پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - اینتر ( سری آ // هفته 32 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تصویر - تصویر

یوونتوس {؟} - اینتر {؟}

شنبه 29 فروردین 1388 || 18 آپریل 2009

ساعت 23:00

ورزشگاه المپیکو , تورین

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
حرف زدن در مورد این بازی خیلی سخته !!! فکرشو که می کنم با بردن اینتر دوباره فاصله مون میشه 7 امتیاز گریه م می گیره !!!!! ولی بازم امیدوارم ببریم

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
امیدوارم زیاد گل نخوریم !!!!!!!!!!!!!!!111

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
کامو - مارکیزیو رو هم نداریم برای این بازی !!! فکر می کنم اگه طبق روال گذشته باشه باید شاهد زوج تیاگو - پولسن باشیم !!!! :o:

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خدا کنه که ببریم !!!!! :yes: اصلا خوشم نمیاد در برلبر اون ها هم تحقیر شیم :scare:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
نبود كامو ضربه مزنه به تيم اما ماركيزيو نه چون چند بازي آخر خوب كار نكرده. تياگو مي تونه كمك زيادي به يووه بكنه. اي كاش سيسوكو و زانتي رو داشتيم. من هم اميدوارم كه بازي رو ببريم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من هم امیدوار بودم،ولی خب چه میشه کرد وقتی بازی بعدی وسط زمین دست پولسن و تیاگوئه؟؟؟ دفاع هم که تعطیل،بلیطایی که بهشون دادن،صندلیش داخل زمینه الکس هم که هیچ،تا زمانی که یادم میاد الکس هیچوقت اینقدر ناامید و بد نبوده،ندود هم که قاعدتا خیلی نیمیتونه کاری کنه میمونه یاکی که اونم خب تنهاست شاید تنها امیدواریم تو این بازی حضور آمائوری باشه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
پارسال رانیری یه کاری کرد که نتیجه هم گرفت پارسال از کامو در کنار سیسوکو استفاده کرد امسال هم می تونه از ندود همچین استفاده ای بکنه و جووینکو هم سمت چپ بازی کنه به این شکل مولینارو کیه لینی لگرو گریگرا سبا ندود پولسن مارکیونی الکس یاکی

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال
اگر این رانیری از خر شیطون بیاد پایین و ندود و تیاگو رو بزاره وسط و جووینکو رو بزاره جای ندود مسلما بازی بهتری از یووه خواهیم دید ... تیم خیلی بی روحیه است امیدوارم نتیجه ضایعی پیش نیاد ...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال

امیدوارم زیاد گل نخوریم !!!!!!!!!!!!!!!111

جناب اقایی که همیشه دم از نقدو انتقاد می زنی
حتما تا حالا باید فهمیده باشی که نقد یه چیزه توهین هم یه چیز
من که باور نمی کنم یه هوادار یوونتوس بخواد یوونتوس رو به خاطر اون انتری های کثیف کوچیک کنه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی با اینتر با هر بازی دیگه ای فرق داره!نمونش هم بازی برگشت فصل پیش. درسته که اگر رانیری نتونه تیم رو از نظر روحیه جمع و جور کنه شاهد یه بازی کند و کسل کننده باشیم اما هیچ وقت فکر باختن یوونتوس رو نکنید!

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
با توجه به نتایج قبلی پتانسیل بردن رو داریم ولی با زیاد شدن فاصله توی جدول روحیه تیم پایین اومده... ولی فراموش نکنید که ما میزبانیم!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
به نظر منم نمی بازیم! این حرفو که می زنم، خندم می گیره، ولی من حاضرم شرط ببندم که دیگه این یکیو نمی بازیم! این بازی خیـــلی حیثیتی و مهمه، و اگه فقط یه ذره، فقط یه ذره روح یوونتوسی و روحیه البته تو بازیکنا مونده باشه، باید از جون مایه بذارن که هر جور شده ببریم! من واقعا امیدوارم که لا اقل قهرمان نمی شیم،سوم نشیم !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو این بازی ما مشکل جدی در وسط زمین داریم،پولسن و تیاگو ؟؟؟ یعنی خودکشی. امیدوارم ندود وسط بازی کنه.اینتر تاکتیک تدافعی داره.و فاصله ی بین مهاجم و هافبک هاش زیاده،درضمن،رانیری باید جوری مورینیو رو غافل گیر کنه،برای من ترکیب ایده آل اینه : مولینارو کیه لینی لگروتالیه ملبرگ(!) تیاگو جوینکو مارکیونی ندود دلپیرو یاکوینتا یاکوینتا گفته در بازی با جنوا خیلی اتفاقات عجیب افتاد و خیلی مسائل غیر قابل پذیرش وجود داشت مثل گل اول من که مطمئنم توی آفساید نبودم،ولی دیگه اون بازی تمام شده،اگر بخواهیم به اون بازی فکر کنم ضرر خواهیم کرد،در بازی با اینتر مطمئنا تیم رو با غرور و تعصبمون لبریز خواهیم کرد و به مصاف اینتر خواهیم رفت. توی اینتر سانتون از چپ خیلی نفوذ می کنه،پس نمیشه به زبینا و مسخره بازی هاش اعتماد کرد،ملبرگ سمت راست خوب بازی کرده تا امروز،مخصوصا مقابل تیم های بزرگ.سمت راست هم مایکون رو ندارند و اینتر از دو سمت خط دفاع آسیب پذیر خواهد بود،اینتر قطعا فضا ها رو خواهد بست و احتمالا مثل بازی رفت دل به توپ های بلند برای زلاتان خوش میکنه که با وضعیت ساختار دفاعی فعلی یوونتوس خیلی آسیب پذیر خواهد بود. اینتر اینطوری بازی می کنه اخیرا : تولدو سانتون کیوو کوردوبا ماکسول کامبیاسو مونتاری زانتی استناکویچ بالوتلی زلاتان که البته گاهی با بازی دادن به فیگو بازتر بازی میکنه،یا با بازی دادن به ویرا مرکز زمین رو پرتحرک تر و رو به جلو تر می کنند.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

مولینارو کیه لینی لگروتالیه ملبرگ(!)
تیاگو
جوینکو مارکیونی
ندود
دلپیرو
یاکوینتا

خوبه ولی نه 4-1-2-1-2 .. باید یوونتوس بازی رو بازتر بازی کنه که فشار به وسط زمین نیاد. اگه 4-3-1-2 بازی خوبه. 4-3-2-1 بهتر هم هست.. ا. نه.. کامورانزی اخراج شده. نمیشه. همون 4-3-1-2 .. به نظرم سالیحمیدزیچ بهتره نیمه دوم بیاذ توی بازی... هرنتیجه ای باشه فرقی نداره.. توی زمین باشه امنتر هست.. مخصوصا چپ.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
صالی آمیجیچ به بازی نمی رسه. سمت راست فقط مارکیونی رو داریم.ایده آل ترین ترکیب همون ۴-۱-۲-۱-۲ در حمله و ۴-۴-۲ در دفاع هست.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
شخصا عقیده دارم حضور پولسن بهتر از تیاگوئه چون جنگنده تره و بهتر میتونه با سگ آقای پتیبل درگیر شه... تیاگو یه جوری تیتیش مامانی بازی میکنه،به درد هافبک دفاعی نمیخوره

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
سايت juventus.com توي صفحه اول كه نوشته nextmatch آرم اينترو نزده فقط آرم يوونتوسه خيلي جالبه تا حالا سابقه نداشته.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
باید این بازی رو کلا جدا از لیگ حساب کنیم چون بار حیثیتیش خیلی خیلی بالاتر از امتیاز و جدول و از این طور حرفاست. باید تو این بازی اونا رو تحقیر کنیم و بهشون یاد اوری کنیم که هنوز قدرت مطلق فوتبال ایتالیا ما هستیم نه اون عوضی های کثیف که فقط و فقط با پول به اینجا رسیدن باید بهشون نشون بدیم که ما حداقل بیشتر از اونا مستحق قهرمانی هستیم باید انچنان بازی انجام بدیم که دهن اون خوزه کثیف بسته بشه. با تمام وجود امیدوارم که این بازی رو می بریم و شک هم ندارم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
داربی ایتالیا از بقیه بازیها جداست ... احتمال رقم خوردن هر نتیجه ای وجود داره بخصوص که در کنار 11 بازیکن نراتزوری یک داور و 2 تا کمک داور هم حضور دارن... شوک سنگینی دیروز به تیم و هوادارن وارد شد،شاید این شوک سنگین بازی بعدی رو هم تحت تاثیر خودش قرار بده،بخصوص که در وسط زمین با کمبود مهره مواجه هستیم... اما چیزی که باید گفت اینه که این بار این یوونتوسه که در مقابل اینتر ایستاده نه...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی