پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موراتوپولی

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1006 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
دو موردش فکر کنم اینا بوده : برگامو از نتیجه ای که میان یووه و میلان ( برتری یوونتوس با تک گل ترزگه در فصل 2005 ) به دست امده ابراز ناخرسندی و ناراحتی کرده است. و یا می توان به پیام کوتاهی که میان مارتینو مانفردی به مه انی مدیر روسونری پس از تساوی میلان و لچه برای دلجویی از باشگاه میلان ارسال شده اشاره کرد. این هم هست !!!! مکالمه تلفنی فاکتی و برگامو 9/1/2005 فاکتی : الو پائولو، فاکتی هستم برگامو : روز به خیر جاچینتو فاکتی : در حال رفتن به استادیوم هستم. با برتینی هماهنگ هستیم و همه چیز اماده و مهیاست و من این مسئله را با بازیکنان، مانچینی و سایرین مطرح کردم . برگامو : خواهی دید که یک دیدار زیبا خواهد بود. فاکتی : خوبه . برگامو : او ( برتینی ) برای انجام یک دیدار زیبا اماده شده . فاکتی : بله، بله، خوبه . برگامو : جدالی است که خواهی دید در کنار یکدیگر پیروز خواهیم شد. فاکتی : می خواستم بگم که کار را انجام دادم . ( با بازیکنان و تیم صحبت شده که برابر عکس العمل و تصمیمات برتینی برخوردی نداشته باشند . ) برگامو : خواهی دید که همه چیز خوب پیش می رود و بعد تیم می تواند بار دیگر اعتماد خود را از سر گیرد و نتایج را از ان خود کند.
  • Signora Omicidi از این پست تشکر کرده است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
مکالمه برگامو و گالیانی ( 17 می سال 2005 ) ساعت 10 و پنجاه و یک دقیقه و 20 ثانیه برگامو : الو ؟ گالیانی : گالیانی هستم، روز به خیر برگامو : روز به خیر دکتر. چطور پیش می ورد ؟ گالیانی : عصر روز گذشته خیلی تلاش کردم که تماس بگیرم اما خیلی مشغول بودم. برگامو : نمی خواهم که یک یکشنبه دیگر را تجربه کنم ( 8 می 2005 دیدار میلان – یووه که با تک گل ترزگه به سود بانوی پیر تمام شد. ) خیلی متاسفم، زمانی که یک گل به ثمر رسید یک ضربه ناخوش ایند به خانواده بود. همه فکر می کردیم .... گالیانی : منم همچنین ، منم همچنین برگامو : همه غیر از این فکر می کردیم. همه چیز بد پیش رفت، بد ، بد. می توانستیم به تساوی برسیم اما نهایتا . گالیانی : برابر لچه به تساوی رسیدیم در حالی که پیروز بودیم ( 2-2 ). برای اینکه اگر برابر یووه به تساوی می رسیدیم، دست از تلاش نکشیدیم. می توانستیم در صدر جدول بمانیم و در لچه به پیروزی می رسیدیم، مطمئنا یک دیدار قابل دسترس بود. برگامو : اما انچلوتی شایسته نشان داد و حالیکه شاگردانش در میدان دیده نشدند، سیدورف و پیرلو خیلی خوب نبودند. گالیانی : از امروز برنامه های استانبول شروع می شود .... یک یکشنبه زشت. برگامو : حالا، لچه. مدیر یک باشگاه مسول انتخاب داور مورد نظر است و شکاف میان هواداران و بازیکنان در برابر واکنش بازیکنان. گالیانی : و بعد فریاد و فریاد در رختکن میان دو نیمه، شرم اور است. فاصله میان پدر و پسر که حمله می کنند به این محدودیت ها. برگامو : بله، تلفن کردند به من و گفتند. اما در برنامه یکشنبه ورزشی باید همه چیز گفته شود . در این میان یک پیام کوتاه میان یکی از دبیران کمیته داوری و یکی از مسولین میلان منتشر شده، پیامی که از سوی مارتینو مانفردی به مه انی مدیر روسونری پس از تساوی میلان و لچه برای دلجویی از باشگاه میلان ارسال شده است. " با دقت عملکرد واکنش های داور دیدار لچه و میلان خوانده شد. از شما خواهش می کنیم که هرگز تسلیم نشوید و متوقف نشوید. همه با شما هستیم. "

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این مکالمه ی گالیانی که اصلا بحث در مورد داوری نمیشه توش، یه مکالمه ی معمولیه ! :دی: از کجا آوردی اینو ؟ :دی: موجی در مصاحبه با Radio Erre 2 گفته منتظر 13 آپریل باشید، من الان چیزی نمی گم ولی در روز دادگاه مدارک جدیدی با خودم میارم که ثابت کنم کالچوپولی هیچوقت وجود نداشته.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

موجی در مصاحبه با Radio Erre 2 گفته منتظر 13 آپریل باشید، من الان چیزی نمی گم ولی در روز دادگاه مدارک جدیدی با خودم میارم که ثابت کنم کالچوپولی هیچوقت وجود نداشته.

خشم پشه در حبشه :دی:

واقعا دارم لذت میبرم از این کارای موجی!با تک تک سلول های بدنم.همین که بتونه پای موراتی رو به دادگاه باز کنه و یه کم خجالت زده اش کنه برای من یکی کاملا کافیه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

البته من خوشحالم که علاوه بر اینتر، میلان هم متهم هست !
میلان با برلوسکنی و گالیانی هر کاری دلش میخواد میکنه

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
الان اگه ایتالیا هم مثل ایران بود و مبارزه میکردن با آدمای دوشغله این مشکلات رو ما نداشتیم :Facepalm: نگاه کن یارو 10-20 تا سِمت و مقام داره لامصب :دی:

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
اميدوارم به زبون خوش قهرماني ها رو از اينتر بگيرن چه بهتر بدن به صاحب اصليش

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
دم موجی گرم خداییش. چه تلاشی داره میکنه. خیلی میخوامت موجی. حق یووه رو از اون آشغال ها پس بگیر

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
اينتر به سريBخوش امدي :diablo: :diablo:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فورزا لوچانو موجي (موگي)

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
جامهای ما رو پس بدید ;D

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
وای خدا یعنی میشه جام هامونو از حلقومه این کثافت ها پس بگیریم؟

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
جام رو که فکر نکنم پس بدن. چون یووه بی گناه نبوده. خیلی کار کنند از اینتر بگیرن.

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
چرا همون 4 سال پیش وکیلای یووه و موجی اینجوری پیگیر قضیه نشدن؟ اگه اون موقع اجازه نمیدادن موراتی به هدفش برسه ما کجا بودیم...

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
زیادم دلتونو خوش نکنین بهتره چون به نظر من اگر هم اسکودتوها رو پس بگیرن به ما نمیدن , رفتن اینتر هم به سری ب احتمالش خیلی ضعیف هستش به این دلایل : 1-قدرتمندترین تیم حال حاضر ایتالیاست و بهترین بازیکنان سری آ رو دارا هستش که این باعث میشه سطح سری آ بره بالا و اگه به سری ب سقوط کنه مسلما سطح سری آ هم میاد پایین 2-فعلا توی یوفا خوب پیش رفته و احتمال داره که خود یوفا هم ازشون همایت کنه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

چرا همون 4 سال پیش وکیلای یووه و موجی اینجوری پیگیر قضیه نشدن؟

اگه اون موقع اجازه نمیدادن موراتی به هدفش برسه ما کجا بودیم...

موجی تو حرفاش گفته بود که یه سری از مدارک گم شده بودن. الان پیدا شده. باز دم موجی گرم که از اون موقع تا الان تلاش کرده و اینا رو پیدا کرده. فقط امیدوارم کارش نتیجه بده.به نظر من همین که ثابت بشه اینتر هم بی تقصیر نیست خودش خیلی ها. و جام رو ازش پس بگیرن. اون موقع قیافه هوادارانشون دیدنیه واقعا.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

اگه به ستاره باشه که وضعیت یووه اون زمان بهتر بود !
9 تا بازیکن یوونتوسی در فینال جام جهانی کافی نیست ؟!

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

زیادم دلتونو خوش نکنین بهتره چون به نظر من اگر هم اسکودتوها رو پس بگیرن به ما نمیدن , رفتن اینتر هم به سری ب احتمالش خیلی ضعیف هستش به این دلایل : 1-قدرتمندترین تیم حال حاضر ایتالیاست و بهترین بازیکنان سری آ رو دارا هستش که این باعث میشه سطح سری آ بره بالا و اگه به سری ب سقوط کنه مسلما سطح سری آ هم میاد پایین
2-فعلا توی یوفا خوب پیش رفته و احتمال داره که خود یوفا هم ازشون همایت کنه

برادر یوونتوس اون موقع که 100 برابر اینتر الان ستاره داشت

کانا
بوفون
زامبروتا
ویرا
ندود
زلاتان
کامو
ترزگه
موتو
الکس
و...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
گفتنی ست در همین رابطه جان الکان در گفتگویی تاکید کرده که ما به دادگاه ورزشی و نظرات این گروه احترام می گذاریم اما می خواهیم که این گروه نسبت به مکالمات موراتی، فاکتی و گالیانی نیز واکنشی نشان دهند.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

برادر یوونتوس اون موقع که 100 برابر اینتر الان ستاره داشت

کانا
بوفون
زامبروتا
ویرا
ندود
زلاتان
کامو
ترزگه
موتو
الکس
و...

ستاره داشت ولی کسی همایتش نمیکرد , در ضمن اون موقع سطح سری آ خیلی خیلی بهتر از این زمان بود .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی