پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 1 - یوونتوس 4 ( هفته بیست و نهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
111 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگه وضعیت مصدومان و محرومان رم همینطور باشه و مصدومان ما مانند مارکیونی - ندود - ترزگل - لگروتالیه برسند که بی شک رم را در خانه تحقیر خواهیم کرد............................

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21101 ارسال
البته من فکر نمیکنم بازی کردن مونتلا در خط حمله اونم در برابر یووه خیلی هم بی خطر باشه ! ------------------ نبود دروسی واقعا یک نعمته ! یووه باید از این فرصت استفاده کنه و حتما بازیش رو ببره . رم 3 بازی آخرش رو مساوی کرده که این کمی نگران کننده هست برای بازی با ما . فقط و فقط برد میتونه برای یووه مفید باشه . با برگشتن تره زگه، ندود و لگروتالیه همینطور مارکیونی، یووه قدرت بیشتری رو خواهد داشت . بازی کردن در المپیک سخته، ولی این رم اون رمی نیست که نشه بردش !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بازی با رم تو المپیکو تحت هر شرایطی سخته حالا اکه 10 تا مصدوم هم که داشته باشه بازم سخته امیدوارم روز خوب الکس باشه و روز بد توتی توتی جلوی یووه خوب بازی میکنه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اوف! بکس، رم کلی مصدوم و محروم داره و این می تونه کلی به نفع ما تموم شه! هر چند که خودمونم همچین دست کمی ازشون نداریم، برا ما دیگه عادی شده که همه مصدوم باشن، ولی رمیا عادت ندارن،خیلی خوبه!! :دی:
این پست یکی از بچه های یوونتوزه! ببینین: :دی:

Out for injury:
Cassetti
Cicinho
Perrotta
Taddei
Totti
Aquilani (until proven otherwise)

Out for suspension:
Derossi
Motta
Pizarro
Diamounte

Available: (only 11 players)
Doni
Panucci
Riise
Mexes
Loria
Tonetto
Brighi
Vucinic
Menez
Baptista
Montella

:grin: :clap:
خلاصه اینکه من فکر می کنم اگه خودمون باشیم ، بتونیم ببریمشون!
البته مثه اینکه احتمال داره توتی به بازی برسه، ولی خب، مهم نیست واقعا! خیلی وقته که دیگه اسم توتی ترسناک نیست!!

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من که میگم می زنیم. امید وارم مارکیونی برسه. این بازی واسه ندود یه کم سنگینه. مخصوصا اینکه هم از نظر بدنی به خاطر مصدومیت ضعیف شده، هم روحیه نداره. جاش سبا بیاد عالی میشه. یاکوئنتا هم راست خوب بازی می کنه اما مارکیونی خیلی سریع تره. من که امید وارم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آخه رم هم تيمه شما داريم ميگين اميدوارم ؟! چلسي رو با اون همه مصدوم تو سوراخ موش كرده بوديم اين تيم رو ميخواين ببازيم يا مساوي كنيم؟ نميگم 100% چون فوتبال رو نميشه پيشبيني كرد ولي به نظر من 85 % احتمال برد يووه و فقط 15% احتمال برد رم هست

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

آخه رم هم تيمه شما داريم ميگين اميدوارم ؟!
چلسي رو با اون همه مصدوم تو سوراخ موش كرده بوديم
اين تيم رو ميخواين ببازيم يا مساوي كنيم؟
نميگم 100% چون فوتبال رو نميشه پيشبيني كرد ولي به نظر من 85 % احتمال برد يووه و فقط 15% احتمال برد رم هست

یعنی بی خیال مساوی

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آره ! نه ;D 1 % از يووه كم كن و 1% به مساوي اضافه كن يعني 84% Juve 15 % رم 1% مساوي :lol:

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
کسی خبر داره که توتی میرسه یا نه ؟ ببینید کارمون به کجا کشیده که ارزو داریم بازیکنای حریف نرسن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

کسی خبر داره که توتی میرسه یا نه ؟

ببینید کارمون به کجا کشیده که ارزو داریم بازیکنای حریف نرسن

واقعا چه چیز عجیبی!
چون الان طرفدار های بارسا همیشه قبل بازی های مهمشون دست به دعا میشن که بازیکن های تیم حریف همگی به بازی برسن تا به سختی برنده بشن!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
مگه ما چیکار می کنیم :دی:

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
بیام کمی انتقاد کنیم که شاید مثل بازی قبل نتیجه ی خوبی بده ( پیشاپیش سال نو رو به همه ی دوستان تبریک میگم و امید وارم یووه عیدی خوبی به هواداراش بده ) به امید پیروزی

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

کسی خبر داره که توتی میرسه یا نه ؟

احتمالا برسه و نوک حمله توتی بازی کنه! البته من تو سایت رسمی رم چیزی ندیدم، اما تو فروم رمیا و یوونتوز، همه می گن می رسه! ولی اونقدرام مهم نیستا!

پ.ن.: سایت رسمی شونو دیدین؟!؟ ته خنده است! این رمیا هم واسه خودشون عالمی دارنا! :lol:
اون بالاش یه لینک فرانچسکو توتی دات کام زده که من دیدمش، ترکیدم از خنده!! با یه تبلیغ فیفا 09 ! کُلی هم پایینش قاراش میشه!!! در حد اینکه میزان بالا و پایین رفتن بورسشونم تو همین صفحه ی اول زدن و اینا... :دی: خلاصه انگشت کوچیکه ی سایت یوونتوس کبیرم نمی شه! :juvefan2:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
امید وارم سال نو شمسی رو با برد شروع کنیم این عید باستانی مبارک باد بر آریاییان

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
به نظر من که در اغاز سال نو عیدی ما رو میدن ... :Juveflag:

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
رم تیم خطرناکیه ! حالا گیریم یازده تا بازیکن از امیداشون بیاره ولی بازم خطرناکه ! اصلن اون جو آنتی یوونتوس المپیک رم خطرناکه !!! حسابشو بکنین هوادارایی که بعد از کشته شدن یوونتوسیا تو فینال اروپا (لیورپول - یوونتوس که تو بروکسل برگزار شد و یووه با پنالتی میشل پلاتینی عزیز قهرمان شد) میان و رو دیوارای شهر می نویسن Grazia Liverpool دیگه چه انسان های شریفی هستن !!! در کل من برای هواداری یوونتوس در این بازی آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم که تیفوسی ها زیاد با هم درگیر نشن !

از طرفی یوونتوس می تونه با ارایه یه بازی کاملن برتر رم رو له کنه ! حتا اگه همه ی مصدومانمون هم استراحت کنن می تونیم با ترکیب :

بوفون

مولینارو - کلینی - ملبرگ - گریگرا

تیاگو - مارکیزیو - آمیجیچ

مورچه ;D

الکس - یاکوینتا

بازی کنیم ! من خیلی به این ترکیب یوونتوس اعتماد دارم و به نظرم میتونیم شکست سختی به رم تحمیل کنیم تا Grazia گفتن یادشون بره ! :juvefan: :juvefan:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
رم شنبه شب مرکز زمینش رو یه نفر میچرخه و اونم بازیکن سابق خودمون یعنی متئو بریگی هستش که این فصل عالی بوده .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
انصافا حق این بریگی هستش که تیم ملی دعوت بشه البته اگه روند موفقیتش ادامه دار باشه امیدوارم توی بازی با ما مشکل ساز نشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این یه چیز بدیهیه که همیشه بازیهای بزرگ که به نوعی دربی تلقی میشه و دو تیم بزرگ به مصاف هم میرن جدا از شرایط جدول و بازیهای قبله. رمی ها الان از باخت بازی برگشت خیلی ناراحتن بخصوص اون گل خدایی که الکس از اون فاصله خوابوند تو دروازه...پس صددرصد برای انتقام میان. تیمشون خطرناکه ... شرایطش با بازی رفت خیلی فرق کرده ...بازی این بار تو ورزشگاه مخوف المپیکو برگزار میشه...هممون هم میدونیم که اونجا چه جو وحشتناکی حاکمه..تیفوسی های رمی برای تیمشون هیچی کم نمیذارن...نباید گول مصدومای زیادشون رو بخوریم...ماهم مصدوم زیاد داریم...گول بازی قبل رو هم نباید بخوریم چون رم با بلونیا زمین تا آسمون فرق داره.اگر جووینکو مثل بازی قبل فوق العاده باشه در کنار الکس میتونیم جهنم المپیکو رو برای یوونتوس بهشت تصور کنیم. بخصوص اگه گل اول رو ما بزنیم که در مقابل بازی احساسی و هجومی اونا با تکیه بر سرعت بالای جووینکو گلهای بعدی رو هم ببینیم. البته اگر تیاگو مثل بازی قبل نباشه و حسن هم مثل نیمه دوم بازی قبل باشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توتی به خاطر مصدومیت از ناحیه زانو تمرین امروز رم رو از دست داد و به احتمال خیلی زیاد بازی با یوونتوس غایب خواهد بود!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی