پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موراتوپولی

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1007 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
ويري بازيكن سابق اينتر گفته كه : انتر ماسيمو موراتي كالچوپولي رو درست كرد تا يوونتوس رو به سري بي بفرسته تا بتونه اسكودتو رو بگيره بعدش هم گفته كه دلايل زيادي داره كه حرفش رو ثابت مي كنه!!!!
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
جالبه هیچ کس نفهمید ویری چی گفته دیروز .

کریستین ویری دیروز به سایت ویولا گفته بود کالچوپولی ساخته موراتی و اینتر بوده و اونا یووه رو به سری ب فرستادن.

http://www.firenzevi...idnotizia=53652
  • Camel Blue از این پست تشکر کرده است

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دادگاه شهر ناپل که مسئول رسیدگی به پرونده کالچوپولی هستش ، حالا یک مکالمه تلفنی از پائولو برگامو و موراتی به دست آورده که مربوط به قبل از بازی اینتر با بولونیا میشه که در جام حذفی سال 2005 اینتر 3-1 تک بازی رو برد . تو این مکالمه تلفنی که در ساعت 12:23 دهم ژانویه 2005 بدست اومده ، برگامو به موراتی میگه که گابریله ( داور بازی ) و دو کمک داور خیلی خوب برای بازی فرستاده و یسری صحبت های دیگه ! بوبو ویری هم مجدداً گفته که موراتی رابطه با برخی مقامات داشته و باید اسکودتوی فصل 2005-2006 رو از اینتر پس بگیرن . پیش بینی شده که مجدداً یه تابستان داغ در انتظار فوتبال ایتالیا باشه !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دقیقا اون سال 2006 که کالچو پولی شروع شد همین موقع ها بود. دقیقا قبل از جام جهانی هم بود. حالا بعد از 4 سال دوباره همون شرایط این بار برای نراتزوری شکل گرفته. این تابستان چه شود.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

دادگاه شهر ناپل که مسئول رسیدگی به پرونده کالچوپولی هستش ، حالا یک مکالمه تلفنی از پائولو برگامو و موراتی به دست آورده که مربوط به قبل از بازی اینتر با بولونیا میشه که در جام حذفی سال 2005 اینتر 3-1 تک بازی رو برد . تو این مکالمه تلفنی که در ساعت 12:23 دهم ژانویه 2005 بدست اومده ، برگامو به موراتی میگه که گابریله ( داور بازی ) و دو کمک داور خیلی خوب برای بازی فرستاده و یسری صحبت های دیگه !

بوبو ویری هم مجدداً گفته که موراتی رابطه با برخی مقامات داشته و باید اسکودتوی فصل 2005-2006 رو از اینتر پس بگیرن .

پیش بینی شده که مجدداً یه تابستان داغ در انتظار فوتبال ایتالیا باشه !

دمت گرم.چه خبري دادي
واي.چي ميشه اگه اسكودتو دزدي رو از انتر پس بگيرن و حتي اگه به كاتانيا هم بدن خيلي حال ميكنم.
اين موراتي عجب بي .........

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
موقعی که این خبر منتشر شد من شیراز نبودم که در موردش بنویسم. هیچکس هم آخر سر درست خبر رو نگفت ! موجی هیچوقت نتونست تو دادگاه ورزشی از خودش دفاع کنه چون مدیرای جدید اومدن و اتهامات رو پذیرفتن. حالا توی دادگاه مدنی ناپل به خاطر انجام "جرم" باید از خودش دفاع کنه که در اولین جلسه ی دادگاه دفاع جانانه ای از خودش کرده و دادگاه دراماتیکی شده ! موجی میاد و میگه : چرا بین اون همه مکالمه ی منتشر شده، فقط روی یوونتوس زوم شد ؟ من متهم شده ام به قانون شکنی و شکستن بند 1 قانون صداقت. ولی من می پرسم، چرا این اتهامات به موراتی زده نشد که اون هم با برگامو (انتخاب کننده ی داوران) صحبت می کرد ؟ من قبلا گفته ام، من با برگامو صحبت می کردم، همه صحبت می کردند و همه این فدراسیون رو تحت فشار میگذاشتند، من هم این بین فقط قصد داشتم از یوونتوس خودم حفاظت کنم. توی این قضیه (که همه فدراسیون رو تحت فشار می گذاشتند) یا همه گناهکار اند، یا همه بی گناه. چرا فقط باید یوونتوس مجازات بشه ؟ شاید مردم دوست ندارند این حقیقت رو بپذیرند. ولی من از همه دعوت می کنم که به این قضیه واکنش نشون بدند. بعد موجی، که از طریق قانونی و بویسله ی وکلاش به آرشیو مکالمات و اسناد معروف سال 2006 دست پیدا کرده، مواردی رو توی صحن دادگاه پخش می کنه از گفت و گو های موراتی با برگامو. توی مکالمه ی اول برگامو به موراتی میگه : ازونجایی که قرعه کشی نمیشه، من برای تو گابریل رو می فرستم با دوتا خط نگه دار عالی. این مکالمه در ساعت 12:23 دقیقه دهم ژانویه 2005 انجام شده قبل از بازی کوپا اینتر با بولونیا که اینتر 3-1 برنده شد. (منبع آسوشیتد پرس) بعد موجی مدارک دیگه ای رو پخش می کنه از گفت و گو های فاکتی و موراتی و گالیانی با برگامو و مسئولین دیگه که اعلام میکنه در سال های گذشته به ما می گفتند این مدارک گم شده اند ولی با ساعت ها جست و جو تلاش وکلای من این مکالمات بین ساعت ها مکالمه ی ضبط شده پیدا شدند. موجی حتی مکالماتی از سال 2005 آدرس داده که فاکتی با برگامو قرار شام می زاره. موجی بعد ادامه میده که خیلی عجیب که تحقیق کننده های پرونده ی کالچیوپولی توی این سالها ازین مکالمات خبر نداشته اند و فقط مکالمات یوونتوس رو پیدا کرده اند. در این بین ویری هم دوباره اینتر رو متهم کرده که روی اون جاسوسی انجام می دادند و مکالماتش رو گوش می دادند. قبل ازین هم در قضیه رسوایی تله کام ایتالیا تاوارولی از رئسای مخابرات ایتالیا که به 10 سال زندان هم محکوم شد در دادگاه اعترافاتش گفته بود که موراتی از مشتری هاش بوده که مکلمات به خصوصی رو سفارش می داده. خود موراتی در واکنش به دادگاه موجی گفته این اتهامات شرم آوره و ما نسبت به این حرکت زشت بی تفاوت نخواهیم بود.
  • Camel Blue از این پست تشکر کرده است

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
یعنی می شه ما به آرزومون برسیم؟ اینتر تو سری ب! :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی سایت ها این رو منعکس کردند، هم خبری، هم سایت هایی که به صورت مقاله نوشتند. این خبر واکنش موراتی توی رویترز :

ROME (Reuters) - Inter Milan president Massimo Moratti has branded attempts this week to drag the Serie A champions into Italy's 2006 match-fixing scandal as shameful.

On Friday former Juventus director Luciano Moggi's lawyers presented in court wiretaps of Moratti speaking to a former referee selector accused of colluding with Moggi and others to arrange compliant referees for some teams' matches.

"This match-fixing matter is shameful," Moratti told reporters on Saturday. "This reversal is ridiculous. It offends us. We are absolutely not indifferent to it as it's an ugly thing."

Moggi's lawyers said they presented the wiretaps at a Naples criminal trial to show that other clubs' executives had the same sort of relations he did with Italian Football Federation (FIGC) officials.

The affair led to Juventus being stripped of their 2005 and 2006 Serie A titles and demoted to the second tier while five other clubs were deducted points.

The 2005 title was not assigned to anyone but the 2006 scudetto went to Inter, so the wiretaps have caused a stir in Italy, not least among Juve fans.

Moratti added he was saddened by media reports that former Italy forward Christian Vieri wanted FIGC to strip Inter of the 2006 title because of allegations his former club spied on him.

(Reporting by Paul Virgo, Editing by Ken Ferris)

گزارشی از آسوشیتد پرس :

"Since there is no draw, I am sending you Gabriele with two very good linesmen...". This is the former referee designator Paolo Bergamo calling Inter president Massimo Moratti. The call was made on the 10th of January 2005 at 12:23, before the Italian League Cup match that Inter won 3-1 over Bologna.

This new evidence has been provided by Luciano Moggi’s lawyers who went through the thousands of transcribed recordings that might shed new light at the Calciopoli trial in Naples.
A.P

منابع معتبر ایتالیایی :

http://www.repubblic...-1835159/"]لینک خبر توی ریپابلیکا[/URL]
http://www.lastampa....irata.asp"]لینک خبر توی لاستمپا[/URL]
http://sport.virgili...nter.html"]لینک خبر توی virgilio[/URL]
http://www.gazzetta....872.shtml"]لینک خبر توی گاتزتا[/URL]
هنوزم هست ولی اینا گنده هاشن !

مقالات سایت های معروف غیرخبری :
بوم - مچ اینتر و میلان با دست های قرمز گرفته شد (http://juventus.theo...poli.html"]سایت آفساید[/URL])
کالچیوپولی : بازگشت رسوایی (http://soccerlens.co...eturns/39443/"] س[/URL]وکرلنز )
http://www.footballi...?id=1222"]مقاله ی فوتبال ایتالیانو [/URL](این سایت رو نمی شناسم، توی سرچ ها دیدم)

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رضا. خبر واکنش موراتی رو ترجمه میکردی دیگه :دی: بقیه دادگاه کی هستش؟ رای کی مشخص میشه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه ی لاستمپا (یکی از پرتیتراژترین روزنامه های ایتالیا) با وکیل موجی : - چی شد که شما اخیرا به این مکالمات بین برگامو با فاکتی و موراتی دست پیدا کردید ؟ من این سوال رو همراه سوال دیگه ای از خودم می پرسم : چرا این مکالمات در سال 2006 رونوشت نشده بودند ؟ چرا این مکالمات مخفی شده بودن ؟ این خیلی عجیبه. - حالا به چه شکل شما بهشون دست پیدا کردید ؟ اسناد کالچیوپولی به طور کلی شامل 171 هزار تلفن ضبط شده است. ما مکالمات برگامو رو از اول چک کردیم. چه مکالمات ورودی چه خروجی. البته این یه کشف نیست، یه تاییده. در اون زمان همه با برگامو حرف می زدند، تاکید می کنم روی همه. -خوب تفاوت در نوع مکالمات، اینطوری فکر نمی کنید ؟ من نمی خوام بگم که همه بی گناه بودند. ولی می خوام بگم نوع مکالماتی که از موجی منتشر شد و مجرم شناخته شد، با نوع مکالمات فاکتی و موراتی تفاوتی نداشت. - چقدر ازین مکالمات بررسی شده ؟ از 171 هزار ما 30 هزار تا رو گوش دادیم و بعضی ها رو منعکس کردیم. - مکالمات فاکتی و موراتی ؟ بله، ما موارد مهمش رو منتشر کردیم. - موراتی گفته این اون نبوده که این تماس ها رو گرفته، بلکه خود طراح داوران بوده که بهش زنگ می زده. این چیز زیادی رو تغییر نمیده. - یکی از افراد هم رئیس کاتانیا، چلینو بود ؟ دقیقا. - و گالیانی؟ مکالماتی بین گالیانی، پایرتو و همچنین دیگر مسئولین فدراسیون هست. - بین گالیانی و برگامو چی ؟ چیزی توی این موارد ندیدیم. کسی که گالیانی توی فدراسیون باهاش مرتب در تماس بود پایرتو بود. - آیا هرکسی می تونه به این مکالمات دسترسی پیدا کنه ؟ قانونا بله. و بسیاری از اون ها تا الان منتشر شدند. جلسه ی دادگاه بعدی 13 آپریل خواهد بود که در اونجا قراره مکالمات بیشتری گوش داده بشه. - چرا قانونا بله ؟ چون امکان باز کردن یک سری از فایل ها نیست ! - در نهایت ؟ انتخاب کنندگان داوری در سری آ با همه صحبت می کردند. اما برای موجی این ارتباط تبدیل شد به یک کار سنگین برای دیگران. در سال 2006 همه با برگامو صحبت می کردند، ولی برای من خیلی مرموزه که چرا مکالمات بین فاکتی و موراتی با برگامو توسط آریکیو مورد توجه قرار نگرفت. - شاید برای مشکوک نشدن این کار شده باشه؟ کشف این مکالمات در اون زمان خیلی حیاتی بود. اگر اون زمان این ها منتشر می شد اون ابر تیره روی یوونتوس قرار نمی گرفت. به خاطر این پنهان کاری مدارک اینتر تونست یه اسکودتو در اون زمان بگیره.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
پس دادگاه بعدي هفته بعد هست.اينطور كه معلومه موجي با توپ پر اومده و فكر كنم موفق هم بشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خبر خوب ! هرچند هنوز اتفاق به خصوصی نیفتاده، ولی بهرحال من حتی امیدی نداشتم این واکنش هم صورت بگیره ! فدراسیون فوتبال ایتالیا و شخص آباته امشب به اتفاقات اخیر واکنش نشون دادند و گفتند پرونده ی جدیدی باز شده، ولی هنوز هیچ تحقیق شروع نشده. ما صبر می کنیم تا 13 آپریل و جلسه ی بعدی دادگاه که قرار مدارک شنیده بشوند و صحتشون بررسی بشه و بعد ازون تصمیم میگیریم که برای پرونده ی جدید تحقیقات صورت بگیره یا خیر. فدراسیون فوتبال ایتالیا گفته در جلسه ی دادگاه شرکت خواهد کرد و به مدارک و اسناد جدید حتما توجه خواهد کرد و بعد دستور بررسی رسمی خواهند داد. تا قبل ازون هیچ واکنش رسمی صورت نخواهد گرفت.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ایول لوچانو موجی ایول. با اینکه الآن دستش به یوونتوس نمیرسه ولی از دور هوای آبروی یوونتوس داره یه جوری میخواد آبروی ریخته شده یوونتوس را جمع کنه. جدا اگر این مدارک همون سال 2006 منتشر میشد ما به این وضع نمی افتادیم یا به قول وکیل موجی اگر اون زمان این ها منتشر می شد اون ابر تیره روی یوونتوس قرار نمی گرفت. من به موجی اعتقاد دارم و میدونم که میتونه دست اینتر را رو کنه!!!!!!

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
واقعا خبر خوبی هستش تو این مدت , واقعا که به این میگن یه مدیره تیفوسی هنوز هم عشق خودش رو به یووه نشون میده .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه مکالمه به شکل گسترده توی رسانه های ایتالیا پخش شده از دیروز تاحالا، برای سال 2004 و بین فاکتی و ماتزیی، انتخاب کننده داوران. ماتزی میگه من توی ماشینم دارم میرم کورچیانو (مقر فدراسیون) فاکتی میگه داورهای خوبی برای ما بفرست، ماتزی میگه فکر می کنم داورها انتخاب شده باشند، داور 1 و 2 اینا هستند ولی سومی رو نمی دونم. بعد فاکتی میگه نه فلانی رو برای ما بفرست، ماتزی میگه این هفته قرعه کشی شده، فاکتی میگه نه نباید قرعه کشی بشه، ماتزی بهش میگه باور کن دارم بهت راست میگم، این هفته یکی از خبرنگارها اونجاست و ... (متن ایتالیایی بود ترجمه اش دقیق نیست، این مکالمه قبل از بازی اینتر-یووه بود که 2-2 شد) رئیس دادگاه تجدید نظر ایتالیا، چزاره روپرتو هم گفته دادن جام به اینتر اشتباه بود. ولی اون موقع جو خراب بود، همه تحت فشار بودند و این ایده گایدو روسی بود و یکی از اعضای یوفا که اصرار داشتند جام رو به تیم سوم بدید.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اگه اشتباه بوده پس میشه جام رو پس گرفت ازشون؟ به یووه ندن اشکالی نداره به یه تیم دیگه بدن.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من اگه اشتباه نکنم گایدو روسی قبل از اینکه پاش تو فدارسیون ایتالیا باز بشه قبلا تو کادر مدیریتی اینتر بوده !! درست میگم رضا ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی پست دومم توی این تاپیک همه اعضای فدراسیون رو توضیح دادم :

نگاهی به مسئولین فوتبال ایتالیا در اون وقت بندازید :

رئیس فدراسیون فوتبال: فرانکو کارارو،مدیر قبلی میلان،سهام دار رم و لاتزیو.
رئیس لیگ کالچیو : آدریانو گالیانی،مدیر میلان.
ریس کمیته داوران : تولیو لانزه،دوست صمیمی برلوسکونی و عضو حذب سیاسی نخست وزیر ایتالیا.(معروف به تولیو میلانزه!)
انتخاب کننده داوران بازی های سری آ : برگامو و پایرتو،که توسط لانزه و کارارو انتخاب شده بودند.
نخست وزیر ایتالیا : سیلویو برلوسکونی،مالک میلان،مالک مدیاست و دارنده حق پخش کل تیم های سری آ و سری بی.
اسپانسر سری آ : ترونکتی پرورا،سهام دار بزرگ اینتر و دوست صمیمی موراتی.مالک تله کلم(مخابرات) ایتالیا.مالک tim mobile مالک لاستیک پیرلی،اسپانسر تمام رقابت های فوتبال ایتالیا با نام TIM .
مدیر کالچیو : بورلی،عضو حزب سیاسی برلوسکونی.
نایب رئیس کالچیو : ماسیمو موراتی،مالک اینتر.
کمیسر کالچیو : گایدو روسی،مدیر سابق اینتر،عضو هیئت مدیره تله کام ایتالیا.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
درسته شاید اینتر رو جریمه کنن و یا هر چیز دیگه ولی این 4 سالی که یوونتوس و طرفداران یوونتوس بدبختی کشیدن هیچوقت بر نمیگرده که ما بتونیم اونارو با خوشحالی سپری کنیم شاید اگه یوونتوس نمیرفت سری بی و همون موقع این مسائل رو میفهمیدن ندود هم به ارزوش میریسید و لیگ قهرمانان رو میبرد ولی دیگه فایده نداره و این 4 سالی که با بدبختی سپری شد بر نمیگرده! هرچند بازم خوبه ولی ... کم کم دارم پی میبرم که این سیاست جدید ایتالیا هست که به تیم ملی قبل جام جهانی شوک بده (با این شوک دادن مسخرشون) :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
درضمن می دونید که خود موراتی هم عضو هیئت مدیره ی تله کام ایتالیا بوده و هنوز اونجا پست داره ؟

این از بیزنسویک :

Massimo Moratti has been Managing Director of Saras S.p.A. since April 28, 2009 and serves as its Chief Executive Officer. Mr. Moratti serves as Managing Partner of Angelo Moratti di Gian Marco e Massimo Moratti & C. S.a.p.a. He serves as Chairman of F.C. Internazionale Milano S.p.A. and Sarint S.A. He has been a Director of Pirelli & C. SpA since May 7, 2003. He serves as a Director of Saras S.p.A, and Gut Edizioni S.p.A. He served as a Director of Telecom Italia S.p.A. ... from 2001 to 2007 and Pirelli SPA from May 2002 to August 2003. He served as a Director of Telecom Italia Mobile SpA from May 2004 to April 16, 2007. He served as a Director of Interbanca SpA until January 2009.

جالبه ! 1 سال هم Director لاستیک پیرلی بوده !

پیدا کنید پرتقال فروش را ! :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی