پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 0 - یوونتوس 2 ( هفته بیست و پنجم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
79 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویرتصویر

پالرمو . یوونتوس

هفته بیست و پنجم سری آ
شنبه 21 فوریه مصادف با 3 اسفند . ساعت 23
ورزشگاه رنزو باربرا

نتیجه بازی رفت : 2 بر 1 به سود پالرمو .

سایر مسابقات هفته

شنبه

بولونیا - اینتر
رم - سیه نا

یکشنبه

لچه - لاتزیو
تورینو - اودینزه
میلان - کالیاری
ناپولی - جنوا
سامپدوریا - آتالانتا
کاتانیا - رجینا
فیورنتینا - کاتانیا

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خدا کنه این بازی رو دیگه ببریم. تو این بازی کارمون به مراتب سخت تره نباید پالرمو رو دسته کم گرفت خیلی خطر ناک تر از سمپدوریا هستش به امید برد یووه عزیز

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
اگه بازی امشب میلان و اینتر مساوی بشه امیدها بیشتر می شه شانسه برن بیشتر میشه The JUVEntus Win

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
من که هیج امیدی به بازی پالرمو ندارم چون تیم بسیار خوبیه و باید بازیکنان یووه به خودشون بیان

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
کدوم تاریخ درسته؟ تو بالای فروم زده یکشنبه ساعت 17:30 اینجا زده شنبه ساعت 23 ؟؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شنبه سوم اسفند ماه درست هست !!! من اصلا حواسم به بازی با چلسی نبود !!! یوونتوس - اینتر و رم همگی روز شنبه بازی دارند

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
بازي با پالرمو خيلي حساسه اگه باختيم ديگه قهرمان نميشيم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

تصویرتصویر

پالرمو . یوونتوس

هفته بیست و پنجم سری آ
شنبه 21 فوریه مصادف با 3 اسفند . ساعت 23
ورزشگاه رنزو باربرا

نتیجه بازی رفت : 2 بر 1 به سود پالرمو .

سایر مسابقات هفته

شنبه

بولونیا - اینتر
رم - سیه نا

یکشنبه

لچه - لاتزیو
تورینو - اودینزه
میلان - کالیاری
ناپولی - جنوا
سامپدوریا - آتالانتا
کاتانیا - رجینا
فیورنتینا - کاتانیا

فکر کنم اشتباه کردیها بازی یکشنبه هست؟نه شنبه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
طبق استعلام از مراجع تقلید شیعی این جواب بدست آمد : سوال : حضرت آیت الله Juventus.com نظر به اختلاف بین علما در مورد تاریخ بازی هفته بعد یوونتوس در سری آ،برای برطرف شدن شبهات در این ضمینه حکم چیست ؟ جواب :با سلام و درود خدمت شما جوانان اسلام، این بازی در شنبه 21 فوریه بعد از نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد.من الله توفیق.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چون هفته آینده لیگ قهرمانان هستش و سه شنبه رم و اینتر و چهارشنبه یووه بازی دارن ، برای آماده موندن تیمها برای لیگ قهرمانان این هفته شنبه شب 3 بازی این تیم برگزار میشه . اول بازی اینتر هستش ساعت 17:30 و بعد رم 20:30 و یووه 23 .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بابا منکه اون بالا گفتم به دلیل بازی با چلسی ما شنبه بازی داریم ولی از فقهای عزیز برای همکاری ممنون هستم !! اگه مصدومیت جدید رخ نده توی این بازی می تونیم به ترکیب ایده ال خودمون برسیم یعنی جورجو و لگرو توی مرکز دفاع بازی کنند کامو و سیسوکو هم به سر جاهای اصلی خودشون برن و بازی کنند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ها!!!!!!! راست میگی مدیر هواسم نبود؟ آخه تا حالا ندیده بودم که شنبه 3 تا بازی انجام بشه.پوزش.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم تا جایی که توی ذهنم هست یادم نیست شنبه سه تا بازی برگزار بشه ولی به دلیل جام باشگاه ها عملی شد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به احتمال زیاد تو این بازی یکی دو بازیکن استراحت کنن . احتمال اینکه ندود و دل پیرو از ابتدا بازی نکنن یا خیلی زود تعویض بشن هستش . مطمئناً اگر بخوایم در برابر چلسی ندود رو مثل دو بازی اخیر آماده داشته باشیم باید بهش استراحت بدیم و زیاد ازش توقع نداشته باشیم .

من نظرم اینه که یووه با این ترکیب بازی کنه :

بوفون

مولینارو کیلینی لگروتالیه ملبرگ

جووینکو مارکیزیو سیسوکو کامورانزی

دل پیرو ( یاکوئینتا ) آمائوری ( تره زگه )

mashhadjuve

mashhadjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
دلم واسه یه برد قاطع تنگ شده , امیدی هست؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عرض کردم امیدوار کننده ترین نکته ی این دیدار بازگشت بازیکنان به ترکیب اصلی یووه هستند !!! امیدوارم توی این بازی بد شانسی گریبان تیم رو نگیره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
امیدوارم همه ی توپهامون بره تو گل مثل فصل پیش بازی رفت که 5 هیچ بردیممممممممممم. چه حالی داد عجب بردی بود.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
پالرمو اصلا حریف دست و پا بسته ای نیست تو خونه ی خودشون مخصا! تنها شکست خانگی یووه ، از همین پالرمو بود! میکولی خیلی می تونه اذیت کنه! البته یه مسئله ای که وجود داره، اینه که تو اون بازی سیسوکو اخراج شد... ولی خب، دلیل نمی شه!! ما به هیچ وجه نباید ببازیم! حتما باید ببریم که یه ذره فشارایی که رو تیم هست، قبل از بازیای CL کم شه! ولی خب، باید مراقب مصدومیت ها هم بود... امیدوارم که رانیری دست از سر عمو پاول و الکس برداره و بهشون استراحت بده!! به امید حق!

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
آمار پالرمو تو این فصل تو بازیهای خانگی و بازی با تیمهای قوی چطور بوده؟

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
پالرمو2_ناپولی 1 پالرمو3_اودینزه2 پارلمو2_سینا0 پالرمو3_میلان1 پالرمو0_اینتر2 پالرمو1_رجینا0 پالرمو2_جنوا1 پالرمو3_رم1 این نتایج بازی های خانگی پالرمو هست (اخرین بازی در خانه با ناپولی بود ...) امار جالبی هست :cap:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی