پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39504 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال
Manchester United need reinforcements in the summer transfer window, and need to release a few of their existing players to ensure next season goes better than this one. 

To ensure that happens, Sports Mole and Corriere di Torino are reporting that the Red Devils are keen to swap their superstar flop Alexis Sanchez for a much better replacement.

Juventus ace Paulo Dybala has been linked with a move to Old Trafford for a while now, but the deal

hasn’t quite come to fruition just yet.
یونایتدیها هم فهمیدن ما بنجول میخریم

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
اگه واقعا دیبالا تو ایست فروش هست و تصمیم مدیرا جدیه چرا اینقدر دس دس کردن ک گریژمان رفت بارسلونا
خود اتلتیک هم دیبالا رو میخاست و با یکم کم زیاد راحت میتونستیم بیاریمش
بنده خدا حقوقش رو نصف کرده و داره میره بارسا
حالا رونالدو با اجغ وجغای علگری خودشو جر بده برا توپ طلا
  • Orphée, alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بارسا اینهمه پول از کجا آورده؟
اول دی یونگ، یعدشم گریزمان و دلیخت!
تیمشونو قشنگ برا ۵ سال آینده بست
  • Orphée, alexdelpiero, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ما همین بازیکنا رو حفظ کنیم والا چیزی نگیریم بهتره و ندیم هم بهتره ...

• Orphée, Pinturicchio, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگر دشان بیاد 

جابجایی دیبالا و گریزمان محتمل بنظر میرسه

قبلا هم به حضور گریزمان علاقه داشتم

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

بارسا اینهمه پول از کجا آورده؟
اول دی یونگ، یعدشم گریزمان و دلیخت!
تیمشونو قشنگ برا ۵ سال آینده بست

معلوم نیست تو باشگاه دارن چه غلطی میکنن ! به اینا  باید دستمزد های نجومی به علاوه  پروژه ی بازسازی ورزشگاه روکه تابستان شروع میشه هم اضافه کرد .

اما خرید گریزمان هنوز مشخص نیست . شاید رفت پاریس .... اما اگه بیاد بارسا، قطعا یه فروش 100 میلیونی در حد کوتینیو خواهیم داشت .

همین حالا با اومدن دی یانگ و دلیخت وبازیکنای جوونی که داریم راحت باشگاه  تیم رو تو هر پستی برای 10 سال بیمه کرده .

اما این تب cl  داره مدیران و باشگاه رو به ویرانی میکشه . یا میگیریم یا ویران میشیم و همشون رو از دست میدیم .

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
کوتینیو افت کرده رو کسی ۱۰۰ تا نمی خره. شک نکن
به شخصه امیدوارم یووه روبن دیاز و ژائو فلیکس رو بخره و این ۲ تا بهتر از دلیخت و دی یونگ در بیان برامون
البته همه اینا در حد امیدواریه
+ دلیخت ظاهرا داره راجب بقیه گزینه هاش فکر میکنه. از طرفی هم ظاهرا آمار مصدومیتش بالاست و ممکنه خرید پر هزینش برای یووه دردسرساز بشه
بازیکن مرموزیه.‌...
  • Orphée, alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

مونیر در صورت خروج کانسلو جایگزینش میشه .

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

والله باید شک کرد در بازیکن شناسی پارتیچی ندود و الباقی

یعنی شما نمی دیدید که کانسلو در امور دفاعی جالب نیست؟ چرا 40 تا دادید؟؟

یعنی شما نمیدانستید که دیسلیو مدافع سطح بالایی نیست؟؟؟و در میلان هم بسیار بد بود؟

یا در مورد برنادسکی

یا در مورد اون بازیکن کروات

عجیبه واقعا

و در مورد اعتماد عجیب ندود به اسطوراو

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

دید صفر و یکی فقط در ادیان و تخیلات بشر وجود داره ، کسی که همه کاراش درست باشه شما دیدید یه به منم نشون بدید .
همون طرز فکری که دیبالا و مانزوکیچ و ساندرو و پیانیچ و خدیرا و ...... رو اورد دیشیلیو و کانسلو و پیاتسا رو اورد .
فیفا که بازی نمیکینم ، یه بازیکن با شرایط شهر نمیتونه خودشو وفق بده یا با شرایط باشگاه نمیتونه خودشو وفق بده ، یکی مصدوم میشه ، یکی با مربی به مشکل میخوره و هزار تا اتفاق دیگه .
تو دنیای احتمالات زندگی میکنیم و کسی تمام تصمیماش درسته که هیچ کاری نکنه !!

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

والله باید شک کرد در بازیکن شناسی پارتیچی ندود و الباقی

یعنی شما نمی دیدید که کانسلو در امور دفاعی جالب نیست؟ چرا 40 تا دادید؟؟
یعنی شما نمیدانستید که دیسلیو مدافع سطح بالایی نیست؟؟؟و در میلان هم بسیار بد بود؟
یا در مورد برنادسکی
یا در مورد اون بازیکن کروات
عجیبه واقعا
و در مورد اعتماد عجیب ندود به اسطوراو

دیشیلیو اشتباه بود. مخصوصا بعد از اینکه تیم دفاع راستی مثل دنی آلوز رو داشت، بستن تیم با لیختشتاینر و دیشیلیو یکی از اشتباهات محض مدیرا بود. درس گرفتن و فصل بعد بهترین دفاع راست فصل سری آ رو اوردن. انتقال با برکتی هم شد و در پی اش رونالدو اومد. اما با شما موافقم؛ همون اولشم کاملا معلوم بود کانسلو تمرکز دفاعی نداره. مواقع ضروری خوب دفاع میکنه اما چون ذاتا دفاع راست نیست تمرکز لازم رو نداره. اینکه تیم بخواد به این بهانه بفروشتش واقعا جالب نیست. میگن من سیتی دنبالشه اما با وجود کایل واکر چه نیازی به کانسلو دارن ؟

واسه برناردسکی هنوز زوده قضاوت کنیم، روند پیشرفتش هر چند کند اما صعودی بوده و هنوزم میشه بهش امید داشت.

اما پیاتسا.
به جرئت میتونم بگم اگه پیاتسا روند عادیش رو طی میکرد تو این تیم فعلی هم دیبالا و هم برناردسکی رو کنار میزد و راحت تو این سیستم می درخشید.
پیاتسا تو زمان خودش با هزینه بالایی به تیم اضافه شد و همه روش حساب باز کرده بودن اما اون مصدومیت بد واسش پیش اومد و فوتبالش به کلی نابود شد.
بنظر من پیاتسا خیلی سر تر از برناردسکی بود و اگه مصدوم نمیشد حتی اصلا پای برناردسکی به این تیم باز نمیشد.
نمیتونیم بگیم خرید پیاتسا اشتباه بود، بهرحال شکست خورد اما اشتباه نبود.
  • Orphée, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
@ سافت فوتبال عزیز
اول درمورد پیاتسا بهت میگم
کالدرا بهترین استعداد دفاع ایتالیا بود ک پارسال چیزی از دلیخت کم نداشت رفت میلان و مصدومیت نزاشته 2 بازی برا میلان هم بکنع و شرایط میاتسا دقیقا همینه یکی از فوق استعداد های بود ک یوو خیلی عالی خریدش و امید زیادی بهش داشتیم متاسفانه مثدومیت های می در می این بلا رو سرش اورده هرچند برا اول فصل به میادین برمیگرده قرارداش طولانیه و سن پاینی داره و به شخصه اعتقاد دارم میتونخ برگرده و رو دست دیبالا برناردسکی و کاستا رو هم بزنه

خرید دیشیلیو دردناکترین و مزخرف ترین خرید تاریخ یوونتوس بود ک مدیریت علاقه ای ب خریدش نداشتن و صرفا درخواست مکرر علگری برا جذبش بود و خاطر شیرین انتقال مهاجمکن ک با 11 تا چپوندیم میلان و با پولش توز رو خریدیم رو از بین برد

راجب بقیه ستاره ها همچون کانسلو مشکل اصلی و بزرگ از جناب اقای علگریه علگریه این فصل استعداد دیبالا کاستا و حتی همین برناردسکی رو ک میگید رو ب قهقهرا برده و کانسلو هم از این قافیه مستثنا نبود
ما تو کل فصل کاستا دیبالا برناردسکی و کوادرادو بسیار مصدوم و نا اماده بودن حاا تو کار دفاعی یکم صعف داشت چرا همونطور ک چند بازی وینگ بازی کرد و ترکوند چرا بیشتر تو وینگ بهش بازی نداد.
کانسلو تو حمله 100 درصد پرفکته خب الگری باید تو این یکسال یه مربی اختصاصی میزاشت برا کانسلو ک قدرت دفاعیش رو بالا ببره و صعف هاش رو کمتر کنه و اگه تو دفاع عالی میشد طبق گفته الگری بهترین دفاع راست حال حاصر دنیا میشه اما چرا الگری نشون داده کلا هیچ کارست ؟ خیلیا میگن حتی امسال رونالدو مربی واقعی یوونتوس بوده و اون بوده انگیزه میداده بازیکنا ک چه موقعی حمله کنن چه موقعی دفاع و حتی اگه ب یاد بیارید بارها رونالدو از بازیکنا میخاسته جلو بیان پرس کنن پاس کات بک بون یا سانتر کنن رو دروازه

از نطر من پارتیچی و ندود بی نظیرن منتهی شما وقتب پارتیچی یه ماشین فراری میخره اما راننده ای ک قراره برونش اطلاعاتش در حد پراید هست معلومه ک انچنان جواب نمیده ک نمیتونه درست استفاده کنه
  • Orphée, Aminvo, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

اظهرات اخوی دیبالا نشان از صحت اخبار فروش بازیکنان ناسازگار با آرمان های الگری داره...

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
میبینم اون روزیو ک یوونتوس با موندن علگری دیبالا پیانیچ کاستا و کانسلو و الکس ساندرو رو میفروشه و همه تیم ها میبینن یوونتوس نقدینگی هنگفتی داره و دندون تیز میکن و یوو دس رو هر بازیکنی بزاره همه صحبت 150 ملیون ب بابا میکنن مثل قصیه فروش نجومی نیمار ب پاریس ک لیورپول و دورتنمند دمبله و کوتینیو رو جمعا حدود 310 ملیون یورو چاپوندن ب بارسلونا.
اگه الگری بمونه اون روز میاد.
اگه یوونتکسی هستین پس دست ب دعا بشید بخدا موندن الگری از هزار نوع سیل و زلزله بسیار شدید تر و فاجعه اور تر خواهد بود ب طوری ک یوونتوس با خاک یکسان خواهد شد
  • mory, Aminvo, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

گویند بارسلونا از خرید دلیخت داره منصرف میشه و پیشنهادش رو از این بالاتر نمیبره .

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

Julian Brandt23ساله

یووه و تاتنهام دنبالشن!

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

Rodrigo De Paul بازیکن اودینزه

دی پائول روازش شناخت دارید ؟

بنظرم بازیکنه خوبی باشه

......................................................

دی بروین . الابا . اریکسون. ایسکو . خوبن :fp: 

ایکاردی رو هم بخرید طوری نیست  :fp:  :fp: از بدیهاش چشم پوشی میکنم

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

- در فصل ترنسفر باید یک جایگاه هم برای خرید دروازه بان اختصاص بدیم،

پرین در آستانه جدایی از باشگاه قرار داره و این یعنی اینکه یووه باید برای دروازه بان دوم دنبال یک گزینه مطمئن و مناسب باشه.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
پوگبا سخته اومدنش اما خرید میلکونویچ ساویچ عالیه
کاش اینبار حرف دی مارتزیو راسته باشه و حالا ک توافق شخصی شده دیگه بخریمش و نهاییش کنیم عالی میشه
  • mory, alexdelpiero, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

- در فصل ترنسفر باید یک جایگاه هم برای خرید دروازه بان اختصاص بدیم،

پرین در آستانه جدایی از باشگاه قرار داره و این یعنی اینکه یووه باید برای دروازه بان دوم دنبال یک گزینه مطمئن و مناسب باشه.

ممکنه بره رم

اگر فیکس باشه اونجا استقبال میکنم 

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی