پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39506 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اسب سياهت يله رفت

او (ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکومادرید)روز گذشته این جایزه را دریافت کرد و در پاسخ به سوالی مربوط به هم تیمی شدن با کریستیانو رونالدو گفت:

« قطعا دوست دارم با رونالدو در یک تیم باشگاهی بازی کنم. او یک افسانه است

همین اظهارنظر کافی بود تا گمانه زنی ها در مورد پیوستن ژوائو به یوونتوس قوت بگیرد. او گران ترین بازیکن تاریخ اتلتیکو است که تابستان امسال با 126 میلیون یورو از بنفیکا به خدمت گرفته شد.

فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس در واکنش به این موضوع گفت:

« یک سال پیش در همین مراسم با ماتایس دی لیخت(برنده جایزه پسر طلایی 2018 :fp: ) صحبت کردیم و شاید او همان جا بود که تحت تاثیر تورین قرار گرفت و برای پیوستن به یوونتوس وسوسه شد. شاید همین اتفاق در مورد ژوائو هم بیفتد. کسی چه می داند؟

حضور رونالدو در یوونتوس باعث شده تا مسئولیت پذیری در میان ما بیشتر شود.

وقتی رونالدو را در تیم تان دارید، یعنی باید تیمی قدرتمندتر از همیشه و در سطح او ببندید. او به نوعی ما را موظف به انجام کارهای بزرگتر کرده است.»

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بد تر من فک کنم مومبلانو در مورد ماندارگورایی ازین شخمی ها گفته باشه

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این پست من در اون تاریخه

اون زمان سر این که بوریلو میخواد بیاد یووه بحث میکردیم الان بچه ها میگن رونالدو بدرد نمیخوره ما بلند شدیم بد هم بلند شدیم 

یووه الان داگلاس و دیبالا رو داره و فقط باید پوگبا و کانسلو رو برگردونه ب همراه خرید دروازبان جوون و مهاجم نوک دیگه تموم

v352534_.jpg

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- اگه توانایی اوردن تنها 3 بازیکن رو به یووه داشتم قطعا لورنتزو پلگرینی، الساندرو فلورنتزی و نیکولو زانیولو رو به یووه میوردم.

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

فابریتزیو رومانو از علاقۀ روزافزون یووه به فران تورس، وینگر راست 19 سالۀ والنسیا خبر داده! میتونه وینگر چپم وایسه و در عرض ~2 سال، قیمتش 40 برابر شده! بهرحال « ما واسه جُفت سیستمای ساری مهره [خوب] کم داریم؛ واسه 4-3-3 وینگر نداریم و واسه 4-3-1-2 هافبک باکس... شاید برا 4-3-3 کوآد و برنا باشن ولی دیبالا هرز میره! »

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب نظرم یووه نیاز ب وینگر داره  شاید ساری تغییر سیستم بده در فصل بعد مهم تر سن کواد و داگلاس تا دوسال دیگه خطری میشه ...تورس رو دیدم بازیکن واقعا قابلی میشه مهم تر از اون  ب جای بنجل های ایتالیایی میتونیم پوگبا ک پیج یوووه هر روز از اون خبر میذاره و ترائوره سرعتی ترین بازیکن دنیا رو بگیریم  شک نکنین میشه رو دیبروین هم فکر کرد کسی ک زیر پوگبا بود اما خیلی پیشرفت کرد و از روش رد شد . گزینه های ارزون مثل ترائوره خوبن و گزینهه ای مثل ام باپه واقعا دردسر میشه حقوق دادن بهش . من نظرم اینه سخت ترین فصل نقل انتقالاتی پاراتیچی فصل ایندست ک واقعا نیاز ب فروش داریم و خرید های جایگزین  نمره اصلی پاراتیچی در  فصل بعد مشخص میشه 

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگر یووه قهرمان اروپا بشه، مطمئن باشید انیلی تیم رو دگرگون میکنه

و اگر نشه ممکنه یکسال دیگه این وضعیت رو تحمل بکنه و حداکثر دو سال دیگه تیم رو تغییر خواهد داد

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ارلینگ هالاند به یوونتوس نزدیک ـه. شاید در همین زمستان

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
توتو معمولا غلو میکنه! 30 میلیون واسه همچین استعدادی کمه تو این بازار! تو زمستون هم چندان احتیاجی بهش نداریم.. امیدوارم فقط مثل ده لیخت عجولانه تصمیم نگیریم!
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مویز کین رو داشتیم  :fp:

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@Dreamer

بند 30 میلونی داره.

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

به شکل جدی در خط میانی نیاز به بازیکن جدید ، با انگیزه و توانمند داریم ...

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خبرای معاوضه پوگبا و چان خوبه اما وقتی منچستر میگه ژانویه بازیکن نمیدیم چطور ممکنه ؟ امره چان رو با 30 تا به اضافه 70 نقد جیرینگی بدیم پوگی روبرگردنیم اپشن برای برگردوندن پوگبا در تابستان بعدی داریم مثلا چان متوییدی + 50 تا  ولی اگر ژانویه بتونیم بگیریم چ شود . 

هالند بازیکنی عای خواهد شد در حد لوکاکو میشه کم کمش اما گلزن تره باید براش اقدام کنیم .  جیب الکان ها و انیلی امسال خالی شه سال بعد تیم خوبی خواهیم داشت  هرچند کانسلو هنوز سرگلوم مونده

همه این ها ب کنار بحث مربی خیلی داغه واقعا یک فصلو با این سیستم بازی کنیم ؟؟؟  فکر کردن هم بهش نابود کنندست!!!  اگر 4-3-3 شد مثل بازی جلو ناپولی اونجوری میشه با ساری کنار اومد

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

@مائوریتزیو ساری

ادامه بحثت راجع به ساویچو بیاریم اینور :1: 

تازگی قراردادشو تمدید کرده تا 2024 :fp: 

هرچند خیلی بازیکنا تمدید می کنن تا موقع فروش قیمتشون بالا بره ولی در مورد ساویچ حس می کنم خیلی قانعه و اون جاه طلبی رو نداره. تو تاریخ لاتزیو سابقه نداشته بازیکنی با این کیفیت این همه طولانی تو تیمشون بمونه. لعنتی! :2: 

کلا اگه بیاد فوق العاده ست ولی بعید می دونم حداقل این ژانویه خبری ازش بشه. یادمون نره که ماروتا و اینتر هم براش دندون تیز کردن

@mory 

بازم از چت باکس بحثو آوردم اینجا :1:  اگه همونطور که گفتی پارا ژانویه امره رو با یه هافبک عالی طاق بزنه پیاده میرم تورین دست بوسش. اسکرین شات بگیرید از این حرفم  :nish:  :nish: 

ویرایش: صدرا من دارم پست میدم توام با من پست نده  :14:  :14:  :1:  :1: 

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

نمیدونم با چه فرضیه ای دارن میگن که هالند به یوونتوس نزدیکه ! مهاجم گلزن درکنار رونالدو ؟ جور درنمیاد ! فکر میکنم اگه همچین اتفاقی بیوفته یکی از این دو باید از گل زدن بزنه . البته رونالدو تا الان زده واسه لیگ حداقل .

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

فرصت خوبیه که نظراتمون رو در مورد نقاط ضعف یووه به اشتراک بزاریم ...به نظرتون در کدام پست ها نیاز جدی به نفر جدید داریم ؟...

با توجه به اخلاق کاری ساری و عدم انعطاف لازم برای ایجاد تغییرات مورد نیاز در تاکتیک تیم و تاکید بر چیدمان 3 نفره در خط میانی فکر می کنم اگر مدیران تیم واقعا به دنبال کسب موفقیت و جام در این فصل هستند باید از فرصت نقل و انتقالات ژانویه استفاده کنند و با مانور بر معاوضه یا فروش امره جان یا برنادسکی در راه ورود نفرات جدیدی که قابلیت و قدرت لازم برای بازی در خط هافبک 3 نفره رو دارند استفاده کنند .

به نظرم ی هافبک رونده و پا به توپ و ی هافبک دینامیک که در تکل زنی و قطع توپ توانمند هست نیاز داریم ...

• Orphée, eⁿzº, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

- من میگنم با یه تیر دو نشون (چه بسا سه!) بزنیم و کولوسفسکی، وینگر راست پارما رو بگیریم. میتونه وینگر چپ و هافبک وسط هم وایسه و خیلی به درد 4-3-3 و 4-3-1-2 ساری میخوره! اینتر و یونایتد هم میخوانش... دیمارتزیو هم گفته بود که پاراتیچی در بولونیا 2-2 پارما حاضر بوده برای زیرنظر گرفتن اینو و اورسولینی! 02815IMM20.gif

- معاوضۀ پاردس و جان هم اوکی هست، البته فقط چون ژانویه ست! میتونه ذخیرۀ خوبی برای بی جانشین ترین بازیکنمون (پیانیچ) باشه و امثال بنتانکورو به چالش بکشه! قبل از اینکه توخل رد بده و در بَدوِ ورودش مارکینیوشِ دفاع وسط رو هافبک دفاعی بازی بده، فیکس PSG بود و در سری آ هم جواب داد. اما اگه تابستون بود، ترجیح میدادم پول فروش امره رو خرج یه هافبک مطمئن تر کنیم. :29:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

فراز چقدر اسم این بابا سخته تلفظش :1:

فراز نفری میخوایم که مستقیم وارد ترکیب اصلی بشه ...نظرت در مورد ساندرو تونالی چیه ؟

این هالند مهاجمه ؟

غیر پاردس پاریس کسی رو داره در هافبک که به کار ما بیاد و راضی به فرستادنش به تورین بشن ؟

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب قدر کافی تو هافبک بازیکن داریم واقعا اگر زلاتان رفت میلان یا ویدال ب اینتر پاراتیچی شخصی رو نگرفت نباید ملامت کرد ما رمزی و رابیو رو خریدیم این مربی هست ک استفاده نمیکنه هر وقت رابیو بود عالی بودیم . ما حتی ژانویه بازیکن بفروشیم من راضیم و متوییدی و اریکسن طاق بزنیم یا پوگبا ک سخته

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

فراز چقدر اسم این بابا سخته تلفظش :1:

فراز نفری میخوایم که مستقیم وارد ترکیب اصلی بشه ...نظرت در مورد ساندرو تونالی چیه ؟

این هالند مهاجمه ؟

غیر پاردس پاریس کسی رو داره در هافبک که به کار ما بیاد و راضی به فرستادنش به تورین بشن ؟

آره! :1:

راستش من اعتمادم به استعدادهای ایتالیایی رو از دست دادم. دلم نمیخواد دیگه یووه خودشو برای به تعالی رسوندن ایتالیا، مصرف کنه... drtboeiwydmrw9jtma4i.gif

آره، هالند مهاجمی ضربتی، تحمیلگر و داخل محوطۀ جریمه ست و با 1.94 قد، تکنیک بدی هم نداره! 8 گل در 6 بازی تو یه گروهِ سخت در UCL بعنوان یه بچۀ 19 ساله، زیاد قابل چشم پوشی نیست! هیچکس نزدیک همچین آماری هم نشده شاید بجز شوچنکو در دیناموکیف!

چرا، PSG دراکسلر رو + 8 میلیون در ازای پاکتا به میلان پیشنهاد داده...

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی