پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایکاریم (Ikariam)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
779 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چطوری باید آب انگور پرورش داد ؟ ;D این همون وینوی خودمونه ها ;D من می خوام برم تو کارش مردم شهر به شادی نیاز دارن کسی می دونه باید چکار کنم ؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
واي ديونم كرديد به قرآن عزيزان من براي اينكه بتونيد با كسي هم پيمان بشيد بايد به ترتيب كار هاي زير رو انجام دهيد 1:كيليك روي يكي از پرچم هاي قرمز رنگ روي نقشه و انتخاب گزينه دانشگاه و ساختن آن 2: بعد چند دقيقه كه ساختمان ساخته شد روي آن كيليك كنيد 3: به وسيله اون اهرمي كه جلوي چشمتون هست  افرادي رو در دانشگاه براي تحقيق در رابطه با مسائل بفرستيد 4: در منوي سمت راست صفحه در قسمت " محدودۀ تحقیق " روي گزينه " تغيير دادن " كيليك كنيد 5: در صفحه اي كه باز شد 4 گزينه با نام هاي " دريانوردى " " اقتصاد " " علم " " نظامی " ميبينيد 6: جلوي هر كدام از اينها يك كيليد با اسم " اكنون تحقيق كن " ميبينيد 7: دكمه مربوط به گزينه " دريانوردى " رو انخاب كرده و روي آن كيليك كنيد 8: اكنون محققان شما مشغول تحقيق روي دريانوردي هستند 9: بايد تحقيقات در اين زمينه رو تا " فرهنگهای بیگانه " ادامه بديد 10: بعد اينكه شما اين " فرهنگهای بیگانه " رو كشف كردين موفق به ساختن " سفارت خانه " ميشويد 11: حال يا ميتوانيد يك گروه بسازيد يا به يك گروه عضو شويد ----------- توجه: براي اينكه شما به " فرهنگهای بیگانه " دست پيدا كنيد بايد دانشگاه خودتون رو گشترش بدين به طوري كه بتونيد دانشمندان بيشتري استخدام كنيد تا زمان كمتري براي كشف مصرف بشه توجه: وقتي شما در زمينه اي تحقيق ميكنيد به جايي ميرسيد كه يك مورد نيازمند پيش زمينه است يعني چه مثلاً شما در زمينه " دريا نوردي " تحقيق ميكنيد ، براي اينكه شما بتوانيد " توسعه " رو كشف كنيد نياز مند پيش زمينه هايي از قبيل " نگهداری کشتی " كه در همان رشته " دريا نوردي " هست و " ثروت " كه در زمينه " اقتصاد " است پس گاهي شما ميبينيد كه شما گزينه " دريا نوردي رو انتخاب كرديد ولي دانشمندانتون دارن در رابطه با رشته ديگري كه مثلاً در زمينه اقتصاد است تحقيق ميكنن نگران نباشيد اين روال طبيعي بازي است ----------------------------- افتاد الان پس ديگه در اين رابطه سوال نكنين

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من مورد حمله قرار گرفتم هيچ چيزي هم ندارم كه دفاع كنم بدرود زندگي بدرود ---- هي هي خوشبختانه يكي از همجزيره اي هام كمك كرد :D

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من مورد حمله قرار گرفتم
هيچ چيزي هم ندارم كه دفاع كنم
بدرود زندگي
بدرود

من3 تا سرباز دارم مي خواي بفرستم برات :دی:

راستي يه سوال؟؟؟ :دی: :دی: :دی:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
حالا از سمت كدوم گروه بهت حمله شده؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
Darkness City 2 (Sirex)

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

Darkness City 2 (Sirex)

موقعيتش رو بده شايد رفتم به جنگش :دی:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

موقعيتش رو بده شايد رفتم به جنگش   :دی:

44:46]
------
lol
اينا اومدن به پوچي خوردن و برگشتن رفتن =))

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
حالا چرا به تو حمله كرد توي اون همه قوم توي جزيره؟؟!!! :unknw: نكنه يه مرغونه اي كردي؟ :دی:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
چميدونم :D كرم داشتن

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بچه ها دارم استاد اي بازي رو به اينجا دعوت ميكنم ايشون بهتر از من اين بازي رو راهنماييتون ميكنه پيشنهاد ميكنم به حرف هاش گوش بدين

kefaiaty

kefaiaty

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال

بچه ها دارم استاد اي بازي رو به اينجا دعوت ميكنم
ايشون بهتر از من اين بازي رو راهنماييتون ميكنه
پيشنهاد ميكنم به حرف هاش گوش بدين

ممنون احمد جان كه منو دعوت كردي به اين تاپيك
مي بينم بچه هاي علاقه مند همه توي اينجا جمع شدن و دارن بازي ايكاريام فارسي رو ادامه مي دن ....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ابتدا خودم رو معرفي مي كنم ...
بچه ها من ليدر گروه هخامنشيان (پارس) توي دنياي آلفاي ايكاريام فارسي هستم . موقعيت ما از لحاظ طولي 40 و عرضي 45 هست.
بچه ها من اين بازي رو ، روي سرور بتاي انگليسي ، حدود سه ماهه كه بازي كردم و خيلي تجربه دارم و مقدار نيروي نظاميم اونجا 8000 هست.

توي اين بازي اولين اولويت امنيت كافي هست كه كسي جرات حمله به شما رو نداشته باشه و شما بتونيد رشد بكنيد.
شما به تنهايي از پس دشمنانتون بر نمي آين و اگه يه وقت يه دشمن قوي منابعتون رو غارت كنه زمان خيلي زيادي طول مي كشه تا به جاي اولتون برسين. بنابراين اولين كاري كه بايد انجام بدين اينه كه عضو يه گروه بشين. توي يه گروه كسي جرات حمله به شما رو نداره و اگه هم احيانا كسي حمله كرد تمام گروه به اون حمله مي كنن و منابعش غارت مي شه ....

بنده به عنوان ليدر گروه هخامنشيان(پارس) با كمال ميل حاضر به عضو گيري از بچه هاي اين فروم هستم و در صورت حمله به اونا من و تمام گروهم با تمام قدرت فرد متجاوز رو به سزاي اعمالش مي رسونيم ...

نكته مهم ديگه اينه كه توي اين بازي فاصله شهرها از هم فاكتور خيلي مهميه ...
فاصله زياد بين شهرها باعث مي شه كه توي ارسال كالا و نيروي نظامي به شهرهاي دور دست خودمون با مشكل مواجه بشيم و همينطور در جنگ وقتي كه دوستان ما بخوان به ما كمك كنن نيروهاشون خيلي دير به شهراي دوردست برسند كه اون هم يه مشكل بزرگ ديگه هستش كه تجربه ثابت كرده كه اصولا بيشتر افراد گروه ، وقتي مي بينن كه كشتي ها و نيروهاي نظامي شون توي راه طولاني معطل مي شن ، كلا عطاي كمك كردن رو به لقاش مي بخشند.
-----------------------------------------------------------------------------------------

پس راه حل عقلاني اين هست كه شهرهاي خودمون رو نزديك و چفت همديگه بسازيم و با همكاري همديگه منابع اون جزيره ها رو بزرگ كنيم و همه با هم از اونا محافظت كنيم ... شهر هاي گروه هخامنشيان دقيقا در وسط دنياي آلفاي ايكاريام مي باشد و از لحاظ منابع هم در حال پيشرفت مي باشد.(عالي همه چيش 10 درصد مجانيه !!!)خداييش همه بچه هاي اين جزيره ها مهندس كامپيوتر هستند (همكلاسي هاي خودمن)و بچه هاي اهل حال و با صفايي هستند كه از كل دنياي آلفا درچين شده اند و همه با هم متحد و يكنواخت هستند.

--------------------------------------------------
براي انتقال شهر به سمت جزيره هاي ما (طول : 40 عرض : 45 ) و عضويت در گروه ما
-----------------------------------------------------------------------------------------
1- ساختن دانشگاه و بالا بردن اون تا جايي كه امكان دارد.
2- گذاشتن آدم توش و تحقيق دريانوردي تا توسعه
3- تحقيق توسعه و ساختن قصر
4- پيغام دادن به من (موقعيت : طول : 40 عرض : 45 پايتخت : تخت جمشيد بازيكن : داريوش كبير) تا از شما حمايت نظامي و فكري بكنم.
5- زدن شهر جديد (شهر دوم )
6- خراب كردن هر چي توي شهر قبليتون هست (حدود 90 درصد منابعي كه صرفش كردين برمي گرده )
7- آوردن منابع به شهر جديدتون
8- انتخاب شهر قبلي- شهرداري- سمت راست - رها كردن املاك
9- زدن شهر دوم در اينجا(به جز شهر جديدي كه زدين - يعني آخرش طرف من دو تا شهر دارين )

---------------------------
عضو گروه ما شدن:
-------------------------------------------------------------------------------------
بعد از مراحل فوق توي دانشگاه بخش دريانوردي - فرهنگ هاي بيگانه رو تحقيق بكنيد.
بعد از تحقيق شما مي تونين توي شهراتون سفارت خونه بزنين .
بعد از ساختن سفارت خونه اسم هخامنشيان(پارس) رو بگردين و علامت دو دست رو بزنيد تا به ما ملحق بشين ...
در ضمن احمد هم الان توي جزيره ي ماست .
اگه باز هم نظر و يا پيشنهادي دارين ، من در خدمتتون هستم
ليدر هخامنشيان(داريوش كبير)
داريوش كبير

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ممنون . عالي بود. راستي يه سوال : نميشه با دو گروه پيمان بست؟ راستي همه فارسي زبان هستن ديگه؟؟؟؟ توي اين بازي منظورمه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اون رو فكر نكنم بشه كه توي 2تا گروه باشي! ولي آره همه فارسي زبونن

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
یعنی من بخوام حول و حوش شما بیام. باید قید این همه ساخت و ساز و منابع رو بزنم!؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

یعنی من بخوام حول و حوش شما بیام. باید قید این همه ساخت و ساز و منابع رو بزنم!؟

چرا اين كار رو مي كنين بابا.

نگاه،!! با هم جزيره اي هات صحبت كن و با هم تصميم بگيرين كه تو يه گروه هم پيمان بشين مثلا گروهي كه احمدرضا ميگه و همين طور مي توني با دو تا از جزيره هاي مجاورت صحبت كني در اين باره .
در اين صورت يه تيم قوي رو درست مي كنين تو اون دور و بر كه ديگه كسي جرئت حمله رو به شما نداره.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
دور جزيره ما چند جزيره مختلف با منابع مختلف وجود داره ما اينارو ميخوايم بگيريم مجبور نيستين بياين يه پيشنهاده ولي اون همه ساخت و ساز به فنا نميره موادتون برميگرده و ميايد اينجا فقط چند ساعتي رو 2باره صرف آپگريد ميكنيد!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

دور جزيره ما چند جزيره مختلف با منابع مختلف وجود داره
ما اينارو ميخوايم بگيريم
مجبور نيستين بياين
يه پيشنهاده
ولي اون همه ساخت و ساز به فنا نميره
موادتون برميگرده و ميايد اينجا فقط چند ساعتي رو 2باره صرف آپگريد ميكنيد!

منم با اون هليكوپتره هست!!! ميام و تمام اون جزيره ها رو بمباران مي كنم. :دی:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آخه تو كه همين ديروز join شدي چطوري هليكوپتر ساختي =))

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

آخه تو كه همين ديروز join شدي چطوري هليكوپتر ساختي =))

نه من آينده رو مي بينم :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی