پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایکاریم (Ikariam)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
779 پاسخ برای این موضوع

kefaiaty

kefaiaty

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
اگه بخواين بياين حول و حوش ما : بعد از زدن شهر دوم دو حالت وجود داره : 1- خيلي امتيازتو دوست داري : اگه امتياز برات مهمه ، ميري داخل شهر داري شهر قبلي و شهر قبليتو رها مي كني 2- خيلي منابعتو دوست داري : شهرتو تضعيف مي كني حدود 90 درصد منابعت به تو برمي گرده و اون ها رو به شهر جديدت انتقال ميدي و شهر جديدت رو مي سازي و دوباره سر يك روز و نيم امتياز قبليتو بدست مي ياري.(من دومي رو پيشنهاد مي كنم) خيلي راحته . اگه بياين اونجا از همه حمايت هاي مالي - نظامي و فكري من و گروهم بهره مند مي شين.(قول مردونه) حالا اگه با هم جزيره هاي خودت يك دونه گروه درست كني هم خوبه ... ولي مطمئن باش هيچ تضميني براي كمك نظامي نداري.چون همه فقط خوب حرف مي زنن و شعار مي دن ... ولي وقت عمل تنها هستي و چون همه ضعيف هستند هيچ كمكي دريافت نمي كني . باز هم هر جور كه مايل هستيد.... مختاريد.. ليدر هخامنشيان(پارس) داريوش كبير

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
احمدرضا اخر به اون جزيره ها حمله كردين؟ اون هليكوپتر رو تو آسمون شهرت ديدي؟!!! :unknw: اون براي من بودا :دی:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اینی که می گین، همون Travian ــِ FaceBook نیست؟!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
احمد رضا گروهي رو كه به ما حمله مي كنه در موردش چه اطلاعاتي به ما ميده؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

اینی که می گین، همون Travian  ــِ FaceBook نیست؟!

نه

احمد رضا

گروهي رو كه به ما حمله مي كنه در موردش چه اطلاعاتي به ما ميده؟

1: نتيجه جنگ
2: چيز هايي كه از تو غارت كردن
3: آيا هنوز تو شهرت موندن يا نه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
تعداد سربازان و امكاناتي كه باهاش حمله كردن رو نميگه؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
چرا وقتي طرف شروع به حمله كردن به بيس تو ميكنه اون آدمي كه در بالاي صفحه در قسمت مربوط به " نظامي " هست دور سرش قرمز ميشه يعني اينكه يكي داره به تو حمله ميكنه وقتي روي اون كيليك كني در پايين صفحه ليست تعداد افراد و تعداد كشتي هايي كه دارن به تو حمله ميكنن و زمان دقيق رسيدنشون به تو رو نشون ميده ! براي اطمينان چون ما فعلاً قدرت نگرفتيم 2 تا كشتي باري درست كن و وقتي كسي به تو حمله كرد هرچي داري و نداري رو براي يكي از ماها بفرست تا اگه به تو حمله اي شد چيزيت از دست نره اين يك راهش هست يك راه ديگه اينكه انبار بسازي انبار از غارت اجناست جلوگيري ميكنه! ---------- راستي عاطفه پست اول رو توي صفحه 1 بخوني دستت مياد

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
من انبار دارم شهرداريم هم توسعه دادم كشتي هم دارم الان هم تحقيق در مورد ثروت مي كنم به نظر شما الان چه كار كنم؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من انبار رو ساختم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من انبار دارم شهرداريم هم توسعه دادم كشتي هم دارم الان هم تحقيق در مورد ثروت مي كنم
به نظر شما الان چه كار كنم؟

قواي نظامي خيلي مهمه
تا مي توني نيرو بيار

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
با پولهام چي كار مي تونم بكنم؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

من انبار دارم شهرداريم هم توسعه دادم كشتي هم دارم الان هم تحقيق در مورد ثروت مي كنم
به نظر شما الان چه كار كنم؟

100 بار گفتم براي بار 101
تحقيق رو روي دريانوردي بزارين

با پولهام چي كار مي تونم بكنم؟

كشتي و سرباز و ... ميتوني بخري

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
باز هم تاكيد مي كنم سرباز مهمترين چيزه در درجه اول. وقتي پيشرفت شهرت رو به يه حد معقولي رسوندي تمركزت رو بذار بر روري آوردن سرباز. به من حمله شد از دو شهر و من شانس آوردم كه 20 تا نيرو داشتم و با اولي مقابله كردم و تو اون فاصله تا دومي برسه اموالم رو فرستادم براي عادل. راستي در درجه بعد هم يه دوست قابل اطمينان نيازه تا در صورت حمله به تو بتوني اموالت رو بفرستي براش. عادل جان اگه تو جزيرتون دوست مورد اعتمادي نداشتي مي توني براي من بفرستي كه البته شرط فرستادن داشتن يه كشتي باربريه.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من به توسعه هم دست پیدا کردم و میخوام که قصر بسازم. قصر باید تو شهر اولی ساخته بشه دیگه؟ بعد از اون هم می تونم هرجا که بخوام شهر دوم رو بسازم. درسته؟ -- راستی! من به کریستال نیاز دارم. واسه به دست اوردنش باید چیکار کنم؟ دیگر منابعی رو که جزیره مون نداره چجور میشه تهیه کرد؟ -- جا داره از راهنمایی ها و کمک های داریوش کبیر تشکر کنم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من به توسعه هم دست پیدا کردم و میخوام که قصر بسازم.
قصر باید تو شهر اولی ساخته بشه دیگه؟
بعد از اون هم می تونم هرجا که بخوام شهر دوم رو بسازم. درسته؟

تا حالا بهت حمله نكردن؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای بابا! حالا تو بیا چشم بزن! خدا رو شکر نه فعلاً!! البته اگه از این لحظه به بعد هم حمله نکنن خیلی خدا رو شکر میکنم! :D به حول و قوه الهی در حال تحقیق درمورد جاسوسی کردن هستیم تا ایشاا... بریم واسه فرهنگ های بیگانه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
منم روي جاسوسي هستم خاك بر سر اين دانشمندا خوابيدن 22 نفر دارن تحقيق ميكنن انگار كه 1 نفر داره تحقيق ميكنه!

kefaiaty

kefaiaty

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
هر وقت فرهنگ بيگانه رو تحقيق كردين و يه سفارت بزنين و به من پيغام بدين . وقتي عضو يه گروه باشين هيچ كس به شما حمله نمي كنه بعدشم تمام اسباب و اثاثيتون رو بردارين بيان جاي من شهر بسازين تا از شما حمايت مالي و نظامي و تجربه اي بكنم ... موقعيت من (طول : 40 عرض : 45 تخت جمشيد داريوش كبير) منتظرتونم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

راستی! من به کریستال نیاز دارم. واسه به دست اوردنش باید چیکار کنم؟ دیگر منابعی رو که جزیره مون نداره چجور میشه تهیه کرد؟

کسی کریستال میده تا گوگرد بدم؟؟؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
یکی هم حال این dark hell رو بگیره ممنون میشم. حمله کرد و غارتم کرد 53:39

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی