پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ریمینی-یوونتوس هفته اول سری ب

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
45 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
[img width=83 height=130]http://img.majidonline.com/thumb/36737/logo_1.gif[/img]
[img width=73 height=130]http://img.majidonline.com/thumb/36738/logo_11.gif[/img]
تیم فوتبال یوونتوس در هفته اول سری ب به مصاف تیم نه چندان مطرح ریمینی خواهد رفت
این تیم در سال گذشته به مقام هفدهم مسابقات سری ب دست یافت
از بازیکنان مطرح این تیم می توان به
Handanovic Samir
Milone Emiliano
Jeda Jedaias Capucho Neves
اشاره کرد که از باشگاه های اودینزه و میلان به صورت قرضی به این تیم پیوسته اند

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
فکر نمی کنم تیمه قدری باشه اما خوب واسه شروع یوونتوس بد نیست انشالله نتیجه خوبی میگیریم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من که فکر کنم مثل ناپولی جلومون به ایسته ..... :( خدا کنه که ببریم یا حق

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
ناپولي رو حداقل قبلا اسمشو شنيده بودم . ولي اينيكيرو تاحالا نديده بودم! بهر حال تمام تيما ميخان كه قدرتشونو با تيماي قوي بسنجن. اينم يكيش. من كه ميگم همه تيماي سري ب جلوي يووه از جون مايه ميزارن! :-[ به اميد خدا يووه ميبره.

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
تیمی که فصل قبل تو سری ب هفدهم شده قطعا میخواد این فصل رو با امتیاز گرفتن شروع کنه . از طرفی تیمی هم که دو تا قهرمانیش رو ازش گرفتن و 17 امتیازم ازش کسر شده خب برای برد با گلهای زیاد به زمین خواهد اومد . نتیجه اینکه هر دو تیم برد میخوان اما خب ترکیب همین حالای یووه حداقل 1 کلاس بالاتر از سری ب هستش . این یعنی یووه از همین حالا جلو هست . به شخصه اصلا نگران بازی با ریمینی نیستم . یوونتوس با چند گل میتونه این تیم بی نام و نشون رو خرد کنه ... ::)

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
كسي تركيب چيده شده تو اين بازي رو دقيق ميدونه؟ ميگين تركيبو؟

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
احتمالا این ترکیب : بوفون ، بریندلی ، لگروتالیه ، بالزارتی ، کیه لینی ، مارکیونی ، جیانی کدا ، کامورانزی ، ندود ، ترزگه و دل پیرو . اونایی هم که میتونن ذخیره باشن : میرانته ، پارو ، گازمن ، بوژینوف ، کوواچ ، مارکیزیو و زانتی .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
میرانته توی بازی با اینتر ضعیف بوده.توی گل که یووه میخوره به راحتی جا می ونه تا فیگو تک به تک بشه با دروازبان. گازمن هم توی بازی های دوستانه همش بازی میکرد.به نظر میرسه از بوژنوف نا امیذد شده چون بعد از چند بازی فیکس دیگه مقابل میلان و اینتر توی تورنومنت تار بازی نکرد.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ولی من فکر کنم بومسونگ فیکس باشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

میرانته توی بازی با اینتر ضعیف بوده.توی گل که یووه میخوره به راحتی جا می ونه تا فیگو تک به تک بشه با دروازبان. گازمن هم توی بازی های دوستانه همش بازی میکرد.به نظر میرسه از بوژنوف نا امیذد شده چون بعد از چند بازی فیکس دیگه مقابل میلان و اینتر توی تورنومنت تار بازی نکرد.

سلام رضا جان
نه عزيزم اتفاقا دشام عاشق بوجينوف هست
توي اين جامي که برگزار شد بوجينوف به اردوي تيم ملي کشورش رفته بود
و در باشگاه حضور نداشت وگرنه بدون شک ترکيب اصلي خواهد بود
در مورد مهاجمان من فکر ميکنم آلکس پشت دو مهاجم يعني بوجينوف و ترزگه بازي کنه
کل ترکيب از نظر من اينطوريه
بوفون
کيه ليني - بومسانگ - لگروتاليه - بالزارتي
ندود - زانتي - مارکيوني
دل پيرو
بوجينوف - ترزگه
با تشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ببینم مگه کامورانزی به بازی نمی رسه؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من فکر کنم برسه این تیم وقتیه که کمال سر مربی باشه :D وگرنه ممکنه دشام به کامو بازی بده

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من فکر کنم یووه 3بر0 ببره...... ولی قول میدن الکس گل بزنه......... :-*

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
گازمن جوون آینده داریه .مخصوصا که تو بازیهای تدارکاتیم درخشیده . از طرفی بومسانگ با بازیکنا فعلا هماهنگ نشده و فکر میکنم به اردوی یووه هم برای بازی با رم دعوت نشه . پس به حضورش تو هفته اول سری ب زیاد خوشبین نیستم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من البته به نظر من اگر کامو قابليتي مشابه با زامبروتا رو بتونه بروز کنه ميتونه به ترکيب بياد وقتي هم که کامو به يووه پيوست زامبروتا هم پست کامو بود ولي با بردن زامبروتا به دفاع چپ فلسفه جديد در زندگي اين بازيکن باز شد و خوب هم درخشيد بايد ديد آيا با کامو همچين کاري ميکنند يا نه با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کامو جدیدا خیلی عصبی شده.همش اخراج میشه.خیلی زود از کوره در میره.یه جورایی هم جنگندگیشو از دست داده. حتی زمان کاپلو هم همین طور بود.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
یعنی عین خروس جنگی شده؟ :o

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
دقیقا . ازطرفی کامو الان 29 سالشه در حالیکه زامبروتا وقتی که از راست به چپ رفت فقط 24 سالش بود . تو اینجور کارا زمان خیلی مهمه که کامو اگه یه فصل بخواد خودشو با سمت چپ مچ کنه ( که بعیده تو یه فصل یه همچین کاری بشه کرد ) میشه 30 سالش . یعنی کم کم باید غزل و بخونه .

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
حالا زمان بازی کی هست؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
شنبه ساعت 6 عصر به وقت تهران

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی