پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - ناپولی 0 ( هفته بیست و ششم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
59 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
دفاع عالي بود مخصوصا مولينارو و كليني ولي توي هافبك ماركيزيو و ماركيوني اشتباه زياد داشتن ولي پولسن بهتر بود . كاش ياكي رو بازي ميداد خيلي اين فصل كم بازي كرده. :img-lazy:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
درست که الکس تا زمانی که تو بازی بود ، یووه ثبات بیشتری داشت ، ولی توی این چند ماهه فشار روی الکس واقعا زیاد بود، نمی شد از این بیشتر بهش فشار وارد کرد. ولی تو همون مدت حضورش عالی بود.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
به نظرم : - جای خالی ندود شدیدا احساس میشد - ناپولیها مثل همیشه ( بازیهای یووه که دیدم ) وحشیانه بازی کردن ! شانس آوردیم بازیکنی رو مصدوم نکردن ! - تعویض دل پیرو درست بود ( خسته و مصدوم نشه ) , ولی آوردن آمائوری کاملا غلط , حداقل یاکی خطا نمیکرد ! - داور بسیار احمق بود , حرکت لگرو کارت داره ولی خطاهای سخت روی پولسن و خطاهای مکرر اونها کارت نداره. - خیلی با مارکیزیو حال کردم , الان با خیال راحت میگم به امید خدا یکی از بهترینهای ایتالیا و جهان رو در آینده خواهیم داشت. - کیه لینی هم که حرف و تعریفی برای نقل کردن نذاشت , دمش گرم. - پولسن هم نسبت به خودش عالی بود , پاس گل هم داد - مارکیونی هم سانتراش بلندتر شده بود , جنگنده تر هم شده بود.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اين گريگرا به خودي ها هم رحم نميكنه. :diablo: :fighting29:

[img width=480 height=318]http://cache.daylife.com/imageserve/00ap7JIbZt83l/610x.jpg[/img]

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی که کلاً پایاپای بود و هم ما و هم ناپولی تو دقایقی بصورت رندوم صاحب توپ و زمین بودیم . بنظرم نتیجه خوبی بدست آوردیم و راضی کننده بود هرچند میتونستیم تو نیمه اول خیلی زودتر به گل برسیم بخصوص اون دو دروازه خالی که سبا و مارکو گل نکردن . همه بازیکنان در یک سطح بودن اما کیلینی بازی بسیار خوبی انجام داد و خیلی خیلی از بازی با چلسی آماده تر بود . پولسن هم یه شب خوب رو داشت و بخصوص پاسهای بلندش و شرکت در کارهای دفاعیش خیلی خوب بود هرچند باید بهتر از اینها بازی کنه . در کل شب آرومی بود و مهمتر از هر چیزی اینه که 3 امتیاز رو گرفتیم و امیدوارم البته که لگروتالیه مصدوم نشده باشه هرچند با اون وضعی که بیرون رفت بعیده به بازی سه شنبه شب برسه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
لگرو با اخطاری که گرفت قطعا بازی بعدی مقابل تورینو رو نخواهد بود و به دیدار سه شنبه هم بعید می دونم برسه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این از دید کارشناسان : بوفون 6 – گریگرا 6 – لگروتالیه 5/6 – کیه لینی 5/6 – مارکیونی 6 – پولسن 5/5 – مارکیزیو 7 – جووینکو 5 – ترزگه 5/5 – دل پیرو 5/5 این هم از دید خودم : بوفون 6 – گریگرا 5.5 – لگروتالیه 5/6 – کیه لینی 7 – مارکیونی 6 – پولسن 6 – مارکیزیو 7 – جووینکو 5 – ترزگه 5/5 – دل پیرو 6

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
همه از بازی کیلینی تعریف میکنن که چیز واضحه ایه...اما من از بازی درخشان مارکیزیو تعریف میکنم... با سن کمی که داره خیلی مسلط و عالی بازی میکنه... استحکام و جنگدنگی بالا به همراه میل به هجومش از اون یه هافبک تمام عیار ساخته که با پیشرفت بیشتر و کسب تجربه بالاتر یکی از بهترین هافبکهای جهان میشه.یکی از نابترین استعدادهای ایتالیا تو سالهای اخیر بوده... جووینکو هم خوب کار کرد اما هنوز بازیش ایراداتی داره..علاوه بر قدرت بدنی کمش که تو درگیری ها کم میاره...دقتش هم مناسب نیست... باید تو حرکت و ضرباتش دقت بیشتری به خرج میداد ... چندتا موقعیت خوب رو به خاطر بی دقتیش از دست داد...شاید هنوز به طور کامل به خودباوری نرسیده... پولسن هم زیاد تو جریان بازی دیده نمیشد...تاثر چندانی تو روند بزای نداشت. در نبود ندود درصد اشتباهات وسط زمین بخصوص نیمه دوم بالاتر رفته بود...مارکیونی نفوذ های خوبی داشت اما تا پشت محوطه بعد از اون دچار اشکال میشد...یه ذره به نظر میرسه افت کرده...بازیهای قبل بهتر کار میکرد.بازی خوبی بود اما نه خیلی جذاب. یووه منطقی بازی میکرد و به همون یه گل بسنده کرده بود و ترکیب نصف و نیمه ای هم که رانیری به زمین فرستاده بود قصد داشت تا با کمترین تلاش ممکن نتیجه رو بگیره تا تیم زیاد خسته نشه و انرژی بیشتری برای بازیهای بعد که خیلی هم فشردست داشته باشه. کلا با توجه به فشردگی و سختی بازیها ،نمایش راضی کننده ای بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
احسان به نکته ی خیلی خوبی اشاره کرد یووه اصلا توی این دیدار خودش رو به اب و اتش نزد واقعا و سعی داشت با حداقل انرژی این بازی رو به سود خودش به پایان ببره که موفق شد !!! واقعا یووه باید به جوونای خودش افتخار کنه که خوب تیم رو اداره می کردند !!! در مورد ترزگه هم همه دیدید که یکی دو تا موقعیت براش ساختند که نهایت تلاش خودش رو کرد ولی واقعا دیگه هیچ توچی براش نیومد و در چند تا صحنه خودش به عقب برگشت !!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بدترین بازی بود که تا به عمرم دیده بودم سرد

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

:clap: :juvefan: :clap:

:ultra:تصاویر منتخب از بازی : یوونتوس 1- ناپولی 0 :ultra:

:clap: :juvefan: :clap:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من فقط نیمه دوم رو دیدم! موافقم که مارکیزیو خیلی جنگنده است ولی تو اون نیمه ای که من دیدم، خطاهای بچه گانه هم زیاد می کرد... یه جاهایی واقعا لازم نبود، ولی خطا می کرد!! جالبه که تو نظرسنجی من آو دِ مَچِ یوونتوز مارکیزیو با 44 تا رای اوله! بعد پولسن، با 21! و بعدش تازه جورجو با 9 تا!!!! تو اون یه نیمه ای که من دیدم، واقعا مارکیزیو اینقدر از جورجو بهتر نبود! احتمالا نصفشون به خاطر گلی که زده، انتخابش کردن!! پولسن به طور متعجب کننده ای داشت خدا پاس می داد! من یکی که کف کرده بودم! کاملا اینجوری بودم که: خودتی پسر؟؟!؟ :grin: اونجایی هم که کاناوارو سوتی داد، حیف شد که موقعیت ـُ از دست دادیم! یه موقعیت 100 % ـِ توپ رو از دست دادیم! سبا هم خوب بود! شاید بهتر باشه رانیری تو بازی چلسی هم ازش استفاده کنه حتی! بازی قشنگی نبود ولی! مخصوصا که می تونستیم بیشتر بزنیم ولی نشد! سوز داشت!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی نیمه اول خیلی فرق داشت با حضور الکس و جووینکو ! یووه کاملا مسلط بود روی بازی و ناپولی 1 حمله بیشتر نداشت. بعدش بازی رو یوونتوس کنترل کرد.که خیلی هم خوب کنترل کرد،کل بازی بوفون چند بار مجبور به واکنش شد ؟! حساب کنید رانیری دلپیرو رو خسته نکرد،صالی رو دقایق خوبی بازی داد و به ندود،سیسوکو،تیاگو،آمائوری هم استراحت داد. درسته جذاب نبود نیمه دوم،ولی خوب سیاست خوبی بود.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به نظر من بهترين بازيكن زمين ماركيزيو بود پولسن چند تا پاس خيلي خوب داد كيليني مثل هميشه خوب بوفون هم خود بوفون بود ماركيوني هم نسبت به يك ماه اخير خيلي خوب بود منفي ترين نكته بازي داور مسابقه بود هر كس سرشو مي گرفت سوت مي زد يه پدركشتگي هم با آمائوري داشت كه احتمالا ً روزبه مي دونه از چه نقطه اي بوده ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بازی بدی نبود یوو داشت منطقی بازی میکرد من از یه چیز خوشحال شدم و خوب بازی کردن مارکیونی بود که چند هفته ای بود داشت بد بازی میکرد !!! و امیدوارم در بازی با چلسی هم همینطوری و حتی بهتر هم بشه ! جیونکو هنوز این اعتماد بنفس لازم رو نداره بعضی وقتها سر در گم نشون میده ! میانه دفاع خیلی خوب بود . ولی مولینارو در کناره هنوز هم ضعیفه نمیدونم چرا سعی نمیکنه بهتر بشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دیشب یوونتوس فوتبال ایتالیای انجام داد در حالی که می توانست نیمه دوم هم مثل نیمه اول حمله کنه بازی را کنترل کرد

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من دیشب ساعت 12.30 اومدن کامپیوتر رو روشن کنم ببینم چند چند شد ؟! خانواده گفتن زنده نشون می ده ! بد ضایع شدم از دقیقه 75 که دیدم فقط ناپولی حمله می کرد ، می زدن زیرش ، آمائوری خطا می کرد ! دقیقا 15 دقیقه همین بود !!!!!!!! ولی مهم 3 امتیاز بود ، حتی اون گل لوس هم مهم نبود !!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کسی می دونه کیه لینی بعد از سوت داور چیکار کرده ؟ تو سایت یووه به خاطر حرکت غیرورزشیش بعد از پایان بازی معذرت خواهی کرده و گفته اشتباه کردم و نباید اون کارو می کردم! خیلی عصبانی بودم و دست خودم نبود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کسی می دونه کیه لینی بعد از سوت داور چیکار کرده ؟
تو سایت یووه به خاطر حرکت غیرورزشیش بعد از پایان بازی معذرت خواهی کرده و گفته اشتباه کردم و نباید اون کارو می کردم! خیلی عصبانی بودم و دست خودم نبود.

من هم خوندم و زدم توی سایت اما روی صحبتش با داور و به خصوص هواداران ناپولی هست !!!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من عکسهای بازی رو که گذاشتم یه سری حرکات کیه لینی هم جزوش بود ( اگه دیدید ) که با دستش و فریادهاش یه سری اشاراتی کرده که من تو بازی ندیدم و فکر کنم بعد از بازی بوده. :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی