پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تورینو 0 - 1 یوونتوس ( هفته بیست و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
76 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يه جا دو تا بازيكن تورين. از سمت زبينا داشتن حمله مي كردن ولي اثري از زبينا نبود حسن هاج و واج دستاشو به علامت پس اين كجاست بالا برده بود !!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
حتما تیم تحت تاثیر دربی بودن قرار گرفته فقط می تونم بگم امیدوارم نیمه دوم بازی رو خوب شروع کنیم و نتیجه رو بگیریم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری با بازی ندادن به شش بازیکن اصلی قبل از رسیدن یووه به گل ریسک بزرگی کرد اما خوشبختانه به نتیجه ای که می خواست رسید.از دقیقه ۲۰-۲۵ نیمه دوم منتظر بودم الکس به بازی بیاد اما هنوز هم نمی دونم رانیری چرا الکس رو به بازی نیاورد!اگر اون ضربه آزاد به دست نمی یومد یووه تا فردا هم به گل نمی رسید. به هر حال یوونتوس نتیجه رو گرفت و سه شنبه هم می تونه با تمام قدرت به مصاف چلسی بره. به نظر من بازی کردن با دو مهاجم هدف زمانی که وینگر ها و مدافعین کناری قدرتمندی در تیم حضور نداره کار درستی نیست.فاصله بین خط هافبک و حمله خیلی زیاد میشه با توجه هب دفاعی بودن هافبک های وسط و ضعف مدافعین کناری عملا هیچ توپی به مهاجم ها نمی رسه!وقتی بازیکن هایی مثل سبا و الکس و آمائوری و ترزگه توی تیمی باشن مسلما میشه از ترکیب ها و سیستم های خیلی بهتری استفاده کرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب مهم 3 امتیاز بازی بود که گرفتیم،تقریبا کل تیم استراحت کرد ! فقط 2 بازیکن اصلی دیگه به تیم اضافه شد، این پولسن روی اعصاب من و آمائوری بود ! بعد از چند بازی نسبتا قابل قبول دوباره زد تو فاز فاجعه ! اصلااااااا و ابدااااااااا از اطرافش خبر نداره ! یه تیکه توپ رو گرفت،برگشت به سمت دروازه خود تا روشو کرد اونور دید توپشو بردن !! فقط یه مشت خطا کرد تو زمین،آمائوری چند بار بعد از پاس های اشتباهش بهش بازیکن های خالی یوونتوس رو با اشاره نشون میداد که چرا به اینا پاس نمیدی ؟اصلا دید خوبی نداره تو زمین. یاکوینتا هم درسته خطای منجر به گل رو گرفت ولی "اصلا" خوب بازی نکرد،یعنی خیلی دوید،خیلی تلاش کرد ولی همه رو از بیخ هدر داد.آمائوری ازونطرف خیلی پرتلاش بازی می کرد و اگر الکس کنارش بود امروز ازون روزا میشد ! ندود وقتی به بازی اومد جون تازه ای به یووه داد،اصلا ندود که اومد یووه از سردرگمی درومد،تا قبلش کسی تکلیف خودش رو نمی دونست،حملات یووه سیر مشخصی نداشتند خیلی پراکنده و خیلی درهم ریخته،ولی وقتی ندود اومد به طور متمرکز از چپ حمله کردی و نهایتا سانتر ندود با ضربه ی کیه لینی داخل گل رفت ! سانتر ندود خیلی خوب بود. توی یووه زبینا،پولسن و یاکوینتا واقعا بد بودند، کیه لینی،آمائوری خوب بودند میشه گفت. آریائودو به بازی اومد و بدون مشکل و اشتباه بازی کرد و ملبرگ به راست رفت که اتفاقا خیلی خوب بازی کرد،دقایق پایانی بود که تک به تک شد مهاج تورینو که با یه تکل توپش رو ملبرگ قاپید،ملبرگ واقعا خیلی بهتر شده و اون مدافع حواس پرت نیست،حداقل این چند بازی نبوده.مولینارو هم خوب بود نسبتا. در کل باوجود بازی کردن تنها 4 نفر اصلی در اکثر دقایق بازی به هر زحمتی بود 3 امتیاز رو گرفتیم.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
با اومدن ندود حرکت تیمی از این رو به اون رو شد! تا قبل اینکه ندود بیا اصلاً و ابداً ظرح و برنامه ای برای رسیده به دروازه تورینو نداشتیم. عملاً وسط زمین رو از دست داده بودیم. میشد جیووینکو رو هم نگه داشت چون به تنهایی بازیکنای تورینو رو خسته کرد. خیلی دوید خیلی تحرک داشت. یادمون هم نره یک توپمون هم به پست دروازه خورد بعد بازی بازیکنا خیلی خیلی خوشحال بودن.لبس هاشونو دادن به تماشاچی ها. یاکی هم که لخت شد! ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حرکت ندود از همه قشنگ تر بود،رفت سمت تماشاگرا،بلوزشو درآورد بوسید،بعد پرت کرد تو تماشاگرا.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تبریک بابت برد جلوی تورینوهای سوراخ و بازنده . ندود که .... :'( ==== داداش سیسوکو هم امروز گل سوم تیمش ( تولوز ) رو در برابر تیم بوردو زده :دی:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

یاکی هم که لخت شد! ;D

طبق معمول .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
مهم ترین نکته ی این دیدار خوشحالی همه بازیکنان پس از سوت پایان بازی بود !!! به هر حال دربی بود دیگه

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
من بازي رو نديدم ولي يه سوال دارم. يووه حقش بود ببره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بازی تقریبا متعادل بود و اصلا موقعیت گلزنی رو به خصوص توی نیمه ی دوم شاهد نبودیم و یووه از معدود موقعیت های خودش به خوبی استفاده کرد !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من بازي رو نديدم ولي يه سوال دارم.
يووه حقش بود ببره

بازی برابری بود،ولی اگر حساب کنیم دروازه بان اونا 2-3 سیو عالی داشت و توپ رو از روی خط درآورد و یه توپ هم به تیر دروازه زدیم و ازون طرف بوفون به ندرت به زحمت افتاد،

میشه گفت حق کاملا با یووه بود.
ولی اگر منظورت اینه که حاکم بازی بوده باشیم نه،تقریبا بازی گره خورده و کم موقعیتی بود.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من بازي رو نديدم ولي يه سوال دارم.
يووه حقش بود ببره

بازی متعادلی بود.
اگه نظر من رو بخوای ، یوونتوس حتی با این بازیکنایی که داشتن بازی می کردن ، با این بازیشون نه.
اما خوب به هر حال 3 امتیاز رو گرفتیم که اونم هم کم چیزی نبود.

در کل حوصلم سر رفت از دیدن این بازی بی روح.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

بازی برابری بود،ولی اگر حساب کنیم دروازه بان اونا 2-3 سیو عالی داشت و توپ رو از روی خط درآورد و یه توپ هم به تیر دروازه زدیم و ازون طرف بوفون به ندرت به زحمت افتاد،

میشه گفت حق کاملا با یووه بود.
ولی اگر منظورت اینه که حاکم بازی بوده باشیم نه،تقریبا بازی گره خورده و کم موقعیتی بود.

ولی نیمه اول کم اذیتمون نکردن. یکیش که با یک دست توپ رو فرستاد کرنر. یکی اون توپ که دراز کش گرفتش

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب بازی خوبی بود و کاملا یک طرفه بود اونها فقط 1 موقعیت نصفه نیمه داشتند !!! من از دفاع تیم راضیم دکتر کیلینی خیلی خوب دفاع کرد ... گلم زد :secret: زبینا هر چی باشه از این گریگرا .... بهتره :yes: یاکوئنتا بنده خدا دلم براش میسوزه این همه تلاش کرد که گل بزنه ولی سرنی مانع گل زنیش میشد ... :scare: همه بعد از بازی لباسشون رو پرت کردن تو تماشاگرا ...ولی یاکی علاوه بر لباس شرتکش هم پرت کرد :دی: که هوادارا بفهمن چقد زحمت کشیده :spiteful: امائوری هم خوب تغذیه نشد این بازی ...که دلیل اصلیش رو پولسن میدونم که نمیتونست خوب میانه میدان رو بگیره.... تورینو فقط اومده بود 0_0 رو بگیره که خوشبختانه حق به حق دار رسید ..... سرنی هم کلا جلوی ما در حد یه بازیکن درجه1 کار میکنه ... ملبرگ هم خوب بود و تونست که عمق دفاع رو ببنده ... کلا داور یه کم بی انصافانه کارت میداد میتونست به کورینی کارت زرد دوم رو بده و اخراجش کنه ولی این کارو نکرد (شاید چون دربی بود !!!! برای جلوگیری از جنجال ....) برا همین هم مربیشون سریع تعویضش کرد که 10 نفره نشن ... در کل من از این تیم راضی هستم واینده درجشانی رو (HOPE) براش میبینم :ultra:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
به همه تبریک میگم روند 1-0 رو رو داریم ادامه میدیم و به زودی یه ضربه دیگه از این روند میخوریم  ! بازی ملایمی بود همونطور که همتون گفتین یاکوینتا بر خلاف بازی قبل خیلی خراب کاری کرد تعویض های رانیری فکر میکنم فقط ندوید رو خوب کار کرد اگه به جای سیسوکو  ، ترزگه یا دلپیرو رو می آورد خیلی بهتر بود ندوید توی این 15 دقیقه فکر میکنم حق داره که امتیازی بالای 6.5 بگیره! با اومدن ندوید بازی یووه از تدافعی به تهاجمی تبدیل شد دیگه حرف خاص دیگه ای ندارم فقط یه چیز میخواستم بگم اگه دو تیم دروازبان نداشتن شاید در نتیجه نهایی تغییری ایجاد نمیشد!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بوفون 5/6 – زبینا 6 ( اریائودو 6 ) – ملبرگ 6 – کیه لینی 5/6 – مولینارو 5/5 – صالی امیجیچ 6 – پولسن 5 – مارکیزیو 5/5 – جووینکو 5/5 ( ندود 5/6 ) – امائوری 6 – یاکوئنتا 6 – رانیری 6

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته 6 برای رانیری زیاده ! دلپیرو و ترزگه در این 3 بازی بیش از 180 دقیقه استراحت کردند، واقعا نیازی به این مقدار استراحت بود ؟ اونم برای ترزگه ای که در طول فصل نبوده که فشاری روش باشه و اتفاقا نیاز داشت که کمی بیشتر با شرایط بازی های سخت اخت پیدا کنه. نمی دونم،ولی انتظار داشتم 20-25 دقیقه الکس رو توی زمین ببینم.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
خدا یا شکر که بردیم و خوشا به حال تماشا چی های که لباس ها رو گرفتند مبارکشون باشه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من هم واقعا می خواستم که الکس بازی کنه. دیگه این همه دور بودن از مسابقه برای استراحت آدم رو یکمی هوایی می کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی