پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - چلسی 2 ( بازی برگشت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
280 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال
یووه حداقل توی 10 هفته آخر نیم فصل اول بازیهای بسیار خوبی انجام داد بازیهایی که فقط یک تیم کامل و قهرمان از خودش میتونه به نمایش بزاره اما به ناگهان در نیم فصل دوم با اینکه بعضی از بازیکنان مصدوم هم برگشتن نتونستیم حتی نصف اون بازیهارو انجام بدیم این پرسش بزرگیه که باید بهش جواب داد البته به وقته خودش ... در بازی رفت یک بازی تقریبا متعادل رو دیدیم که هیچ کدام از تیمها برتری خاصی بر حریف نداشت و فقط به خاطر یک اشتباه بازی رو از دست دادیم این حرف رو بدون هیچ نوع جانبداری می زنم بازی چلسی و تاکتیکش و حتی ریتمش خیلی قدرتمند یا سرعتی یا پیچیده نیست که این خودش برای ما یک امتیاز مثبته ( با توجه به بازی دیگر تیمهای انگلیسی ) ویژگی چلسی دفاع قدرتمندشه که با تکیه بر اون همونطور که رضا گفت در انتهای بازی تیم خسته مقابل از حمله های بی نتیجه رو ناک اوت میکنه ... یک هافبک همه کاره دارن (لمپارد) که باید از کار انداختش ... می رسیم به یووه با ترکیب رضا موافقم ( البته امیدوارم آمائوری از این افت وحشتناکه خودش بیرون بیاد حداقل برای این بازی ) البته باید بهترین نفرات برن توی زمین اگر لگرو اماده نیست هیچ اشکالی نداره اگر جایگزینی براش انتخاب بشه این بازی جای رودر وایسی نیست ... باید در دفاع بی نقص و در حمله سریع و برنده باشیم در بازی رفت حملات بسیار بی نظم و کم خطری رو از سمت بیانکو نری ها دیدیم با بازی احساسی به هیچ جا نمیشه رسید امیدوارم الکس رو فرم باشه ... امیدوارم ... ;) ;) ;)

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
من امیدوارم همه رو فرم باشن ولی خیلی جالبه همه امیدشون به الکسه خیلی حال می کنم یه بازیکنی مثل مولینارو بیاد و تو این بازی ستاره بشه مثلا یه گل از فاصله 50 متری از بالای سر دروازبان بندازه تو گل یا مثل مارادونا که همه رو دریبل می کرد گل می زد یه گل اون جوری بزنه اون وقت می تونم بگم پوزه هیدینگ کش می یاد

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من با ترکیب رضا موافقم ولی بجای تیاگو مارکیزیو را ترجیح میدم

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

با توجه به مشاهدات این 2 هفته و آمادگی و عدم آمادگی بازیکن ها به نظر من بهترین ترکیب یووه اینه :

مولینارو کیه لینی لگرو ملبرگ

سیسوکو
تیاگو مارکیونی
ندود
الکس
آمائوری

ترکیب رضا همون ترکیب بازی با رئال و بازی رفت هستش فقط فرقش تو ماکیونی هستش دیگه

نمیدونم جه میخواد بشه؟!؟!؟!؟!؟!

اما من بازم مارکیزیو رو ترجیح میدم به تیاگو (تیگو تو بازی رفت هیچ کاری نکرد جزء یه پاس که به الکس داد همینو همین )

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من واقعا دارم می میرم از استرسِ بازی! وحشتناکه! نباید آخرین بازی اروپایی ندود باشه! من مطمئنم که بقیه ی بچه های تیم نمی ذارن!! یعنی امیدوارم! در مورد ترکیب! خب، با توجه به مشکلاتی که وجود داره، فکر کنم جناب رانیری مجبور شه، دست از سیستم 2-4-4 ش برداره! مارکیونی مصدومیت جزیی داره! و فکر نکنم که اونقدرا آماده باشه که بتونه تو چنین بازی مهمی بازی کنه! آخه مارکو روزای آماده اش هم همچین تعریفی نداره، چه برسه به اینکه بخواد رو فرم هم نباشه! کار سخت تر می شه اینجوری! دست رانیری تو این بازی خیلی بسته است! باید بهش حق داد اگه یه ذره عجیب غریب بچینه! ولی ما بازنده نخواهیم بود... شاید بد نباشه که سبا بازی کنه...من فکر می کنم که می تونه راست هم بازی کنه! از اونجایی که بعید می دونم رانیری از اول با سه مهاجم بازی کنه، باید با سبا شروع کنه! جووینکو عاالی مهاجمارو تغذیه می کنه! فقط مسئله اینه که نمی دونم تو اون پست چی کار می کنه! به هرحال! شاید بد نباشه اگه رانیری دید که چلسی داره خیلی فشرده دفاع می کنه، نیمه دوم رو با سه مهاجم شروع کنه! من معتقدم که درسته که تو این بازی، آمائوری خیلی رو توپای بلند و هوایی می تونه قوی عمل کنه، ولی ترزگه به خاطر تعصبی که داره ، به خاطر عمو پاول، باید بازی کنه!و من مطمئنم که اگه بازی کنه، از جون مایه می ذاره!! الکس هم که باید باشه! شدیدا منتظر یه ضربه ایستگاهی خوشگل از الکسم که فاتحه ی چلسی رو بخونه! امیدوارم!!امیدوارم فقط!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فاجعه....فاجعه....فاجعه... سایت یووه نوشته سیسوکو دیشب در آخرین لحظه ی بازی در برخورد سنگینی که پیش اومد پاش شکسته، بعد از بازی پای سیسوکو ورم میکنه و بعد از تست x-ray مشخص شده دچار شکستگی شده... چنل4 نوشته یوونتوس مارکیزیو هم در این بازی نداره،چرا ؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
این دیگه چه خبری بود ؟!!!!!!!!!!!!!! واقعا دیگه دلم می خواد داد بزنم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم هنگ کردم ! واقعاً یه شرایطی مثل فینال 2003 پیدا کردیم که ندود رو از دست دادیم . سیسوکو یه مهره فوق العاده تاثیرگذاره که امیدوارم اگر به بازی نرسید تیاگو و مارکیزیو در مرکز بازی کنن و بازی به پولسن نرسه چون قطعاً گند میزنه به تاکتیک تیم میره ! هرچند میشه ریسک کرد و ندود رو آورد وسط و سبا رو در چپ بازی داد که خیلی هجومی میشه و خیلی ریسک پذیره ، پس بهتره تیاگو و مارکیزیو باشن . فعلاً باید صبر کرد دید وضعیت مصدومین چی میشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بدون سیسوکو با وجود بالاک و لمپارد وسط زمین رو قطعا از دست می دیم ! که می خواد تحت فشارشون بزاره،پولسن ؟؟؟ خیلی مهره ی کلیدی رو از دست دادیم...نمی دونم ولی کاش رانیری جور دیگه ای بازی کنه،یووه نمی تونه با پولسن و تیاگو جور لمپارد و بالاک رو بکشه...فقط می مونه ندود...ندود مقابل رئال وسط و تدافعی بازی کرد...هرچند به شدت بعیده ولی به نظر من حالا بهترین شیوه برای بازی اینه : مولینارو کیه لینی لگرو گریگرا پولسن تیاگو ندود (سبا) (سبا) دلپیرو ترزگه باید سبا رو آزاد گذاشت که در دو طرف بچخه...وینگر های چلسی ذاتا وینگر نیستند،کالو و آنلکا نمی تونند و نتونستند خطری برای یوونتوس ایجاد کنند،حتی مالودا هم بازیکن شاخی نیست.ولی وسط رو اگر چلسی گرفت دیگه نمیشه بهش فشار آورد...باید یه فکری کرد...این تاکتیک من هم عرض زمین رو از دست میده،بازی یووه هم خیلی فضا لازم داره و در جای فشرده گره می خوره... عجب شرایط گندی میشه اینطوری...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
مغز من هم گریپاش کرد بابا این چه موقعی بود مصدوم شدی :shok: کدوم مادر مرده ای مصدومش کرده من همین جا اعلام می کنم خون اون بر هر یوونتوسی حلال و کشتن اون از نان شب واجب تر می باشد :rtfm: تا دیگه از این غلط ها نکنه دارم اتیش می گیرم دیگه اون یزره شانسی هم که برای صعود داشتیم پرید :focus:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مارکیزیو رو سایت هنوز ننوشته نمیرسه و من فعلاً که روش حساب میکنم . فعلاً مارکیزیو هستش تا ببینیم چی میشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه راه دیگه هم 4-3-3 بازی کردنه،همونطور که قبلا مقابل رم بازی کردیم. یعنی ندود - تیاگو - پولسن بشند هافبک های مرکزی، و با سه مهاجم یعنی ترزگه آمائوری و دلپیرو بازی کنیم. سایت یووه نوشته مارکیونی هم مشکل ماهیچه داره هرچند که جدی نیست ولی بهرحال امروز فقط تمرین بدنسازی برای رسیدن به آمادگی داشته.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
می ترسم تا فردا همه مصدوم بشن اجب شانسی اگر ما 4-3-3 هم بازی کنیم بازم هم بالاک و لمپارد ابتکار عمل رو به دست می گیرند فکر نکنم پولسن و تیاگو و ندود با هم بتونن از پس هافبک های چلسی بر بیان

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
4-3-3 اصلا فایده ای نداره.. یوونتوس با نبود سیسوکو مرکز زمین رو از دست میده و به موازاتش بازی رو هم از دست میده.. ندود و تیاگو و پولسن غیر ممکنه که بتونن جلوی هافبک های چلسی بتونن فشار بیارن.. فایده نداره مهاجم هم زیاد بشه فرصت لازم بهشون نمیرسه..

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
لعنت لعنت لعنت :sad53:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی تو یوونتوز نوشته : اگر پولسن بازی کنه تنها شانسمون اینه که مثل قدیما Asshole of the match بشه و باعث اخراج بازیکن های چلسی بشه مثل کاری که با توتی در یورو 2004 کرد.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خدا ... آخه این دیگه چه بدبختی هست که افتاده به جون ما ؟!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
,وااااااااااااااااااااااااااااای این چه بدبختی بود اوفتاد به جونمون امسال این مصدومیت بازی کنا زیادی از حد اَه اَه............. :cray:

چه شانسی داره این یوونتوس :treaten:

به نظر من ترکیب رضا ایده آل هستش با شرط بازی کردن مارکیزیو

مولینارو کیه لینی لگرو گریگرا

ماکیزیو تیاگو

ندود

(سبا) (سبا)
دلپیرو
ترزگه

بهترین کار همینه یعنی از ندود در وسط استفاده بشه

البته از 3-4-3 هم میشه استفاده کرد اینجوری یه هافبک راست هم کمک میکنه البته با توجه به اینکه ممکنه مارکیونی برسه ولی در این شرایط فقط و فقط با همین سیستم که رضا گفت نتیجه میگیریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من خیلی Play staion وار تاکتیک رو گفتم‌!‌ اینطور تاکتیک بازی کردن نیازمند برنامه و فهم تاکتیکی خاص خودشه، باید دید تیم اصلا می تونه اینطوری بازی کنه یا نه... بهرحال حال شرایط سختیه...کاش حداقل زانتی بودش....

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

من خیلی Play staion وار تاکتیک رو گفتم‌!‌

اینطور تاکتیک بازی کردن نیازمند برنامه و فهم تاکتیکی خاص خودشه،
باید دید تیم اصلا می تونه اینطوری بازی کنه یا نه...

بهرحال حال شرایط سختیه...کاش حداقل زانتی بودش....

دوندگی ندود اون وسط خیلی میتونه مفید باشه اصلا قدرت بازیسازی رو از چلسی میگیره یوونتوس یه بازیکن میخواد مثل سیسوکو اون وسط از جون وایه بزاره (منظورم رو بد برداشت نکنیدا) منظور این هستش که ÷ولسن سنگینه اصلا سنگینی میشه تو نرم دوییدن و راه رفتنش تو میدون دید اصلا فایده نداره

این ندوده که میتونه اون وسط بدوئه و با بازیکنای چلسی درگیر بشه

حالا ببینیم بازم رانیری چی کار میخواد بکنه امیدوارم مثل اکثر بازی های بزرگ یه تاکتیک رو فرم و زیبا رو ببینیم از یووه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی