پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - لاتزیو ( دیدار برگشت نیمه نهایی کوپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
95 پاسخ برای این موضوع

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
تو رو خدا نگاه کن هنوز بازی شروع نشده بارسا گل زد حالا ما باید گل بزنیم دو تا خوردیم ای بگم خدا چی کارت بکنه رانیری که گند زدی به تیم رفته تیم رو قهوه ای کرده اه اه اه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب این هم از جام حذفی !!!!

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
2-1 Alex

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
Vaaay Tirak. Rai Uno

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
Camo(...) Ekhraj

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
Zende bad ranieri!!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من نفهمیدم چرا اخراج شد کامو

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
عجب حال گيري اساسي بود تو اين بازي يووه بايد گل هاي به اين قشنگي بخوره

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مرده شور

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

مرده شور

رانیری رو میگه..
من که فکر نمی کنم از پس یه مرده هم بر بیاد..

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
Maskhare Ast. Camo ... Ye Toop az dast Dad,Baad Khata Kard,Amma Manam Nafahmidam chera Ghermz. Tamam Shod. LA'NAT bar ranieri & Modiran LA'NAT.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
واقعا جای تاسف داره!رانیری با تصمیمات عجیبش توی این بازی ها خودش رو زیر سوال می بره. به خدا هدف رانیری از بازی ندادن به الکس و کامو و ندود از ابتدای بازی رو نمی فهمم!اگراین سه بازیکن توی زمین بودن شاید اصلا یوونتوس عقب نمیفتاد و خیلی راحت همون اول بازی به گل می رسید. به هر حال رانیری این فصل عملا هیچ کاری نتونست بکنه!نه سری آ و نه لیگ قهرمانان و نه جام حذفی ای که از سال های گذشته به مراتب ساده تر و سبک تر برگزار شد!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تحلیل نیمه دوم : :D :D بهتره نتیجه رو اینطوری بنویسم برای این بازی : یوونتوس 1 - 2 رانیری واقعا گند زد،گند زد با این تیم آوردنش توی بازی.چه ترکیب مزخرفی بود اول بازی ؟ کامورانزی چرا باید روی  نیمکت بشینه ؟ مگه بازی کرده بود ؟ مگه خسته بود ؟ اون مارکیونی گیج چرا باید بازی کنه ؟ دلپیرو و ندود چرا نباید بازی کنند ؟ این همه بازیکن جدیدی که با هم همهانگ نیستند چرا میزاره توی زمین ؟ دلپیرو رو چرا جای تیاگو بازی نمی ده که توی زمین قدم میزنه ؟ اصلا تیم چرا تکلیف خودش رو نمی دونه که باید چیکار کنه ؟  :D هم حذف شدیم هم باختیم ! دیگه آخرش بود.این همه کاپ مهمه،کاپ مهمه،من نمی دونم پس این مسخره بازیا چی بود. هرچند من نمی دونم کامورانزی چرا اخراج شد ؟ حتی خطا هم به نظر خطا نبود،چه برسه به کارت زرد یا قرمز.چی شد اون صحنه اصلا ؟

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
Hamin Moonde Bood To Olampico So'ud Lazio Ra Bebinim. - Man e .... roo Che Hesabi Fekr Kardam Mibarim?!?!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
صحنه اخراج که خیلی عجیب بود!قبل از اینکه صحنه آهسته رو نشون بده من فکر کردم بعد از افتادن بازیکن لاتزیو کامو بهش ضربه ای زده اما واقعاهیچ اتفاقی نیفتاد! من هنوز توی ترکیب اولیه موندم! چرا بازیکن های اصلی بازی نکردن؟!مگه چیزی مهم تر از جام حذفی هم مونده بود؟!یوونتوس فقط توی همین بازی ها شانس داشت!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
GET OUT

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
خاک بر سرِ احمق ِ بی شعورش کنن رانیری رو نمیخوان بندازن بیرون؟؟؟!؟!؟!؟ ما گل میخواستیم ما داشتیم تو زمین خودمون بازی میکردیم ما باید 20 دقیقه اول مثل همه ی میزبانهای دیگه حمله کنیم اووووووووون وقت لاتزیو داره حمله میکنه

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
Vaghean Tarkib e Avaliye Gheyre Ghable Bavare. ranieri Natije bazi raft ra midonest?!? Ajab Kaboosi shode.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر کنم بدو بیراه گفت به داور من به یه نتیجه ای رسیدم این که خود رانیری باید اخر فصل استعفا بده حتی بازیکنا هم دیگه باهاش نمی سازن کامو ,الکس,بوفون,ترزگه کاملا ناراضی هستند یوونتوس به یه روحیه جدید احتیاج داره

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من چند بار گفتم ترکیب ترزگه یاکوینتا برای حمله نتیجه نمی ده.. رانیری یعنی 1% شعور مربی گری نداره که این دوتا رو بازی نده؟ (یعنی از من که یه تماشاگر ساده هستم هم بیشتر نمی فهمه؟) مشکل مهره هم که نداشت بگیم مجبور بود بذاره این دو نفر رو.. نیمه اول چندتا موقعیت یاکوینتا نتونست بسازه که اگه دلپیرو بود شاید میساخت.. تقصیر یاکوینتا نیست.. مربی باید بفهمه که نباید دوتا مهاجم مصرف کننده نوک رو خطی نذاره توی زمین..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی