پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - بولونیا 1 ( هفته بیست و هشتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
104 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

الان یه بار دیگه نگاه کردم،

اگر توی تمرینات همدیگه رو با چوب هم میزدن اینقدر مصدوم نداشتیم !

چقدر خندیدم وقتی این جمله رو خوندم ولی وقتی دقت کردم دیدم باید گریه کنیم با این وضعیت!!!!!!!!!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خبر بعدی احتمالا اینه: کلودیو رانیری در تمرینات یووه مصدوم شد و به مدت 3 ماه از میادین دور خواهد بود...!!! من دیگه تو کار روزگار موندم...آخه مگه بیمارستان تاسیس کردن یا باشگاه فوتبال؟؟ با این احتساب نمیشه انتظار بازی زیبایی داشت... شاید یه برد کم گل داشته باشیم. امیدوارم بازیکنان جانشین بتونن به خوبی جای مصدوما رو پر کنن تا تیم ضربه زیادی نخوره..کسب هر 3 امتیاز خیلی مهمه.اگر تو همون دقایق اولیه گل رو بزنیم کار تمومه. دی وایو رو هم باید به طور کامل مهار کرد.تیمهای اینطوری چون چیزی برای از دست دادن ندارن با تمام وجود بازی میکنن و اگه گل اول رو بخورن رو به بازی احساسی میارن و دیگه زدن گلهای بعدی راحت تر میشه.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
واي اشكم در اومد خداييش پست هايي كه راجع به مصدومين دادين آخر جك بود آدم روده بر ميشه وقتي اينهارو ميخونه !!!!!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
جوجیتسو ؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ميخواسته بگه نينجوتسو ( ورزش رزمي كه بعد اينكه كمربند سياه گرفتي ميشي يه نينجاي به تمام معنا ;D )

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی به درخشش سبا تو این بازی امیدوارم ، اگر سبا بتونه تو این بازی خوب بازی کنه و مثل بازی با چلسی باشه مطمئناً میتونه یه جایگاه ثابت در تیم پیدا کنه . امیدوارم یاکوئینتا هم بتونه بازی خوبی ارائه بده و همینطور مارکیزیو . خیلی دوست دارم هر 3 در لیست 22 مارچ لیپی باشن ...

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
تا حالا سابقه داشته تیمی انقد مصدوم داشته باشه  فکر کنم در این زمینه رانیری میخواد رکورد بزنه
دو ستان یک مشکل نوشتاری تو سایت هست شماره چیرو امموبیله 7 هست و صالح هم 7 http://persian.juven...H_LIVEMATCH.php

اشتباه ؟!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شماره پیراهن چیرو 46 هستش .

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال

شماره پیراهن چیرو 46 هستش .

مرسی

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
موتارلی یک بر 0 به سود بولونیا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
افتضاح !!!!

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
غیر از این هم مگه میشه زمانی که بازیکن داشتم چه کار میکردیم حالا که نداریم دیگه هیچی خوبه این رانیری از بنیتز کمی یاد بگیره

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
فکر کنم برو بچه های تیم یوونتوس ایران برن اونجا بازی کنند بهتر بازی میکنند

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
نیمه ی اول رو باختیم فقط تیاگو یک کارت زرد گرفت.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابا این تیم اول و آخرش فقط یه دی وایوست،آخرش همون دی وایو باید ضربه اش رو بزنه ؟ یعنی مهار 1 نفر اینقدر سخته که با 1 حرکت 3 مدافع یووه رو به کلی از جریان بازی حذف کنه ؟! تو یووه فقط دو نفر در حال تلاش برای انجام کاری هستند،جووینکو و بعد هم دلپیرو. صالیحمیزیچ که داری از مصدر "نامرئی بودن" فعل صرف میکنه.تیاگو هم که می خواد روی تیاگو سال پیش رو توی بد بازی کردن کم کنه، گریگرا و مولینارو هم بی اثر ! یاکوینتا خیلی خوب بازی میکنه ولی توپی بهش نمی رسه،2-3 پاس خوب داد، مارکیزیو و کیه لینی هم خوب بازی می کنند. چند بازیکن هستند که به کلی دارند تیم رو نابود می کنند امشب،تیاگو و حسن در صدرشون قرار دارند. به خدا اگر از جوانان بازیکن بیاره تو جای حسن ضرری نداره،اصلا تو بازی نیستش !! اینطوری یووه به هیچ جا نمی رسه،تیاگو رو بکشه بیرون مهاجم از جوانان بیاره هم بهتره، یه تغییر باید توی تیم داد.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
بازی رفت ندود 2 تا زد! اینجارو نگاه کن!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ایول همین جوری خوبه واقعا عالیه میتونیم قهرمان بشیم با این همه مصدوم ایول خدا دمت گرم همه که مصدوم شدند 2نفر دیگه رو اگه کشتی هم مشکلی نداره 1 رانیری 2 سکو (کلا مدیریت)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به خدا این 45 دقیقه فقط اعصاب خرد شد و هیچ !!! توی یووه مهم ترین نکته خون افتادن بینی کیه لیتی بود و عیر از این هیچی نداشت واقعا !!!! همه سر درگم و افتضاح !!! به نظر من بازیکنان یووه فقط می دوند و هیچ کاری دیگه نمی کنند !!! حسن و مولینارو واقعا هیچ کاری نمی کنند !!! البته چرا هر موقع توپ لو می دن سرشون رو به نشانه ی تاسف تکون می دن !!!

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال

اینطوری یووه به هیچ جا نمی رسه،تیاگو رو بکشه بیرون مهاجم از جوانان بیاره هم بهتره،
یه تغییر باید توی تیم داد.

من نظر شما رو قبول دارم جوانا رو اگه بیاره تلاش بیشتری انجام میدن و رانیری نباید اشتباه بازی با چلسی که صالح رو اورد داخل انجام بده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مسئله اینه هر تعویضی بخواد بشه باید بازیکنی از جوانان بیاد تو زمین، ذخیره خاصی از بزرگسالان توی تیم نیست،یه زبینا هست و یه پولسن !!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی