کمک کنه اما الان نه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اولین دلیل افتش.......فوتبال سریع اسپانایا هست که فرصت فکر کردن بهش رو نمیده..................... بعد سنش هست................ نداشتن اون انگیزه سابق..................... سال اول که همراه کاپلو از یووه به رئال رفت............خیلی بهتر از الآن بود.........چون سبک کاپلو سبک فوتبال ایتالیا و یوونتوس بود...... مربیش هم یک ایتالیایی بود و خوب کانا هم وضعیتش خوب بود. و قهرمان شدن اون فصل رو.................. من موافق بازگشت کاناوارو هستم...................

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فردا برای تست پزشکی به ایتالیا میاد طبق گفته اسکای.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
صحبت بعضی از دوستان در مورد کاناوارو داستان گربه هست که دستش به گوشت نمیرسید می گفت بو میده کاناوارو به عنوان بازیکن ازاد و با دستمزد خیلی کمتر از بازیکن حیف نون مثل پولسن و تیاگو به یوونتوس خواهد امد به نظر من عالی هست در ضمن با یک بازی نمیشه در مورد یک بازیکن حرف زد

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
تست های پزشکی مورد نظر باشگاه بیانکونری را انجام داده تا اولین مراحل پیش از امضا قرارداد با یووه انجام شود.

what the Fuck

ٌ

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب به دوستان یوونتوسی اولین خرید این فصل رو تبریک میگم من که خیلی راضی هستم از این خرید و خیلی هم از کاناوارو خوشم میاد.... یک سوال زود نیست برای تست پزشکی؟ اونوقت کاناوارو مگه تمرین و بازی نداره برای رئال که اومده ایتالیا تست پزشکی بده؟ حالا چرا رفته پروجا تست پزشکی بده چرا نیومد تورین؟ محمد سیسوکو هم بیکار هست با کاناوارو رفته تا تست پزشکیش را انجام بده............ ایول فابیو کاناوارو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی