پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - سامپدوریا 1 ( هفته بیست و چهارم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
77 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
من بازی رو ندیدم اما تیمی که نتونه از بازی با سامپدوریا اونم توی زمین خودش 3 امتیاز رو بگیره و این همه نوسان داره شانسی برای قهرمانی نخواهد داشت ... ما مثل آب خوردن داریم امتیاز از دست میدیم اونم جلوی تیمهایی که باید ببریمشون حالا به هر دلیلی که اونم جای بحث داره ....

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من بازی رو ندیدم اما تیمی که نتونه از بازی با سامپدوریا اونم توی زمین خودش 3 امتیاز رو بگیره و این همه نوسان داره شانسی برای قهرمانی نخواهد داشت ...
ما مثل آب خوردن داریم امتیاز از دست میدیم اونم جلوی تیمهایی که باید ببریمشون حالا به هر دلیلی که اونم جای بحث داره ....

سامپدوریا تیم خیلی خوبیه و همیشه برای تیم هایی مثل یووه و رم و میلان و اینتر مزاحمت ایجاد کرده.
این بازی واقعا عالی بود. دقیقا مثل بازی با کاتانیا یووه سرشار از حمله بود. 3 توپ رو زدیم به تیرک و ...
در کل حق یووه برد بود توی این بازی.
شاید سامپدوریا نیمه اول یه حرف هایی برای گفتن داشت اما تو نیمه دوم هیچی نمی تونست انجام بده.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اخه مگه یه تیم دیگه چقدر باید بد شانس باشه که همش اینجوری نتیجه بگیره خدا کنه اخرین بازی باشه که یووه اینطوری امتیاز از دست بده چون من اصلا تحمل اینجور مساوی یا باخت ها رو ندارم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من الان گلی رو که خوردیم دیدیم یه گل کاملا مسخره ....!!!! دلیل این گلی هم که خوردیم فقط این بود که مدافعان ما اصرار بر افساید گیری داشتند ..... در حالی که به نظرم اگه یار گیری میکردن بازیکن حریف رو خیلی راحت میشد مهار کرد ... :victory: به نظرم افساید گیری در توپ هایی جواب میده که بلند به روی دروازه کشیده میشه نه در پاس های عمقی ...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
راستی فقط من مساوی پیش بینی کرده بودم که متاسفانه همین طور شد :'(

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
این تساوی در مقابل سامپدوریا خیلی بد و تقریبا یووه رو از رسیدن به اسکودتو دور کرد من نمیدونم چرا در بازیهای خانگی تیم یووه بسیار ضعیف نتیجه میگیره

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اینتر هم باز برد تا 9 امتیاز از یوونتوس فاصله بگیره و به این ترتیب در حدود 90% فاتحه قهرمانی خونده بشه. یه تیمی مثل اینتر با دست گل میزنه داور گل رو صحیح اعلام میکنه یکی هم یوونتوس بدشانسه که از 20 تا موقعیت یکیش میره تو گل. وقتی همه خوب هستن فقط به دو چیز میشه گیر داد: تصمیمات غلط رانیری و بدشانسی که از در و دیوار برای یوونتوس میباره.

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
اختلاف امتيازمون با اينتر زياد شد كاشكي ميلان ميبرد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ما امسال قهرمان سری آ نمیشیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
وقتی توپ جلوی دروازه تک به تک نمی ره توی دروزاه چه ربطی به رانیری بدبخت داره بابا ؟؟؟ وقتی ضربات مهاجمان می خوره توی تیر دروازه اون هم نه یک بار چه ربطی به رانیری داره ؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اون پشت پای الکس هم اوایل بازی اگر می رفت توی گل.... یا ضربه آزادش که به 2 تیر خورد ! این بازی اصلا بد نبودیم،اصلا تیم مشکلی نداشت ولی خوب...نشد.... ! ازین بازی ها ممکنه یکی دوتا در فصل پیش بیاد.اگر بقیه بازی ها رو درست بازی کنیم اینا خیلی مهم نیستند.... ولی تو این بازی واقعا نمیشه کسی رو سرزنش کرد...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این بازی مثل دیدار با کاتانیا توی دور رفت بود که توی بیست دقیقه ی اخرش هر چی زدیم نرفت تو گل !!! حتی موقعیت گل های این بازی خیلی خیلی بیشتر از اون دیدار بود

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نمیشه یه نفر رو به عنوان بهترین انتخاب کنم . سوای بوفون و خط دفاع که خیلی روشون فشار نبود و نمیشد محک زدشون بقیه نفرات خوب بودن . البته تو کارهای هجومی گریگرا و مولینارو زیر صفر بودن ! هرچند تو دفاع هم چندان تعریفی نداشتن ! اما به شخصه از بازی کامورانزی در نیمه اول و سبا در نیمه دوم بسیار رضایت دارم . ندود هم در طول بازی عالی بود و واقعاً آمادگیش رو به رخ کشید . دل پیرو ، تیاگو و آمائوری هم خیلی زحمت کشیدن . نکته مثبت بازی هم گلزنی آمائوری بعد از هفته ها بود ...

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
همین امیتیاز از دست دادن ها آخر فصل میتونه جبران نشدنی باشه حالا چه با بد شانسی و یا هر چیز دیگه قهرمانی با این تفاصیل دیگه دست نیافتنی شده من که دیگه امیدی ندارم !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
زحمت کش ترین بازیکنا توی بازی دیروز ندود و تیاگو بودند و بهترین بازیکنا هم به جز این دو تا سبا - امائوری و الکس بودند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من الان دوباره بازی رو دیدم !!! واقعا نامردی بود واقعا !!! یووه توی این دیدار 14 موقعیت مسلم گلزنی داشت که فقط چهارتاش توی تیر دروازه خورد !!! 9 تا نیمه اول داشتیم و 5 تا هم نیمه دوم و سمپدوریا فقط و فقط دو موقعیت که یکیش خوب روی اشتباه گل شد !!! البته به قول رضا در طول فصل یکی دو تا از این بازیها پیش میاد ولی واقعا بد شانس بودیم !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من که هر وقت اسم این بازی میاد از اعماق می سوزم که بازی با کاتانیا دور برگشت موقعیت 2 تا داشتیم که یکیش گل شد و بعدی زوری در دقیقه +90 تونسیتم گل کنیم ولی این بازی این همه موقعیت و هیچ.........

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
واقعا بد بازی بود. میشد گفت مثل بازی یووه - اودینزه فصل قبل بود که الکس به تنهایی 3 تا زده بود به تیر.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی