پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - سامپدوریا 1 ( هفته بیست و چهارم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
77 پاسخ برای این موضوع

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
این بازی بهترین فرصت برای کم کردن احتمالی فاصله با صدر جدوله . امیدوارم نیمه ی دوم نتیجه بگیریم.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
دوستان اگه امکان داره تعویض ها هم بگین با تشکر

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
نیمه دوم بازی، نیمه مربیاست. رانیری میدونه چیکار کنه. تا دقیقه 75 حتما یه گل میزنیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
افرین به امائوری باز هم به دادمون رسید !!! به خدا تیم داره خوب بازی می کنه من از بازی همه راضی هستم به جز لگرو !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
چقدر بد شانسیم! الکس هم یه توپ زد به تیر!یه ضربه آزاد که هم به تیر افقی خورد و هم به تیر عمودی!!!

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
آفرین گلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل زدیم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اینجور که معلوم هستش یووه داره قشنگ بازی می کنه من وقتی فهمیدم یووه عقبه هرچی از دهنم در اومد به رانیری گفتم البته اونم بی تقصیر نیستش با اون سیستم 442 کذائیش ولی خدا رو شکر بازی مساوی شد خدا کنه سبا و دیوید رو بیاره تو زمین و باز از ندود 90 دقیقه بازی نکشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی باید 5-1 یا 6-1 میشد ! 3 بار زدیم به تیرک و بارها موقعیت 100% گل رو خراب کردیم . من نمیفهمم چرا وقتی تیم نیاز به سانتر داره و هیچکس هم مثل کامورانزی نمیتونه سانتر کنه ، مائورو تعویض میشه ! واقعاً مفت 2 امتیاز رو از دست دادیم و فقط باید امیدوار باشیم که میلان امشب ببره تا اینتر فرار نکنه وگرنه در صورت برد اینتر دیگه نراتزوری قهرمان هستش با این وضعیت ! من واقعاً متاسفم که دو بازیکن درجه 3 در یووه هستند . من اصلاً بازی گریگرا و مولینارو رو درک نمیکنم ! نه تنها یه سانتر درست نکردن بلکه یه پاس درست و یه خلاقیت خوب هم ندارن ! اصلاً تو یک کلام فوتبالیست نیستن !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ای خدا...ای خدا ... حداقل باید 15 تا گل می زدیم !!!! واقعا حق نبود...بازی بیش از حد یه طرفه بود بازی...خیلی موقعیت داشتیم،بعضی وقتی اینقدر توپ نمیره توی گل که آدم به خرافات و طلسم و اینا اعتقاد پیدا می کنه ! اواخر نیمه اول ندود به سمت تماشاگرا رفت و دستاشو برد بالا یعنی : چیکارررررر کنیییییییییییییم !!!!!! چند تا تیره زدیم،ندود 2 بار،یکی تک به تک از روی دروازه بان زد خورد به تیر آروم آروم داشت برمیگشت توی گل که مدافعشون زد بیرون توپ رو.دفعه دوم سانتر کامورانزی بود که با سر زد و خورد به تیره افقی دروازه ! غیر از اون 2 تا شوت ندود میلیمتری رفت بیرون و یکی رو دروازه بانشون تونست بفرسته کرنر. ضربه آزاد الکس هم به 2 تیر(اول افقی بعد عمودی) خورد ولی توی گل نرفت ! آمائوری به تنهایی بالای 10 موقعیت خراب کرد ! فکر کنم عادت نداشت اینقدر پاس سالم توسط کامورانزی براش فرستاده بشه !!! کامو خیلییییییییییی موقعیت ساخت ! و آمائوری درست استفاده نمی کرد... فکر نمی کنم سامپدوریا 2-3 بار بیشتر از زمینش جلوتر اومد توی این بازی ! گل رو هم روی هنر کاسانو خوردیم،یه سوپر پاس داد به پاتزینی. حیف...حیف.... نمی دونم چرا اینطوری میشه ! نمی دونم چرا توپای ما توی گل نمی رن....خیلی بی انصافی بود خداییش.... فقط من واقعا،واقعا رانیری رو نمی فهمم....برای چی کامورانزی رو می کشی بیرون ؟!؟!!؟؟! نصف بازی یوونتوس کامورانزی بود،کشیدش بیرون مارکیونی رو آورد که هیییییییییچ کاری نکرد !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
روی گلی که خوردیم می تونم بگم مقصر اصلی مصدومیت سیسوکو بود !!!!!!! اونجا،فضا فضای پوشش پولسن بود،ولی کاسانو روبروی خط دفاع توپ رو راحت میگیره،با فضای زیاد و بدون پوشش فکر می کنه و معلومه وقتی بازیکنی اینقدر فرصت و فضا داشته باشه همچین پاس خدایی میده !! اگر سیسوکو بود میزاشت کاسانو به این دقت و تمرکز همه چیز رو حساب کنه ؟؟ باور کنید یوونتوس نیمه دوم که با 1 هافبک دفاعی بازی می کرد خیلی عالی بود.ندود وسط،سبا چپ،کامو راست،الکس و آمائوری،من هیچوقت یوونتوس رو اینقدر خلاق ندیده بودم.بارها و بارها به دروازه حریف رسیدیم اینطوری ! نمی دونم چرا رانیری می ترسه ازین سیستم استفاده کنه. چند دقیقه بعد کامورانزی رو کشید بیرون و مارکیونی رو آورد چپ کنار ندود بازی کنه !!!!!!!!!!!!!!! همون سیستم خودش تقریبا باز !! من این تعویض رو اصلا و ابدا درک نکردم !!! کامو ستاره زمین بود،اگر بگم بالای 10 موقعیت گل درست کرد دروغ نگفتم... بعدشم ندود وسط زمین چون دودنگی کمتری لازم داره 10 برابر چپ بهتر بازی می کنه.این بازی چون وسط بود دیدید چقدر موقعیت گلزنی داشت؟ حداقل 3-4 گل می تونست بزنه ولی واقعا بدشانس بود... نمی دونم چرا نوبت ما که میشه توپا تو گل نمی رند،نوبت اینتر که میشه توپا الکی الکی میرن تو گل !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی دارم میسوزم که یوونتوس اینقدر موقعیت داشت و 1 رو گل کرد!!!!!!! خداااااااااااااااااااااااا چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چی گفتم ما هر وقت گل اول و میخوریم یا میبازیم یا مساوی میکنیم. این بازی هم از این قاعده مستثنی نبود!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری گفته نمی تونم چیزی بگم چون نمی تونم انتظار بیشتری از شاگردانم داشته باشم،وقتی اینقدر موقعیت دارید ولی توپ گل نمیشه چی می تونید از بازیکنانتون بخوایید ؟ گفته از نظر من یوونتوس 110 درصد خوب بازی کرد و نمی تونی هیچکس رو سرزنش کنه برای این نتیجه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا نمرات بازیکنان هم بیانگر این موضوع هست : بوفون 6 – گریگرا 6 – ملبرگ 6 – لگروتالیه 6 – مولینارو 5/6 – کامورانزی 6 ( مارکیونی 6 ) – تیاگو 5/6 – امائوری 7 – دل پیرو 5/6 – پولسن 6 ( جووینکو 7 ) – ندود 5/6 – رانیری 5/6

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دو امتیاز دیگه هم پرید! یوونتوس خیلی بهتر از بازی های قبل بود و خیلییی موقعیت درست کرد اما تو خیلی صحنه ها چوب داشتن بازیکن هایی مثل گریگرا و مولینارو رو خوردیم! اگر نصف سانتر هایی که روی دروازه شد دقیق بودن خیلی راحت می بردیم! مولینارو و گریگرا از بدترین بازیکن های تاریخ یوونتوس هستن!اصلا نمی تونم قبول کنم این دو نفر دو فصل متوالی پیراهن یوونتوس رو بپوشن و در ترکیب اصلی هم قرار بگیرن! منظورم اینه که درسته که بدشانس بودیم و موقعیت های زیادی رو از دست دادیم اما یه تیم بزرگ باید همیشه یه راه جدید برای گلزنی داشته باشه! بشینید گل های این فصل یووه رو ببینید!چند تاش از روی سانتر به ثمر رسیده؟!چرا اوایل فصل راحت تر گل می زدیم؟! باز هم می گم که آمائوری خیلی توپ از دست داد اما اگر تحت فشار و پرس شدید دفاع سمپدوریا نبود باز هم توپ از دست می داد؟!توپ که به آمائوری و الکس می رسید حداقل سه نفر محاصرشون می کردن!معلومه توی این شرایط نمیشه گل زد!تا آخرین لحظه بازی توپ می رفت کناره ها تا سانتر بشه روی دروازه!مگه از یه طریق چند بار میشه تو یه بازی گل زد؟! تنها تغییر شیوه حمله شوت زنی مارکیزیو بود!اونم که هفت دقیقه بیشتز بازی نکرد! خلاصه برای تیمی که می خواد قهرمان بشه این سبک بازی جالب نیست یعنی اصلا تیمی که اینقدر تکراری بازی می کنه هیچ وقت نمی تونه قهرمان بشه!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اينم بهترين موقعيتي كه از دست داديم.با توجه به بازي امشب ميلان و اينتر و اينكه اون همه موقعيت از دست داديم...واقعا جز تاسف هيچي ديگه نمي شه خورد!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
این فصل نباید واسه قهرمانی تو سری ا انتظاری داشت.فعلا لیاقتش رو نداریم. همینطوری داریم موقیعت هایی که باعث میشه بریم صدر از دست میدیم.خداییش اگه حساب کنید تا الان باید حدود 8 9 امتیاز از اینتر جلوتر بشیم.این از خوش شانسی اینتر که هروقت باخته ما یا مساوی کردیم یا باختیم یا از بی عرضگی خودمون. بهنظرم بهترین نتیجه بازی امشب بین میلان و اینتر نتیجه ی مساوی میتونه باشه یا اینکه حداقل اینتر نبره...

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
بعضی وقتا تیما اینطوری میشن. بالا پایین زیاد میشه. شک ندارم بازیهای بعدی بهتر میشه. میلان و اینتر هم مسلما تو بازیهای آینده به همچین مشکلی برخورد میکنن. تیم ما خوب بازی کرد. مهم اینه موقعیت زیادی داشتیم. به امید برد در بازیهای آینده...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب من که بازی رو ندیدم ولی اینطور که معلومه ای بدشانسی از تیم ما دست نمیکشه ....

اصلا میدونید چیه بد شانسی رو هوا معلق هست و این بار نوبت ما بود که به روی ما بنشینه ... البته من از این بابت خوشحال هستم ( بهتره دلیلش رو به موقع بگم .....)

امید وارم که اگه قراره خوش شانس نباشیم حداقل مزد زحمات خودمون رو بگیریم :rtfm:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

رانیری گفته نمی تونی هیچکس رو سرزنش کنه

به جز خودش ( با اون تعویض ***** !!!! )

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
آخه چرا ما نمی بریم؟ این همه موقعیت ، فکر کنم که توپ و فوتبال با ما قهر کرده. 3 تا به تیر زدیم ( آخه چرا) 1 توپ هم برای اونا خورد به تیرک که خودتون بهتر می دونین.( با شانس 100 در 100 اونا با تیرک خورد اونم به چه شکلی) ----------- ولی یووه عالی بازی کرد. حقش برد بود. -- امیدوارم که امشب میلان و اینتر یا مساوی کنن یا میلان ببره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی