پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 0 - یوونتوس 2 ( هفته بیست و پنجم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
79 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
خوب خدا رو شکر ترزگه هم به این بازی می رسه و رانیری می تونه توی این دیدار از ترکیب امائوری - ترزگه استفاده کنه تا الکس برای دیدار مقابل چلسی اماده باشه !!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اینطور که معلومه پالرمو تو خونه خودش به هیچ تیمی رحم نمیکنه. پارسال هم تو خونه خودش یوونتوس رو شکست داد. احتمال داره تیم تحت تاثیر بازی با چلسی باشه و تمرکز کافی رو تو این بازی نداشته باشه. به نظر من هم الکس وندود کامل بازی نکنن بهتره.بخصوص ندود که خیلی داره بیش از حد بهش فشار میاد.من هم دعا میکنم بدشانسی دوباره سراغ تیم نیاد.

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
اميدوارم ببريم مساوي هم باخته و كاش اگه قرار بر مساوي هستش لا اقل با تيم دوم بريم توي زمين و ببازيم چون لا اقل تيم خسته نميشه و ديگه تمركز ميكنه روي چمپيونز كه البته اونجا هم نياز به دعاي خير امت اسلامي داريم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فقط اینتر و در خانه رده!!! ما هم میبریمش که بشه 2 باخت در خانه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
توی این بازی کامورانزی - امائوری - ندود و لگرو اگه اخطار بگیرند بازی بعدی یووه که مقابل ناپولی هست رو از دست می دهند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اوه!اوه! عجب بازیکنایی تو لیست دو اخطاره ها هستند! هر کدوم از این بازیکنان که اگه نباشند که تیم لنگه! کامو که به احتمال قوی میگیره!لگرو هم باید دست به عصا را بره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
برگشتن امائوری به پالرمو می تونه خیلی جالب باشه !!!! حتی گفته اگه گل هم بزنم اصلا شادی نمی کنم چون احترام زیادی براشون قائل هستم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
داور بازی هم پائولو تالیاونتو هستش . همون داوریه که فصل پیش بازی جنجالی دور رفت با کالیاری رو سوت زد که 3-2 بردیم و کیلینی دیوونه بازی در میاورد و زبینا بعد اخراج رفت زد تو کله خبرنگاره :دی:

الساندرو استانولی و استفانو کوپلی هم کمکهاش هستند .

من نمیدونم چرا لیست بازی فردا هنوز اعلام نشده ! خیلی زودتر از اینا باید اعلام میشد !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
امیدوارم درست قضاوت کنه و مثل همون بازی الکی پنالتی نگیره بعدش هم منصرف بشه!! خدا بخیر بگذرونه!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب لیست اعلام شد . نام 20 بازیکن برای بازی فرداشب اعلام شد :

بوفون
کیلینی
ملبرگ
آمائوری
یاکوئینتا
دل پیرو
ندود
کیمنتی
منینگر
کامورانزی
تره زگه
پولسن
مارکیزیو
جووینکو
گریگرا
سیسوکو
مولینارو
تیاگو
مارکیونی
لگروتالیه

ترکیب احتمالی :
بوفون . کیلینی . لگروتالیه . ملبرگ . مولینارو . سیسوکو . مارکیزیو . کامورانزی . ندود . دل پیرو . آمائوری .

ترکیب مورد نظر خودم :
بوفون . لگروتالیه . کیلینی . مولینارو . ملبرگ . سیسوکو . مارکیزیو . کامورانزی . جووینکو . تره زگه . دل پیرو .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
مطمئن باشید ترزگه به صورت 100% فیکس هست توی بازی فردا شب

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من فکر نکنم رانیری بازی فرداشب رو فدای بازی با چلسی بکنه . یعنی یجورایی مطمئنم که هم ندود و هم دل پیرو از ابتدا بازی میکنن . البته بازی کردن دل پیرو هیچ مشکلی نداره چون فشار مسابقات خیلی تاثیری رو کیفیت بازیش نداره ولی پاول بازیکنی هستش که اگر خسته باشه نه تنها بازیش به چشم نمیاد بلکه تمام سازمان تیم بهم میریزه . ولی با همه این تفاسیر بعید میدونم رانیری دست به ترکیب ثابت خودش بزنه . در مورد خط حمله هم که الکس قطعاً میتونه گره های بازی رو باز کنه . ولی بازی کردن آمائوری بخاطر حضور در برابر تیم سابقش محتمل هستش . باید دید زوج آمائوری چه کسی خواهد بود . البته نباید از سبا هم که در بازی با سامپدوریا آماده نشان داد گذشت . هرچیزی که هست بعید میدونم رانیری سورپرایز خاصی در ترکیب داشته باشه چون میدونه در صورت به دست اومدن هر نتیجه ای غیر از برد در بازی فرداشب باید با قهرمانی سری آ وداع کرد .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

مطمئن باشید ترزگه به صورت 100% فیکس هست توی بازی فردا شب

ابن تاییده حرف من !!!

رانیری : Trezeguet will start the match in Palermo

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ترزگه قطعا از ابتدا بازی خواهد کرد و احتمال داره با توجه به اینکه دوباره شایعه شده یاکوئینتا ناراضی هست و دوست داره از یوونتوس جدا بشه رانیری به وینچنزو فرصت بازی بده. ضمن اینکه باید قبول کنیم به دست آوردن اسکودتو خیلی سخته!من ترجیه می دم رانیری تمرکز بیشتر رو روی لیگ قهرمانان بذاره و با تمام قدرت به مصاف چلسی بره به همین خاطر حتی بد نیست جووینکو به جای پاول به میدان بره.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
هیچ یک از بازیها رو نمیشه فدای اون یکی کرد...احتمال داره امسال هم مثل پارسال آخرای فصل اینتر ریپ بزنه...اونوقت اگه ما بتونیم اکثر امیتازها رو بدست بیاریم میتونیم امیدوار به قهرمانی باشیم... مثل کاری که رم پارسال کرد و تا آخرین دقایق شانس قهرمانی داشت. ما به همه امتیازهامون تو همه بازیها احتیاج داریم.... اما چیزی که تو بازی فردا قطعیه حضور ترزگله... شاید الکس هم بازی کنه که درصدش خیلی بالاست...اما کاش رانیری به ندود استراحت بده...بزرگترین دغدغه فکری من همینه که ندود فردا رو استراحت کنه... جووینکو کم وبیش خودشو تو تیم پیدا کرده و میتونه جای ندود رو پر کنه.دیگه بقیه تیم هم فکر کنم همون ترکیب قبلی باشه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ترزگه و یاکوئینتا باید از ابتدا در ترکیب قرار گیرند.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من دوست دارم فورواردامون امشب سبا و دیوید باشن البته بیشتر دوست دارم سبا امشب به جای ندود بازی کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

من دوست دارم فورواردامون امشب سبا و دیوید باشن البته بیشتر دوست دارم سبا امشب به جای ندود بازی کنه

قرار هست سبا جای ندود بازی کنه و ترزگه - یاکوئنتا به عنوان مهاجم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
ترکیب یووه
http://img.juventus....ws/untitled.bmp

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
با سلام چرا ندود بازی میکنه بابا گناه داره نیاز به استراحت داره برای بازی با چلسی عجب مربی داریم ما

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی